Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

katrin21
13. mar 2009

matahary: tak by si sa mala nakontaktovat na tu moju kamosku z Liberca... ved Jalovec a Chrenovec- Brusno su kusok 🙂

Baby, cafte.. tak som bola na tych nechtoch vcera... mam pre zmenu strieborne spicky... ( matahary - no ono gelove sa bud zbrusia a skratia, alebo skratia , trochu zbrusia a pretru tenuckym gelom aby tak odrastali.. inak dole nejdu, jedine aj s tvojim nechtom vylomene, ako sa postastil mne....)
No ta moja manikerka, ked zbadala ten malicek, tak jej az zle bolo... spravili sme ostatne, ale dala som si ich riadne skratit.... tak uvidime.. akurat moja dcera ma hned zrusila, ze lepsia je obycajna fancuzska... no co uz... ved to nie je navzdy, trochu zmena...

inak vcera som bola u kamosky,co ma choreho muza ( nador na mozgu),pre Vianocami bol relativne OK po chemo a ozarovani a operacii.. al nemohli mu to vybrat cele, bo by mohol zblbnut.... a teraz mu to zas zbujnelo.. totalne je zmeneny chudacik... tykokso.... nevyzera to dobre... ma len 36 rokov !

lenadka
13. mar 2009

katrin a co ta to stoji tie nechty??? Mna vzdy cena odrovna a tiez neznasam na sebe dlhe nechty-zavadzaju mi a moje na vsetky strany pokrutene prsty-nechcem zvyraznovat nechtami...mne by sa nechty ujali asi len v zime, lebo ide jar a ked sa budem vrtat v zahradke a okolo domu tak by posli asi rychlo a dnes ked som prikladala rano do pece nalomila som si svoj kratky necht na ukazovalu 😅 😅 😅
inak sa mi to strasne paci ale nie je to pre mna 😝

danulka2
13. mar 2009

ahojte, baby kedy uz pride jar? 😠 Toto pocasie ma vytaca do vyvrtky 😝 . ,,Nastasie" sme chori, tak nemozeme ist von, aluzzu som z toho na prasky 😅 😖 😀

kkatrina
13. mar 2009

ahooj, 😉

idem dnes sama na služobku do Žiaru autom a že vraj tam do rána napadlo skoro meter snehu.

pomoooooooooocň 😲

lenadka
13. mar 2009

katka meter to nebude, ale je to hnusne, lebo cesta nie je odhrnuta a sneh je taky mokry a smyklavy-tak davaj bacha....preto dnes zase busy meskali...este ze som nesla na ten prvy, lebo pridem na zastavku a ludia co cakali na autobus o 6,13 tam stali este o pol siedmej, samo sebou ze aj tento meskal 10 minut 😝
a ten meskajuci spoj mal takeho prasteneho sofera, co si povedal, ze ked meska tak nikde nezastane a ostal stat 50 m od zastavky, lebo jedna pani s neho chcela vystupit a my co sme sa za nim rozbehli nastupit tak zacapil dvere a odfujazdil 😝 😠

katrin21
13. mar 2009

lenka: no nechty stoja 10€ doplnanie, co ne je tak vela raz za mesiac ... ja nechodievam ani na kozmetiku, ani ku kadernicke, len tak raz za 3 mesiace ostrihat, takze to je OK... ale uplne nove stoja tusim okolo 500, leno tam sa davaju naprv tie tipi nalepene.. potom s auz len doplna..
a ved nemusis ich mat moc dlhe... a nevadi ani rypanie v zahrade, praveze sa umyju a su zas upravene... jasne , ze dlhe by sa nehodili... ja mam teraz dost kratke. a ani nechcem dlhsie.. velmi mi to vadi....

mataharyy
13. mar 2009

Z jalovce čtyři, no fí ha 🙂 U mlýna, to je na druhé straně handlovky, já jsem (když zrovna v praze nečekám na porod 😀 ) kousek od hřiště 🙂 Jo chrenovec je kousek, nedávno jsem se tam byla domlouvat s doktorkou, či malou vezme až se vrátíme z čech 🙂

danulka2
13. mar 2009

mataharyy vitaj medzi nami. Ale ste sa tam stretli na kope 😉 . Inak do Prahy som chcela ist koncom juna /na seminar z roboty/ ale je to drahe /hlavne hotel 😝 na 3noci/, tak som z toho musela upustit 😒

b.janka
13. mar 2009

ahojte kočky... mataharyy a kde presne bývaš pri ihrisku... lebo aj ja tam býva... vo veľkom zateplenom dvojdome so starým rozpadnutým plotom 😀 ... má bledohnedú fasádu

leni neviem ako sa to dievčatko volá ale bývajú v dome pri kostole... kde sú tie tuje... aj danka tak začínala... najprv trošku zakašlala a o ďalší deň riadne rapotala... dostala sirup od kašľa a o 3 dni skončila s atb lebo bola riadne zahlienená... dnes sme boli u krčnej... povedala že je všetko ok

aj ja by som sa nechala nahovoriť na tie gélové nechty... ale bojím sa ako lenka že pri práci na záhrade mi zažltnú

paska
13. mar 2009

brý večer 🙂 b.jani tak nerob v zahrade 😀
ale fakt jalovec dedinôčka malinka a jak sa tu našli dievky 😀

mataharyy
13. mar 2009

b.janka no jak to popsat, jak jdeš ulicí od hřiště, jako nahoru, tak tam. Taký šedý domek, napsala bych že je to kostka, ale mám dojem že to je tam skoro každej druhej dům 😀 Moc se tam ještě neorientuji 😅

danulka2
14. mar 2009

ahojte, to dnes mame krasny den. Treba to vyuzit. Ja periem od rana: zaclony, 3xpradlo a pod. 😀 😉

hanka21
14. mar 2009

Ahojky...Ja tiez teraz byvam v PD...a chcela by som si tu s niekym popisat...byvam tu u priatelaa nikoho tu nepoznam.... ☹ mam dcerku v maji bude mat 2 roky..

lucijja
14. mar 2009

ahoj hanka21. Vitaj. 🙂 neboj, tu najdes vela kamaratok. A kde v PD presne byvas? A odkial si "original"? 😀

hanka21
14. mar 2009

ahoj....dakujem za privitanie...byvame no ked ja to tak presne nepoznam...ale myslim ze Píli to volaju tak neak..ta turisticka ubytovna je tu ...pri kauflande presnejsie..neviem to inak ja..ja som s okresu Nove Zamky..priblizne 2 hodiny odtialto...prisli sme sem..a stale same z malou v byte,,nuda...
😒

mataharyy
14. mar 2009

Ahojte,
hanka21 vítej 🙂

lucijja
14. mar 2009

fuu baby mne je dnes nejako divne... 😒 boli ma brucho a krize ako pri kramoch a teraz sa to stale zhorsuje... 😒 a tiez mam silny pocit ist na velku potrebu, ale pritom nepotrebujem... 😒 Nerodim??? 😀

bubba
14. mar 2009

rodis 😀

bubba
14. mar 2009

lucija sorry zartujem.to nevie nikto len ty alebo dr 😀 😀 ale sak a mas aj kontrakcie a tak tie ostatne veci??

lucijja
14. mar 2009

bubba...co ti ja viem? 😀 cely den mi tak tvrdlo brucho a zase sa uvolnilo ale ma to nebolelo, len to bolo take divne... 😅

bubba
14. mar 2009

a nebola si u dr?si mala zajst do nemocky nech ta aspo npozru nie ze budes potom rodit v aute 😀 😀 moja svagrina utekala na stol uz s hlavickou medzi nohami si ju musela pridrziavat 😀 😀 aby po ceste nestratila....
inac mne zvyklo tvrdnut brucho asi tam mesiac pred porodom v rovnakom case vzdy vecr od 8-22-00,presne co pises,krize,kramove bolesti a ostatne veci a potom sa to vzdy ukludnilo..

bubba
14. mar 2009

ale az by si nahodou vnoci isla 😅 😅 😅 tak ti zelam,nech to ide lahko 😉 😉

ollako
14. mar 2009

lucijja ked mas tlak na konecnik mohlo by ist o porod, skus i dat horucu sprchu ak sa ti ulavi ide o poslickov ak sa to zhorsi zrejme fakt rodis! sleduj intervaly kontrakcii a dlzku ak budu intenzivne , straaaaasne silne kazdych 5 min. bez do nemocky, vysla ti uz hlienova zatka??

lucijja
14. mar 2009

caute baby, hlienovu zatku som zatial nespozorovala. Len mam uz asi treti den taky vytok ze musim mat vlozku. Ale taky priesvitny, tak neviem. Teraz som si dala teplu sprchu a zatial je klud, tak hadam islo o plany poplach...ale uz asi tri krat ma dnes zachvatili riadne krce a vsetko ma bolelo. Bolest mi vystrelovala do panvy... 😕

bubba u dr. som dnes nebola, bola som vo stvrtok a povedal mi ze sa zacinam otvarat, ale to mi este nic nebolo. Uvidime do rana, ci to prejde. Pri kontrakciach tvrdne brucho?

ollako
14. mar 2009

lucijja ano pri kontrakciach tvrdne brucho, asi ide o poslicky, sleduje intervali ak to bude pravidilne a dost silne tym myslim doooost silneee radsej chod

hanka21
14. mar 2009

ahojte...pekny vecer vam prajem.... 🙂

b.janka
14. mar 2009

ahojte... mataharyy nevolá sa tvoj drahý ľuboš? 🙂 ... to mi poradil manžel... lebo ja som sa sem tiež vydala a nepoznám to tu dobre... len pár ľudí

lucijja keď som ja išla rodiť tak ma už dlhšie bolievalo brucho ako keby som mala dostať menzes... v deň pôrodu mi to začalo vystreľovať do krížov a stupňovalo sa to... potom som mala ružový výtok (nebola to čistá krv) ... tak som si začala sledovať intervaly medzi tými bolesťami do krížov a chodili mi každých 10 min... tak som sa začala chystať do pôrodnice... mne ani neodtiekla plodová voda... púšťali mi ju v pôrodnici... a o tvrdnutí brucha nič neviem...ja som si to akosi nevedela odsledovať na sebe... či mám tvrdé alebo nie... ale asi som nemala... lebo inak by som vedela že je iné ako zvyčajne

lucijja
14. mar 2009

díky baby za infosky...ale zatial to vyzera na plany poplach. 🙂 sice ma stale boli brucho ako pri menzese a bolest mi vystreluje do krizov ako pise b.janka 😕 ale nic ine sa zatial nedeje. Aj to tvrdnutie polavilo tak uvidime. Drzte palce. 😀

b.janka
14. mar 2009

lucijja ako som ti písala mne okrem tých vecí nič nebolo... ja som v pohode fungovala ako keby som ani nebola pred pôrodom.. akurát len že ma boleli kríže... len keď to postupne naberalo na intezite tak sa mi to nevidelo... začala som si merať intervaly medzi bolesťami... okolo 16:00 som ich mala každých 10 min.... o 17:00 cca 5 min... do pôrodnice som prišla pred 18:00... to som už bola otvorená na 4... a malá sa narodila o 20:34 😀

tak sa drž ak by si išla rodiť... všetko bude ok len sa nesmieš báť

stanka7
15. mar 2009

Ahojte včera sme krstili bratovu dcéru aj pekné počasie bolo paráda 😎 malá bola super len sa kukala čo sňou farár robí bol zlatý. 😅 Lucijja ešte si doma?Zrejme máš už poslov.Pozerám tvoj terím ešte by si mala čas ale ked sa už otváraš môže to aj skôr byť.Ja som prvú dcéru preťahovala o týždeň dlhšie a druhá sa zase pýtala o týždeň skôr 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre