Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

paska
29. aug 2008

halooooo spite? 😎 vstavajte kolotoče čakaju 😀

kkatrina
29. aug 2008

ahoj, až zajtra 😀

nevieš niečo nové o Lenke paska? 😕

paska
29. aug 2008

lenka sa ešte asi kuríruje v MT písala že to ma jak dovolenku 😎

srdcko
30. aug 2008

Cia...pocasie vyslo super, sme pekne opaleny...len nam ukradli auticko, taki cesi....pokreslili si ho fixkou a tvrdili, ze je ich 😠 😠 😠 a este ma tam stvalo, ze deti aj rocne tam behali vo vode len v nohavickach a potom zachvilu aj hlasili :"Z tech. pricin opustite detsky bazen " 😠
ale najviac sa lubil bager za 10 Sk, baby, co tam boli asi vedia o com hovorim......

A co sa tyka stretla,my mame pred domom CVC, tak elektrinu na konvicu mozeme nataht z tade 😀

bubba
30. aug 2008

ahoj co je CVC 😲 ?

paska
30. aug 2008

srdcko tak tenn bager sme si vykúšali celá rodina 😀
a ked sme tam boli my tak deti mohli isť do vody len v tých plennach na kupanie 😕

danulka2
31. aug 2008

bubba CVC je centrum volneho casu

srdcko
1. sep 2008

bubba, Centrum volneho casu 🙂, diky danulka2, som si to neskoro vsimla, ze si uz vysvetlila

paska, to fakt, my ked sme boli teraz, tak behali fakt jednorocne v nohavickach, este jeden chlapcek, sa normalne nadrzo vycural do vody a mamicka len kukala na neho, mojho muza to tak vytocilo, ze sme museli z vody von 😀

stanka7
1. sep 2008

Ahojte srdcko aspoň že to počasie vám vyšlo 😉 Ináč do toho bazéna len malé deti a rodičia museli na krajíčku sedieť no a my sme mali plenu do vody 😎 Kati lepšia opatrovateľka ako tá čo si ju mala mať?

kkatrina
1. sep 2008

Stani lepšia, je z Rudna a hlavne ju poznáme, minulý rok zaskakovala 5 mesiacov u nás v škôlke, je to pani učiteľka a momentálne je nezamestnaná. Dokonca mi je to trošku aj do rodiny, tak uvidíme 🙂

paska
1. sep 2008

katka tak zajtra začínaš? tak pekný štart ti prajem 😉

srdcko
1. sep 2008

veru kati, drz sa a oddychni si v praci 😉

stanka7
1. sep 2008

Jáááj ked rodina tak to bude lepšie. Paska už si chystáš dcérku do školy?Naša malá si myslí že aj ona ide od zajtra do školičky 😀

paska
1. sep 2008

stani už mame všetko aj slavnostné šaty aj topánky aj kabelu jak svet a slečna sa už tvari jak vysokoškolačka 😅 🙄

bubba
1. sep 2008

😀 😀 😀

stanka7
1. sep 2008

až bude po mame tak aj výšku zmákne 😀 Pribaľ jej aj vreckovku až by jej prišlo smutno 😵

srdcko
2. sep 2008

ja som mala dneska slzick na kraji, ked som bola v skolke pre sek, ze aky je uz velky ten nas darebak....dneska sme boli na ockovani, tak kriva a boli ho nozicka, tak aby sa nenamahal, vozi sa na odrazadle 😀 ...a poslali nas na krcne, odstiknut blanu pod jazykom kvoli vyslovnosti, mate s tym niake skusenosti?

a vsetkym prvoskolovym zelam, nech sa im dari...

b.janka
2. sep 2008

ahojte baby...

tak my sme dnes boli prvý krát v škôlke... malá bola zlatá... hneď sa vrhla na hračky tak ani nevedela kedy sme s mužom odišli... len je strašne tvrdohlavá... stále im vravela, že ona jesť nechce a že ide sama domov... tak som zvedavá či mi bude chcieť ísť zajtra do škôlky

a ja som dnes bola po 2,5 roku znova v robote... mala som riadne perný deň... to čo som chcela robiť som ani nestihla... a vo štvrtok mám skúšku z aj... tak uvidím ako to zvládnem

srdcko
2. sep 2008

j.banka, nas to caka zajtra, prvy den v skolke, tak hadam nebude doma skorej ako ja 😀

lenadka
3. sep 2008

ahojte baby, som s5 😖 dovolenka skoncila 😢 ale aspon s vami mozem pokecat 😀 😉
hlasim ze nam zrusili vojtovku 3x denne, este na mna cumeli ze preco ten cvik s malou cvicievam tak dlho ze ako to moze vydrzat 😅 😅 😅 ja som 5 min. kazdu stranu a ono stacilo kym 5x pokyva prstekami na nohach 😅 a to trva max. 2 minuty 😝 😅 a mame cvicit uz len 1x denne a potom dostala posilovacie cviky a to je horsie ponevac to musi cvicit sama. To za nu nespravim ako to bolo pri vojtovke, tka sa viac vynervacim kym ju do toho donutim 🙄 ale pokrok od februara poriadny, kukali na mna ako puci ze ktoru to ma stranu???? Kde to mala??? Co tu chcete??? Hovorim vsak kukajte nie???? Jedno plece ma vyssie o cca 1-1,5 cm tak o to mi ide...a normalne uz ich ma ok🙂 teda vcera som ju obzerala zo vsetkych stran a mala to ok, uvidim co povedia tu na rehabke na kontrole vo stvrtok. Tam to bolo ako v kupeloch, rano o 8,00 mala laser, potom parafin, po nom sa cvicilo a na koniec bazen s perlickou. Toto absolvovat nam trvalo priemerne do 10,30-11,00, potom obed a oddych, mala sa sama pytala do postele co bola vystavena, polezala si a o 13,15 zase cvicenie a potom von do vecera pochod po meste a parku s detskym ihriskom vecera, cvicenie, vana a spanok, taka bola vystavena ze o 20-20,30 uz spala a mohla osm si aj vlasy fenovat v izbe a buchat nic jej nevadilo 😀

danulka2
3. sep 2008

ahojte,aj ja gratulujem prvoskolkarom a prvoskolakom. Ja som pri dcere v skolke plakala 2tyzdne 😅 . Od jula pojde aj drobec do skolky, tak uvidim kto to zvladne lepsie 😉

kkatrina
3. sep 2008

ahojte 🙂

tak ja od včera pracujem, je to pohodička o 15 tej som už doma. Dávidko to včera zvládol na 1, vôbec neplakal tak uvidíme ako to pôjde ďalej. Kubko je už pohoďák - 3. rok v škôlke takže to bolo bezproblémové. Pomaly si zvykáme na nový režim a ja sa vytešujem že konečne som medzi ľuďmi 😀

Leni som rada že sa vám to už zlepšilo, všetkým maminám veľa zdaru v práci a deťom pohodobé škôlky 😉

paska
3. sep 2008

ahojte 😀 sa hlásim z obedu
kati je to super že? ked vidiš aj ine tvare ako detské 😀 😅 😀

kkatrina
3. sep 2008

paska niečo mi hovor 😀

som taká pokojná, vyrovnaná, akurát sme si dnes s Peťkom hovorili že takto by to mohlo ísť ešte aj také 4 roky - len by nám ešte tie rodičovské mohli zvýšiť na tých 8 tis 😀 😀 😀

lenadka
4. sep 2008

ahojte 🙂 juj Kati to by som doma bola 3 roky nech aj furiky padaju, ale ak bude ten moj "Frančesko" trvat na svojom ze chce UZ AJ dalsie babo, tak sa na to dam, ale poviem mu ze hej ale nas musis uzivit 😀

lenadka
4. sep 2008

stanka, no ako boli ste na tej Batoricke? Dostali ste listky? Budu to este premietat ci ako trafeny dali len jeden den? 😕

stanka7
4. sep 2008

Ahojte na bathoricke bolo fajn plné kino čo sa asi v HA nestáva 😀 No a premietali len jeden deň 🤐 Ale myslím že to bude asi čochvíľa dostupné aj na nete.Ale nebolo to sfilmované podľa knihy malo to odlišný dej ale treba vidieť niekomu sa to páčilo niekomu nie. 😉 Jani dnes som stretla škôlkárov Danku si chválili. 😅 Jedno dievčatko im tam srdcervúco plakalo za mamou no čo musí si zvykať 😅 A čo tá tvoja práca z AJ držím palce na skúške.Joj baby ako vám závidím že ste aspoň trochu z domu hľadám aj ja prácičku uvidíme čo v tomto okrese zoženiem 😝 Tak sa zatiaľ majte.

huleni
4. sep 2008

ahojte, je tu aj niekto ci som tu sama? 😒

paska
4. sep 2008

😲 my mame len jedno o?? 😕

kika13
4. sep 2008

ukradli nám óóóóóó 😲 😲 😲 , prave sa zavzdušňujem že kde to zmizlo 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre