Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kkatrina
16. dec 2009

bubba my už máme skôr problémy zdravotného charakteru, to správanie už trošku zvládame 😔

Maťka to s tými šekmi je dobré, tiež to tak asi spravím 😀 bolo by ich najviac 😀

tak Samko hlavu o stenu? no supiš, Dadko sa občas hodí o zem ale častejšie sa oduje, nafučí líca a otočí sa mi chrbtom. Ale stačí že ho ďobnem prstom do brady a poviem nefúkaj sa a už sa smeje 😀

danulka2
16. dec 2009

katrin21 cestari nespia. Chudaci, ved ich ten sneh a poladovica museli poriadne zaskocit 😉 😀

bubba
16. dec 2009

u nas uz brka traktor 😀

katrin21
17. dec 2009

danulka:!!!! to dufam nemyslis vazne!!! ze zaskocit ! ved od soboty hlasili v pocasi, ze od stredy bude snezit na CELOM SLOVENSKU!!!!! a kto uz ma sledovat meteo , ked nie cestari... 😝 😅
u nas totalna smyklavica az do vecera, akurat rano uz bolo posypane..

ludia, inak ja som na seba po vcerajsom veceri, som na seba strasny pysna🙂)) dokazala som si na prvy sup urobit komplet vizualizaciu kuchyne az na nejake detaily( umyvadlo mi nechce zapustit do skrinky a zasteny ku stene) som si to inak cele urobila, menila farby, skrinky... uplna parada! akurat skoda, ze moj pc mi to sice ulozi ,ale nechce to otvorit, ma to nejaku prilohu, oc nevie potom otvorit... ☹ a vcera nebol na nete nikto, co by mi v tomto poradil, tak som len odfotila monitor a hodim to potom do albumu na strechu... strasne sa tesim, myslela som , ze urobit vizku je drina a túúúúdle! je to v pohode, a to este keby mi to niekto lepsie ukazal tak uplna malina, uz takto sama sa celkom dalo... 😉

kkatrina
17. dec 2009

no ja som zase na seba pyšná že som včera v tej poľadovici dokázala na šútovské zákruty prísť bez ujmy domov. ale auto som odparkovala na dvore a za volant sadnem až keď zmizne sneh 😀

dnes budeme mať živý stromček 😀

katrin21
17. dec 2009

kkatrina: no to ano, to aj ja.. ked som isla na ten nadjazd ako sa vzdadza zo Sebedrazie an dialnicu a dole zamrznutym Sebedrazim, mala som dost.... v NOvakoch islo auto predomnu pustat chodcov a zastalo a ja som aisla asi 15-20(!) a aj tak ked som pomaly slapla na brzdu, kolesa stali a uto slo dalej... 😲 uz som myslela, ze ma posunie az k tomu predomnou, nastastie si nechavam teraz dost odstup a on sa potom pohol.. 😝 ved som pisala vcera.. ale teda Šutovce si neviem predstavit, ak neboli posypane 😨

kkatrina
17. dec 2009

ja myslím že šútovce boli na tom lepšie ako cesta do Novák, bol síce sneh, vyjazdené koľaje - ale tie boli posypané, takže nebol taký brutal ľad, najhoršie ma šmýkalo v Prievidzi a v Bojniciach. v Prievidzi som sa už lúčila s autom aj životom, ako píšeš, kolesá stáli a auto šmýkalo veselo ďalej.

susika
17. dec 2009

teeda, to čo tu baby strašíte. ja zatial iba poctivo auto odhrabávam od snehu.naposledy som na nom bola včera doobeda, to ešte sneh nebol. večer som malu vytiahla von na sneh. od vlani si ho nepamätala, tak mi nehcel apo noim ani chodiť🙂)že ona ide domov, sa mi otočila pred vchodom🙂)ale nejako sme to zvládli.cesty boli naokolo iba mokré, žiadny lad, toho bolo viac na chodníkoch.

to hádzanie o zem poznám velmi dobre. aj dnu aj vonku si sadne teraz už aj do snehu....už ked myslím, že to prestáva, že som našla systém, ako ju spracovať, tak ju to zasa chytí v tej najnečakanejšiej chvíli a systém je v prdeli.vonku dnes jedna pani, iank najaká uhundraná, že čo to mám za "nevychované detsko".som jej mala chuť niečo povedať, ale malá hukala, tak som sa na nu kašlala. potom druhá taká mladá ju vzala na ruky,(inak malá sedela na zemi a slečna mala dlhú bielu vetrovku), že ench poslucha, že aká ej pekná a také srandy, jej narozprávala. malá sa zasekla, ako ked rozmýšla a potom sme už pekne domov prešli dokonca za ruku,č o normálne nebýva, iba cez cestu...no ale že ja som jej to rozprávala celý čas a kadejako ju balamutila, na to sa mi vyprdla, cudzí ju musí "pochváliť"🙂))

stromček som mala v pláne postaviť dnes poobede s malou, ale aztial len do jej izbičky taký maličký, nech sa raduje, lebo už objavila vianočné ozdoby a malé guličky rozvláka ako loptičky. velký si nechame na 24.12 alebo den vopred, nech to nemá okukané.no, ale čo sa pod neho dá, to je ešte vo hviezdach.doma mám tak akurát baliaci papier so snehuliakmi🙂))

katrin-to tu kuchynu si v čom robila?mne by sa to zišlo. kuchyna je zatial v krabiciach, ale nevim aké obkladačky a prac. dosku.nemám na to rpedstavu, kým to nestojí..na to som antitalent

katrin21
17. dec 2009

susika: tak to si mala stastie.. tie cesty vobec neprehanam... v NOvakoch som ledva zastala pri lekarni, a ked som vystupila tak som sa hned skoro strepala.. ono to na pohlad nevyzeralo, alebo to bolo take strasne smyklave ako lad, len to vyzeralo ako taky priesvitnejsi sneh... a to som isla fakt skoro krokom a nielen ja,ale vsetci.. bola som aj v PD, ano tam bolo OK, az na nejake bocne ulicky, tam to posypali 😉

je to program ALNO.DE je zadarmoa mozes si ho stiahnut, len mne to nejde ukladat uz som z toho zufala, ale je to lahke, uz si viem za 5 minut nahodit vsetky skrinky 🙂a potom uz len menis farby

bubba
18. dec 2009

mozno prave preto ti to nejde ulozit ze je to free software,ono to tak byva...

zimáááááááááááááááá 😅 ja uz chcem leto...

a dobre rano vsetkym

kkatrina
18. dec 2009

ahojte,

za chvíľu mi začína dovolenka 😀

katrin21
18. dec 2009

ahojte! tak som bola u dokyho, nechce s ami prepisovat, tak kuknite sem dole
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

v teme stastna 13tka... takze cez viekend ideme na to, vyzera to slubne 🙂

bubba
18. dec 2009

ahoj katrin,nechcem sa unahlit a vopred gratulovat ale..tak ti aspon drzim palce aby sa to snz coskoro zmenilo na 5tt a viac 😀 😀 😀

fuj dnes sme presli za 3 minuty trhy...kto ste este neboli a chystate sa tak maju :pernicky,obliecky,ozdoby na strom,capice,svetre....tusim ze som nic ine ani nevidela... 😝

lenadka
18. dec 2009

bubba, ja tak isto 😀 ale kupila som muzovi termo ponozky, lebo encyklopediu co chcel tu uz vynuchal-nechtiac, tak nech ma aj prekvapko 😀 a rozmyslam ze kupim notebook, aby sme sa nebili kto bude na nete zavislacit 😀

lenadka
18. dec 2009

inak som dona na PN, babatko neposluchalo 3 dni som bola v nemocnici, potom ok ale predvcerom som zas trosku krvacala-poviem vam, normalne som sa na hodinu celkom zrutila, ze zas potratim ale vdaka za starsie deti, tie nenechaju nas velke mamy takto si zufat, tak som sa zmobilizovala a dal si lieky /hormony na udrzanie co beriem/ o hodku skor, vylozila nohy a preslo to
dnes na sone som videla krpceka a bijuce srdiecko , hned slzy v ociach a potom som doma lietala 10 cm nad zemou 😀

kkatrina
18. dec 2009

leni ja som nevedela že čakáš bábatko, gratulujem a držím palčeky 😵 🙂

pekne doma lež nech všetko dobre dopadne a Rudino nech sa o teba poriadne stará 😉

lenadka
18. dec 2009

ja som to este nevytrubovala, mala som problemy, bala som sa ze to dopadne ako v juni 😔

kkatrina
19. dec 2009

to je jasné leni ani ja by som sa dopredu nechválila,

tak silno držím palce nech vás je o rok na vianoce o jedného viac 😵

katrin21
19. dec 2009

tda Lenka!!! ale aspon mne si mohla povvedat !! ja som si vobec nevsimla , ze mas v pase 8tt 🙂))
Neboj , aj ja som krvacala pri Kike v 8 tyzdni ale klud na lozku orbi zazraky 🙂)) drzim palceky, nože ma opľuj, nech mame aj my plodný vikend 😀

bubba: vies ako sa hovori, nekrič ho´p, kym ti nepreskoci 🙂) 😀

livia1
19. dec 2009

Lenadka tak gratulujem k tehu.

lenadka
19. dec 2009

katrin "tfuj, tfuj" ako chces 😀

danulka2
20. dec 2009

lenadka gratulujeeeem 🙂
a kati drzim palcekyyyy 🙂
a obom ,,tfuj tfuj tfuj" 😉

lenadka
20. dec 2009

danulka vcera som zliepala medovniky lekvarom "od teba" co si mi davala recept na klasicky slivkovy, je uplne suprovy 😉

bubba
20. dec 2009

jééééééééééj mame snž 😀 😀 😀 😀 drzim palce leni nech to vydrzi :o))

lenadka
20. dec 2009

buba diiik 😀

katrin21
21. dec 2009

ahojteeeee,

no tak ako? my sme zostali totalne ale totalne sklamani z trhov v meste.. ludia, ved tam bolo otvorenych asi 5 stankov! nikde nic... 😝 to co je?

inak my sme sa cez vikend fakt snazili o 106 😀 , tak hadam nas uz panbozko vyslisi 🙂

lenadka
21. dec 2009

kati sa ksom ta oplula tak haaadam 😀 to by bol darcek pod stromcek co? 😉

katrin21
21. dec 2009

no to by bolo super, ale dozviem sa to az o dva tyzdne po novom roku 🙂

lenadka
21. dec 2009

no ak sa zadarilo, uz sa kotula dolu vajcovodom 😀

moncicii2000
22. dec 2009

ahoojte 🙂 uz som tu pekne davno nebola mozno i tyzden .. ale nejak nestiham .. viliamko ted buska takze vam aspon daco napisem ... stromcek ako viete uz mame postaveny uz asi aj 10 dni pred vianocami :D cez vikend sme ho boli postavit aj oproti u babky (ako kazdy rok) .. raz do obeda sa chodime sankovat ale len tak na pol hodku .. a poobede zas idem s kociarom tiez len tak na chvilu lebo je dost zima ... maly ma od vcera sopliky tak sa bojim aby neochorel este viac ... tak nerad si dava cistit nostek normalne my odstrkuje ruky ... len ja mu chcem len dobre .. uz by ich ani nemal keby si ho chcel dat vycistit ... vcera sme upiekli medovniky a uz ani nic viac nejdeme .. lebo baba nam napiekla a kupili sme velke krabice i v polsku takze mame toho habadej ...
darceky mam pobalene a schovane za gaucom ...
dam vam link na fotky kde je viliamko na sankach :

http://www.facebook.com/album.php?aid=2025868&i...

keby sa mi nahodou sem nedala dojst tak zelam stastne a vesele 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre