Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenonka
21. okt 2010

@qetinka a čo tak skleslo, dievčence?
@hviezdajasna 🙂 🙂 🙂 😉

katrin21
21. okt 2010

baby, ide sa vam pochvalit..aj ked veĺmi to nevyslo sa tesim 🙂
tu je torta pre moju polovicku, ma dnes narodky, som sa s nou mordovala, nie je to bohvieco, este sa mi na konci pri prenasani aj zlomila :( ale tym ze som ju chytala, aj som si dopatlala kraje,ale co uz...... na prvu farebnu a tvarovanu to snad ujde 🙂
a DAnko nic netusi 😀

katrin21
21. okt 2010

jezis, omylom som dala dve rovnake skoro fotky. pardom.. toto mala byt druha...

ollako
21. okt 2010

shojte dnes som bola v nemocnici za primarom , videla som ho prvy krat, moj dojem v pohode, vobec nebol neprijemny, sice som sa s nim bavila asi 1 min. ale bol mily 😉 , tak uvidim, co zajtra ked pojdem na vysetrenie 😅 a zacinam maz strasny strach z porodu,vyzera to tak, ze pojdem prirodzene, ale este zajtra uvidim co povie

monulik0209
21. okt 2010

@katrin21 krasna torta,mnam robis chute:o)))

lenadka
21. okt 2010

@katrin21 vsak je perfektna! kde je dopatalna? nic nevidim, super! 🙂

katrin21
21. okt 2010

ale je.. cele boky a tak.. si vsimni ten pravy roh dole...... ale som spokojna aj tak 🙂

susika
21. okt 2010

@katrin21 -ved je krááááásna.asppn na foto nevyzerá zlomneá a je super🙂)
Zajtra, ak malu prepustia z nemocky, som ju objednala do tých Krušoviec, tak som zvedavá,čo tam zistia, lebo už jej porobili kadejaké vyšetrenia a všetko v poriadku. ak neratam jendo, čo posielali do MT a musí sa čakať aj dva mesiace na vysledky.tak dufam, že sa v panivi Šuchovi nesklamem🙂)
@ollako -primár je v pohode, nie je nepríjemný, len s ním musíš suhlasiť🙂))inak som ho zažila ak fajn človeka, ked som čakala malu, len pri tomto druhom ma trošku vytočil, lebo som s ním nesuhlasila, ale asi by som reagovala rovnako, keby mi niekto protirečil a ja by osm si konala len svoju povinnosť.hm,s me rovnaké povahy a tvrdé palice asi obaja:ň

katrin21
21. okt 2010

dakujem 🙂 zlomila sa na tom spoji cerveno bielom ale nejako som to stlacila k sebe a zamaskovala, utlapkala.. zatial to vyzera , ze drzi 🙂

lenonka
21. okt 2010

@katrin21 krásna torta.Ja obdivujem každú, čo tortuje 😉

lenonka
21. okt 2010

@ollako držím palce

marcelkatt
21. okt 2010

@katrin21 kráááásna torta 🙂

katrin21
22. okt 2010

dakujeeem, dufam, ze sa bude Dankovi pacit 🙂 keby mal 8 r tak by sa mu isto pacila, ale on mal vcera 38, tak uvidime.. nabuduce mu urobim damske prsia 😀

qetinka
22. okt 2010

Katka je peknaaaa,a najviac sa mi pači tvoj posledny príspevok 😀 😀 😀 😀 😀
ale isto bude milo prekvapený 😎 😉 🙂
Sussika,ako mala? uz jej zistili na co tak rreagovala?
a Samko ako?
LEOčka nie som sklesla 😅 🙂 (PRIDEš ???)

katrin21
22. okt 2010

@qetinka no , ved to sa mu viac bude hodit, nie? nech sa aspon na torte kukne na poriadne kozy 😀 😀 a mozno si tu tortu nalepim na seba a budem mat konecne raz prsia aj ja 😀

qetinka
22. okt 2010

😀 😀 MAM DSOSť 😀
KEBY SA DALO..JA TI DAM POLKU Z MOJICH 😀 😀 😎

susika
22. okt 2010

@qetinka -netušia.dnesw by ich mali pustiť. ešte nevolali, a malá amla isť na nejaké všetrenie teplom ešte tam v nemocke.vraj jej budu niečo teple prikladať , tak aspon hovoril moj chlap. no, tá zasa bude hučááááááť. a vraj jej v krvi zistili nedostatok "ionu", aspon tak mi to povedal, len si nebol istý. a ja som našla len iony vapnika...tak som zvedavá, na čo prídu...
malý je pohodak.ale nie je to dieťa, čo iba papaá a spí. vydrží dosť dlho hore, ekd sa mu chce a potom je taký unavený, že nevie zaspať.cueml nechce ani az svet, źaspáva zatial na cici 😅 alebo na flaškovom materskom mlieku 😀 .

keby sa da prerobiť z "rici" "cici", tak aj ja cem väčšie🙂))pri tehu som nabrala 10 kil a ostalo mi 6 a nič neoblečiem 😠 .už su tam len nejaké 4, lenže stale som taká,a ko keby mam 20 navyše, do ničoho sa nezapnem 😠 . a ide zimáááá, pomooooc,a si budem celú zimu vlačiť iba teplaky a tenisky 😀 😀 😀 a na konci mesiaca segra pozýva na krstiny..no, som zvedavá, v čom tam nabehnem 😀

susika
22. okt 2010

@katrin21 -ozaj Kati, podla čoho si modelovala to auto?vieš, ak by ma kopla nudza, ked bude mať prcek aspon pol roka alebo len tak rpe radosť pre malú🙂,teda ak jej fakt nezistia tu bezlepkovu...

katrin21
22. okt 2010

podla nicoho, len tak... som si predstavovala , ze ho kreslim 😀
ale uz by som to dneska urobila na stojala, 3D 🙂 bala som sa na 1x ,ale asi by to slo nakoniec 🙂

lenonka
22. okt 2010

@qetinka áno, budúci týždeň sa ozvem 😉
@susika Súzi, mne po porode ostalo 10,a teraz mám nyvyše eeeeešte viac.Hmm, neviem, asi už aj zo vzduchu priberiem. Neboj, ty si prútik, pôjde to rýchlo dole

katrin21
22. okt 2010

@qetinka a nech si odhryzne potom 😀 😀

bubba
22. okt 2010

@ollako budem ti držať palce....ja veim že viacrodičky to majú ťažké lebo vedia čo ich čaká ,ale nemboj,šeeecko prebolí a nakoniec bude všetko dobre len aby malinke a maminka boli zdraví!!! 😵

bubba
22. okt 2010

@katrin21 totrta je vymakaná a chlap či má 8 alebo 38 - autíčko či autodráha poteší vždy 😀 😀 😀 😀

ollako
22. okt 2010

dakujem baby za podporu, tak bola som v tej nemocke a primar sa na mna ani nekukol, pozeral ma Hudec a nakoniec o vsetkom rozhodol sam, lebo primar mu dal plnu moc, nejaky bol napaprceny, na chodne zacal Hudecovi vypravat nejake veci, ale usmieval sa na mna pri tom 😅 , tak teda neviem co si o tom mysliet, zbtocne ma prehnali do porodnice, lebo Hudec toto so mnou mohol poriesit vcera rano na poradni a nemusela som sa 2x trepat do nemocky, ale aspon som videla ako to tam vyzera 😎
a dohodli sme sa tak, ze ak do 9.11. neporodim, tak ma hospitalizujucu a zacnu pomaly vyvolavat porod, nenecha ma prenasat ani chvilku a v pripade, najmensieho problemu sekcia, a ak by bol drobec pri prijati do nemocky velky, spravia sekciu hned, nenecha ma trapit...tak do troch tyzdnov uz budeme hadam styria 😵

kkoperni
22. okt 2010

@susika cauuuuuuuuuuuuuuu tak gratulujeeeeeeeeem som tu nebola 100 ROKOV...TAK SA CHVAL KEDY, KOLKO A AKO? IDEM JA UZ SAPAT TAK NAPIS...

lenonka
25. okt 2010

BABY,čo budete robiť? ☹ Taký nečas!

qetinka
25. okt 2010

🙂 pojdeme von 🙂

ollako
25. okt 2010

ahojte aj my sme boli vonku a teraz ideme spinkat 😉

lenonka
25. okt 2010

tak ,my teda tiež ideme von.Dopíšeme úlohy ☹ a hurrra

monulik0209
25. okt 2010

boze toto je pocasie,hotova kalamita...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre