Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

srdcko
22. dec 2007

kde ste vsetky? 🙂

stanka7
22. dec 2007

Ahojte aj ja vám prajem príjemné prežitie vianočných sviatkov v kruhu rodiny.Dnes sme stavali stromček potom som sa vyparila pobaliť darčeky 😀 Včera som bola v PD dokúpiť posledné darčeky a už to mám všetko. 😉 Malá strašne obzerá stromček ozdoby obchytkáva a tak hmká ako keby hovorila"fíha" 😀 Lucia bola chorá čo nebýva u nej zvykom dali sme ju preočkovať na pneumokoka a chytila neskôr chrípku ale baby poviem vám mali sme čo robiť fungovali aj zábaly kedže mala 40 horúčky.Ale už je v pohode bála som sa aby neochorela aj malá. 😖 Ale zatiaľ nič čo som rada.Tak papa.Malá mi tu vyskakuje chcela by aj ona písať 😀

lenadka
22. dec 2007

stani, caves, aj svagrinine deti mali obe horucky vysoke inak nic ine a bolelo ich secko=chripka, najskor jedna o 3 dni druha a veselo u nas a vcera ju ta najchorejsia bozkavala-tak neviem ci Vianoce v teplotach nebudu 😒

stanka7
22. dec 2007

Ahoj Leni a to si im dovolila chorým dojsť?Ja švagrine dávam vedieť aby nechodila ked sme chorý a ona mne tak isto.To by sa mi nepáčilo. 😠

lenadka
22. dec 2007

Nikto sa nepýtal ci mozu prist, Lenka sa len usmievkala-jej to nevadi

stanka7
22. dec 2007

Vieš no deti sú radi ked vidia druhé deti no mňa by to štvalo.Máš aj doma PC?

lenadka
22. dec 2007

nie stani som u nasich, mne to tiez vadi, ale nie sme doma a ja nemozem zakazat aby jej deti chodili k babke 🙄

lenadka
22. dec 2007

no ved aj to nasa mala ich zboznuje, ked prisli hned sa Lenke okolo krku hodila 😅 a den pred tym s nou bola svagrina na pohotovosti 😒

paska
22. dec 2007

leniiiiiiiii ja že máš net pod stromec 😕 😉

lenadka
22. dec 2007

ta bude na rok 😀

stanka7
22. dec 2007

No to fakt zakázať nemôžeš mi aspoň ten vrch máme svoj ale tolerancie by mohli mať.Ja že si doma.Išla si na sviatky?

lenadka
22. dec 2007

to len dnes a zajtra ideme domov-prisli sme si pre stromcek 😉 oco kazdy rok narieka ze nema, nenasiel a nakoniec nesieme aj svagrovcom 😀

stanka_11
24. dec 2007

Ahote babule, prajem vam prijemne prezity Stedry den plny pohody, spokojnosti, lasky...... 😵

srdcko
24. dec 2007

ahojte babulky, ja dneska pracovne, uz sa tesim na vecer, ked budem domka rozbalovat darceky 🙂 este raz vam zelem vela vela spokojnosti,zdravicka, lasky, porozumenia a deti a manzelia nech posluchauju 😀

kudlanka3
24. dec 2007

Tak ja sa pridám:Končí sa zas ďalší rôčik,do nového je len krôčik.Vianoce Vám prajem šťastné,od Ježiška dary krásne.K tomu šťastia do balíčka,hodne zdravia a šťastíčka.... 😀 😅 😀 Ahojte....

kika13
24. dec 2007

Vianoce čisté a biele ako sneh,
V živote len radosť, šťastie, zdravie a smiech.
Silvestrovskú náladu a pohodu po cely rok
Vám želá... Kika, Kiko a malý Samko

srdcko
27. dec 2007

fuha, tu dva dni nikto ani ciarku nespravil...no ako ste sviatkovali...nam zz dve auticka nejdu ☹ , tak ako by mali, ale zato pyzamko sa Adovi strasne lubi, vytahuje si ho az po pazuchy 😀

jesenka
27. dec 2007

uz je neskoro zelat vam stastne a vesele, co? tak aspon dufam, ze ste si uzili krasne sviatky, chystate sa na silvestra a dojedate zvysky zemiakoveho salatu 🙂 tak radsej dopredu, ak sa tu zas neukazem : STASTNY NOVY ROK 😀 😀 😀

srdcko
27. dec 2007

jesenka, salat je uz fuc, nastastie, teraz je na rade dieta.... 🙂
chystate sa dakam na silvestra? Ja mam nocnu, takze budem mat silvestrovsku zabavu gratis, len sa bojim,ako bude Ado spat, ked zacnu o polnoci delobuchy strielat ☹

jesenka
27. dec 2007

tak prid ku nam, my ho mame tolko, ze ho asi budeme jest do konca roka a potom vyhodime 😀

no s tymi delobuchmi to je fakt, nikdy som sa nad tym nezamyslala, kym som nemala male dieta 😲

srdcko
27. dec 2007

ja som to myslela tak, ze konecne uz nie je salat, lebo uz mi fakt isiel hore krkom 😀 ...minuly rok, ked bola polnoc, sa Ado ani nezobudil, sice vtedy este aj v noci papal, ale polnoc prespal..

jesenka
27. dec 2007

srdcko, a kto s nim bude tento rok?

srdcko
27. dec 2007

tatino...oni sa tesia, ze zase budu spolu spat, tak hadam to niako zvladnu 🙂

jesenka
27. dec 2007

zlateee, tak to je dobre, ze sa na to tesia, a nebooooj, urcite zvladnu 🙂

srdcko
27. dec 2007

to ja sa nebojim, stavim, sa,ze rano ich budem este aj budit, som rada, ze si takto na seba zvykli...uz sa mi stalo par razy, ze zaspal muz aj do prace,lebo zvyknu spat spolu dlhsie, ako ked som ja doma....len neviem, ako to cez den dospim, ked budem v noci zurovat 😀 ....

paska
27. dec 2007

ahojte 😀 máme stranu 100 tak nalievajte ne? 😀

jesenka
27. dec 2007

paska, uz sa na tom pracuje 😀
no ale decentne, v ramci kojacich moznosti 😉

srdcko
28. dec 2007

tak si nalejme sunaru trosku 😀

paska
28. dec 2007

srdcko nerob do smiechu hej 😀

srdcko
29. dec 2007

paska, sranda musi byt....ved my, co uz nekojime, si mozeme dat za deci cerveneho 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre