Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

srdcko
21. nov 2007

ahojte babenky....akurat som nahodila malemu slipky a vytiahla som mu nocnik, tak hadam sa stihneme trafit... 🙂 ....aj u vas tak fuka? rano bola ina kosa v byte, my sme otoceny na HAndlovu, daco strasne...ste ma normalne inspirovali tou plavarnou, asi si zajdeme dakam cez vikend, mam volno,tak sa budeme rodinkovat 🙂

paska
21. nov 2007

😀 šak podem všetci naraz 😀 bude sranda

kudlanka3
21. nov 2007

Tak už aj ja som na materskej.Ale na predĺženej,dcérka je dosť často chorá,tak mi to padne aj vhod.Zamestnanie mi nehrozilo a človek musí z niečoho žiť.Majte sa tu pekne. 🙂

paska
21. nov 2007

kudlanka si tehu? 🙂 alebo si si dala predlžiť materskú?

stanka_11
21. nov 2007

Maťka tie tlaciva mam, aj vypisane uz asi mesiac 😀 . Kolko to trvalo, kym ti to niekto poslal spat? Aby som vedela, ci sa s tym mam ponahlat. Kopiu rodneho listu Vandy som im uz do Blavy zasielala na tu istu adresu, co si pisala.

stanka_11
21. nov 2007

Jesenka, tak sa im podarilo spustit net skor ako si cakala 🙂

kika13
21. nov 2007

jaj Stanka, ja som to poslala minuly tyzden, a zatial nic, tak to radsej posli cim skor 😅, oni maju kedy 😠

srdcko
21. nov 2007

lenadka, ja som ti dneska kyvala, bola som s Adom na zastavke pri nemocnici, ja cela v modrom a ty cela v oranzovom...bola si to ty, ze? 😀

kudlanka3
21. nov 2007

Paska nie som tehu,len som si dala predĺžiť materskú.Už som toho za tento rok mala akurát dosť.V januári dcérke vyberali nosné mandle,vo februári mala šarlach a od vtedy má stále streptokoka.Teraz v októbri mala mononukleózu,tak zas bola v nemocnici.Tak mi zo zdravotných dôvodov uznali materskú.Tak do apríla môžem ešte byť s ňou doma. 🙂

jesenka
22. nov 2007

No Stani, fakt uz bolo nacase, ako sme mohli kedysi zit bez internetu??? 😀

Kudlanka, mas to tazke, chudiatko Katka, prajem vela zdravicka, ma toho za sebou dost, tak nech ju uz choroby obchadzaju!

kika13
22. nov 2007

cafte 😀 , my mame atb lebo Samko ma zlateho stafylokoka ☹ , neviem kde to lapil, dufam ze sa nam podari toho zbavit 😖

lenadka
22. nov 2007

srdcko-jasne! a ja ze kto mi to kýva, ja som ta teda nespoznala 😀 😀 😀 keby mi to nenapises dodnes nevieeem 😅

lenadka
22. nov 2007

kika to mohol od bars koho kto na neho kychol 😒 niektory ludia su nosici aj ked sa to u nich neprejavuje nijako-dzrim palce nech sa vyliecite co najskor 😉

kudlanka-tiez sa liecte, to je najhosie ked su deticky chore ☹

srdcko
22. nov 2007

baby, tak prajeme skore uzdravenie...
inak ten napad dat si stretko na plavarni nebol az taky zly, len aby sme daco nechytili 🙂

paska
22. nov 2007

a čo? rybu? 😀

srdcko
22. nov 2007

nie, aby sme neprechdli.... 🙂 ci pojdeme si ulovit kapre na sviatky ? 😀

paska
22. nov 2007

neprechladneme čo ty nekukáš reklamu? dame si marťankov a je to 😀

srdcko
22. nov 2007

ale ado este nemoze, to je az od 3 rokov 🙂 ale mozme si spravit martateku-galakticku diskoteku na plavarni 😀....ale my mozme pit denn Actimel ,ako nam radi Milosko Buban 🙂

lenadka
22. nov 2007

jasne 😀 no baby ak velmo budete chciet ist na tu plavaren snad to risknem, ked uz voda tepla tecie 😀 to my sme potom uz radsej do Ziaru chodili, tam su satne 😵 detsky bazenik 😵 😵 no eňo ťuťo 😀

paska
22. nov 2007

lenadka nevymyšlaj hej? 😀 šak hento mame tuto za rohom reštika je tiež hned vedla tak čo 😉

lenadka
22. nov 2007

aka restika???? 😅 😅

paska
22. nov 2007

lesna ale tebe uvarím doma a donesem ti v obedári 😀

lenadka
22. nov 2007

lesna besnaaa 😀 😀 😀

livia1
22. nov 2007

kudlanka3 kde si?

stanka7
22. nov 2007

Ahojte ja som bola dnes kuknúť na plavárni ale len kedy býva otvorená 😀 Lucia bola na tanečnej tak sme sa s malou motali. 😨 Leni kde si ráno uháňala?Na vlak? 😅 Srdcko ja dávam malej "pikovit"Sú to vitamínky v sirupe na imunitu a tak. 😀 Malá mi bola dvakrát za sebou chorá tak ked dobrala lieky som jej ho nasadila. 😉 Jasné že ju úplne neochránim proti bacilom ale aspoň trošku.Luciu napchávam marťanmi 🙂Detičkám prajem skoré uzdravenie.Kika zlatého stafilokoka mám aj a mne krčná povedala že to neva že toho má veľa ľudí.Aj keby ma preliečila chytím ho znova ked niekto spraví hapčí. 😖 Pokiaľ nerobí problémy zdravotné môžem s tým žiť.No čo už keby som z neho aspoň niečo mala ked je zlatý 😀

kudlanka3
22. nov 2007

Jesenka ďakujem Ti pekne,dúfam že už toho bolo dosť,dokonca jej chcú vyberať krčné mandle,ale ja to nedovolím,Katka je oslabená,mala toho dosť.Ahoj

kudlanka3
22. nov 2007

Kika13ja som tiež mala toho zlatého stafylokoka a zistilo sa,že som ho chytila od malej i keď ona má streptokoka.Streptokok sa prenáša v škôlkárskom veku,je to úplne bežné.Skús si dať spraviť výter z hrdla,či niečo také nemáš aj Ty a ak máš manžela aj on.Lebo Ten stafylokok je dosť nebezpečný.Ahoj

kudlanka3
22. nov 2007

Lenadka ďakujem.. 🙂 Lívia tu som,ja som taký nočný živel.Ozaj máš ten tekutý púder??Nemal byť 17-ho??Ako inak žijete,ozvi sa.. 😎

srdcko
23. nov 2007

stanka7 ,ja adovi nedavam ziadne vityminy, radsej si s tatikom spapa grapefruit, alebo klobasu 😀....ved pokial je vsetko ok, nebudem mu davat nic, aby si na to nezvykol...ale ked ma nadchu, tak vzdy nasadime Otrivin a sipkovy cajik... 🙂

livia1
23. nov 2007

kudlanka3 ja som to objednavala tento tyzden koli tomu ze si objednali aj babi z roboty a aby mi stihli dat peniaze. tento vikend tu nebudeme lebo cestujeme do galanty. ideme na taky maly dvoj dnovy vylet.v nedelu sa vratime tak ti potom cinknem. 😀
kika ja som mala streptokoka naiseria a mne povedali ze to nieje az take dolezite si dat vybrat mandle pokial doktorka nezistila ze mne z nich vyteka hnis.inak som vobec nebola chora. maly mi bol na posledy chory pred jeden a polrokom.teraz dufam ze ani nebude ved papa kazdy den ovocia aj za troch. 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre