Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kkatrina
10. júl 2008

paska nemá zlý nápad,

keď to tak počítam - sme tu 4 baby z koňa + 2 ráztočanky + 2 handlovčanky, ešte pripojíme nejaký chrenovec a potom tým pádom je okolie pd v menšíne 😀 😀 😀

maťka tak to je ozaj veľa, tým pádom mu to zaočkovať nedám, stačí že teraz ide na prevenar

anaret
10. júl 2008

lenadka, prečo platíte poplatok v škôlke bez potvrdenky? u nás to funguje na základe šeku a vždy máš jeden ústrižok ako doklad a tieto peniaze idú legálne na príjmový účet školy- je to oficiálne...

srdcko
10. júl 2008

kkatrina, este ze aspon SPZ-ky mate ako PD 😀

a keby sme si dali stretko, ked sa otvori ta nova restika pod banskou, ma to majitel r-pubu a pacha, takze urcite tam bude decke ihrisko...nie je to daleko, ani z tade, ani z tade 😉

paska
11. júl 2008

ahojte 😀
srdcko dobrý napad 😉 len nevieme dokedy to budu robiť aby sme neprepásli leto 😖
mna ešte napasli tie rybniky smerom na rematu tam je pekné velké detské ihrisko, dá sa tam najesť a chlapi možu ryby chytať 😀 no a my samozrejme potom jesť 😎 😀

srdcko
11. júl 2008

ani to nie je zle, my z PD tam mame aspon kde zaparkovat..... a my bereme aj chlapov? 😀

almika
11. júl 2008

ahojte baby, aj ja som tu prvý krát, pozdravujem vás 😉

kika13
11. júl 2008

almika ahojko 😀
no ja nemam vodicak 😅 , tak nieze ja berem chlapa ale on bere nas 😀

srdcko
11. júl 2008

almika vitam ta....otazka, nemate ty a tvoj muz daco spolocne s Priebojom? 😉

kika13, ok, tak chlapom-vodicom vstup povoleny

paska
11. júl 2008

tak ja mam vodičak ale necham sa zviesť 😀

paska
11. júl 2008

tak kedy? 🙂

bubba
11. júl 2008

haloo?ake rybniky?kde na rematu?to nepoznam?no?kedy mate to stretko??a su pozvani vsetci? 😀 😀

paska
12. júl 2008

jasne že všetci, ano smerom na rematu, a nevieme ešte kedy 😀

almika
12. júl 2008

ahojte, pekný víkend vám želám 🙂

srdcko, ako si to uhádla? môj manžel robí v Prieboji športového redaktora a ja tam robím popri robote na dohodu 😉

srdcko
12. júl 2008

almika, no, kukla som si album a podla fotiek, obcas ste tam totiz vyfoteny

baby,ale hadam to do zimy stihneme, ked nie, beriemie namiesto namiesto udic korcule 😀

almika
12. júl 2008

srdcko 😉 hej, hej 🙂

danulka2
12. júl 2008

kika 13 no u nas je to naopak- ja vodicak mam, ale nemame auto 😠 🙂

bubba
12. júl 2008

ak pojdeme aj my,mam miesto v aute niekoho zoberiem 😀 len u nas je to problem hlavne teraz v lete ci sa pojde alebo nie,hlavne cez vikend,alebo manzelovu dovolenku sa mi asi nepodari 😅 tak dajte datm som zvedava ci nam to vyjde 😉

tina78
12. júl 2008

Jéééj, tu sa organizuje stretko?????????? 😲 😲 Dlho som sem nenakukla.

bubba
13. júl 2008

tinka ved az pojdem tak vas zoberiem 😉

lenadka
14. júl 2008

teda co to tu vidim 😀 😀 😀 stretko na Remate? Moooze byt....inak bola akcoska na Remate tento vikend-countri aj som chcela ist kuknut ale samej sa mi nechcelo a kamoske sa pokazil bicykel a v nedelu 3x bola burka tak som radsej nesla...a to nemam doma deco, mohla som si zurovat o 106 😝 no ale uz cez vikend bud pojdeme pre nu alebo ju nasi dovezu...tááááááááááááááááááááááááák mi vcera chybala bosorka mala, ze som chodila a snorila a onuchavala jej veci 😅 😀

almika
14. júl 2008

ahojte, dobré ránko

my máme dnes 4 mesiačiky 😵 😵 😵 ako to letííííííí 😉

lenadka
14. júl 2008

anaret, lebo sa im nechce vypisovat seky 😀 a mne je to v podstate fuk, lebo tak ci tak to zaplatim a so sekom musim ist na postu, takto si spravi ciarku v zosite a je to 😉

paska
14. júl 2008

ahojte 🙂 tak dame nejaky terminos? začiatok augusta?
píšte že či sa vamto hodi

kkatrina
14. júl 2008

ahojky 😉

Leni my platíme škôlku tiež priamo ale vypisuje nám prijímové bloky 😎
a inak nestíham, ale hlavne kvôli tomu počasiu, ale chcem prísť nabrať inšpiráciu do domčeka 🙂

bubba
14. júl 2008

ahojte no nam to zatial vyhovuje len nasa mala bude mat narodky tak neviem ako budu chodit gratulanti 😅 minuly rok chodili tiez tak kadejako lebo im to naraz vsetkym nevyhovuje 😅 😅 😅 pomoooooooooooooc

lenadka
14. júl 2008

paska mne hej, lebo od 18-28.8. ideme s malou do Martina na rehab. pobyt 😝 no "uz sa tesim", dufam ze neskoncime ako 1x skoro vsetky deti sracky, matky nervozne a rozhadane, prudili ze ktore od ktoreho to chytilo...atd. 😝

lenadka
14. júl 2008

kati, ved som si myslela ze ked je skaredo zato nemas chut ist na dlhsiu prechadzku, vsak aj vcera to co bolo??? 3x burka a potom slniecko akoby sa nic nestalo 😅

srdcko
14. júl 2008

bubba,my to sme na tom rovnako, ale povedalal som ,ze kazdy pride, ked bude chcet prist....velmi rada by som mu spravila oslavu ako sa patri, ale co uz.. si pockam, ked ku nam budu chodit na oslavu kamosi a kocky zo skolky 😀

paska, zaciatkom augusta moze byt, ale este neviem, ako budem robit, ale hadam budem mat free

paska
14. júl 2008

no ja som ten termin len tak z brucha dala aby sme sa mali k čomu prikloniť ja by som mohla aj tento víkend 😀 aj zajtra

bubba
14. júl 2008

srdcko sak ja viem zacne to 26-teho a este mesiac po vikendoch budu chodit....teda ak to stretko bude cez vikend 😅 uf...ale ak cez tyzden no problem len to potom dojdeme bez ocina kedze tenn je mimo 😕 a ci tam sama potrefim to je tiez otazne lebo ja tam tie strany vobec nepoznam 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre