Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

paska
27. sep 2007

ok 😉 a kde je kiko?

iveta_25
27. sep 2007

ahojte prievidzanky, tak kde to zije? 🙂 🙂

iveta_25
27. sep 2007

ahojte som tu prvy krat, a konecne som sa odhodla sem napisat.som z pd ale teraz žijem a pracujem v ba, cakam prve miminko a som v 24tt, tak sa este tak okukavam, a budem vdacna za vase rady, akurat som si davala do kopi taky maly zoznam co budem potrebovat,a poviem vam že je toho dost.vsak vlastne vy viete 🙂

kika13
27. sep 2007

ahoj ivet, vitaj medzi nami 😀 , tesime sa kazdemu prirastku 😉

iveta_25
27. sep 2007

ahoj kika akurat som si pisala veci ktore potrebujem este kupit, a co potrebujem do nemocnice a tak ufff na zaciatok je to dost

iveta_25
27. sep 2007

ozaj čo poviete na Handlovsku nemocnicu ? 😉

kika13
27. sep 2007

mozno sa ti toto hodí 😉 http://www.sedmokraska.sk/poradca-porodnice.html, ja som rodila v Handlovej, doktori super, sestricky velka väčšina boli dobré, ale nemocnica je len nemocnica 😅 , je tam také rodinné prostredie a to veľa spraví, ked tam mas 5 dni trcat. Nadstandard stoji 400sk den, otec pri porode 200sk. Ja som rodila pri primarovi, no riadny klasik. Ozaj kupovala som tri druhy mast na zapareniny niveu, johnsons a rybiu. Rybia je jednoznacne najlepsia.

kika13
27. sep 2007

Ja som maniak cez kociky, takze kocik sa ti aky paci? A kedy bude mimi? Pojdes aj na 3D SONO?

kika13
27. sep 2007

Pridaj si fotecku nech ta vidime 😎

kika13
27. sep 2007

Som ale zvedavka co 😅

kiko13
27. sep 2007

paska Kiko pracoval musel zarábať na kočík 😀 a pasko už všetkých vystrielal? 😀 😀 😀

iveta_25
27. sep 2007

no ahoj a to som si uz myslele ze nik nenapise, fotečku dodam ale nskor teraz nemam žiadnu dobru haa 🙂 no nad kočikom som zatal nerozmyslala ale bola som v brne a tam maju super obchod s kočikmi však sa ti potom ozvem. miminko cakame 17.1. 08 tak sa tešime. na 3dvd idem na buduci tyžden v ba uz sa tesim, videla som to u kamošky a bola to krasna pol hodinka jaaaj uz sa tesim 😀

paska
27. sep 2007

kika ved páči 😉 ja som faroslepá 😅 je to ten zelený 😉
a pasko odkazuje že ešte všetko nevystrielal 😝 ale že večer skecne s kikom 😀

ivet ahoj 😉 aj ja mám januárča ale 2007 a rodila som aj v pd aj v ha 😀
a jednoznačne ha je lepšia 😉 😎

paska
27. sep 2007

farboslepá 😔 😀

iveta_25
27. sep 2007

ahoj paška, aj ja som za handlovu,ale vačšinu času travim v ba kedže tu pracujem ja aj muž a tak sme sa rozhodli že sa poobzerame aj tu v ba a to vam poviem to su ine palky,napr. epidural 7000sk doktorovy 5000 sk za losko 500 boze to je co,, neviem no mnie sa to zda dost. 😖

paska
27. sep 2007

7000 😲 o tomto neviem za dokiho sa platí ak si ho dopredu zmluvne zajednáš a 400sk za nadštandart za noc inak sa neplatí 😉

iveta_25
27. sep 2007

kika chcela som ti spravit radost a poslat foto ale nejak sa to nezobrazilo skusim znova 😅

paska
27. sep 2007

kikáááá kde síííííííí? vari nie vonku 😕

iveta_25
27. sep 2007

fakt 7000 robila som v ružinovskej nemocnici a mam tam este kamošky tak to viem presne no keby som zamestnanec tak to je ine no už však niesom .no a doktorovi tiez no ked si nejakeho vyberiem ale rozhodla som sa ze im nebudem plnit vrecka do kelu však je to ich povinnost no nie?? a ešte ktomu vraj si potom taku ženu menej všimaju iny doktory že nech sa stara ten komu zaplatila. no a to nepotrebujem 😉

paska
27. sep 2007

no pasko už vystrielal všetkých 😀 včul si musí kúpiť novú hru

paska
27. sep 2007

no som sa tešila a on má pokračovanie na dalšom cd 😖 😅

kiko13
27. sep 2007

no pasko to je iný bojovník 😀

pasko
27. sep 2007

halooo kiko bojovnik pasko je tu

kiko13
27. sep 2007

no nazdar som myslel že budeš do rána bojovať

pasko
27. sep 2007

ja uz som vsetkych zastrelil teraz druhe cd zacina 😎

pasko
27. sep 2007

co ste sa neozyvali ste kupali maleho co 😀 😝

kiko13
27. sep 2007

no to maš na koľko kým prejdeš posledný level, zajtra ti už dôjdu CD? 😀 rodinku si poslal spať keď si na nete?

pasko
27. sep 2007

nie rodinka je vedla mna a popija 🙄

kiko13
27. sep 2007

malého sme zatiaľ nekúpali ale tiež sme bojovali celý deň ale s ním 😎 dnes je dosť nepokojný asi chce hrať playko 😀 😀 😀

kiko13
27. sep 2007

aj tu sa popíja po náročnom dni fľaška dobrého červeného nezaškodí 😀 vy ste na mlieku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre