Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

paska
8. okt 2008

buba są hra na adminu 😀

bubba
8. okt 2008

paska 😕 😕 😕 to sa ti ako podarilo to specialne "a"ci to len ja tak vidim??? 😀

paska
8. okt 2008

pisem z iphonu a t9 sa neda vypnut 😀

bubba
8. okt 2008

a ty v t9 nemas obycajne "sa"?zmen si jazyk 😀

srdcko
9. okt 2008

fiha paska. tak ty uz si 3G...moj muz mi ho chcel tiez vcera kupit, ze sa mu lubi, ale naco ho chce kupit mne 😀 😎

paska
9. okt 2008

srdcko je fajn len nema slovensky softver a nedaju sa posielať mms len mejlom
takže bubba zmeniť si to možem na španielčinu francuštinu alebo polštinu no nič moc

srdcko
9. okt 2008

paska,tak potom nic moc...a moj muz ho chcel....by som sa inak kosila na nom, keby hccel co i len mms poslat :D

bubba
9. okt 2008

paska 😀 dobry vyber 😀 😀 teda myslim tych jazykov...ale urcite by sa to dalo oficialne dopalit SJ..
baby pomooooooc mne nechce mala drichmat hodinu som ju uspavala potom som ju nechala samu v spalni lebo som jej povedala ze mam z nej nervy ze uz ju zbijem ak neodidem 😀 😀 a ona este dalsiu hodinu vykrikovala zo spalne...maminaaaaaaaaa...havinaaaa...cikaaaat.....atdatd.uz som to nemohla po dvoch hodinach total time vydrzat tak som otvorila zaluzie,otocim sa a jej nikde.behom sekundy musela vyliezt z postielky a ked som dosla do obyvky uz sedela na zemi a vypravala sa s mackom puf 😀 😀

srdcko
9. okt 2008

bubba, co narobis, aj nas maly mi obcas nechce zaspat, len ked sa zobudim, tak vidim, ze spi vedla mna...ale niekedy nespi cely den, az vecer...uz su velky, uz nebudu spavat ako hodinky 😉

paska
9. okt 2008

buba oficialne ten softver este len vyvijaju a ked bude dostanem ho 😉a stymi starostami som na tom podobne 😅

srdcko
9. okt 2008

takze stare dobre pajty su na tom lepsie ako iphone...nech uz je sedem, nech uz idem domov 😎

paska
9. okt 2008

este 6minut 😀 a ic

bubba
9. okt 2008

joj baby tak niezeby som bola skodoradostna ale som rada ze v tom nie som sama 😀
inac vzdy som sa cudovala ako v skolke mozu spavat 6-7 rocne deti naobed 😠 a dakde som citala ze deti zvyknu naobed spavat do tych cca 3 rokov,takze uz sa asi blizime 😝 koniec obednajsim siestaaaaaaaaaam 😅

paska
10. okt 2008

lenadka ma asi dovolenku 😀

srdcko
10. okt 2008

asi tak bubba, odteraz budeme len v noci hajat 😀 a tead neviem si predstavit, ze keby som mala este jedno, malinke babo, ako by som to zvladala, ked jedno musi spat, druhe nechce a mne by sa tiez asi chcelo...
som rada, ze uz sme velky 😉

bubba
10. okt 2008

a kedy chcete druhe?my sme chceli najskor cim skor,ale pomienky to nedovoluju tak sme sa rozhodli pre aspon 5-8 rocny odstup nakoniec 😅 😅 ale inak sak sa moze pritrafit aj skor ale to potom bude neplanovane 😀 😀

danulka2
10. okt 2008

caute kocky, to mame dnes krasny den 🙂

hanzelka
10. okt 2008

ahoj danulka2 už som zistila tú burzu je to 20.-21.-22.10 v MC

kkatrina
10. okt 2008

baby mne Dávidkko spáva ešte 2x za deň a Kubko keď zaspí tak potiahne aj 3 hodiny 😅

hanzelka
10. okt 2008

môj Richard spáva aj cez obed ale vždy si s ním musím ľahnúť aby zaspal lebo on má pocit ,že spánok nepotrebuje vždy má kopu rečí keď sa chystáme spať 😵

bubba
10. okt 2008

hanzelka,no ja mojej musim este davat naobed dudel lebo ona by kecala,kecalaaaaaaaaaaaaaa.....takto sa zastupluje a rychlejsie zaspi.ale inac ja ju tiez uspavam a trva mi to cca pol hodku
a dnes sme nesli naobed zasa spat bo vcera sa jej neccelo a vnoci zasa spala 12 hodin a ani sa nejavi unavene tak som to nechala tak,budem ju davat len ked bude zle v noci spat alebo bude evidentne vycerpana...

hanzelka
10. okt 2008

bubba,no my tiež máme dudel ale jemu to vôbec neprekáža niečo zo seba smoliť v noci mi neprespí budí sa 1-2x neviem kedy sa poriadne vyspím......dúfam,že sa to zmení keď pôjde do škôlky

huleni
10. okt 2008

ahojteee..je tu niekto? nasa niki nechcela dudel o narodenia ano ho nema..tak je ukecana stale.o))spavat sa jej vobec nechce...no a este k tomu je teraz chora..to ak naschval ked je takto pekne chudiatko moje musi byt zavrete doma,kasel,sople a zapalene hrdlo.o(((a vy sa tu ako mavate?

danulka2
10. okt 2008

jani a predaj je potom asi toho 21.10.?
kkatrina mne maly spaval 2x denne este ked mal 1,5roka 🙂 ,ale to uz bolo tak po hodinke, tak som to zrusila a zacal spavat len po obede. Zvykne 2,5-3hodiny. Vynimocne 1hodinu a obcas aj 3,5hodiny 😀 .Nastastie dudel nechcel od narodenia a ani uspavat ho nemusim, ale keby som ho musela uspavat, tak zaspim za 2minuty 😀 😀 😀 a ani by som nevedela, ci maly spi alebo nie 😉

bubba
10. okt 2008

preco hovorite nastastie nechceli vase baba dudel?moja mala tiez nechcela ale som ju nan naucila,ked som sa starala o deti tak jedna mala si strasne cucala prsty lebo mala potrebu satia a tak som sa rozhodla,ze moje dieta BUDE mat radsej dudelako pluzgiere a rozmocene prsty,viete ake to bolo horzne??ja som normlane z toho dostala daky komplex...ale doteraz nema nassa nejaku vysoku potrebu sania,ani nikdy nemala ale dudel vzdy zabral ked bolo treba 😀

hanzelka
10. okt 2008

ahoj danulka2 asi áno bude to najskorej tak ako pri jesennej burze.
bubba myslím si,že niektoré deti jednoducho dudel potrebujú u nás je to to isté,keby ho nemáme tak neviem,niekedy mám pocit,že keď ho má tak je kľudnejší a spokojnejší a už keď neviem čo tak dudel zaberie spoľahlivo 😀 😎

srdcko
10. okt 2008

ani mi sme nepotrebovali dudel a na uspavanie mame kakao a v sklke zaspi pekne sam, tak potiahne asi 1,5 hodiny a potom chodi spavat okolo tej 19tej...

a na margo "druhe"...nechceme, aj sme sa tak zamyslali cca 5 minut, ze by, ale nakoniec sme povedali, ze nie.. jedno staci

martinka16
11. okt 2008

Ahojte babulky a dnes tu aj niekto je?Ja sa pripajam k debate o duduloch my mame este tiez dudulku a je to asi najlepsi ukludnovak aky moze byt ked sa deje cokolvek dudula vzdy zaberie a do kedy chcete deti nechat dudlat dudulku? Moj syn ma 2 roky za dve tyzdne a este dudku ma a nejak som leniva ho odnaucit lebo viem ze vzdy zaberie,,,
Co sa tyka spania myslim ze by deti mali spinkat a tie co nespinkaju,myslim cez obed sa to aj tak naucia v skolke tam bude staly rezima bude to pre ne proste prirodzene a okrem toho doma ich nik nebudi ale ked maminky pojdu do prace urcitte ich budu budit skor a tak sa aj skor unavia,viem co hovorim som ucitelka MŠ.
Ako sa vam dnes pacilo na sarkan sou???My sme boli nadseni hlavne nasim malym ,,,sam sa vybral za tetou co mala mikrofon a chcel povedat basnicku mimochodom s pomocou ich vie hromadu no nakoniec sa zmohol len na meno a na to ze ma 11 rokov...neviem kde to vzal lebo ma len dva,....tak sme sa pobavili a myslim ze aj vsetci naokolo,,,

lenadka
11. okt 2008

cafte baby,
nemala som dovolenku, prave naopak tolko prace ze som internet nezapla az dnes u nasich 😝 😅 a vyzera to zle, ze si moc nezakonikujem uz v praci 😝 😝 ☹
moja ma na zaspatie tiez furt cumel, ale to uz je chorobne ved bude mat v januari 4 😅 🙄 rozmyslam ze pride cert s Mikulasom a ukradne jej ho 😉

srdcko
12. okt 2008

martinka 16, my sme vas videli, my sme tam tiez boli, ado si akurat kreslil, ked vy ste vypravali do mikrofonu...Len nam sa uz nechcelo cakat, kym vyhlasia tombolu, ved hadam bude daco aj v prieboji, ak sme nahodou vyhrali 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre