Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

hanzelka
17. nov 2008

ahojte ako vydim mate veselu temu,mi mame hisaky na dennom poriadku.neviem ci je to normalne ale ked maly zacne tak nepomaha nic,ani dobre slovo ani ignoracia.niekedy trva aj hodinu kym ten koncert skonci.
prave sme po zapale hlasiviek tak to bol iny problem presvedcit maleho aby nerozpraval a nekrical po 2 dnoch som to vzdala,este stale to nieje vporiadku ale do skolky uz nastupujeme zajtra...takze mozno na buduci tyzden budeme zas chory.. 😖 😖

danulka2
17. nov 2008

hanzelka vitaaaaaj po dlhej dobe 😉

danulka2
17. nov 2008

baby kde steeee? ☹

danulka2
17. nov 2008

no ale to dnes flakate 😉 .Tak sa majte 🙂

martinka16
17. nov 2008

bubba to nas sa poriadne snazi aby to tych vysin dosiahlo minimalne 3X za den,,,ja uz niekedy nevladzem mu nic ani vysvetlovat ani nic povedat lebo to aj tak neplati...
no a to cikanie to bude asitym chlapom,,,,ja uz inak neviem..... 😲

paska
17. nov 2008

mne už malý pekne hlási že ja cikal ja kakal 🙂 ale ešte nevie ohlásiť že bude cikať tak dufam že to príde čoskoro

zuzanka07
17. nov 2008

u nas ked ideme na zachod, tak mala hned ohlasi cccc a stahuje si nohavice a pyta sa na nocnik 😀 Najspokojnejsia je vtedy, ked sedia spolu s Majkom a spolu sa vykakaju 🙂

lenadka
18. nov 2008

cafte 🙂
zuzanka tak kolektivne kakanie? 😀 😀 😀
Nerobte si s toho nic ze a nepytaju, moja sa sice rychlo pytala ale cez noc je to onicom. Uz s nepocika cez denne spanie ale nocne len par krat nie, dokonca spavala 2 tyzdne v noci bez plienky, ale nepocikala sa sama od seba len 2x, inak som ju v noci 2-3x davala cikat-tak potom sa nepocikala, ale sme sa "vyspali" obe 😝 tak som to vzdala a kupila dalsi balik, to mame na 2 mesiace. Ona tak tuho spi, ze ju mozem nosit, prezliekat a spi, spala aj sediacky na tom nocniku, som si pripadala ako tyran co si decko vyspat nenecha 😅
inak som spala uz 2 noci U NÁS 😉 ale nebolo to ktovie co kým si zvyknem 😅

srdcko
18. nov 2008

lenadka, aj ja tak maleho davam v noci na nocnik...tiez cura po sediacky a spi pri tom, len ked sa ho opytam, ci uz je, len povie ano a dam ho do postielky....ale niekedy tak tuho spim, ze sa zobudim a on uz je docurany, skoro mu to kolkorazy uz aj uschlo 😠 ja neviem, ci fakt spi ako drevo, ze ani neciti, ze ma mokre pod sebou....len najhorsie to je, ked mam nocnu, to ma plienku, lebo tato nema to srdce pospiacky ho davat na nocnik...

dneska je teda ina kosa, my sme do skolky nahodili aj rukavicky....

kkatrina
18. nov 2008

ahojte,

leni gratulujem, užívaj si a nech vám slúži - už len to bábätko 😉 😀

Jakubko sa tiež ešte niekedy v noci pociká systémom že sa nezobudí ani keď je premočený od hlavy po päty. Väčšinou je to vtedy keď je nachladnutý, alebo večer veľa pije a zabudne sa pred spaním vycikať. Ale baby podľa doktorov je to do 5 rokov normálne. 😉

o období vzdoru nebudem ani písať - stačil mi tento predĺžený víkend a už teraz mám hrôzu z vianoc. hlava mi treští od vreskotu a ten zvyšok si radšej nechám pre seba 🤐

dnes ráno po príchode do práce som skoro odpadla. mám na mojej mailovej stránke mail po anglicky ako reakciu na inzerát na hyperinzercii - na zoznanke? chápete????? neviem kto ma má tak rád, rada by som mu potriasla rukou a keď z toho budem mať aj iné problémy tak asi tentokrát idem rovno na políciu - nie je to 1x čo sa mi niečo podobné stalo. 😠 😠

lenadka
18. nov 2008

katka-no teda 😲 😲 😲 😠 necudujem sa ti ze ta to nastvalo...inak je to fakt sproste od niekoho a v podstate aj velmi jednoduche-staci ked ten dotycny/a vie tvoju emailovu adresu a moze pod tvojim menom pisat inzeratov kolko sa mu zapaci 😠 😠 😠
ja som mala nedavno podobnu skusenost - pisal mi nejaky uchyl na mail 😠

kkatrina
18. nov 2008

leni mne ten uchyl v auguste písal smsky!!!!! potom som mu odpísala že idem na políciu - veď sexuálne obťažovanie je už trestný čin tak sa naľakal a hneď sa ospravedlňoval.
Len toto mi je podozrivé - túto mailovú schránku vie málo ľudí, a navyše aj zabezpečenie na gmaily je najlepšie. Som jej odpísala v angličtine - tak som zvedavá či tu moju hatlapatlaninu rozlúšti

lenadka
18. nov 2008

kati-jej???? to znenie inzeratu muselo byt zaujimave 😲 😅

danulka2
18. nov 2008

ahojte uz som tu 😉 .Prave si davam svoju pravidelnu davku kofeinu. Teda fakt dnes bola kosa. A od soboty ma byt este vacsia 😝 😠 . Asi zahajim protestny zimny spanok 😀

danulka2
18. nov 2008

asi vsetky obedujete, tak dobru chut.Idem aj ja 🙂

srdcko
18. nov 2008

dobru chut, ja papam bielu cokoladu, dala som prat, tak idem surfovat, kym pojdem pre maleho...

kkatrina, aj ja som mala podobnu skusenost s mailami, tiez mi dakto vypisovat akoze na inzerat, tak som mu napisala, ze nech laskovo prestane a prestal....

baby, stazovali ste sa uz niekedy na postarku? ja som si bola pred chvilou zobrat vypis z uctu u susedov, ktory byvaju o dva vchody dalej...Ten vypis z uctu ide muzovi do uctovnictva a som zvedava, ked sa takto vypis strati, kto mi zaplati za jeho znovuvystavenie ????!!! 😠 asi podam staznost, ved aj dneska som nasla na zemi doklad sipo, sice len informativny, nebol moj...ale aj ten si preta pre istotu odkladat...dotycnemu by asi chybal.....

bubba
18. nov 2008

caute baby aj ja chcem uchyla 😀 😀 😀 😝 srdcko kludne sa stazuj aj tak to bude podla mna prd platne.kto by im to za take platy robil???? 😅

bubba
18. nov 2008

no a som zabudla povedat,ze ak sa budes stazovat,tak budes v prave 😉 mas byt preco vytocena,ja som sa koli postarke musela vydavat tak ma nasrala 😀 😀 😀

lenadka
18. nov 2008

bubba 😀 😀 😀 tak toto objasni 😀 😀 😀

paska
18. nov 2008

buba ešte tak kôli poštárovi 😀 to si domyslím ale poštarka? 😀

bubba
18. nov 2008

😀 😀 😀 sak som to uz hovorila..ja som sa nechcela vydavat ani za svet a drahy ma furt prehovaral a ja ze nie,mame cas a pod...potom nam prisiel preplatok za elektriku(6tis)a kedze ja doma hospodarim so vsetkymi moznymi finanicami a uctami tak som to sla vybavit(prebrat)a nebola tam nasa stara postarka ale v zastupovani nova a ta ani za svet.tak sa koli tomu natahovala jak neviem co.a kedze drahy chodi na tyzdnovky a povedla mi ze ani jeho mame to nevyda,tak ked prisiel domov ,zahlasila som mu ze som sa dohodla s fararom a o 3 tyzdne bude svatba 😀 😀 😀 zostal v soku,svatba bola a nasa postarka sa vratila 😀 😀 nebolo to zbytocne?hehe?aaaaaaaaaale kdyby neco v buducnosti by sa urite vyskytli dalsie problemy takze predsa len papier sa oplati mat 😀

srdcko
18. nov 2008

bubba, to ti obstoji na poste len v pripade, ked nemas daco do vlastnych ruk, to nevyda ani mne 😠 a v banke, minule mi taka p**a povedala, ze ona sa so mnou nemieni bavit, ked som sa jej pytala, ze preco mi nejde vytahovat z karty....tak som dneska bola za riaditelom, povedal mi, kde bol problem a na tu pani sa stazuju viaceri, tak som pridala aj ja ciarku na jej konto 😀

bubba
18. nov 2008

srdcko a to bol tvoj ucet ci manzelov?ja mam disponibilne prava takze by nemal byt problem...dokelu mne sa malokedy stane ze natrafim na taku tetu s velkym P ako si ju nazvala 😀 konecne by som sa mohla s dakym poriadne vyhadat a furt sa nikto nehlasi 😀 jedine tato postarka ale zasa ona bola vpodstate v prave tak som si moc nedovolovala 😀 😀 inac aj som jej vtedy chcela zaniest zakusky zo svatby na jej pocest,ale potom som sa na to vybodla 😀

kika13
18. nov 2008

srdcko a to co bolo za banku 😝 😀

srdcko
18. nov 2008

kika13, v tej odnaproti kde si robila ty 😀

bubba....ale aspon keby si zistila, ci mam teda pravo, ale nie, ona hned na mna takto. Ona si len kukla, ake meno je na karticke a dovidenia....Niekedy sa fakt pytam, naco je manzelstvo??!! Ako z uradnej stranky myslim 😀....je tam inak nova, ale asi dlho nebude....

danulka2
18. nov 2008

ahojte, tak my mame dobre tety postarky 🙂 Mali sme jednu a potom ich menili po rajonoch, tak mame druhu, ale aj ta je fajn.Nosila mi aj krabice so vzorkami domov 😉

srdcko
18. nov 2008

fiha, tak to mas potom stastie danulka2....ti moji chlapi uz hodinu spia v nasej postely, takze asi na mna dneska vysla postielka
😀

danulka2
18. nov 2008

srdcko aspon ze nie balkon 😉 😀 ,ale ked vystrcis nohy medzi tycky, tak sa zmestis 😉 😀 😀

paska
18. nov 2008

kecalky čavte 🙂

danulka2
18. nov 2008

paska cav a kecaj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre