Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lucijja
15. apr 2009

katrin veru Hudec je v tomto trieda, je celosvetovo akreditovany v odbore reprodukčnej mediciny, poznam velmi vela ludi ktori stracali nadej a on im pomohol, skus, za to nic nedas. 🙂

bubba
15. apr 2009

inac poznam asi vsetkych gyndosov v pd 😀 ale o kesegym som este nepocula 😅 ten ma kde ordinaciu?
a hudec je sam na sebe prikladom ze sa to da ked sa na tom pracuje 😀

katrin21
16. apr 2009

keszeghy sidli v uniklinike.. je namiesto Ottingera.... kedysi robil v nemocke v HA

katrin21
16. apr 2009

lucija... ja viem.... ved on sam HUdec dlllllho nemohol mat so zenou deti , tak mozno aj preto sa na to zacal specializovat 😉 ..... inak, mna on operoval..... ale k nemu sa da chodit aj ked som u Keseg. , alebo by som sa musela prehlasit?

bubba
16. apr 2009

heeeeeej a ottinger uz nerobi?to bol brutal doktor som k nemu chodila 10 rokov 😅 😅

katrin21
16. apr 2009

nie uz je v dochodku.. preco brutal? nahodou, ja som s nim bola spokojna... uplne v pohode... az na tie chlpate ruky alla Yeti 😀

ollako
16. apr 2009

ahojte tak ja som HA rodila pri Keszeghym a nechal ma trapit, strasne chcel aby som porodila prirodzene, ale aj porodna asistentka sa uz chytala za hlavu, ze na co ma nechava dva dni sa trapit, ze aj keby doslo k samotnemu porodu,budem tak vycerpana , ze ho nevytlacim...proste 48 hodin ma nechal s kontrakciami po dvoch minutach a ja otvorena stale len n a 3 cm bez potreby tlacit, horor, prosila som ho aby mi pomohol, ale kaslal na mna, takze pri porode som s nim spokojna nebola, aky je vsak v ordinacii netusim 😕

katrin21
16. apr 2009

oli a on tam este stale chodi robit??? okrem ordinacie? no toto.... 😅 som nevedela....

lucijja
16. apr 2009

katrin, myslim ze by si sa musela prehlasit k nemu...alebo mozno nie, ale vsetko by si si musela platit, a to by bola ina palka...lebo ten tvoj ta ma nahlasenu na poistovni tak Hudec by to nemohol prehnat cez poistovnu...

danulka2
16. apr 2009

caute, caute, caute 😉 😀 . Zas mame krasny den 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katrin21
16. apr 2009

danulka.. len sa moc netes... na vikend sa to ma pokazit ☹

danulka2
16. apr 2009

kati ty pesimistka 😉 , preto to treba vyuzit, ked je vonku pekne 🙂 🙂 🙂

katrin21
16. apr 2009

ale ved hej.. ved aj ja sa z toho tesim 🙂

lenadka
16. apr 2009

ahoj Kati si tu? nezmerala si tie crepnajzle???? ja som nascipana zase a mam ATB 😠 😝 tak dufam, ze sme nenamiesali...ak nahodou hej vari by ti este nemal oskodit ked len putuje a nie je zahniezdene vajicko-co vy na to baby, uzivat mam 5 dni ATB 😕
kati IP

danulka2
16. apr 2009

leni ja som brala silne atb 2ci 3tyzdne pred otehotnenim a nemalo by sa otehotniet najmenej 4-6tyzdnov po vyuzivani /neviem uz ako sa volali/. No a este som mala 2x virozu /v 2. a 4.mesiaci/ a po 5.mesiaci som dostala zapal priedusiak a znovu som brala atb. KLOP KLOP KLOP maly je v poriadku. A este som bola na rtg a o ddva dni mi vysiel pozit. test. Bola som aj na genetike a tam ma dr.ubezpecila, ze maly by nemal mat ziadne nasledky. Ale vydychla som si az po dobrom vysledku amniocentezy. 🙂

lenadka
16. apr 2009

na tych ATB je pisane ze nie su preukazane teratogenne ani ine nepriaznive ucinky na plod, ALE aj tak sa v 1. trimestri neodporuca ich uzivanie...a je mi trapne povedat dr. ze ked nie som tehotna-teda este nie je cas ani na test, stylom..."nooo v sobotu sme mozno namiesali, tak naval ATB ine..alebo ziadne", lebo som sa jej pytala ci ich NAOZAJ MUSIM uzivat, tak povedala ze ano 😝 tak fakt neviem, lebo uz sa mi toto opakovane vratilo a uz 3 mesiac ideme naostro a neotehotnela som-tak mi je trapne robit paniku 😅

katrin21
16. apr 2009

lenadka a vy chcete babatko? ved nedavno si pisala, ze e-e.. jeeeej, tak to je super, nie? neboj, podla mna v prvých dnoch to tak nevadi.. ja ked som ani nevedela , ze som tehu s kikou som mala taky kasel, ze som si davala sirup, co obsahuje koedin... redlo mi az do konca tehu a kika je uplne v pohode.. tiez to mohlo byt tak tyzden dva po oplodneni,cize neskor ako ty a teda aj horsie...

danulka2
16. apr 2009

leni nech ti to neni trapne. Radsej trochu paniky ako mat neskor stresy, ci si neurobila chybu. Neboj, nie si ani prva, ani posledna co by takto reagovala. Da sa zobrat krv a budes vediet ci ste ,,zamiesali,, alebo nie 😉

bubba
16. apr 2009

kati no mne na ottingerovi vadilo kopec inych veci nielen tie jeho chlpate ruky ale aj to jeho spravanie.nikdy si nepocula hystorku o tom ako jednu zensku poslal dolu z kozy u sestricky dalsie 3 pacientky pochystane a pred vsetkymi j utam zondal ze (citaj tvrdo po trnavsky)"tetka chodte si umyt tu rit a potom pridte" 😅 😅
mna chcel raz vysetrovat bez rukavics om skoro odpadla ked som to videla hned som dala spolu nohe a......no musel si ich dat...
jaj a vzdy tam mal nahulene jak v krcme a ked mi vysetroval prsniky dival sa mi pritom medzi nohy 😀 😀 😀

bubba
16. apr 2009

ozaj prievidzanky uz mate vsetky ment.kalich?????odporuuuuucam ja som z toho na vetvy uplne uvelicena fantasticka prakticka vec 😉 😉 😉 😉

bubba
16. apr 2009

menst.(nie ment 😅 )

martiina
16. apr 2009

ahojte, tak ja vyčkávam stále či sestra už konečne dnes porodí. Je už 12 dní po termíne, lenže je v Anglicku a tam ju chcú nechať tehotnú tušim nafurt 😀 Dnes mala volať do nemocnice či majú pre ňu voľné miesto.... od rána tam volala a o tretej sa konečne uvoľnilo. Dali jej tabletku, len nezabrala tak poslali jej manžela domov a zajtra druhý pokus ☹ ... ja už sa neviem dočkať lebo ona si nedala zistiť pohlavie, tak sme všetci zvedaví čo bude mať 😵
mňa od veľkej noci chytilo háčkovanie, som ani nevedela aká je to super vec 🙂 kúpila som v Tescu knižku ako háčkovať a už sa realizujem. Dosť som toho popárala kým som na to prišla, ale učiť sa podľa knihy to není tak ako keby mi to mal kto ukázať 😅
ukážka mojich výtvorov 😅
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

katrin21
17. apr 2009

wow.. mata! ved ty si sikulka!!! teda to aj ja chcem vediet...

bubba_ no ne viem, otto na mna podobne veci neskusal.. a s tou poznamkou? no neviem.. ale asi by nikomu nebolo prijemne ňúrať sa v nejakej spinavej zapachajucej zene.. my slusne a cistotne si to nevieme predstavit, ale podla mna tam chodia aj humusacky, take co sa umyvaju raz za tyzden a podobne... a mozno aj menej 😀, takze tazko povedat.... bol svojsky, ale ja mam pocit, ze nebol zly odbornik, teda aspon mne vzdy dobre poradil.. skor Keso mi pripada taky nemastny neslany....

stanka7
17. apr 2009

Ahojte martiina však tie čiapočky sú super 😅 aj ja gratulujem matahary k malinkému 🙂

susika
17. apr 2009

maťa. to je krásne🙂aj ja hačkujem, ale do takého štádia som ešte nedošla. robím to z hlavy, tak idem kupiť knižku. malá má inak už dosť nahačkovaných kadejakých čiapok🙂)posledne robím chobotnicu🙂)ešte ju vypchať a asi ju sem tiež capnem🙂aj s tými čiapkami🙂
len tak mimochodom. neboli ste vlani na rozprávkovom festivale? pozerám to na tento rok, že malá by už aj mohla vnímať, ale je hrozné šidlo, neviem, či tam hodinu vydrží...

kkatrina
17. apr 2009

keszegy je v ordinácii úžasný, je to super doktor na ktorého nedám dopustiť. Chodím k nemu od druhého pôrodu a je to asi jediný lekár pri ktorom nemám pocit trápnosti. No a staral sa o mňa aj pri prvom tehotenstve v nemocnici v Ha - a tiež nemôžem povedať jediné krivé slovo. A navyše je aj dobrý odborník - v nemocnici mal na starosti rizikové tehotenstvá

ešte tu niekto chcel vedieť mená dobrých lekárov tak ja detských odporúčam troch: Mudr Matušková - Chrenovec, Mudr. Falatová - Prievidza - Zapotôčky, Mudr. Judiny - poliklinika Nováky

a Leni už? 🙂 tak dúfam že vám to vyjde 😉

danulka2
17. apr 2009

ahojte, dnes som sa sem dostala az teraz 😅
martinka ciapocky su uzasne. Ja viem uhackovat papucky co vyzeraju ako cizmicky alebo capacky. Naucila ma to jedna mamina pred 16rokmi, ked som lezala na rizikovom a ona tiez, ale s dvojickami. Tak sme tam hackovali cele oddelenie 😅 😀 . Ak budes chciet, tak ta to naucim /teda aj ostatne/.

susika
17. apr 2009

danulka-tak hoď popis. ja práveže papučky nie a nie.alebo ponožky. mne z toho vyjde len také čudo 😀

bubba
17. apr 2009

😀 ja sa nechcem ucit 😀 😀 😀 ja kupim od vas 😀

danulka2
17. apr 2009

susika neviem ci to dobre napisem, ale ak by si mala cas, tak sa mozeme stretnut a ukazem ti to. Ono je lepsie raz vidiet ako 100x pocut /alebo citat/ 😉 ,ale skusim
Podrazka: retiazkou 10ociek, do posledneho urobit 6x kratky stlpik /tym urobis obluk/ a pokracujes v retiazke. Do kazdeho ocka jeden stlpik. Ked prides na posledny, tak tam znovu 6x stlpik, ako na zaciatku. Tak by ti mal vzniknut ovalny tvar. Zatial chapes? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre