Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

jesenka
24. jan 2008

livia, kika hodila link na tie dupacky

lenadka to sa asi nestretneme, lebo vy ste uz "velkaci" 😉 a neviem, ci je aj poobedny kurz, viem len o tom o 10 doobeda, vtedy mi akurat mala spava, takze by to bolo lepsie poobede pre nas, ak je. boze, pisem ako hotentot.

ale ani s kkatrinkou sa asi nestretneme, lebo sme sa vcera so stankou dohodli, ze sa prihlasime az na ten nasledujuci, to by vychadzalo zhruba na april, uz bude teplejsie, nase dievcata budu vacsie...este vaham, ale asi to bude najlepsie...

stanka_11
24. jan 2008

Jesenka do aprila dam (alebo manzel) dokopy aj moje faro a mame vybaveny aj odvoz.Dufam,ze ma auticko nesklame 🙂

lenadka
24. jan 2008

jesenka ja som z malou zacala ked mala 5 mesiacov, ale bolo teploooo. Ale lepsie to bolo na dalsi kurz ked uz vedela stabilne sediet a liezt, lebo kym to nevedela nemohla niektore veci robit co ine deti robili-stvornozkovat za loptickou po zinenke co bola na vode, kyvala sa a tak si deti zlepsovali stabilitu..atd. druhy kurz to sme si uz vychutnali 😉

danulka2
24. jan 2008

ahojte zienky, dlho som sa nedostala k pc, stale nejake okupovanie 😀 Citala som o tych dupackach, mozu byt uzasne, ale maly je uz velky na dupacky. Skoooda 😉

kkatrina
24. jan 2008

jesenka ja by som rada išla s vami a počkala, len ja mám potom štátnice a budem sa musieť učiť, takže časovo by som to už nezvládla 😒

kudlanka3
24. jan 2008

Lenadka Katka ale už nemá nosné mandle.Ona tiež mala zápaly stredného ucha a prestala počuť,tak jej ich dali von.Teraz nepočuje,len to čo sa jej nehodí,inak počuje ako netopier... 😀 😀 Jej ide teraz o kŕčne mandle... ☹A Lívia Ty neopakuj po mne s dupačkami... 😀Kika13 veľmo pekne Ti ďakujem si zlatá.. 😀 😀 😀

jesenka
24. jan 2008

stanka, tak to bude super, ja budem vzadu medzi autosedackami zabavat baby, tak by som sa uz mala pustit do diety, aby som sa tam zmestila 🙂

lenadka tak to som rada, ze hovoris ze lepsie to bude, ked uz budu vacsie, lebo ja som sa bala, ze uz je neskoro a mala som ist davno, diky

a kkatrin, si fakt dobra, ze vobec stihas toto vsetko! klobuk dole ! a ak si dame potom pokracovaci kurz v lete a ty uz budes mat po vsetkom, tak potom sa stretneme a Davidko uz bude tiez chlap ako hora 🙂

susika
24. jan 2008

no ahojte žienky.konečne som sem zasa prikvitla a vidím, že je tu debata o detskom plávaní. super. aj ja som chcela ísť.ale malá ešte nelezia, tak neviem, čo by z toho mala.predčasne narodená, tak asi počkám do dalšieho kurzu.inak miluje vodu, kúpelna je vždy hrozne zašpliechaná 😀 😀

mimochodom - stanka _11 nie si ty bývalá gympláčka v PD?končila si niekedy 1996? myslím, že ťa poznám, aspon na fotke sa mi podobáš...ak nie, tak prepáč

srdcko
25. jan 2008

som tu nebola dva dni a nestiham citam....
1: )vitam aj ja nove maminy

2🙂 lenadka, drzte sa dneska s Lucinkou

my sme sa doma rozpravali o tom plavani, ze ked tam nebudeme chodit pravidelne, tak asi nic...a nas syn si lahol na zem, a zacal plavat 😀 ...tak hned, ze naco tam chcem chodit, ked on plavat vie 😀 ....asi to rovno pojdeme vyskusat k moru...davali ste detom aj dake vitaminy pred tym,ako ste s nimi sli k moru?

kkatrina
25. jan 2008

srdcko my sme boli pri mori keď mal Kubko 1 rok a 10 mesiacov. žiadne vitamíny, žiadne špeciálne jedlá, raňajky boli normál a z večere som mu vyberala čo mohol - zemiaky, ryžu, kompot. no a pri bazéne sa mu ušli aj nejaké hranolky 😀 prežili sme v zdraví aj cestu autom a môžem to hodnotiť ako pozitívny zážitok

danielitka26
25. jan 2008

katarínka neboj už bude len dobre ked to vybrali ...mám jednu kamarátku ktorej vznikla v hlavičke obrovská zrazenina ktorú nemohli dať von lebo bi jej poškodili mozog a tak to rozpúšťali len infúzkami ...dnes je chvalabohu ok 🙂)

danielitka26
25. jan 2008

kika tak už je tam ...a nezlakni sa 🙂 😀

kika13
25. jan 2008

netaraj 😀 danielitka

kika13
25. jan 2008

ja sa radsej nejdem rozpisovat, ze co vsetko mame momentalne po zdravotnej stranke, nemam na to chut ani silu, ked bude lepsie tak napisem, tak drzte palce. Stanka11 ja ti odpisem neboj, ked bude Samko fit, tak ti dam vediet, ok?

danielitka26
25. jan 2008

tak sa teda držte a nech ste čím skôr zdravučkí .... 😉

kika13
25. jan 2008

diky a na tej fotke si nejaka schovana 😕

danielitka26
25. jan 2008

už je to lepšie ????

kkatrina
25. jan 2008

danielka už je to ok, ani ma to nebolí a povedal mi že to bolo znamienko 😉

kkatrina
25. jan 2008

máte niektorá skúsenosť s hemangiomom?

srdcko
25. jan 2008

ee, ani netusim, co by to malo byt...daco pre kozneho?

livia1
25. jan 2008

kudlanka ak si dobre pamatam tak som sa na tie dupacky pytala uz v decembri. 😉
jesenka co hodila na tie dupacky? 😒

srdcko
25. jan 2008

link, odkaz, ktory si skopirujes, vlozis do noveho okna a tam ti to otvori

http://www.nipa.sk/e-shop/index.php?cPath=23
🙂

srdcko
25. jan 2008

livia1, len si nato klikni

danielitka26
25. jan 2008

kikuška s tou fotkou to už je lepšie 🙂) ????

kika13
25. jan 2008

určite áno aspoň vieme s kým píšeme 😉

srdcko
25. jan 2008

kika13, ty vidis danielitku26 na tej fotke...lebo ja ju mam daku tmavu 🙂

danielitka26
25. jan 2008

srdcko možno máš stmavený monitor aby ti tak neťahal očká tak preto ma nevidíš ...ale neboj o nič si neprišla 🙂)

srdcko
25. jan 2008

ja si mozem pridavat kontrast na tomto monitore, ved ma pomaly viac rokov ako ja 😀 ...ale pokial zamestanci vidia 😀

danielitka26
25. jan 2008

zažila som tiež v práci pokial vidíte tak je fajn ...no a pokial nám dali nové monitory tak kolegyna mala dvojky dioptrie a kolega asi jednotky ...ja chvalabohu zatial vidím 😀

srdcko
25. jan 2008

my zatial okuliare nenosime ani jeden...ale vecer nas hlavy bolia...spat by sa nam chcelo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre