Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

danulka2
12. okt 2008

ahojte, nam sa naramne pacilo, malemu sa ani domov nechcelo. martinka16 nebola si tam nahodou aj s rodicmi?Ak ano, tak som ta asi videla.

lenadka
12. okt 2008

kde ste to vsetky boli??? 😕 😝

danulka2
12. okt 2008

lenadka na letisku, bola tam sarkaniada

bubba
12. okt 2008

noooooooo my s lenadkou asi chodime na tie nespravne akcie....preco ste aj nam nepovedali uze bude????
haha aj tak nefukal vietooooor 😀 😀

bubba
12. okt 2008

aspon dufam 😠 lebo na letisku skoro vzdy fuka

lenadka
13. okt 2008

jejda musime s dohodnut ze o akciach sa budeme informovat a dame si tam potom zraz 😉 😀

bubba
13. okt 2008

ano ano aspon tu uz nebudeme musiet strasit s organizovanim dakeho stretka.aj tak sme vsetky pokakane 😀zeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

lenadka
13. okt 2008

no jo 😀 😀 😀

danulka2
13. okt 2008

buba ja by som aj povedala skor, ale brat mi volal v sobotu a 10tej, ze ci tam neprideme, lebo oni su tam 😒 . Tak ked sme sa mali stretnut, tak po nas musel prist autom

kika13
13. okt 2008

ahojte uz otvorili aj tocho pacha smerom na Handlovu co zrusili v Pd vyzerá to odvonka moc dobre 😀

kika13
13. okt 2008

a co je s Katkou?????????? 😎

lienka79
13. okt 2008

ahojte
asi to tu mate uz rozbehnute..tak zdravim krajanky... 😉

hanzelka
13. okt 2008

ahote dievčence ako vidím užili ste si pekný víkend,my dáko každý rok šarkaniádu prešvihneme a ako vidím tento rok bolo zas fajn dúfam,že sa vás tam stretlo aspoň pár.......

bubba
13. okt 2008

no s tym pachom ma teda nas...li....to nemohli nechat dvoch?aaaaaaaaale zevraj na sidlisku bude na to mieste lidl...ale tozvie ci to je pravda 😝 😝
ahoj lienka krajanka 😀
hanzelka aj my presvihneme,raz ,ked sa este mala narodila mala asi 2 mesiace sme uplnou nahodou natrafili na sarkaniadu na rudne...a odvety sa jej nechtiac ako si vyhybame....maju slaby marketing 😝

lenadka
13. okt 2008

kika aj zvnutra je to pekne 😉 😀 krajsie ako Pacho co bol v meste 😵 😉

bubba
13. okt 2008

hej?kamoska mi este hovorila,ze ked este stala kukurica,tak pacho z nej horko tazko trcal... 😀 kled isli okolo.sak potom poviete ci stale dobre varia...teraz to budem mat riadne daleko...moj oblubeny restaurant ☹

paska
13. okt 2008

kika ja už som tam aj papala 😀 😝

danulka2
13. okt 2008

hanzelka na buduci rok zavolame do centra volneho casu / oni to tam spoluorganizovali/, ze kedy to bude a uz nic nepresvihneme 😀 😀 😀

kkatrina
13. okt 2008

Leni bola si sama s malou u rodičov? som ťa vyzerala v sobotu aj v nedeľu a natrafila som len na mužíčka a čo je s tou prácou? nahnala si mi strach. 😕

ja tiež v práci nestíham zapnúť net, neviem kde mi hlava stojí 😝 ale aspoň vás občas stihnem prečítať 😀

na margo tých dudlíkov - ja som Kubka odučila keď mal skoro 2,5 roka. On bol riadny závislák, skúšala som to už pred jeho 2. narodeninami aj by sa to bolo podarilo ale išiel do škôlky a tam plakal a plakal - tak sme to riešili dudkou a potom sme ho učili pýtať sa na nočíník a až potom prišiel na rad cumlík 😝

Dávidko ho má od narodenia len na spanie - teda na zaspávanie, tak dúfam že toto bude ľahšie odúčanie 😅

srdcko
13. okt 2008

baby, dosli vam uz materske? lebo mne konci a neviem a mam dostat este tento mesiac, aspon dufam

kika13
13. okt 2008

paska ty si vsade prva 😎
a mne este tiez neprisli korunky ☹

kika13
13. okt 2008

jejda baby chodim na vodičak 😀 😀 , som sa zabudla pochvalit, zato cakam na korunky ako na spasenie 🙂

paska
13. okt 2008

ešte nie 😉
my s dudlom nemame problemy obidvaja dudel odmietali už v porodnici 😀

hanzelka
13. okt 2008

kika13 vodicak je dobra vec ja som si ho spravila pred 3 mesiacmi 😀 ledva som to na materskej stihla lebo mi uz za mesiac a pol konci 😖 a pred 2 týždňami som si spravila počítačový kurz takže dobieham čo som si na začiatku materskej dala za úlohu 🙂
malý sa pýta na nočník už od 1,5 roka ale cumlík nechce stále odložiť tak uvidíme dokedy ho budeme mat,väčšinou ho nosí na spanie ale keď je nervózny sam si ho nájde 😵

bubba
13. okt 2008

hehe no vidis hanzelka,sikovny chalanisko.moja mala bude pomaly vediet uvarit segedin a vypytat sa cikat to je pre nu ponizujuce,radsej sa posti 😀 raz sme hore,raz sme dole...ale ja uz chcem aby sme boli len horeeeeeeeeee 😀

lenadka
14. okt 2008

buba 😀 😀 😀 mala je expert 😀 inak ten lidl tam bude, uz sme mali projekt na stole 😅
paska ty stihacka jedna, ja som sice bola v pachovi uz pred otvorenim ale nic som tam nejedla a ani nepila 😝 😅 ale chystam sa 😉
buba neboli ste s malou v telke????Bolo tam babyplavanie s Tatianou o ouu nove medialne hviezdy 😀
kika napis kedy mas jazdy nech sa nemotam po Handlovej 😉

katka, no 3 odisli z prace, niekto za nich musi robit 😝 😝 😝 😠 ale vraj jednu vezmu-presum medzi oddeleniami 😅 lepsie ako nic, ako baba je to fajn, len zase bude chodit do skoly a 30% casu v praci chybat 😲 😖

lenadka
14. okt 2008

kati u nasich sme boli spolu, v sobotu vecer sme isli

paska
14. okt 2008

kika šak ťa tam zoberem 😉
čavko inak 🙂

bubba
14. okt 2008

hej?bolo o plavani v telke???a to kedy a na akom progame.inac my uz neplavame niekolko mesiacov,malu to prestalo bavit 😉 tak neviem aky stary bol zaznam 😀

srdcko
15. okt 2008

no ale uz ma hnevaju s tymi korunkami 😠

bubba, my sme tak isto na tom s pocikavanim....ale nasemu sa lubi, ked sa k tomu moze priznat...vcera sa s tym normalne chvalil, ze sa v skolke 2 krat pocural 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre