Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
11. aug 2008

ahojte, ste mi pripomenuli ze musim malej zaplatit skolku, resp. ist dat trvaly prikaz nakolko ide uz na cely den tak menime tarifu 😉 🙂

kkatrina
11. aug 2008

ahojky 😉

ja som tu stále 😕

zohnala som Dávidkovi perfektnú opatrovateľku (vďaka Maťka 😀 ) je to bývalá vychovávateľka a momentálne opatruje 13 mesačného Tomáška - syna MUDr. Hudeca 😉
takže to je pre mňa aj záruka za ňu. Je veľmi milá a dá sa s ňou dohodnúť - takýýýýýýýýýýý kameň mi zo srdca spadol - mala som robotu a nemala som kam dať dieťa 😝

bubba pekne ďakujem za ochotu 😉

bubba
11. aug 2008

kati v pohode a este som dnes nahodou nasla aj inzerta v prieboji tak som reku ti musim napisat rychlo cislo...ale uz asi netreba.tak som rada ze vsetko ok.papa

kika13
11. aug 2008

kati nemaš zaco dakovat, teším sa s tebou 😀 😀 😀

paska
11. aug 2008

kati gratulace 😀
a kde v pd? moj andrejko ide zajtra prvy raz do jasličiek 😖 budem s nim plakať ☹

papula
autor
11. aug 2008

No ahojte babulky.Tak som konecne tu po pekne dlhej dobe coo????Nejako uz nebolo casu a tolko veci sa mi v zivote pomenilo a namoniec sme sa aj stahovali uz byvam v cechach.Ako sa mi mate?my sa mame skvelo sme uz velikansky tak ten cas ubehol.Konecne som sa dostala za net na dlhsie tatka este nemame doma z prace a drobec mi uz buva a konecne mi ostal doma notebook tak som si na vas spomenula.Tolko ste tu toho popisali,ze by som tu musela sediet do rana a citat to.A je tu teraz vlastne niekto?

papula
autor
11. aug 2008

Skoda ze ste tu neni ☹ Chcela som si konecne pokecat a zase neviem kedy sa mi bude dat ist na net ocinko si bere vacsinou notebook do prace,ale ak ho nema doma urcite vas navstivim pa pa 😉

paska
11. aug 2008

no vitaaaaaaaj 🙂 v čechach? za ten rok si postíhala teda 😀

papula
autor
11. aug 2008

Ahoj tak predsa niekto.Ani mi nevrav bolo toho dost a ty ako posluchate dala som aj zo par foto do albumu viac pri sebe nemam a nechcem tam malemu buchat pokym to najdem.

paska
11. aug 2008

my dobre 🙂 pokial sme zdraví
a drahý si tam našiel prácu ked ste sa tak vychytili?

papula
autor
11. aug 2008

Ved to to zdravie je hlavne.Hej nasiel si tu robotu a ma to tu super platene lepsieako na Slovensku,ale nechceme tu ostat na stalo,len pokym nasetrime nejake tie korunky a potom pojdeme domov,lebo moji rodicia a brat sa idu zblaznit za malym nevedia to nejako predychat,ale ved od piatku ide maly sluzit na prazdniny my si s tatom ideme niekam odychnut s drobcekom sme uz boli na dovolenke tak teraz si zasluzime aj trosku odycu my.

paska
11. aug 2008

kuklasom vas 🙂 užsteriadne veliký

srdcko
12. aug 2008

kkatrina tak gratulujem....ja som vcera volala s riaditelkou z MS a asi ideme predsa do skolky....tak som taka rada, paska, ako maly Ado zvladol pvy den s jaslickach?

paska
12. aug 2008

ahojte 🙂
andrejko je v jasliach ani si nevšimol kedy som odišla 😀 už ked som mu dávala tepláčky nevenoval mi pozozornosť 😕 ho upútali tie obrázky na stenách 😀 tak uvidím čo mi povie učiteľka či nevystrájal potom 😒

paska
12. aug 2008

nevystrájal 😀 😉

srdcko
12. aug 2008

tak je dobre pasi....som zvedava, ako my budeme v skolke 😀

paska
12. aug 2008

nemboj 😉 zbada deti a čáo mama 😀

srdcko
12. aug 2008

len sa bojim, aby chcel ist aj domov s mamou, uz vcera sme boli na zmrzke a sadol si k cudzej pani s dovma malymi slecnami a ja som sedela sama za stolom

kkatrina
12. aug 2008

baby 😀 😀 aj Dávidko včera bez problémov išiel s novou tetou - jemu stačí že mu niekto venuje pozornosť - ktokoľvek 😀

pasi je to za tescom v smere na zapotôčky v takom malom činžiaku. A gratulujem k pobytu v jasličkách. Keď som Kubka ako takmer 2 ročného 1x dala do škôlky - ja som celé dopoludnie prechodila dookola po obývačke od nervozity a preplakala 😝 to sme my mamy - deti odlúčenie zvládajú oveľa lepšie 😉

srdcko do ktorej škôlky idete? ja som bola minulý týždeň pozerať tú súkromnú E-škôlku na zapotôčkach - to je úplná paráda

paska
12. aug 2008

baby no supéer jaka som rada že už mame deti zadelené 😀 a teraz hor sa ťažké prachy zarábať 😀 😝

paska
12. aug 2008

už len to stretko dať 😀

bubba
12. aug 2008

jasne deti do skolky,maminy dovolenky a hor sa dakde na "damsku jazdu" 😀 dobre ste to vymysleli,len co spravime s tou mojou malou? 😀

srdcko
12. aug 2008

kkatrina, na Clementisovu, co je u nas na severe skolka...tak sukromna ze jevraj super, ale aj tak stoji....

paska, jasne, takze prachy, vzdy 15ho chodim s privesnym vozikom na aute, co no nenapcham do auta 😀 😀

paska
12. aug 2008

aj ty? 😀 ja už desiateho 😀

lenadka
12. aug 2008

baby 😀 😀 😀 ja mam uz len jeden vozik, jeden bol na vyplatu a druhy na rodicovsky 😀 😀 😀 😀

papula no kooooonecne ze si nieco napisala 😉 😀

srdcko
12. aug 2008

lenadka, ked ado pojde do skolky, aj ja uz budem len na jednom furikovat 😀 ...

dudasik
12. aug 2008

Ahojte babule, neviete o niekom kto predava detsku ohradku, za nejaku vyhodnu cenu ?
Ak ano, napiste IP. Dakujem moc pekne a prajem vsetko dobre.

lenadka
13. aug 2008

dudasik, skoda ze si prepasla akciu v hypernove /minuly tyzden-beznadejne sa u nas vypredali/, boli tam v ponuke za super cenu nove asi 1200 stali, ja cestovnu postielku nemam, dufam ze sa ti podari najst coskoro 😉

paska
13. aug 2008

čavte
leni 😀 šak ona chce ohrádku nie cestovnú postielku 😀

kkatrina
13. aug 2008

leni ako je možné že poznáš každú akciu v každom hypermarkete? 😀 šak dávaj info 😀

srdcko tá škôlka vôbec podľa mňa nie je drahá - ak počítam že ja za úplné nič na našej dedine platím 800 sk mesačne, tak potom 2000 sk aj so stravou v škôlke ktorá je na úplne inej dimenzii čo sa týka kvality je primerané. A čo sa mi na tom páči najviac - dieťa môžeš kedykoľvek doniesť a aj prísť zobrať 😉

pasi ty si dobrá že ťažké prachy - ja ešte ani neviem koľko budem zarábať 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre