Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kika13
13. sep 2007

katku vytocil ten blbec a odvtedy jej zacalo tvrdnut brucho, hajzel jeden 😠 , isla vecer a v nemocke sa jej primar spytal, ze kde bola od obeda 😅

lenadka
13. sep 2007

je tu v Bojniciach? Mozno ze by som ju mohla kuknut, no nic poslem jej aspon sms ze ako sa teraz ma 😕

kika13
13. sep 2007

ja som jej teraz pisala, este neodpisala, je v Bojniciach, bola nestastna, ze Kubko ma dnes tri roky a ona nieje doma ☹

kika13
13. sep 2007

lenadka IP 😉

paska
13. sep 2007

kika dneska neprší 😀
ale ved katka je už v 37tt nie? ak yb sa to malo teraz narodiť tak babo bude v poriadku 😉 už má aj plucka vyvinuté nebojte dobre to dopadne 🙂

lenadka
13. sep 2007

ved co uz narobi, aj tak planovali porodit skor 😒

kika13
13. sep 2007

dnes zacal 37tt, ona by uz najradsej rodila, primar jej povedal, ze sa ju pokusia udrzat este tyzden, nebola moc nadsena z toho

kika13
13. sep 2007

paska Samko ma okolo dvanastej jest, ty mozes do kolkej?

lenadka
13. sep 2007

aha ministretko 😀

paska
13. sep 2007

kika teraz mi volala mamina že chce ísť do lidlu kedže ho máme skoro pod oknami a povedala že okolo dvanástej a potom by sme šli do mesta tak by sme sa mohli stretnúť okolo jedne pol druhej môžeš?
alebo ešte ma napadlo zajtra je na námestí nejaká akcoška pre deti a sisa tam chce ísť takže ja tam budem určite 😉 čo ty na to?

lenadka
13. sep 2007

hej?pre deti akcoska v septembri? nevies o kolkej? Mozno by som dofrcala ak poobede 😉

kika13
13. sep 2007

mozem aj dnes aj zatra, radsej to neodkladajme na zajtra, lebo sa zase rozprsi a bude po meetingu 😉 pojdeme o jednej z domu, tel.c. posielem cez IP

lenadka
13. sep 2007

tak katka odpisala, ze je hladna ako vlk 😝 😅 lebo vcera nic nejedla a inak asi ok, lebo len pisala ze je na sestonedeli. Musim pockat kym sa kolegovci vratia bo som sama na oddeleni a potom ju pojdem pozriet ked a z obeda budem vracat-asi 😉

paska
13. sep 2007

ženy šak ja som vás oklamala 😅 15teho je až v sobotu
takže v sobotu je ta akcia 😎

kika13
13. sep 2007

paska a ja by som o tretej bezala na namestie 🙂 😀

paska
13. sep 2007

kika šak aj ja 😀
inak už nám kúria 😀 hurá nebudem mať v noci studený nos 😀

bebek
13. sep 2007

Caute, lenadka musim pridat foto, co si bola u nas, len ich musim najst, lebo neviem, kde ich do pocitaca segra stiahla. Inak segrin, odkedy je na homeopatikach horucky nemal. Boli u tej doktorky a ta mu zistila, ze je na tom zle s nervovou sustavou-to asi este z porodu a imunitou.
Boli aj u nejakeho liecitela ludoveho a ten im povedal, ze maly je urieknuty a niekto im ho zavidi. Tak tam s nim urobil cari mari fuk 😀 Len nevim co zabralo. Ci on, alebo ta homeopaticka...
Lucka sa ma ako?Okulky posluchaju? Ozaj ved aj vas ocino mal taku mnam tortu. Inak tamta malej nechutila. Maliny aj cernice lubi, ale asi to zele.

lenadka
14. sep 2007

pasi, to sa stava 😀 😀 😀 mne teda bezne 😀 😅 asi pojdeme zajtra so Spisskej novej vsi tak zajtra ee nepridem, uvidim ak nas ocino ma zbijacku a kompresor pozicany a zumpu rube, tak asi nepojdeme nikam-davam prednost zumpe ako navsteve kamosky-som to ja co??? 🙄

vcera som bola za Katkou, jejda ta uz ma bruskoooo, tesne pred tym bola na sone a babatko plne vyvinute, ze uz sa moze narodit, akurat ze jej kontrakcie zastavili injekciou-len nechapen naco 😠 a chcu ju tam drzat este tyzden 😠 nie je to cudne? Ona tiez nechape a rozculuje sa nad tym, ale nepomoze si. Na chodbe som sa zrazila s jej muzom, to bola tiez sranda, kukam na neho: "ty si Katkyn muz???" a cmarali sme za nou spolu 😀 😀 😀

bebek, nuz asi je to jedno co zabralo, hlavne ze zabralo 😀 😀 😀
Lucka si na okuliare uz celkom zvykla, ale okluzor nosit nechce, ten znesie len vonku. Niekedy ho nema cele dni, ale zase uz jej to ocko uteka minimalne, tak v tom nevidim tragediu 😉

paska
14. sep 2007

masky dééé stéééé? 😲

kika ty ešte nakupuješ? 😀 ja momentálne kávičku chlípem kto si dá? 😉

kika13
14. sep 2007

doma 😀 , vsak sme kupili len hrozno a slivky a utekali sme domov, lebo Samka hlad prepadol cestou 😝

paska
15. sep 2007

tak dneska na námestí 😀 ja tam budem aj ked budu tanky padať 😅 mosím dieťa velmi chce 😀

kika13
15. sep 2007

caute Prievidza, driemete 😔 ?

paska
15. sep 2007

nie 😀 ale konečne deti už pospali 😝 to bola fuška

kkatrina
15. sep 2007

ahojte, hlásim príchod z nemocnice, je to sranda, lebo dnes ma primár pustil a to som ráno mala väčšie kontrakcie ako keď ma v stredu prijímal. Tak som zvedavá čo z toho bude, bruško stále tvrdne, bolesti ale zatiaľ žiadne.
Inak všetci lekári na oddelení sa za chrbtom smiali že čo to na mňa skúša - dieťatko veľké, vyvinuté - ja 37 tt a on mi povie že ma nenechá ešte porodiť. Šak by som ho najradšej ........... 😠

Nestihla som vám napísať skôr, lebo celý deň chodili návštevy gratulovať Kubkovi k narodkám, potom ho začalo preháňať a teraz večer už mal teplotu 38,8 C. Tak neviem či zajtra nebudem ešte aj utekať na pohotovosť.

jesenka
15. sep 2007

ahojte babule
my sme boli par dni u svokry, ale som tu spat ziva a zdrava 😀
lucka bola super, pobehali sme cely aupark a ani nemukla, bola hore ale neplakala, no proste shoppingerka od narodenia ! uz je taka velika, boze ako to leti. a zajtra mame krstiny, tak som sa dnes cely den nezastavila 😢

paska
15. sep 2007

jejda katka dneska mi to hovorila kika jak si dopadla 😕 som si myslela že už s bábenom prídeš
kubkovi rýchle uzdravenie 😉

jesenka
15. sep 2007

paska, na studijne som nestihla ist, ale budem tam teraz kazdy tyzden, tak zistim neskor, don't worry !

jesenka
15. sep 2007

Kkatrinka, a ako ti to vysvetlil?
Vies, ale mozno ma pravdu, 2 tyzdne PRED alebo 2 tyzdne PO termine je ok, tak je lepsie pockat, myslim pre babatko, nie? predsa len, kazdy den v brusku hra svoju rolu..ako vlastne vedia, ze uz je plne vyvinute?

paska
15. sep 2007

vitaj doma 😀
v pohode mám čas ešte 😀 😉

paska
16. sep 2007

chrníte? 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre