Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

katuskapd
12. jún 2009

danulka diky uz som sa postazovala, uz je lepsie 🙂 radit ani neni treba, len mi chybaju take sukromne rozhovory s dobrou kamoskou, takto verejne a anonymne je to divne.

danulka2
12. jún 2009

a kde v meste byvas?

molly28
12. jún 2009

😉 😉 danul nie nie...o štvrtej sme boli už o mojej babky 😉

tak máme dvojníkov 😀 😀 😀

katuskapd
12. jún 2009

danulka na zabniku, len ma neposielaj do MC, lebo maly este maly

danulka2
12. jún 2009

nie, nie, my sme tam boli 2x s bubbou, ale Matusko by sa tam tiez zahral. Mozno ak sa dohodne to stretko, tak by si mohla prist na Dracika a bude super. Len uz aby bolo pekne pocasie a dohodneme termin 🙂

danulka2
12. jún 2009

jaaj babenky dobre sa mi tu keca, ale moje starsie dieta si potrebuje poodpisovat rp, takze sa musime striedat. Tak sa tu zatial majte pekne a dobru nocku vam prajem 🙂

katuskapd
12. jún 2009

danulka dik to by bolo fajn, dobru 🙂

molly28
12. jún 2009

veru kati, danka ti správne hovori...určite akonáhle dáme to stretko, dojdi 🙂 🙂 🙂 bude o čom a hlavne s kym pokecať, to ti garantujem 😉

lenadka
13. jún 2009

ahojte dievcata,
situacia sa zmenila...prisla som o babo 😢 bolo mi od pondelka "zle" ani nie vyslovene ze krce alebo neviem co taky neurcity pocit, unava...no trosku bolesti krizov a bruska a mierne spinenie /fakt za cely den len ruzova skvrnka/ a zvlastny pocit-tusenie ze to tak nema asi byt...v utorok troska viac tak som volala dr. a ten mi kazal prist v stredu, v stredu rano to bolo horsie uz to bolo naozaj spinenie, ale ked ma vysetroval najskor opatrne sono, ale potom len krutil hlavou a hmkal...a potom ma tak dotlacil /normalne som videla hviezdicky/-ze uz to potom islo poriadne...lebo sonom sa mu zdalo ze tam babo nie je ze je to mimomaternicove, tak skusal kde ma to najviac boli...poslal ma do nemocky, tam mi spravili lepsim pristrojom sono, babo tam bolo, ale ked ze som uz velmi krvacala dali ma na gyndu a od polnoci nejest...rano tam stale bolo tak ma prelozili na rizikove a davali injekcie a lieky, ale ked som isla poobede na WC, cestou spat ma zabolelo brucho, odpadla som...dali ma na intenzivku a rano babatko uz nevideli tak som bola na kyrete asi o 11-tej
pred 5 rokmi som dostala 10.6 na moje narodky tehotensku knizku a tento rok 10.6 hospitalizaciu a....
☹ 😢 som teraz u nasich telesne je to uz celkom fajn ale srdce to velmi boli... 😔

molly28
13. jún 2009

lenadka tak to je mi fakt luuuto 😢 😢 😢 viem, o čom hovoríš.....ale ber to tak, že to asi malo tak byť 😔 😔 😔 pamataj si jedno: Všetko zlé je na niečo dobré....hlavu hore a mysli pozitívne 😒

ollako
13. jún 2009

ahoj lenadka, velmi ma to mrzi ☹
tiez som potratila, mala som missed abort, takze som nevedela 10 tyzdnov, ze vlastne nosim fazulku, ktorej nebije strdiecko 😢 viem co prezivas, neboj prejde to...poplac si a ulavi sa
a ako pise molly mysli pozitivne, ved uz mas lucku 😉

lenadka
13. jún 2009

dakujem dievcata, inak lezala som v Bojniciach a ten pristup lekarov a sestriciek boli super..aj ked podali zlu spravu hned ma obklopili a povzbudovali, ked ma viezli na sali tak ma setricka dokladne zakryvala ako vlastnu dceru, po ceste sa somnou rozpravala, utesovala ze vsetko bude fajn a o chvilu som naspat, ze ma tam pocka...na sale dalsia pred uspatim tiez ma povzbudzovala a hladkala po tvari...akoze nechlapala som boli strasne mili vsetci...dalsia sestricka ma po zakroku hnala s postele..."vstavame ide sa zit, napapat...svet sa nekonci..."..zaberalo to...a lucili sa s tym ze uvidime sa o 1,5 roka ale na porodnej sale 😕 takze Bojnice odporucam 😉

danulka2
13. jún 2009

lenadka aj mne je to luto ☹ , viem, ze to velmi boli, ale presne ako pisu baby musis mysliet pozitivne. Asi to tak malo byt. Drzim ti palce, aby si to zvladla co najlepsie 🙂

ollako
13. jún 2009

lenadka, ja som bola vtedy na kyrete v Prahe, tam bol personal taky , co ja viem, normalne sa ku mne spravali, ale neboli nejaky extra mili, boli tam aj praktikantky, tak tie boli take komunikativne..ja som tam rano prisla a vecer som uz bola doma...inak mi to pripadali, akoby sa na mna pozerali, ze to robim , lebo chcem ist na potrat, akoby nevedeli, ze mam vlastne MA
a rodila som v Handlovej, ale ak budem este rodit pojdem do Bojnic...nebola som velmi spokojna 😒

lucijja
14. jún 2009

lenadka... ☹ Velmi ma to mrzi... ☹
Neboj, Lucinka ti to vsetko urcite vynahradi a tie sestricky v Bojniciach mali pravdu - svet sa nekonci a verim ze sa to do toho 1,5 roka podariiii.

lenadka
14. jún 2009

dakujem dievcata, mate pravdu urcite sa to casom urovna, este to je cerstve, ale uz zo dna na den lepsie...
...moj zivot sa celkom otocil, niekdy spoznate charakter ludi az vo vyhrotenych situaciach..co mna zarazilo, ze som od manzela nedostala kusok podpory, ziadne aspon chytenie za ruku, pohladenie, objatie, slova ze to bude ok, neboj sa atd....akokeby sa to jeho ani netykalo...ked som sa ho na to vcera pytala, ci ho to vobec mrzi-lebo podla jeho prejavov fakt neviem...a preco ma nijako nepodporil za ten cas, ze od cudzich som toho dostala viac tak mi povedal ze "asi to tak neviem"....zbalila som seba aj malu a som u nasich...ja momentalne vobec neuvazujem o dalsom babatku a aj jeho som sa pytala preco ho vlastne chcel-ze tomu vobec nerozumiem...neviem mozno som precitlivela,ale mne sa to nezda normalne...

danulka2
14. jún 2009

lenadka to mi je luto ☹ . Muzi sice nevedia dat svoje city a pocity najavo tak, ako by sme ocakavalii, ale aspon trochu lutosti mohol prejavit. Ved to bolo aj jeho dieta ☹ .Drzim ti palce 🙂

lucijja
14. jún 2009

lenadka...ach ti chlapi... ☹ Vzdy zareaguju inak ako by clovek cakal. Ale na druhej strane, mozno je sam zmateny a nevie ako sa s tym vyrovnat. Ty si teraz pekne u vasich oddychni a uvidis ze casom sa da vsetko doporiadku. Snaz sa prist na ine myslienky a netrap sa. A ked sa vratis domov tak sa vsetko urovna...Myslim na teba...

katrin21
15. jún 2009

jeziss..! lenka, az teraz citam... moje zlate.... je to hrozne, ale asi telo samo vie, preco to tak bolo... sama si hovorila, ze si brala ATB a pod.. asi by nieco nebolo v poriadku , takze je to takto mozno lepsie, aj ked teraz sa ti to asi nezda a musi to preboliet.. mrzi ma to ☹

Inak ja som na teba v piatok myslela, lebo sme boli v Chrenovci u Hasaka s kamoskou.. dokelu... Ja toho mojho bratranca nechapem! Tak najprv dranka, ze chce babo a potom toto! To fakt ani len nepovedal, ze
" neboj, bude druhe", alebo cosi take?? Ty kokso, ja by som ho preplesla.... jasne, ze chlapi vsetko viac dusia v sebe, ale ak videl, ze teba to trapi, tak hadam aspon objat ta mohol, nie? 😠

Skuste sa o tom este porozpravat, preco tak reagoval a vysvetlit si to, alebo mu proste povedz, ako mal reagovat.. moj drahy tiez niekedy reaguje inak, nez by som cakala, ale zas v takychto situaciach je citlivy... drzim palce !!

vienesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martiina
15. jún 2009

ahojte,
leni je mi to nesmierne ľúto, aj ja som si to prežila a taktiež mi môj manžel nebol oporou. Najväčšou oporou mi bol Ninko, vždy keď mi bolo do plaču a on sa na mňa pozrel hneď mi bolo lepšie 🙂 Nejako som sa cez to dostala a veru po pol roku som nanovo otehotnela a radosť bola dvojnásobná, keďže som zistila že čakám dvojičky 😵 Ja to stále hovorím, že pán boh mi požehnal dve preto, lebo jedno mám náhradu za to stratené 🙂

inak baby stále sa tu niečo hovorí o stretku a nikto nič 😠 ... vidím že musím iniciatívu chytiť do svojích rúk a začať niečo organizovať 😉 .... tak najskôr dohodnime týždeň, čo tak tento alebo budúci? Vyjadrite sa viaceré, ktorej to viacej vyhovuje tento a ktorej budúci týždeň aby nás bolo čo najviac 😉 Ja som na materskej, čiže mne je to jedno, ja môžem hocikedy. Keď dohodneme týždeň, potom dohodneme deň 😵 .... tak čakám vaše návrhy

martiina
15. jún 2009

len by som bola rada keby to bolo do 4.júla, lebo potom idem na 3 týždne k našim do belgicka 😉

katuskapd
15. jún 2009

ahojte
lenadka tiez mi to je luto, taka vec vzdy boli, a chlapy su taky, kazdy sa s tym vyrovna po svojom.
nejak je teraz ten moj problem banalny 😕

martinna ja sa tak skromne kedze pisem hned po tebe, mne by to vyhovovalo v stredu, vo stvrtok ideme prec az do konca buduceho tyzdna tu nie sme ☹

danulka2
15. jún 2009

ahojte, nejako im to tu blblo, lebo som sa cez obed nemohla pripojit 😝
martinka ja by som stretko chcela stihnut so konca juna, lebo 1.7. uz nastupujem. Inak bubba sla vcera na dovolenku a chcela by prist tiez, takze by jej to vyhovovalo asi az o 10dni. Tak tipujem okolo 25.6. Ktora moze?
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ups 😅 😀

susika
15. jún 2009

ahojte. dlllho som tu nebola.moj drahý bol doma na 2 týždne a stále sa tu hrabal. už som sa bála, že som aj stretlo premeškala. rada by som vás niektoré videla naživo, aj ked pochybujem, že by som si nicky pamätala🙂))

lenadka-hlavu hore. viem, že to bolí, v bojniciach pred mojim porodom som ležala na rizikovom s jednou budúcou maminou, videla som ako prišla o bábo. obe sme tam plakali, ja aj preto, že soms a bála o moje bábo, ked sa mu vo mne tak nedarilo.a v januári sa jej narodilo krásne dievčatko.bolo to skoro po 1,5 roku 😀
ja by som na manžela netlačila. podla mna, on to prežíva rovnako ako ty, iba chlapi to jednoduhco držia v sebe. chcú byť hrdinovia.my sme tie, ktoré sa vyplačú.

katuskapd - ahoj. ja som zo zapotokov. nebývala som tu odjakživa, som tu len 2 roky, ak nerátam, čo som bývala asi 3 roky u priatela, ale tam som sa chodila iba vyspať z roboty. tiež teraz bývam na takom mieste, kde som sa stretla s ubližovaním.v našom vchode nie je ani jedno malé dieťa, alebo o nich neviem, takže až teraz sa trocha stretávam s maminami, ked s malou chodíme na piesok. a ten tiež nemáme pri paneláku. tiež som kočíkovala sama a vlastne, pokial nejdem na preliezky, tak beháme samé. tak ak cheš, možme si zorganizovať stretko.

danulka2
15. jún 2009

baby ja musim koncit, ale ak vam vyhovuje datum 25.6., tak zvolavam stretko pri Draciku. A ak mate niektora protekciu, tak vybavte pekne pocasie 😀 😀 😀
ahojte

martiina
15. jún 2009

no tak aj ja môžem 25.6., dúfam že sa postupne pridá čo najviac báb 😉 😵

lucijja
16. jún 2009

aj ja sa pridaaavam...🙂

lenadka
16. jún 2009

dievcata dakujem ste strasne zlate!!!!!! 😵
vcera som bola na kontrole, vypisal ma dr. do konca juna a bola som si este doma vziat nejake veci, manzo bol doma, kedze tam bola somnou mama vysiel zamnou do zahrady ked som zbierala trosku jahod pre malu a kukal na mna, vzdychal a fucal a skoro nic nehovoril, videla som ze chce ale nevie ako...tak som ho nechala dusit a skvarit...tak ako on nechal mna...potom ako s chlpatej deky povedal ze ho to mrzi a pod. On bol vzdy v tychto veciach tazkopadny, ale zas v takejto chvili sa mohol trosku prekonat nie? Ved chytit za ruku a objat pri tom nemusi nic vraviet...je pravda ze aj ja sa zo svojim trapenim zvyknem uzavriet a placem az ked ma nikto nevidi, ale vtedy sa to nedalo, slzy v ociach som mala hadam stale a fnukala kazdu chvilu. Asi aj jeho to trapilo, len to nedal najavo, vraj na to stale myslel...mozno len bolo treba aby opadli tie najvacsie emocie aby sme boli schopní sa o tom porozpravat...

co ma najviac prekvapilo ze je nas tolko co presli tymto 😲 😢

katrin mas pravdu, ja si vravim to isle rozumom, ze to tak asi malo byt, vlastne hned ako som zistila ze som tehu, bola som nestastna, ze preco teraz ked som brala lieky???? Ale utesovala som sa ze to bude ok a na male som sa zacala tesit, ved to pozna kazda ze to skvrna lubime od prvej chvile....ale je vzdy lepsie prist o male ked je este take malilinke ako neskor, takze uz som s tym zmierena...

martinka presne ako pises staci mi pozriet na malu a vystiskat ju a je dobre 😵

hawajcanka
16. jún 2009

ahojte lenadka ty si rodila s epiduralkou?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre