Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

paska
14. júl 2007

srdcko to " pred výplatou " to je dobré 😀

srdcko
14. júl 2007

jaj, noc sa mi nechce...co budete porabat cez to teplo, co sa blizi...my ideme s utorok na ockovania, tak dufam, ze prelezime tie horucky v koruckach...ma vystre, byvame na samom vrchu..tam budeme mat ako v saune

paska
14. júl 2007

neboj urob prievan nejako 😉
kukám že sa ti sortiment rozrastá 😀

srdcko
14. júl 2007

no, predavam, co sa da 😀 nemam to kam davat a druhe nechceme,tak co s tym

tu sa neda previan spravit, ale mame stolovy ventilator 😀

paska
14. júl 2007

ani ja som druhé nechcela a pozri ho zasrana 😉 😵

srdcko
14. júl 2007

ale ja fakt NECHCEM...snazit sa mozme 😉 ale s tabletkami

paska
14. júl 2007

jáj 😅 no ja som nescela bez tabletiek 😀 takže nechcieť môžem čo? 😀 ale tretie už vážne nechcem 😖

srdcko
14. júl 2007

boze tri deti...kto by to zivil 😀

srdcko
14. júl 2007

striedanie za pc, idem kukat telku, tato ide surfovat...prajem bru noc 😔

kika13
14. júl 2007

Ahojte, paska prosim ta ako pridavas tie krasne ramecky na foto 😨 ? Sa mi to paci a neviem ako nato. dakujem Ti 😉

paska
14. júl 2007

http://www.frameshow.com/? a sťahúúúúúúúúúúúúúúúj 😉

kika13
14. júl 2007

paska dakujéééééém 😀 😀

paska
14. júl 2007

nemáš za čo 😀 len už roĎ 😉

kika13
14. júl 2007

sak by som chcela a nic 😒 , mam brusko samu hrcu co tam nema miesto, ale von ani za svet 😅

paska
14. júl 2007

no šak ešte má čas 😉 ja len že bude strašné teplo tento týždeň 😖

kika13
14. júl 2007

mozno to teplo ho presvedci 😀

kika13
14. júl 2007

dobru nocku 😔

stanka7
15. júl 2007

Ahojte ale sa nám to tu rozrástlo pekne vítam a gratulujem k bábätkám 😀 kika13 ešte nič?Srdcko mám ti odložiť aj behátko? 😀 Baby neboli ste ešte na kupku s deťmi?Teraz by to asi borklo ked je taký hic.Sedím za PC v plavkách 😀 Tatina dnes máme v práci tak len doma budeme.Malej napustím vaničku nech sa člapoce. 😀 Včera sme boli na vatre v Chrenovci ale malá bola mrzutá tak chytro domov.Lenadka zdravím ako bolo na návšteve? 😅 Nemôžem pridať fotky do albumu manžo musí nainštalovať program nejak sa nedarí. 😒 Ale rámečky si obkuknem 😅 Ahojte 😎

kika13
15. júl 2007

Stale sa nam nechce, asi si mysli, ze vonku neni tak dobre ako v brusku. Lebo tu ho maminka stale hladka a stale nieco dobre papame, musim mu vysvetlit, ze vonku je to este oooovela lepsie. Mame na celom byte postahovane zaluzky, aby nam sem nepieklo, von si netrufam ist 😖, aj ked by sa mi aj chcelo.

lenadka
16. júl 2007

Stani, no navsteva dopadla fajn, sak si videla, ze ma svagrina sama volala 😀 , normalne nas uhostila, pukance, keksiky, cola 😀 a ze nech nejdeme a pockame kym vatru zapalia. Mala sa tam super zahrala, vcera vecer ma presviedcala, nech ideme k Marekovi o pol osmej 😀 😝 velmi sa jej tam pacilo. No aj tak dalsiu navstevu necham az ja neviem na kedy, aby sa nam to zase nepo...

kika13
16. júl 2007

No dneska tu nemam ani s kym hodit rec ☹

paska
16. júl 2007

tututu som 😀

kika13
16. júl 2007

huraaaa 😀 😀

paska
16. júl 2007

no a čo? ništ? 😕

kika13
16. júl 2007

trosku mi trpne spodok brucha, ale neviem ci z toho nieco bude 😅 , a vy co ste porabali cely den?

paska
16. júl 2007

doma som sa varila 😝 2x som prala do hodinky suché prádlo 😲
a bola som s deckami u dokiny, kašlú 😖

kika13
16. júl 2007

co papali zmrzlinku, ci z tej zmeny pocasia 😕

paska
16. júl 2007

kašlú už týždeň, no mňže to byť tým počasím

ked ti trpne spodok brucha tak to by už aj mohlo byť mne trplo takto deň pred pôrodom 😀

kika13
16. júl 2007

vsak uvidime, ze co to je a beham na wc cely den, precistilo mi asi cele telo 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre