Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
20. mar 2010

cao srdcko, veru, mas tu poriadne resty!!!! Ako maly, uz je skolkar co?

lenadka
20. mar 2010

katrin a spol. no sak to tak byla lahko prenosne, staci prist a "nakazit" sa 😀

bubba
20. mar 2010

ahooooooooooooooooj srcdcko aj zijes?sak povedz co nove. 🙂

bubba
20. mar 2010

strasne sa mi paci moja nova profilova fotka...skoro ako keby ma odfotili 😀 😀 😀 😀

lenadka
20. mar 2010

bubba veru, veru!!! 😀

bubba
21. mar 2010

kua tento novy kon sa mi nepaci sak kym sa k vam prepracujem tak pol dna v... 😖 ale chvalabohu uz nemam tolko prispevkov,hehe rozdelili to na sekcie Ms,Ms a Mk 😀 prajem prijemny dnicek

katrin21
21. mar 2010

bubba, to je len zvyk.... ja si to uz na streche neviem vynachvalit 🙂)) neobmedzeny pocet fotiek, oblubene albumy apod... super !

bubba
22. mar 2010

sak to je jasne ale mne sa prave preto pacil kon ze bol taky najjednoduchsi,najprehladnejsi som sa redgistrovala aj na mamaaja aj na babetko aj kade tade a ukotvila som len tu lebo tam to bolo take...no podobne tomuto 😨

katrin21
22. mar 2010

ale bubka, ved to nie je az take zmenene 🙂))

lenadka
22. mar 2010

bubba daj si tuto temu k oblubenym a rychlo ju najdes, rychlejsie ako pred tym 😉

bubba
23. mar 2010

ahojte dakujem za rady 😉

danulka2
24. mar 2010

ahojte, krasny den zelam.Som tu davno neprispela 😅 , ale citam poctivo 😀
bubba teda ta fotka fakt cela ty 😉
Som tu dnes prva? Kto si date makovu strudlu? Prave sa napchavam,kym mi doperie pracka. Dala som sa do velkeho prania, kym pojdem do prace.Len nech vydrzi pocasie. Kooooonecne je pekne a teplo.

lenadka
24. mar 2010

danulka neprovokuj so strudlou, lebo sa poobede na nu zastavim! 😀 som totiz v praci, tak to nemam az tak daleko 😀

danulka2
25. mar 2010

lenadka kludne pridi, ale rychlo, lebo uz mam len tri kusky. Prave som si sadla, ze sa pri pc naobedujem 😅 . Baby aj vy ste v pekny den take radio-aktivne? Uz ma normalne bolia nohy a to idem dnes na nocnu 😖

lucijja
25. mar 2010

danulka: u mna to plati. rano o deviatej som uz mala oprate dve pracky, upratanu spajzu a povysavany cely barak. 😨

katrin21
25. mar 2010

babulky, keby ste nikto chceli krasneho labradorika steniatko, tak kamoske sa okotila predvcerom fenka, cistokrvna , steniatka bez PP 🙂 su v Chrenovci brusno , k doberu budu 8.5. potok pridam aj foto 🙂) je ich 9 a su kráááásne 🙂)

katrin21
25. mar 2010

baby, ktoré? poradte🙂 dufam, ze ich moc nerozhadze, su dve vzdy vedla seba

katrin21
25. mar 2010

tie druhe, su trochu m´volne cez prsia, to si nevsimajte, to by sa zuzilo.. 🙂) a tie prve su naopak na pocit v bokoch straaasne uzke... rozhodujem sa mendzi nimi dvoma hlavne.. 😉

lenadka
26. mar 2010

mne sa pacia tie druhe, ale fakt su krasne, tie nariasene co ja viem, to je moderne chvilku, ale tie druhe su taka viac klasika a posobia tak jemne, neznejsie..aspon na mna 😉

danulka no tak si ma napasmala s tou strudlou ze som este v ten vecer dve upiekla makovo jablkovu a tvarohovu s marhulami a na druhy den uz po nej nebolo ani znaku 😀 padla v boji este vecer 😅

bubba
26. mar 2010

mne sa prave tie druhe vobec nepacia pripada mi to ako stara zaclona ked uz by som si mala vybrat take jednoduche tak hladke leskle padave s tym korzetom...ale tiez by som sa rozhodovala medzi prvymi a tretimi...ale kedze su skoro indenticke,tak je aj tak jedno kere si das 😀 😀 ale tebe by isli naviac take hladke jemne nezne aspon teda pre moje oko si ty jedoducho krasna a preto sa netreba ošatit ako cukrova babika,ale iba zdoraznit tu jemnost... 😉 jáááááááj uz sa tesim na tu tvoju svatbicku bude to urcite tip top...koho ides mat za svedka? 😀 az nikoho nenajdes idem 😵 nazerem sa zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakuskoooooooooov mnáááááám....

bubba
26. mar 2010

a vzadu bez vlecky..presne som vedela ze kde take fotky hladat ale kamoska sa bohuzial medzitym zrozviedla a fotky z ms stiahla 😀 skoda...

danulka2
26. mar 2010

ahojte, katrin mne sa veeeelmi pacie tie tretie
lenadka ja som vtedy upiekla 4, mne by boli dve malo 😅 😅

susika
26. mar 2010

katrin-ja nie som velmi na volaniky, tak sa mi pačia tie tretie...a na tych druhých keby nebola tá čipka, tak by som brala tie...
nerobte tu chute s tou štrudlou, ja keby nei som taká lenivá, hned by som nejakú zbuchala..ani by mi ju nemal kto zjesť🙂)chlapa mám rpeč už 6 týždnov a mala tomu moc neublíži🙂))ale v nedelu idem na oslavu, tak snád na mna pride chuť na sladké a nebudem vyjedať orechy a chipsy🙂)

bubba
27. mar 2010

héééééééééééj susika konecne zaznamenala v pase dlho utajovane tajomstvoooooooooooo 😀 😀 😀 gratulujem 😵 😵 😵

danulka2
27. mar 2010

jeeeeeej susika gratulujeeeeem 🙂 🙂 🙂

kkatrina
27. mar 2010

susika gratulujem 🙂

a katrin v tých tretích si krásna a tie sa mne osobne aj najviac páčia 😵

katrin21
29. mar 2010

baby, zaujimave, ze sa vam pacia tie tretie... hmm..mne sa na nich nepaci ta sukna...
tie druhe... bubba, oni su v skutocnosti strasnepekne a ligotave, je to spanielslka cipka, uricte nevzera ako zaclona,leb bohuzial na foto to nie je vidiet a vyzeraju tak matno.. a pritom su cele take trblietave.. sedia mi velmi a su aj dost dlhe.......
no.. ved ja ani nechcem byt tortova... preto uavzujem nad tymi druhymi..

mne osobne sa tie tretie skoro vobec nepacia, paci sa mi na nich len ten kzorzet vzadu... ta sukna mi praveze pride paradocxne tortovejsia, ako na tych prvých,... neviem..... fakt neviem, som dost prekvapena, ze prave tie sa vam pacia.. preco??

susika: gratulujemeeee🙂)) aj ja chceeeem!...

katrin21
29. mar 2010

inak... presne najviac by sa mi pacili tie druhe keby boli leskle bez cipky...ale tae akosi nikde nemaju 😝

susika
29. mar 2010

ahojte. babule ďakujem. to nebolo tajomstvo, len sa bojim niečo zakriknuť....aj tak mám nejakký strach zo zajtrajšej poradne, ani neviem prečo.dnes som sa pri malej zasa riadne rozčulila, od rana je nejaká divná, tak hadam som toho prcka neprizabila....

katrin-ale krásna si vo všetkých.....ved je to jedno..nie je to len o šatách....

livia1
30. mar 2010

Ahojte po dlllllllllllllllllllllhej dobe.
Jeeeee susika držím palce ako sa len dá, nech vám to všetko dobre dopadne a tehotenstvo maš bez komplikácii 🙂 😉

Katrin mne osobne sa velmi lubia tie tretie. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre