Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

katrin21
14. jan 2010

b.janka: ale to nie su 2-3 l 🙂) to by nevypila..

lenadka
14. jan 2010

jani mne sa pacilo ak ona rodicku ucitelka povedala ze Danka nema rada tusim ryzovy nakyp, ze ho tak UTLCIE lyzicou a somre, ze co ste to zase dneska navarili 😀 ale ked je masko tak to zje prva 😀

lucijja, asi to chvilku potrva, mne to mala robila tiez, ale nevsimaj si ju, je noc spi sa a hotovo, nechat zhasnute, ulozi a basta....mozno by pomohlo ju tak ako ja som malu zafixovala, nech sa nekotula a potom zaspala 😅 ja viem ze je to des, byt v noci 2 hodky hore, veru pamatam si to 😝 ale preslo to!!! 😉

lucijja
14. jan 2010

lenadka: no ved to ja tak praktizujem. Ani raz nezaznem, neprihovaram sa jej, len ju ukladam a ukladam...tak dufam ze to pochopi. Mala som prestrcenu ruku cez priecky a ked mala tendenciu dvihat sa tak som ju hned polozila naspat. Lenze za chvilu mi ruka strpla, lebo sa mi nedaju vybrat tycky... 😠

este som rozmyslala ci jej uz nemam dat vankus...ci by sa jej lepsie nespalo keby sa do neho tak zakutrala...ale to sa bojim, ze zase nenajde dudel ked sa jej z neho skotula...takto jej pohodim vedla hlavy zo tri a ona si najde...

lenadka
14. jan 2010

luci ja som malej dala vankus asi az od roka aj to taky tenucky a dudku mavala v puse a druhu vo vrecusku na hniezde kt. sme tam s mamou nasili, takze ked jej jeden vypadol nasla si druhy 😉

kkatrina
14. jan 2010

luci a neskúšala si obyčajnú bavlnenú plienku poskladanú alebo tak zhúžvanú?
Dadko s ňou spáva dodnes a aj keď mu niečo je tak len "penku" pýta 😀 os si ju tak chytí a pritúli 🙂

lucijja
14. jan 2010

kkatrina: hej hej, aj nasa ju ma 🙂 Ale v poslednej dobe ju chyti a hodi za hlavu, tak neviem co sa jej porobilo. 😀 Ale vcera som to asi zakrikla - dnes som objavila druhy zub. 🙂 Mozno aj preto nemohla zaspinkat...

b.janka
14. jan 2010

leni o tom nákype som ešte nepočula... to z nej vystane... keby mala rezne, klobásu a slaninu tak to zje všetko... nič nenechá na taniery 😀 ... učiteľka mi dávnejšie hovorila že mali rezne... tak ten zjedla ako prvá a ešte chcela dupľu... no proste celý tato... keď je mäso tak je všetko OK

lenadka
14. jan 2010

ved vas tato sa na tom smial ako vsetci dookola 😀 a povedal ze to ma ponom 😀

lucijja, ja som tiez mala pocit ze to nespi pre zubky-ta moja vtedy, tak som vecer aj masirovala dasienka tou mastickou z lekarne ale vies ako to posobi chvilu...

kkatrina
14. jan 2010

jani ty nie si v práci? 😕

luci no tak vidíš - zúbky ju hnevajú a to ti ešte ako dobre znáša 😵

lucijja
14. jan 2010

kkatrina: no veru, znasa to dobre. Neplace, ani nema zvysene teploty, len slince ako bernardin. 😀

lenadka, a ako si tu tvoju v postielke "fixovala"?

susika
14. jan 2010

lucija-aj som tiež za niečo do postielky. vraj sa to nemá, ale malá si vždy zobrala ked len paplonik dožmlila.(plienky som sa bála, aby sa neudusila)a potom pod stromček dostala taký maličký vankušik, na ktorm bol macko Pu a vláčili sme ho všaee aj do postielky.čo as týka vnkušika, vyskušaj a uvidíš. malá mala len taký tenukný, že to bolo viac ako poskladaná obliečka a kd išla do velkej postele, tak spava bez neho.iba minule ho vyhrabala, ž ona che "kamoša"-tak sme ho volali🙂 a ked som jej dala velký klasický vankuš, čo sme kupili s paplonikom,t ak ho nezniesla, jednduhco sedela opretá alebo ležala vedla neho,tak ho tam nemá. ale v mojej posteli azspí a na vankuši, je tenší.
malá mala 2x taku noc, že sa zobudila a chela sa hrať.prvu noc, som nechapala, čo sa deje, nechala som ju sa hrať a ja som spala. potom asi týžden už som nedovolila, lebo potom spala dlho a mala narušený režim. bola síce hore, vspevovala si, ale po tme. a viac sa to našťastie nezopakovalo.

aj moja je mäsová. nech má hocičo, kde je mäso, tak všetko obíde a mäso vyberie tak, že neostane ani kusok🙂)tak ked niečo, dostane najprv ryžu bo zemaiky aelbo jednoducho prílhu, a nech zje z nej trošhu a potom mäsko🙂)ale nebranim, nech zje č che, len nech nieč zje.ved je tenká ako rezanec 😀

b.janka
14. jan 2010

kati som v práci?... nejde ti do hlavy že odpisujem?... toho najhoršieho a najšúrnejšieho som sa zbavila tak ma nič strašne nusúri... roboty je strašne... ale nič čo páli

kkatrina
14. jan 2010

no veru nejde 😀

mne za 10 minút padá, tak sa teším domov, dnes je na figu deň 😠

lenadka
14. jan 2010

lucijja, no nas ocino chodil na tyzdnovky tak sme mali postel pre seba a spala somnou 😀 bolo to premna jednoduchsie, nemusela som ju vyberat na dojcenie a davat zas spat....a ked vymyslala pritisla som ju k sebe, niekedy dala cicik ze ju to uspi-to vacsinou zabralo...no niekedy nechcela, tak som ju len drzala aby sa nekotulala a kedze nic nemohla robit, tak potom zaspala 😉

lucijja
14. jan 2010

no to ja ked ju drzim proti jej voli tak zacne silne protestovat...spusti rev ako najata.. 😒

bubba
14. jan 2010

to by ani u nas nefungovalo ta fixacia...kazde decko je ine na kazde zabera nieco ine.moja tiez dlho spavala somnou v posteli a teraz spavam ja s nou v jej chichiiii aky paradox 😀 a co aj tak mi chyba 😵

lenadka
14. jan 2010

lucijja, ja sa az cudujem ze nerevala, ael to vies cicik blizko tak jej to nevadilo 😀 inak nie je tulkaci typ, ale vecer a rano v posteli sa tulinka trosku 😵

b.janka
14. jan 2010

baby ja som ešte v robote... ale nie sama... sú tu ešte 4 kolegovia... čo som si najsúrnejšiu robotu spravila tak sa dohrnula iná... ale nie moja... to pomáhame kolegyni... dúfam že do 20:00 budem doma... lebo som zvedavá ako danka zajtra vstane do roboty... kým sa napapá a oprchuje tak to trvá večnosť... a ráno robí strašné problémy keď má vstať...

lenadka
14. jan 2010

jani ty kde prosim ta robis?

lucijja
14. jan 2010

no to ani moja nie je moc tulkaci typ, len co ju chcem pomojkat, tak sa odtahuje. 😀 Dnes mi nechcela zjest nic pred kupanim na veceru a po kupani spapala 200ml mlieka. Tak dufam, ze jej to bude dost, lebo v noci nedostane ništ. 😀 To som krkavcia mater, co? Musim ist dnes skor spat, bohvie kolko bude v noci zase cumakovat... 😨

katrin21
14. jan 2010

baby, ja som si dneska robila ovu test a mam tam dialnice ako nikdy 😲 a to som ani nebrala vitaminy, kvapky apod.. zaujimave.zajtra som 14den cyklu, takze ideme zase na to 😀 , talk drzte cez vikend palce,aby sme zajtra nejako pri Veronike dokazali najst chvilku sukromia.. asi jej pustime telku 😀 a zavrieme sa nachvilku do kupelne 😀 😀 .. keby bolio dve , aj s mojou Kikou, tak pohoda,ale ked je len jedna, je nam stale za patami. 😀 😀

mne sa vobec nechce spat....!

lenadka
15. jan 2010

katrin asi sa uz nevies dockat 😀 😀 😀

kkatrina
15. jan 2010

jani a to ti svokor aj preplatí nadčasy? 😀 😀

už to nepreháňaj, lebo sa uštveš 🙂

lucijja
15. jan 2010

katrin: doved malu k nam na prazdniny na vikend... 😀

babyyy, my mame uspech - mala sa prvy krat zobudila az o stvrt na styri. Takze bola hodinku hore, potom som jej dala to druhe ranajsie mliecko (to jej nechcem este vyradit, lebo potom dobre spinka do rana) a spala pekne do stvrt na osem...Jupiii, takze sa podarilo. Dufam, ze to nebola len nahoda a ze dnes vstane az presne na to mlieko rano... 😵

lucijja
15. jan 2010

inak mala sa uz mohutne stavia popri nabytku a frajerka sa drziava iba jednou rukou a druhou mava veselo okolo seba. A potom sa cuduje ked capne na zadok. 😀

b.janka
15. jan 2010

kati nadčasy preplácané nemáme a nemôžem si za to zobrať ani náhradné voľno... 18.12. som tu bola do 21:30... takže včera to bol ešte super čas... dúfam že dnes sa mi podarí odísť na čas

baby normálne ľutujem že som danku nedala do škôlky do pd... lebo v jalovci je otvorená od 16:00 a to ledva stíhame z roboty keď končíme o 15:30... a keď sa niečo vysrstí ako včera tak musíme niekoho z rodiny otravovať aby išiel pre ňu... včera ju mala svokra a pred včerom švagriná katka... lebo pred včerom som bola v robote do 16:30 a igor do 18:00... keby bola danka kľudnejšia tak ju preložím... ale už ju v jalovci poznajú a vedia ako na ňu tak to budeme musieť ešte 2 roky nejako vydržať

katrin21
15. jan 2010

lucija: diky za pinuku, len je to " ien bischen -trochen " od ruky 😀 je to Dankova dcera a ta byva v BA, sme cez viekend v Trnave 😉

danulka2
15. jan 2010

lucijja gratulujem k druhemu zubku. Malemu vysiel prvy, ked mal 3mesiace 😀 a do roka ich mal asi 6
kati drzim palce, nech vam to vyjde. Malej pustite rozpravku Krtko a nohavicky ako v Panelaku 😉

kkatrina
15. jan 2010

jani ja mám ten istý problém, my máme škôlku od 7. do 15:30 😠

a už mi svokra naznačuje že nie je ochotná ich tam vodiť alebo ich chodiť brávať a potom s nimi byť kým ja o 17tej prídej domov 😖

lenže ja mám zase strach že jakubko by sa zbláznil keby ide do cudzieho prostredia, bez tak už máme s ním dosť problémov a navyše ako hovorí moja mama - to ich chceš na celý deň zavrieť do škôlky? si sa zbláznila?

tak neviem čo urobím 😖

lenadka
15. jan 2010

kkatrina a to je pre nu az taky problem???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre