Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lucijja
21. mar 2009

ahoj mataharyy, ako to ze mame rovnaky tyzden a o dva tyzdne rozdielny termin? 🙂

ollako
21. mar 2009

tu je dnes zas pusto vikendujete co? 😎
lucijja este ziadne kontrakcie?
matahary aky mas kocik?

lucijja
21. mar 2009

este stale nic... 😒 len sa pozorujem co sa bude diat, uz mi z toho asi hrabe. 😀 Malicka asi vie ze je kriza, tak sa jej nechce von... 😉

ollako
21. mar 2009

lucijja vsak este ma cas, este si to uzi, lebo potom sa nezastavie 😝

ollako
21. mar 2009

nezastavis som chcela napisat

mataharyy
22. mar 2009

lucijja no u mě jsou ty termíny nějaké zmatené 😀 Doktor mi v úterý říkal že to ještě tak týden dva nevidí, ale pak že už ruku do ohně nedá, za to že donosím, tak možná budem rodit stejně 😀
Kočárek mám firkon f7, z letošní kolekce 🙂

lenadka
23. mar 2009

cafte tak zaliat kavicku a kecat sup sup 😉 😀

ollako
23. mar 2009

no tu sa co stalo? vsetky ste v praci? 😝 Lucijja, matahary ste cele?

bubba
23. mar 2009

matahary velmi pekny je ten kociar

mataharyy
23. mar 2009

No já zatím 2 v 1 tak uvidíme co zítra poví dr. 🙂
O děkuji, jsem z něj unešená, tak jsem zvědavá jak dlouho mi to vadrží 😅

lenadka
23. mar 2009

matahary, tak som si ho vygooglila ten kociar a fakt je uzasny!!! Aku mas farbu???

lenadka
23. mar 2009

uz viem kukla som album 😅 😅 😅 ani nekojim ale zato mam melir tak osprostievam 😀

ollako
23. mar 2009

mataharry ci budes s kovikom spokojna zistis az ked ho bude pouzivat, ja som z mojho sklamana , hlboky je super, ale sportovy je nanic,ale mozno teraz sa mi to vidi, ked drobec este poriadne nesedi a musi byz zababuseny a est k tomu ho mam otoceny ku mne 😝, ked uz bude sedkat bude to lepsie, stve ma aj ta lezata poloha je taka cudna 😖 😠 mam magical

lucijja
23. mar 2009

ja som tiez tu a stale cela...zatial nic nenasvedcuje tomu ze by som mala ist rodit... 😒 a ja by som uz tak rada isla... 🙂
Strasne sa tesim ako si lahnem na brucho a budem sa valat po posteli z jedneho boka na druhy... 😀

mataharyy
23. mar 2009

Jako body k dobru, má za obrázky žirafek uvnitř (nepodstatný detail, ale potěší 😀 ).
No já chtěla aby byl ten hluboký dost velký, tak snad to bude stačit a přehazovací rukojeť. Každopádně na ježdění po bytě a prázdnej je čupr, tak uvidíme co budu říkat po prvních jízdách venku a hlavně po cestě hromadnou dopravou... 😕

ollako
23. mar 2009

lucijja dufaj, ze emka ti poskytne tolko casu , aby si sa mohla prevalovat z boka na bok a na brucho😀 , ja som si zo zaciatku veru vela nepolezala 😝

katrin21
23. mar 2009

oli... no tak to ja som lezala skoro mesiac... byvala som s mamou, takze som nemusela nic robit, ja som totiz ani nic nevladala.... prvý tazden po cisarskom som sa lendva zviechala z postele,.. po dvoch tyzdnoch to uz bolo lepsie, ale nevladala som napr, dlho stat( že varit , alebo tak, to absolutne...) stale som bola slaba a jazvu som mala taku ako zapalenu... takze asi preto.. až asi po 4 tyzdnoch to bolo lepsie... keby nemam mamu, asi umreme od hladu, nehovoriac o starostlivosti o malu, prani plienok a pod... bolo to super. pri druhom to uz bude horsie, kedze asi budem od mamy daleko... a este ani neviem, kedy to bude 🙂

katrin21
23. mar 2009

boze tie moje preklepy!!!! pisem ako magor !

lucijja
23. mar 2009

mno, tak manzelik na tyzdnovkach, varit sa nemusi, tak hadam sa stihnem s malou vyspat kludne aj cez den. 😀 a mamina moja si tiez vezme dovolenku a prve dni mi pomoze kym sa "zaklimatizujeme" tak hadam to dopadne. 🙂

paska
23. mar 2009

ahojte 🙂 tak čo nerodíme? stále vás chodím obdve kuk či už náhodou niektorá neni odrodená 😀 ešte máte síce čas ale jeden nikdy nevie

danulka2
23. mar 2009

ahojte vsetky, uz mate obednu kavicku? Ja prave teraz, ale pojdem klacat na polienko lebo k nej nemam nic upecene 😠 😉

lenadka
23. mar 2009

danulka-neprehanaj!!! ved furt vypekas, tak ked raz nemas tak sa nic nedeje 😉 😀

lenadka
23. mar 2009

a "kinerká" lucijja a mataharyy drzte sa 😉 luci nech ti to kotulanie vyjde 😀 😀 😀 ja som si to predstavila a sulam sa tu---ono to mozno nebude mozne ked budes mat mliecko-kotulanim by sa ti asi zacalo pustat 😀 😝

katrin21
23. mar 2009

baby frcim na anglinu, som zvedava, co zas ten slovensky amik na nas nachystal... brrr....

pa pa---

molly28
23. mar 2009

...jeeej lucijja, ja už som si myslela, že už máš odrodené, a ty tu ešte strašíš 😉 😀 😉 😀 ...veru užívaj si tieto posledné dni a hlavne vela vela oddychuj....ked sa malinka narodi, už tolko nenaoddychuješ 😉

lucijja
23. mar 2009

lenadka som sa veru zasmiala aj ja na sebe ked som si samu seba predstavila ako sa kotulam po posteli... 😀 To by som veru nepovedala ze niekedy budem tuzit po niecom takom banalnom... 😀

molly28, veru, najradsej by som uz dostrasila...baby dajte tip ako malu vylakat von... 😀

molly28
23. mar 2009

..lucijja, len ty sa neponahlaj...žiadne vylákanie..jej je tam dobre, ona vie, kedy má ísť von....

mataharyy
23. mar 2009

lucijja, já to zkouším přes vše možné slibuji čokoládu a nic 😀 Jináč bych to chtěla taky mít za sebou, ale zas si říkám že ještě je přeci jen brzo... 😒

martiina
23. mar 2009

ahojte baby, takže ešte ste v kope 😵 Moja 75 ročná starká mi radila pri prvom, ale toho som dva týždne prenášala, vraj treba sexovať aby vyšiel von 😀
už máme po krstinách, ja mám mastitídu - zapálený prsník, tak som na ATB. Som sa už dve noci skrz to nevyspala, ale už sa to našťastie lepší. Bolesť je to teda riadna a keď z toho zapáleného ešte kojím, tak je to na odpadnutie, ale dr. povedal že ak to vydržím nech kojím

lucijja
23. mar 2009

fuuu, Mati, tak to je moja nocna mora...neviem preco ale kojenia sa bojim... 😕 teda urcite chcem kojit, ale ked si predstavim tu bolest zapalenych prsnikov -to musi byt hrozne. 😨

mataharyy, tie nase baby vedia ze je kriza a ze je im v brusku lepsie... 😀

ja by som sa ani tak neponahlala, ale doktor mi vo stvrtok na ultrazvuku povedal ze uz vazi 3,5kg a to sa mi zda dost vela...bojim bojim... 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre