Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

stanka_11
25. jan 2008

Susika, koncila som na Gymnaziu v PD v 1996 😉 . To si presne trafila. Ty si koncila tak isto? Do ktorej triedy si chodila, alebo kto ti bol triedny? Ta fotocka je tak mala, ze ta neviem presne rozoznat 😕 .

danielitka26
25. jan 2008

srdcko ..bud rada moja ... 😉
len treba dať návrh tak potichúčky šéfom že by nebolo odveci trochu zmodernizovať počítače ...alebo budete o chvílu do práce chodiť s bielymi paličkami 😎 😎 😎

srdcko
25. jan 2008

nam treba skor novy telefon, lebo nam nejdu hovory prepajat....prvy kontakt so zakaznikom a nedovola sa....ale ked oni si nedaju povedat.. 😠

danielitka26
25. jan 2008

srdcko ...komu niet rady tomu niet pomoci ...to v akej firme robíš že tam máte všetko v rozsýpacom stave?? teda ak to nieje tajomstvo

srdcko
25. jan 2008

sportcentrum bojnice...byvale KVS, ci ako to volaju

majkabudka227
25. jan 2008

Ahojte baby,
prvy krat vam pisem.
Momentalne som v zahranici ale o chvilu sa vraciame domov a uz rozmyslam nad porodnicou. Sympaticka mi je Handlova alebo Banska Stiavnica. Tie co ste rodili v Handlovej, robia tam kazdej prvorodicke automaticky nastrih?

danielitka26
25. jan 2008

poznám aj od nás tam pár ludí robilo...

srdcko
25. jan 2008

danielitka26 a ty kde robis?

danielitka26
25. jan 2008

ja v saargumi v novákoch

srdcko
25. jan 2008

to nepoznam..... 🙂

danielitka26
25. jan 2008

gumárne moja ...ako vegum dolné vestenice len toto má iný majiteľ

srdcko
25. jan 2008

aha...to som ani netusila, ze take daco je v novakoch

danielitka26
25. jan 2008

veru je tam ako sa ide na baňu ...ty si prievidžanka ???

srdcko
25. jan 2008

no som....tak to potom viem kde je, priblizne 🙂

danielitka26
25. jan 2008

🙂) dobre moja ja nateraz letím preč...mám ešte nejaké povinnosti ...dúfam že sa tu ešte stretneme ..tak zatial papa

srdcko
25. jan 2008

papa

flimi
25. jan 2008

Ahojte ten link na dupacky je super ale asi mi bude hrozit coskoro rozvod ked mi pride dobierka domov... 😅 😕 myslim ze budem mat problem .... a srdcko moj manzel prisiel domov domov z posilky a hovori : " no to je zaujimave kolko ludi vie ze som sa ozenil v sportcentre mi gratulovalo nejake dievca aj sa mi zdala byt odniekial povedoma ale nevedel som ju zaradit... " nechala som ho v tom nech si mysli aky je "znamy" ale dost som sa byvila inak pre tehulky zacala som chodit na cvicenie do nemocnice... no na prvykrat v celku pohoda aj ked som mala po tej svadbe trosku svalovku ale nejako som sa citila lepsie ,...asi hlavne moje svedomie ze vobec nieco robim....a nesedim pri telke.. takze kto ma cas a moznost odporucam....

paska
25. jan 2008

ahojte dievčence 😀
bože tu sa to rozbehlo píšete jak žandárí 😀
haha srdcko si gratulovala flimimu? 😀

jesenka
25. jan 2008

ano majkabudka, nastrih robia v handlovskej porodnici vsetkym prvorodickam. aj ked primar je tam mlady a fajn, myslim ze sa da s nimi dohodnut na vsetkom.

a k tym dupackam, tie dupacky sa totiz daju zatial objednat LEN na internete, aj ked si myslim ze je to otazka casu, kedy to pride do obchodov...

kika13
26. jan 2008

kamaratka rodila v BS a nastrih je neurobili aj ked bola prvorodicka, podla mna lekar musi usudit ci je potrebny alebo nie, a nie rodicka si povie ze ja to nechcem, ja som bola vdacna vam poviem, ked ho urobil, ze je konecne vonku, som tu citala niekde na koni ze nejaka mamina nechcela nastrih a dat ju potom do poriadku pre lekara bol celkom problem, jemne napisane, skor ked urobi nastrih, tak je ovela vacsia pravdepododobnost, ze to daju skoro do povodneho stavu, pan primar si dava na tom zalezat, aby to bolo skoro ako pred porodom 😉 . Ale ked netreba tak netreba, pani Balogovu co rodila po mne sieste dieta uz nenastrihavali 😅 .

bubba
26. jan 2008

caute baby,akurat vcera som kecla so sesterkou co ide zaxvilu rodit v zahranici a tam ze naaaastrih vobec nerobia,lebo ze dlhe roky to tam fung.ako u nas,naprv strihali ani nevedeli ci bolo treba....a teraz ze zistili,ze ked sa roztrhne hradza tak sa to aj tak rychlejsie hoji ako nastrih a zosivanie...tak jej susedu tam roztrhlo pri porode na 3 miestach a ze za 3 dni uz sedela...ja po porode asi tak za 2-3tyzdne 😅

flimi
26. jan 2008

hm.... vsetky tie info o nastrihavani ma nejako vystrasilil... zacinam z toho mat nejaky stres... 🤐

bubba
26. jan 2008

flimi,co si ved to ani neni citit,ani nevies kedy sa to stane....neboj vsetko bude ok.a si myslim zas ze ani rakusaci vsetko nevedia,aj ked je tam medicina daleeeeko daleeeeko od nasej vpred,ale clovek nevie kde je pravda a ci je to vobec tak...neboj,vsetko bude ok,len by si nemala citat tolko prispevkov...ja ked som bola tehotna,ja som ani nechcela vediet kto ako rodil atd,aby som nemala zbytocne fobie z toho a celkom to pomohlo(myslim dusevne)..musis si povedat,ked to prezili ine zeny tak ja....ved ja som silna a tvrdohlava...neboj,vsetko bude fajn 😎 😎 😎

kika13
26. jan 2008

flimi je to presne tak, uz nechci nic vediet ani pocut, lebo sa zbytocne budes stresovat, ja som bola blba ze som vsetko studovala a bola som z toho potom mimo, myslela som uplne na ten najhorsi scenar a ono je to uplne prirodzena a spontanna vec ked to pride tak na 100% vies ze je to ono a ide to prirodzene samo, vsak sme nato stvorene my zeny no nie, takze oddnes odporucam nepocuvat ziadne poradkyne, ktore ti krok za krokom vyrozpravaju svoj porod v tom najhorsom svetle, je to blbost akurat si zisti co a ako porodnica napr. v ha ti spravia sestricky aj exkurziu po izbach aj sal ukazu ak tam nie je prave akcia a kupelne, popytas sa co ta bude zaujimat a myslim, ze naucit sa dychat na priprave nieje na skodu, ja som akosi nevedela co a ako, lebo som nechodila, ale inak nepocuvaj ziadne story 😉 je to blbina

srdcko
26. jan 2008

flimi, aj sa mi zdalo,ze nevie, kto som, ved aj vcera tu bol, a zase bol trosku zmeteny, ze neviem , z kade ma pozna, ved mu povedz 😀 ..ale schudol...co som ho videla naposledy, tak o dost...
ze je to sranda, na tych cviceniach, par krat sa pogulas a mas z toho hned svalovku...

srdcko
26. jan 2008

baby pred porodom NESTRESUJTE...mne nastrih nechceli ani robit, ale nevytlacila som Adka, tak ma trosku nastrihol...vobec to nie je citit...treba zachovat klud, ak sa to da 🙂

kkatrina
26. jan 2008

ja pri druhom pôrode ani neviem kedy ma nastrihli a zašívanie sa tiež dalo prežiť - nič hrozné ako som si predstavovala a sedela som na 2. deň 🙂

flimi naozaj nič nečítaj a nechci vedieť - nevedomosť v tomto prípade a viera v samú seba je najlepšia 😉

srdcko
26. jan 2008

veru, ver si...a dychaj.... 🙂

flimi
27. jan 2008

Ahoj srdcko no nevedel si ta zaradit ale chodil tu okolo mna ze aka je ta PD mala a ze kto ho tu pozna .. no dost som sa bavila ale potom som sa zacala strasne uje..... az nepricetne a tak som mu to musela vysvetlit... bol trosku sklamany ze nie je taky super znamy....ale nakoniec sme sa pobavili.....ze ta PD je naozaj taka mala dedina...

paska
27. jan 2008

ahojte
flimi šak ho sem semtam pusti mame tu temu ockovia z pd a okolia aj naš tata tu pokecá 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre