Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lucijja
8. feb 2009

no ved prave...ale take male mimi v perinke do sedacky? nebude mu tam neprijemne? 😨

zuzanka07
8. feb 2009

ked vydrzalo tak dlho cakat na volnost 🙂 , urcite vydrzi este par minut na ceste domov 😉 a hlavne , je to ozaj bezpecnejsie

vevoncek
8. feb 2009

molly 28 gratulujem ku krásnej malej princezničke aké modelkovské miery má skoro ideálne super nech sa vám darí nech ste veľmi veľmi veľmi šťastný a hlavne zdravučký 😉

vevoncek
8. feb 2009

katrin ja súhlasím s danulkou s tým sexom vždy keď budete spolu tak si zasexujte a vyskúšaj ten femigard mne pomohol a ešte aj babám čo sme ho začali spolu užívať jedna je už 31 tt a ďalšia je v 13 a ostatné sú už tiež tehu aj ja som bola ale bohužiaľ nevyšlo to

lucijja ja som videla veľa mamín prenášať v škrupinke(vajíčku alebo neviem ešte ako sa to volá) bábätká z pôrodnice ale mám taký dojem že ich nemali v perinke ale len v dupačkách a deke zabalené alebo vo fusáku neboj zvládneš to ľavou zadnou

molly28
8. feb 2009

..,lucijja ja som malu obliekla do dupačiek, vložila do perinky, do fusaku, a do tej vaničky, čo máš na kočiariku a šup šup do autička....nepchala som ju do vajička....ale robia to maminky aj tak...je na Tebe ako si to babatenko domkov privezieš 😀 😀 😀

katrin21
9. feb 2009

caute baby!!! este som nestihla porecitat, co ste od piatku popisali, tak potom idem na to.. chcem len povedat, ze dnes rano bolo u nas v cigli na mojom aute a vsade asi 10cm snehu... jej, keby tak snezilo cels tazden, tak by mozno konecne po troch rokoch aj vlek pustili 🙂)

pekný tyžden vsetkým prajem !!! a dufam, ze ste mali pekný vikend , ja ano 😉

katrin21
9. feb 2009

jeeej, molly, gratulujem, to budeme so sonickou skoro naraz oslavovat, aj ja osm vodnarka ( 30.1.), nech je zdrava a krásna !!!

vevoncek : ved ja si chcem cosi kupit, zhanala som tie kvapky Valovic, ale nemaju ich, tak skusim spytat na ten femigard.. hadam pomoze ....

danulka2
9. feb 2009

ahojte, skoda, ze ste neboli v materskom centre. Bolo supeeeer 🙂

lenadka
9. feb 2009

ahoj molly gratulujem k malemu pokladiku, malej vela zdravicka a mliecka od maminky 😉 🙂 😵

molly28
9. feb 2009

katrin21 ďakujeme - som rada,že sme sa presunuli na vodnára - vraj su to super ludia - ináč aj ja mám v okoli kopec vodnárov a musim to potvrdiť - su faaakt užasní 😀 😀 😀

b.janka
9. feb 2009

ahoj soni.... sorry že tak neskoro ale želám všetko len a len to najlepšie... hlavne nech ste zdraví... popíš mi na ip aký si mala pôrod... a pošli aj nejaké foto... držte sa

magdia555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vevoncek
9. feb 2009

katrin femigard majú v blave v nejakom obchode ale neviem v akom alebo sa dá zohnať cez net v lekárni ho asi nemajú

bubba
9. feb 2009

danulka,ako vzdy 😉 musime zopakovat!!

bubba
9. feb 2009

lucija babatku vobec nie je neprijemne nebyt v perinke a uz vobec nie vo vajicku...je im tam pohodlne makkucko,tu prvu cestu prezijete...musim povedat,ze aj ja som zozaciatku malu vozila vo vanicke od kociara ale teraz je to uz protizakonne a ked si to tak spatne vezmem uz by som to nikdy neurobila nahodou nejaky naraz alebo co a babo leti prve 😖 😖

danulka2
10. feb 2009

bubba jasne, uz sa tesim 🙂

katrin21
10. feb 2009

bubba.. napisala si dvojity zapor, cize si vlastne napisala, ze malemu je neprijemne byt v perinke ..... nepisala si ty ten censtny zakon ?,? 😀

lenadka
10. feb 2009

😀 😀 😀 sa na vas sulam dievcata, ale nic som nepilááá vaaazne 😀

bubba
10. feb 2009

katrin trojity trojity,cize dva sa neguju a ten prvy vystihuje podstatu 😀 ze dietatu je dobre mimo perinky 😀

lenadka
10. feb 2009

moje zase perinku lubilo 😵 vtedy ostala pokojna ked bola zavinuta 😉

bubba
10. feb 2009

hej?moja neznasala ale aspon na noc po dobu 3 mesiacov som davala sa mi lepsie manipulovalo s nou pri krmeni...a strasne zle spavala sa to trochu potom zlepsilo ked som ju prestala viazat...no niektore deti to maju radi,ine nie 😀

katrin21
10. feb 2009

bubba... ale sak neprijemne byt v perinke prijemne byt mimo perinky je to iste nie ??? 😀 ci ako si to myslela... jáááj, zápory nezápory.. mne sa neche robíííť ! a dnes som sla na 8, cize som tu do 16.00 😝
asi umrem...

lenadka
10. feb 2009

no niektore je problem zabalit 😀 moja bola zimna a u svokovcov bolo zima tak jej bolo v perinke fajn teplucko...sranda bola ze ked som ju zacala obliekat von tak kym bola oblecena vo fusaku uz bola ako drevo...a potom spala az kym som ju doma nerozbalila...cize signal pre nu na spanie bolo nabambusit a zabalit 😀
ako prislo leto tak uz bola volne a noci zacali byt 🙄 hrozne 😝

katrin21
10. feb 2009

aj moja mala spavala v lete hrozne.. je septembrova a to leto do roka bolo hrozne!!!! si pamatam ako som ju nervozne kocikovala a ona nic.... a ked konecne zavrela oci, sused nastartoval traktor a bolo po spanku..

bubba
10. feb 2009

karin stale zabudas na ten prvy zapor "nie"aaaaaaale kaslat uz na to ja sa vyjadrujem ako madar aj bez toho,ze paska? 😀

vevoncek
11. feb 2009

dobré ránko

že akú dobrú tému ste rozoberali normálne že poučná 😀 😀 😀

lucijja
11. feb 2009

teda baby, citam ze ma cakaju zaujimave veci. 😀 riesit spanok, babusenie, nebabusenie... 😀 Ale uz sa na to tesiiiiiiim.
Vcera som bola na tom prvom cviceni pre tehotne a prednaske v nemocnici. 🙂 Celkom zaujimave. Len teraz nemam auto, lebo muz dochadza do ZV a trepat sa hore dole tymi autobusmi to je za trest. 🙄

paska
11. feb 2009

ahojte 🙂

buba ty stale nemôžeš zabudnuť? 😉

vevoncek
11. feb 2009

lucijja a nemáš nejakú kamošku alebo v rodine niekoho kto by ťa tam hodil autom myslím si že pre tehotnú každý spraví rád také niečo 😉

lucijja
11. feb 2009

vevoncek, bohuzial som prave nikoho nezohnala...vsetci znami su v robote o tom case... 🙂 holt, musim to nejako prezit...hadam uz nabuduce budem mat auto... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre