Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kika13
4. jún 2008

Caute ženy 😀 , čo kati hladas niekoho do partie 😕 ?

stanka7
4. jún 2008

Leni ja som kalanetiku ešte neskúšala radšej hopsám možno mladá nemala svoj deň ale štvrtok idem ak do toho niečo neskočí 😀

lenadka
5. jún 2008

az nebude liat ideme / s malou / vcera tiez chcela ist na cvicenie 😀 ale zoberem jej tam balik chrumiek alebo co nech zobe a kuka 😀

kkatrina
5. jún 2008

leni IP 😉

maťka ale moc ani nezháňam, už to mám na saláme - ale janka s rodinou nejdú. takže sme zase len 3 rodiny, už to moc neriešim 🤐

lenadka
5. jún 2008

kati, u nas je to tak, ze uz mi to tak leze na nervy ze radsej nikem nejdem len nech uz ideme do svojho, my uz do zimy pojdeme aj keby koniec sveta zacal 😅 🤐

kkatrina
5. jún 2008

leni to som si aj ja myslela že na Vianoce som vo svojom 😠

srdcko
6. jún 2008

kkatrina, to mate celkom dobru cenu do toho sturova....ja som nasla na posl. chvilu dvojku s kuchynkou, v areali, ale WC a sprchy su spolocne za 4000,-...ved adovi to je aj tak jedno, jemu staci len bazen 😀 , ked kaka este do plienok 😀 ☹

kkatrina
6. jún 2008

srdcko mi nebudeme priamo v areáli ale kúsok od tade, a navyše to máme vybavené cez známeho, a on je že vraj najlacnejší v celom štúrove 😀

lenadka
6. jún 2008

Kati ved je to fakt dobra cena, ale zabudla som sa vcera manza na to opytat 😅 😕

lenadka
6. jún 2008

ten termin to je 1 julovy tyzden???? 😕 lebo urcite sa ma prve opyta ze kedy? .... 😕 a potom hned splechne za kolko 🤐

srdcko
6. jún 2008

ja som tiez hladala daco mimo arealu, ale to si potom musis platit kazdy den vstup a takto mozme vybehnut hocikedy cez den...
lenadka, to su chlapi, keby sa jednalo o telku, alebo auto, tak to je este malo 😀 ....my sme boli v Okey, chcela som sporak za "az " 10.000,-...nepreslo mi to, ale zbadal telku za 16.000, ze to rychlo splatime, ma tam skoro prekotilo 😠 asi mu dam raz daco upiect a sam ho pojde kupit 😠

kkatrina
6. jún 2008

leni za 2 týždne odchádzame - 21.6. 😀

srdcko to si chcela ešte lacný šporák - on nevie čo to stojí???????? 😕 😕 😕 😕 😀

srdcko
6. jún 2008

nie nevie....niako sa nam pocasie kazi, vari nebude este aj prsat 😒

kika13
6. jún 2008

Katka IP 😉

kkatrina
6. jún 2008

Maťka konečne som ťa tu vymákla 😀

paska
7. jún 2008

čavesko 🙂
srdcko včera sme boli na večeru na salaši aj som sa chcela za tebou staviť len som nevedela či si tam a ako sa volaš 😅 no čo by som povedala že je srdcko v robote?? 😕 😅 😀

kika13
7. jún 2008

a by sa ta opytali ze koho maju ohlasit a ty by si povedala, ze teta lepiaca páska 😀 😎

srdcko
7. jún 2008

paska, bola som vcera cely den do 19mej, takze asi by si ma zastihla..... 😀 ale si zlata, ze si na mna myslela....a nabuduce si pytaj p. Lutkovú 😀
my sme boli dneska v Dubnici na ihrisku, YAZAKI tam malo akciu a bolo super, sme sa trosku pridruzili, ale bolo fakt fajn, neboli ste nikto od nas?

bubba
7. jún 2008

paska no to ma teda pobavilo..... 😀 "srdcko je v robote?"niekedy nemas chybu v heftoch.. 😀
inak caute babky

danulka2
9. jún 2008

srdcko ja som sa pomylila a bola som pozriet na ihrisku pod farou 😠 , samozrejme tam nic nebolo. Inak by sme sa tam mozno stretli. Ty robis na salasi? Aj tam sa chcem ist prejst s drobcom 🙂

srdcko
9. jún 2008

nie danulka2, pod salasom v tom hoteli...no skoda, ze ste nesli do dubnice, maly by sa isto poriadne vyblaznil a mozno by si doniesol aj daco domov.....nas syn totizto zbieral kekse zo zeme deckam, co sa sli pretahovat lanom a polozili si ich na zem...ale bol cool, hned ich zo zeme nosil do kociara 😀

danulka2
9. jún 2008

ja hlava derava, v sportcentre vsak? Ved ak budes mat cestu okolo daj vediet, my sme stale vonku a drobci by sa zahrali 😉

kkatrina
9. jún 2008

ahoj, kde ste sa zase všetky podeli? ☹

kika13
10. jún 2008

ja som tu stale aj ked ma nevidno 😉 😀

srdcko
10. jún 2008

danulka2, nicn eslubujem, lebo ja toho casu moc nemam......
baby, to bola vcera burka, my sme sedeli v aute, vedla nas sused s rodinou a cakali sme, kym pojdeme domov 😀

stanka7
10. jún 2008

Ahojte u nás včera jednému udrel blesk do strechy má tam dieru sakra šupy to boli riadne ma len tak mikalo čo som sa zľakla. 😠

srdcko
10. jún 2008

veru...my sme mali dokonca z koberca plavajucu podlahu 😀 😠
baby v PD, nepoznate niekoho, kto by chcel opatrovat Ada, tak 1-2 v tyzdni?

danulka2
10. jún 2008

no v Bojniciach padlo par kvapiek a bolo po dazdi 😝 a samozrejme ostalo riadne dusno 😒 . Ale videla som ako to v Prievidzi leje. Aspon nemusite polievat zahradu.

kkatrina
10. jún 2008

no u nás len hrmelo, blýskalo a kde nič tu nič 😝

Dávidkovi idú zúbky tak mám o zábavu postarané 😢

paska
11. jún 2008

babyyyy na buducu týždeň sa už ideeeeeeeee 😀 dufam že nebude liať 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre