Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

srdcko
2. júl 2008

kudlanka3, my este len skolke kyvame na pozdrav a hadam od septembra uz nastupime......baby, davali ste aj niake financne dary pri nastupe do skolky?

srdcko
2. júl 2008

teda sponzorske

lenadka
2. júl 2008

tina neviem sa dockat, aspon si bola mudrejsia ze maleho mas az teraz...lebo teraz je do toho zatiahnuta aj mala, aj som tam nervozna a nervna a prechadza to na nu...vzdy som bola kludas s usmevom na tvari a je zomna uzlik nervov, navonok posobim ok ale vnutri ako sopka pred vybuchom 😝 😖

lenadka
2. júl 2008

srdcko? nie nic som nedavala, platim skolne kazdy mesiac to ide do rozpocku skolky, resp. obce, da sa povedat sponzorske lebo si to pisu len do pisanky=nedostavam o tom ziadne potrvdenie

bubba
2. júl 2008

srdcko vy uz pojdete do skolky????wow...inac ja som tiez este nepocula o tom zebys a davali nejake"vdaky"pri nstupe?a kam ho chces dat do tej skolky?

paska
4. júl 2008

ahojte 🙂
srdcko to"sponzorské" je dobrovolne aspoň tak sme to mali my ked som davala sisu do školky ale to platilo v pd tam je vela detí malo škôlok takže kto dal sponzorské mal dieťa v školke. ja sok ale nedavala lebo som nemala čo 😅 tu v ha to nepytaju 😉

danielitka26
4. júl 2008

ahojte 😝

lenadka
5. júl 2008

cafte prave som si tak treskla ruku o kociar co nechala mala v prostriedku izby ked som ju prezliekala a sedeli sme na zemi no nevsimla som si ho ze je zamnou tak ma to svinsky boli-zase modrina, som ako hruska zelena otlcena,. furt sa niekde rauchnem 🙄

kkatrina
6. júl 2008

ahojte, konečne som online 😀

od dnes prázdninujem u rodičov, takže pohoda, klídek, tabáček 🙂

lenadka
7. júl 2008

jej kati fajn ti je, ja som s vcera vratila od nasich 😅 a mala zostala tam 😉 🙂

kudlanka3
7. júl 2008

Srdcko tak to máš dobré,rada by som menila s Tebou 😀 .No ale čas je neúprosný 😒 .Inak sa mi zdá,že Tvojho mužíka poznám,ale možno sa mi to len zdá.Ahoj a držte sa. 🙂

danielitka26
7. júl 2008

a ja som spadla v garáži do montážnej jamy ked som nad ňu ukladala dosky takže týždeň pred svadbou (našich kamarátov) som tiež dotlčená koleno rozbité členok narazený modrina na bruchu na zadku na ruke na lýtku na oboch členkoch a k tomu mámm asi prechladnutú pravú stranu krku hnusne to bolí nemôžem ani hlavou otáčať 😠 ☹ 😔

danulka2
7. júl 2008

zienky ,,dobita,,je asi kazda na materskej 😉 .Ja som tiez sama modrina a maly ma zazracnu schopnost vzdy trafit nechranene miesto na tele 😠 , takze po nohach mam asi viac modrin ako on 😀

kkatrina
7. júl 2008

to ste trafili, len ja si už neviem spomenúť ktorú mám od ktorého syna 😀

bubba
7. júl 2008

mna sa tiez podchvilou dakto pyta na modriny o ktorych ani netusim ze su,pokym ma niekto neupozorni 😀

inac ahojte babenky

danulka2
7. júl 2008

kkatrina pridel chlapcom farbu: Davidkovi napr. zelenu a Jakubkovi zltu a ked ti urobia modrinu, tak si ku nej daj bodku prislusnej farby. Vies aka budes pre drobcov pekna 😉 a aspon budes vediet, ktora je od koho 😀 /si robim srandu/ .

danielitka26
8. júl 2008

krásny slnečný deň prievidza 😀

huleni
8. júl 2008

Dobre ranko Prievidza:o)))

danielitka26
8. júl 2008

sem dojdú žienky až večer 🙂 taakže aj pekný podvečer prievidza 😉

ja chcem stretko chcem sa svami stretnúť ....spáchajte niektorá niečo

paska
8. júl 2008

ahojte 😀
danielitka nejaky trestný čin? 😀
no veru by sme mohli už dačo poriešiť 🙂

danulka2
8. júl 2008

aj ja by som sa rada stretla 🙂 . Kto mate organizacne schopnosti?

danielitka26
8. júl 2008

paska akú fotečku pjeknú máš oooooo 😉 no a zhlobte nozaj nejaké to stretko 😀

kika13
8. júl 2008

Ahoj Prievidza 😀 , tema stretka tu uz nedavno zaznela a nakoniec sme na stretko do Prievidze prisli len my a vejka ktora sa on snazila 😅 , nikto ani nenapisal ze pridem alebo nepridem, alebo az na vynimky 😎 . Takze dufam ze uz teraz nezostane len pri kecani o stretku a skutek utek, vsak ked sa chceme stretnut no néééééééééééé? Taze urobme poriadnu akciu konečne 😲 😲 😲
Nasa doktorka bude mat dva tyzdne dovolenku, tak sme uz dnes boli na ročnej prehliadke 😀 .
Mate niekto skusenost s ockovanim proti kiahnam a mumsu a este volacomu, nejaka vakcina za 2300sk? 😕 😕

paska
8. júl 2008

tak vidim že organizačné schopnosti tu má kika 😀 tak ako? 😀
teraz mi vynadá 😅 😀

danielitka26
9. júl 2008

no spískajte niečo ja chcem stretkooooo

kkatrina
9. júl 2008

ahojte 😉

stretko by bolo fajn, len kedy a kde? 😲

maťka to ta vakcína je taká drahá? ja som čítala že sa to očkuje v 18 mes. pri 4. povinnom očkovaní v jednej vakcíne a myslela som že sa priplatí len za tie kiahne 😒 😲 😲

bambulla
9. júl 2008

ahojte babulky som tu prvy raz o com tu pismenkujete?

kika13
9. júl 2008

kati a som citala na nete ze stoji asi az 2700 ta vakcina zda sa mi to dost a neda sa to tak ze priplatis len za kiahne 😢

Ahoj bambulla 🙂 pekne vítam 😉

lenadka
10. júl 2008

cafte 🙂
vitaj bambula 🙂 kecame o vselicom co nas napadne 😉 si z PD? Ci okolie?

K stretku-mne je sever tak odruky ze az 😝 preto som nesla a ani nepipla o stretku 😅

paska
10. júl 2008

tak podme všetci do jalovca 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre