Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

martiina
19. mar 2009

lucija nerodíš 😀 ja som tak v deň pôrodu nemohla spať a bola som od 3:30 hore 😀

ollako
19. mar 2009

ahojte lucijja ja som tiez nemohla spat v tu noc co mi zacali bolesti, ale potom trvali este dva dni 😝 a az potom sa kooonecne drobec narodil a nejako som tie pohyby nevnimala, lebo to bolelo ako slak 😀 ale pred tym ako to zacalo tak som mala pohyby ako aj inokedy, normalka 😉

katrin21
19. mar 2009

ahojte baby..
no tak vcera som sa dozvedela, ze ten " american" ja slovak!! vola sa martin SOnoga ( neviem, ci to neni syn tej dokt. z HA).... nepovie ani slovo po slovensky, predvadza sa tym, ze este aj Prievidza hovori akoze po americky, alebo vcera slovo " mind" ked sme nechapali, tak povedal" pre-ka -žať".. s takym tym "r".... ved viete ako.... no proste sranda.... vobec nic o sebe nepovedal, stale len hovori, ako nebol na slovensku a akoby tu predtym ani nezil sa tvari... d
podivín.... a ked si nieco medzi sebou povieme po slovensky, tak hovori, ze preco hovorime jazykom , ktoremu oin nerozumie... no fakt divné........ he he 😀

katrin21
19. mar 2009

ale teda klubuk dole, toho americana hra dokonale... musle tam strasne dlho byt....

katrin21
19. mar 2009

ze " musle" 😀 musel... som chcela povedat

ollako
19. mar 2009

kati to je nejaky blbec nie 😀 , nemam rada ludi, co sa tak predvadzaju 😝

katrin21
19. mar 2009

http://tvnoviny.sk/spravy/svet/otrasne-matka-ta...

baby, toto ste videli vcera v telke??? ja by som tu matku do pol pasa posadila do vrelej vody!!!!

paska
19. mar 2009

😔 katka strašné nedokážem pochopiť takú matku

bubba
19. mar 2009

katrin to som sa aj ja stretla s tym v anglicku ze anglani neznasali ked sa v ich spolocnosti hovori inym jazykom ako anglickym kedze iny nerozumenju.... 😀
takze ten psychopaticky vojak co nadaval na obamu je slovak??no to sa necudujem tu je najviac rasistov z celeho sveta 😀 😝
paska......to nie je matka...to je len rodicka 😅 tak ale tozvie mozno mala nejaky vazny psychicky problem,teda zdravy clvoek by to urcite neurobil...mohla zosaliet po nejakej situacii( napr.umrtie)nikto o tom nemusel vedeit az sa to prejavilo potom takto...

lucijja
19. mar 2009

ahojte. tak uz som spatky od doktora. Inak, do rana sa mi uz nepodarilo zaspat, takze tentokrat uz taham fakt vela... 😠 Doktor mi povedal ze mam spotrebovany cipok na 1,5cm. Ale kedze neviem kolko meria cely tak mi to nic nehovori. 😀 Ale potom povedal ze uz sa to moze spustit kludne kazdym dnom a ze hlavicku uz nahmatal v otvore. Tak cakame...Este spravim dve danove priznania a skusim ist spat. 🙂

bubba
19. mar 2009

lucia spotrebovany krcok nie?inac tie posledne dva mesiace su fakt najhirsie a poslende 3 tzdne 😅 😅 😅 och joj ...to som sa veru nevyspala poriadne ani jednu noc...teda ja som nemala velke problemy s polohou ale s curanim 😝 inac ste vybrali super meno,aj ja som nad nim uvazovala...ale nakoniec sme rozhodli inac 😀

bubba
19. mar 2009

nejako to uz vydrz zachvilu uz budes riesit kojenie,prdiky,stolice a ine somarinky 😵 😵 😵

danulka2
19. mar 2009

ahojte, veru lucijja uz to moze byt kazdu chvilu. Inak ja som sa ,,pootvorila,, uz v 7mesiaci no a ked som uz mala ist rodit, tak sa malemu moc nechcelo 😉 . Ani krcok spotrebovat, ani otvorit, ani voda odtiect 😝 😅 . Najskor stresy aby som vydrzala do terminu, no nakoniec to bolo 3dni po termine 😀 . Inak luci ja som nemohla spavat pred tehotenstvom, pocas neho a ani po porode sa to moc nezlepsilo. Asi to uz bude vekom 😠 😅

lucijja
19. mar 2009

no super, dobre vediet co ma caka... 😀 Pokial nebudem unavena ako nie som teraz tak je to ok, ale teraz mi tie dni hrozne pomaly ubiehaju, lebo som sama doma. Ked uz budem mat malicku, tak sa budem mat comu venovat.

bubba, o curani ani nehovor 😀 uz sa mi manzel smeje ze budem doplacat za vodu zo splachovania. 😀 Ja pridem zo zachoda do postele, lahnem si a o pol minuty mozem zase. 😀

ollako
19. mar 2009

ahojte
licijja no vyzera to tak,ze to mas fakt za par 😎
drzim ti pallce, ked bubba spomenula to kojenie, mna pred porodom ani nenapadlo , ze to treba vediet si prikladat a kedze som to brala na lahku vaha, bradavky som mala az do krvi, ale preslo to a kojime sa este stale 😉

martiina
19. mar 2009

ahojte
molly no čo pýtala si sa na to očné v TN alebo na to horizontálne prepichovanie, inak je to super keď stretneš niekoho s kým si píšeš a si ho ešte nevidela 😵
ja našťastie s bradavkami ani s kojením tiež problém nemám, stále kojím oboch a ešte som nedokrmovala. Však ten môj valibuk sa narodil 2900 g a za tri mesiace je z neho 7 kg buchta 😀 Laurika samozrejme ako baba drží odmala líniu 😅 , mala pri narodení len o 200 g menej ako Marko a teraz už o 1,5kg 😲

ollako
19. mar 2009

martriinka mas dost mliecka pre oboch 😵 to je super ja som sa rozkojila az dva tyzdne po cisarskom reze, ale dopadlo to dobre drobec je fajny 😀 , len neviem kolko momentalne vazi, poradnu mame o tyzden.

katrin21
20. mar 2009

baby, co dneska vsetky spite 🙂 😀

molly28
20. mar 2009

nespime..nespime..meditujeme.... 😀 😀 😀 😀 😀 ináč ahojte 😉

mati ano je to super, že sme sa takto stretli 😉 len škoda, že pri takej neprijemnej situácii pre našich drobcov ☹

volala som jej, ale ešte nedostupná....akonáhle sa jej dovolám, tak ti dám info 🙂

katrin21
20. mar 2009

baby, aurat tu bola jedna pani a poskytla nám 100ks lístkov pre zamestnancov do kupelov Malé Bielice.. je t tam nádherné !!!!! tak dnes vecer ideme s drahym skusit!

molly28
20. mar 2009

..jej katrin tak to ti závidim...aj ja by som také niečo prijala 😀

lenadka
20. mar 2009

kolegyna bola na masazi u slepej maserky na rozvoji a pochvalovala si 😉

katrin21
20. mar 2009

no ved aj ja tam pojdem lenka, ale pozerala som , ze aj tu robia nejake masaze, tak moznosa dam dnes aj vymasirovat 🙂 uvidime... v poslednej dobe chodime len po kuploch a vegetime 🙂 he he..

molly28
20. mar 2009

....to bola v tom salone rozalia, nie?

molly28
20. mar 2009

nádhera....faaaakt...

lenadka
20. mar 2009

katrin, poznam to velmi dobre, bola som tam na kontrole, len nan nikto ziadne listky neposkytol DOKELU! 😠 😀

ollako
20. mar 2009

ahojte baby , tu je nejak pusto, nemate typ na klokanku alebo manducu?
lucijja si cela??? 😕 😀

lucijja
20. mar 2009

ollako, 😀 stale cela... 😀 zajtra ideme este odvolit... 😅 a potom sa uvidi...pred tyzdnom som si myslela ze mi je zle a ze uz nevladzem a ze horsie to uz nebude...mylila som sa... 😀

mataharyy
21. mar 2009

Čaute kočky,
tak já jsem si právě domu přivezla kočárek a jsem nadšená, tak doufám že mi to vydrží i po dobu jaždění s ním 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre