Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kkatrina
23. nov 2007

ahojky 🙂

z nemocky sme prišli ešte v stredu večer, ale dnes sme boli ešte na kontrole, Dávidko je už ok, ale Kubkovi brali krv aj stery, lebo je stále chorý a primárke sa to nepáči tak zajtra zavolám na výsledky a ak má zlé tak nastupujem na rekreačný pobyt zase s Jakubkom 😒

stanka_11
23. nov 2007

Kati, drzim palce aby vam vysledky dobre dopadli. Davidka asi nekojis, ze? Ako by si bez mamy poradili 🙂 .

stanka7
23. nov 2007

Ahojte kika chcem sa opýtať spomínala si že máš problém s tými spacebagmi ja ich mám tiež a sú vyfučané na druhý deň.Urobila si s tým niečo ?Lebo s tými sponami či čo to je som prechádzala aby sa to dobre zavrelo a nepomáha tak neviem či sú na figu alebo čo? 😠 Kati držím palce aj ja aby to dobre dopadlo.Srdcko máš pravdu ked dieťa nebýva choré tak je zbytočné ho napchávať vitamínmi z lekárne len ja to kvôli malej robím bo býva často chorá a Lucia nie.Tak zrejme Lucka doprace bacila zo školy jej nič nieje a malá to lapí nemá ešte takú imunitu. 😉 A oni dve sa fúúúrt cmulikajú že sesterská láska sa to volá 😀 Aby im to vydržalo 😀

stanka_11
23. nov 2007

Ahojte.Stanka zdravi Stanku.My sme davali tiez nejake saty do spacebegov, ale s tymi sponami sa to nedalo vobec tesne uzavriet. Bolo potrebne, aby som to po centimetri prstami poriadne pozatlacala.Vytiahli sme vzduch a zatial je to v poriadku 😀

kika13
23. nov 2007

no tie spacebagy mi fest lezu na nervy, nestali malo a vyfucia za chvilku 😠 . Uz som rozmyslala, ze či ja som blba, alebo tie vaky ☹ . Som rada, ze ze to druhe 😒 .
Kati som rada, ze uz ste doma 🙂 , dufam, ze ich budes mat coskoro zdravych oboch, drzim palceky 😉

kudlanka3
23. nov 2007

Tak sa teda ozvi Lívia,nech neminiem všetky peniaze... 🙂 🙂 🙂

stanka7
24. nov 2007

Ahojte Stanka a ty si ich kupovala kde ak smiem vedieť lebo ja ich mám z jedného obchodu v Há.Tiež som asi skočila na to že boli lacné 😠 Ináč som ich pozerala aj v "Metre"ale mám strach aby to nedopadlo ako s týmito.Ale zase tie boli drahšie 😒

stanka_11
24. nov 2007

My sme ich kupovali v Metre este v lete 😉

kkatrina
24. nov 2007

pred chvíľkou som sa vrátila zo stretávky zo strednej školy, tak mi nachvíľu bolo tak dobre 😀
Dávidko je už relatívne ok, Kubko ešte doberá ATB, krv namal takú najhoršiu tak uvidíme v pondelok tie stery, lebo takto ani lekári nevedia že z čoho to vlastne má

Stani pri mojom tempe, alebo tempe chorôb mojich detí sa do Jalovca dostanem až keď bude mať Vanda tak 18 😀

mne na moje veci už ani spacebagy nestačia, možno taký kontajner 😀

jesenka
24. nov 2007

babyyyyy, ja som hotova, mam tak presilenu ruku z malej, ze som dnes nevladala ju ani zdvihnut, mangel lieta okolo nej, lebo ja nevladzem a bojim sa ze by mi spadla, fuuuha, ked to takto pojde dalej, tak neviem neviem...Ozaj, kedy zacinaju deticky sediet samostatne?

paska
25. nov 2007

a gratulujem kačenkám šeckym 😀

kkatrina
25. nov 2007

paska ďakujeme,

stal sa zázrak, 😀
maťka, stanka, lenka od zajtra som celý týždeň v Jalovci - hurá 😀 😉

jesenka
25. nov 2007

kkatrin, to akoze zazrak, ze uz je s malym dobre?
Asi ti dobre padlo vyrazit si na mecheche, ze?

stanka7
25. nov 2007

Ahojte Katkám všetko naj....prajem.Boli ste aj na jarmoku? 😎 Počasie bolo pekné ale bola len svokruša s Luckou .Malá mi spala cez obed až do tretej a to by sa mi už neoplatilo cestovať.Ale mi to ani nechýbalo nejak ma giňa bolela 😖 Katrinka a kde budeš v Jalovci?Bo ja som odtiaľto tiež.A tuším aj môj manžo ťa pozná. 🙂Manžo dnes pôjde s Luciou na plaváreň volal aj mňa lebo on nemôže ísť do ženskej šatne s Luciou 😀 Ale bojím sa aby mi tam malá neochorela tak idú sami nech si poradí ked jej hlavu poplietol s plavárňou. 😀 A čo vy? Už ste tam boli s deťmi?

stanka7
25. nov 2007

Stanka asi ich vyskúšam aj ja z toho METRA.Teraz sú v letáku znova tak uvidím.Pa.

bebek
26. nov 2007

caute, tak tu plavaren musim odlozit, mala ma hnacky,mala aj horucky, ale tie presli, doktorka este nezistila, z coho tomoze byt, vraj mozno zo zubov, len tie teploty sa jej zdali vysoke. To zato, ze som si hovorila,ze mala este nebola chora...Baby,dali ste deti ockovat proti pneumokokom?

srdcko
26. nov 2007

ahoj bebek, ado som nedala ockovat....a to je povinne, ci dobrovolne? lebo sa mi zda, ze daco som uz o tom tak letmo pocula, ale presne netusim, o co sa jedna

jesenka
26. nov 2007

bebek nedali, nasa doktorka sa vyjadrila, ze to nie je az take dobre, skor ide o velku reklamnu kampan - ake vysoke teploty?
srdcko je to dobrovolne, 3 vakciny kazda vyse 3000 skk, dost drahy spas, na to, ze to ani nefunguje proti vsetkym "odrodam"

srdcko
26. nov 2007

aha, to je ako to ockovanie krcka maternice, tiez to stoji tak niak podobne...ved keby to bolo take skodlive, ockuju to zdarma

kkatrina
26. nov 2007

ahojky,
Kubkovi teraz robili testy na pneumokoky a ak to bude mať pozitívne tak bude očkovaný. Inak mne povedali že tá vakcína po 3 roku života stojí 1500 Sk. To keď sa očkuje od narodenia 3 dávkami neviem čo stojí. A vakcína proti rotavírusovím ochoreniam - hnačkám stojí 3000 sk - ale že vraj to dokopy stoja všetky 3 dávky.

kika13
26. nov 2007

Ahojte 😀 , Kati tak si oddychni v tom Jalovci 😉 , kedbudes mat cas tak sa ozvi. A ozaj mame nové autóóó 😀 😀 😀 , tesim tesim 😎

bebek
26. nov 2007

Srdcko, tak, ako pise Jasenka, vakcina je dobrovolna.
Jasenka, predpokladam, ze aj tvojej malej doktorka je Matuskova, moja ju ma tiez. Mozno to odporuca len detom, ktore su castejsie chore. Adelka bola proti pneumokokom ockovana este v anglicku, lebo tam je to zadara v ramci povinneho ockovania.Mala iba jednu vakcinu, ale Matuskova mi povedala, ze by sme uz mali dat aj tie zvysne dve, aby to malo zmysel.
Adelka mala 39 stupnove horucky.

kudlanka3
26. nov 2007

Ďakujeme i keď oneskorene ku Kataríne.Darčekov bolo veľa.. 🙂 🙂 A chcela som sa spýtať,neviete dobrý doplnok stravy ako vitamín na imunitu??Malá ju má stále zlú,ale teraz,keď je doma aspoň nie je chorá...Ahojte 😀

lenadka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kkatrina
27. nov 2007

leni ty ju ani nepotrebuješ dať teraz zaočkovať proti pneumokokom, ale mi keďže sme stálen na ATB a horúčky sa nám šplhajú do 40 tak asi áno

teda aspoň primárka z detského v bojniciach mi vravela, že ak bude mať kubko nejaký nález vo výteroch tak napíšeme na poisťovňu nech mu to aspoň čiastočne preplatia 😒

Dávidka chcem dať zaočkovať proti rotavírusom, leno kubko máva často hnačku a aj keď mal 1 rok sme kvôli tomu ležali v nemocnici.

maťka IP 🙂

kika13
27. nov 2007

kati IP 😉

srdcko
27. nov 2007

kika13, aj my mame nove auto, tiez sa z neho tesime a najviac Ado, lebo vzadu ma zachuchovacie dvere, tak ked ho posadis do sedacky, hned mi ukazuje, aby si zasuchla dvere 🙂

jesenka
27. nov 2007

aj ja chcem nove autoooo !!! mangel mal dostat sluzobne, tak uz som sa tesila ze mne zostane nase, ale nic z toho :( tak sa aspon tesim s vami

Bebek, dobry odhad, Matuskova. Ano, presne to hovorila 🙂
Ale keby byvala chora tuk tuk tuk tak nad tym viac uvazujem, alebo pockame, kym to budu platit poistovne aj u nas 😲

kkatrina
27. nov 2007

Maťka IP 🙂

paska
27. nov 2007

čafte 🙂
tu sa už len ipečkuje čo? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre