Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

monulik0209
14. feb 2011

@teodorka neboj to hadam nie,aj ja som sa toho bala a nestalo sa 🙂 potom daj vediet,ked sa malicka narodi

teodorka
14. feb 2011

@monulik0209 urcite dam vediet 🙂 🙂 🙂 🙂

adula3334
14. feb 2011

@monulik0209 si tam pristahovana?no to som sa aj ja tesila,ale ked si predstavim,ze si ideme von a budeme sa len po prazdnych uliaciach prechadzat,tak ma aj chut prechadza...ale zase ked budu decka vacsie,bude to lepsie...aspon sa nebudem musiet bat pustit maleho sameho von... (to sa tak utesujem ) 🙂

monulik0209
15. feb 2011

@adula3334 no veru,ja pochadzam tiez z dediny a prestahovala som sa za muzom do dalsej dediny 😀 no ved aspon to je ta vyhoda,ze sa nemusime bat deti pustit von.....neboj,urcite si najdes nejake kamosky,ked budes kocikovat,alebo ked pojdes s malym von....aj ja som si myslela ze nic a potom som nasla 🙂

adula3334
15. feb 2011

@monulik0209 o kamosky nudzu nemam...ved ja som tu vyrastala...ale tych mamin nejako nepribuda tu...no co,musim len do tej prievidze dochadzat...
a ako sa mate?malinka poslucha?spinkava pekne?

monulik0209
15. feb 2011

@adula3334 no ja mam vyhodu ze mam susedu a ta ma dvojrocnu dcerku,tak snom trosku chodim von.....no malicka niekedy poslucha inokedy zase nie....v noci pekne spinka,len potom sa rano okolo 4 mordujeme s kojenim,lebo trosku potiahne a zaspi a zase je hore za pol hodku a zase krmime,tak to dost vycerpava...

adula3334
15. feb 2011

tak to mas fajn susedu... 🙂
no viem si predstavit,ze je to vycerpavajuce...moj mal pred dvomi tyzdnami rotavirusa,a ako sa doliecil,nevie prestat s jedenim...sa v noci kazde dve hodiny budi a len mliecko... 😒 no co hadam to prejde,uz sme budenie konecne zredukovali na 3 krat a papanie raz,a teraz toto...ako male mimi ☹ a uz chodite aj von?

monulik0209
16. feb 2011

@adula3334 no dneska sme uz boli druhy krat vonku,malinka pekne prespala cely cas,len keby uz chcelo byt teplejsie...

susika
18. feb 2011

ahojte. iba nakukam. citim sa ako vyšťavený citron.malá kašle už 5 týždnov a už si neviem rady.mna všeličo obchadzalo a bravurne som odolavala a v pondelok po 5 týždnoch to so mnou kleplo.tak som skončila s ATB, dokina, že oddychujte a v yležte..no neviem, ako by to riešila, keby je sama s dvoma krpcami...s malou som bola znov u dokiny, na ATB to nevyzerá, vraj jej len sopliky zatekajú.no ale už viac ako mesaic.....a noci su najhoršie, to sa ide tým kašlom zadusiť.
@monulik0209 -monulik, to máš super, to by aj mne bodlo. lebo už mi z tých dvoch krpcov vyhráva...keby aspon malý bol väčší spavec.von sa ted s chorými nedá a ja to nechcem po vonku prebehať.dnu malý spí tak cca 30-60 minut doobeda a podla toho poobede alebo až podvečer 30-45 minut.ak vobec. niekedy vydží celé popoludnie hore. aj ked je vidno, že je unavený, ale zaspať nevie..
@teodorka -akoooo?už máš tu "kinder" hračku v náručí?🙂)

neviete kao je to s tým očkovaníám do nožičiek?prvé očkovanie má za sebou, teraz malo byť po 6 týždnoch druhé.mal byť očkovaný v utorok, ale koli mne a malej chorej ho nezaočkovala. malej to nejako neprechadza a ja mam atb do štvrtku, mam s ním prist znova v utorok, ale pochybujem, ked budeme chorlaví ho zaočkuje...do kedy sa to odkladá?

poradte niečo na suchý draždivý kašel?všade nachádzam cibulový čaj a skorocelový sirup, ale mne sa vidí, že je to na vykašliavanie, nie?

monulik0209
18. feb 2011

@susika no aj mi sa pasujeme zo soplikmi,ale este to neni take hrozne,dufam ze sa jej polepsi.... a na ten tvoj kasel si sa neskusala opytat v lekarni,ci nieco nemaju???

weirdo
19. feb 2011

@susika - ja som pocula cibulu nakrajat a na chodidla a obviazat a na to ponozky a vraj super pomaha ... potom na hrud jazvecia mast ci aka 😕

teodorka
19. feb 2011

ahojte ...tak uz sme aj my po porode 🙂 Tabita sa narodila 17.2 o 17.38 ,mala 3800g a 54cm ...obe sme zdrave a zvykame si na seba 🙂 🙂 🙂

weirdo
20. feb 2011

@teodorka - gratulujem 😵 . Vsetko prebehlo ok?

qetinka
20. feb 2011

@teodorka 😵 😵 😵 srdečna gratulacia a rýýýchle zotavenie... 🙂 😉

ollako
20. feb 2011

@teodorka velmi gratulujem , vela zdravicka a mliecka 😉

bubba
20. feb 2011

@teodorka gratulujem 😵 😵 😵 😵

happy8051
20. feb 2011

@teodorka gratulujeeem. BS ste stihli??

katrin21
21. feb 2011

@teodorka gratulujem 🙂 riadne velka bola 🙂

katrin21
21. feb 2011

@susika daj jej urobit testy na cierny kasel! Ak ma suchy dusivy kasel a hlavne v noci, tak nie je o com, treba skusit.... segrin syn to mal min. rok.. tiez kaslal niekolko tyzdnov... testy ti urobia, a ked nic ine, aspon budes vediet, ze to nemate 🙂

monulik0209
21. feb 2011

@teodorka pripajam sa ku gratulaciam!!!!! vela zdravicka

11_lucinka_11
23. feb 2011

Ahojte nechystáte sa niektorá do materského centra v Prievidzi?ja by som chcela ísť prvý krát a nechcem íst sama 🙂

paola881
23. feb 2011

@11_lucinka_11 a čo budeš robiť v MC? 🙂

eimiky
23. feb 2011

@11_lucinka_11 ja tam chodievam na tvorive dielne,ale my sme uz starsi kolko ma tvoje dietatko? Ja by som ta isla s dietatkom asi az od roka.

11_lucinka_11
23. feb 2011

Aha no tak to máme čas ešte máme len 10 týždnov dakujem za radu 🙂

11_lucinka_11
23. feb 2011

@paola881 Chcela som sa tam isť kuk ale asi nič lebo neviem čo by sme tam robili ešte sme asi moc malinký mali sme len 10 týždnov takže zatial to necham na neskor ked budeme starší 🙂))

paola881
23. feb 2011

@11_lucinka_11 🙂 my sme sa dali na plávanie,9.3. máme prvú hodinu v Bojniciach.

eimiky
23. feb 2011

@11_lucinka_11 tak to máte ešte času, ešte to je malinké bábenko to až ked bude loziť behať a tak potom to bude pre neho zábava 😀 , teraz by ste tam nemali čo robiť.A navyše by som nechodila tam s takým malinkým bábom, to je ako v škôlke, predsa medzi deťmi teraz je chrípka všade tak aby ti tam niečo nechytil.

11_lucinka_11
24. feb 2011

Dakujem za rady veru som si to rozmyslela nechcem aby maličký niečo chytil a predsa len máme ešte času,ešte si užije spoločnosť druhých detičiek,ked bude starší🙂))

eimiky
24. feb 2011

@11_lucinka_11 veru zatial len užívajte prechádzky, nahrajká sa ešte dosť 😉

nika80
24. feb 2011

Ahojte, už som sa tu raz informovala ohľadom zubára, ale nedostala som žiadnu odpoveď, tak to skúšam ešte raz. Nepoznáte zubára Rastislava Hustého? Prípadne nejakého zubára - zubárku na Severe?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre