Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

katrin21
8. jan 2010

jeeeej, Lenka , teraz som pozrela albu 🙂) syrova rolada chutila??? aka sa ti pekna podarila, ja som u mala nejaku splasnutu ☹, ale inak bol a dobra. ale ty si tam dala tusim viac uhoriek, alebo coho... ci nie? sa mi zdala viac bodkovana 😀
inak, Lucka na tom zachode co sa smeje vyzera ako ja ked som bola mala.. lebo ja sa podam na ocina a Rudino je podobny s nim a Lucka na Rudina... pekna reťaz, co? ale je to tam 🙂))

susika
8. jan 2010

no tak maluo konečne zaspalo, vycikaná iba toť asi pred pol hodkou.ja osm dnes grogy, idem spať, tak s budením o dve hodky asi pohorím, pochybujem že sa zobudím.Leni, pamätáš, čo si mi raz dala také de plienočky?teda pleinkové gaťušky na skušku? tk som ich vyhrabala ako nudzové teraz.malá protestovala, lebo neznáša novinky🙂))asi preto bola každých 5 minut na vecku🙂) ale nemám chuť kupovať plienky, ak zajtra bud bez alebo obyčajné.len neviem, ako jej ich pridytím, lebo tie gumené gaťuše su jej hrozne veliké aj ked su len pre miminá 😀

lenadka
9. jan 2010

kati ja som tam dala vela petrzlenovej vnate, uhorky len dve malicke, lebo mi nejako nesli na chut 😉

buba, ale zabalenu mam len tu oranzovu a cenu si uz nepamatam, jedine, ze by bola zazrakom na tej zabalenej plachte 😅

lenadka
9. jan 2010

buba a susi, drzim palce v oducani..je to niekedy tazkde...susi a tie na suchy zips ortopedicke nemas? Mozno by jej na tu miniritku boli dobre 😝

bubba
9. jan 2010

lenadka oranzova mi nevadi a cenu si sprav odoka alebo popozreraj na mmb po com to ide...alebo si ju nechaj pre druhe a ja popozeram po nete ci daco najdem...
dnesna noc bola celkom fajn,boli sme hore len o 1 a o 3 a potom az do pol 9 sme spinkali...no uz sa to hadam klop klop ustalilo 😵
susika drzim palce 🙂
ozaj katka21 skoro som si ucvrkla ke dsom videla tu fotku ako tvoje baby cikaju...no su bohovske 😀 😀 😀 😀 😀

bubba
9. jan 2010

ze ortopedicke 😀 😀 😀 😀

lenadka
9. jan 2010

nooo zuzi ma ritku ako modelka 😀 inak ja som nala aj tie obycajne na suchy zips, ale strasne to pada, na tych gumenych som presila gombiky aby lepsie drzali aj to treba skusit 😉
hm obyc. plienku na noc aby citila sme mali veru dlho a potom ked som jej nedala ziadnu uz sa nepocikala-deti su vychcance male 😀

lenadka
9. jan 2010

kati, mas pravdu mala je cela Keratka 😅 nie len vyzorom ale aj povahou-ukecana, tvrdohlava 😀 ale aj citliva, vcera hrala na pocitaci hru o steniatku, to krmite, kupete, hrate sa s nim az narastie na velkeho psa, ten sportuje a tak a potom zostarne....a umrie-to sice neukazu, ale je to jasne na konci hry, tak revala, slzy ako hrachy, ze je psik mrtvy 😢

katrin21
9. jan 2010

lenka,, veru... to som presne ja.,, ako velka voda-- vsade ma je plno.. ukecana od malinka... uz v skolek ma volali Kačka raporačka... sama uz snazimm merkovať, ale nejde to... niekedy mam zo seba strasnu,ale strasne depku, aj som si velakrat poplakala, te preco hovorim tak nahlas, preco si to neuvedmujem, preco musim furt mliet... stara budem ako Mazikova atu vsetci neznasaju,,, 😖 ... ak s tym nieco neurobim.... ale co uz ☹

ale na druhej strane, som komunikatoivna, vsetko vybavim, lahko sa mi ucia reci, hlupa hadam tiez niesom 😀 a tak... takze pohoda... a ano.. citliva som aj ja veeeeelmi... mozno to navonok ani nevyzera, prave pre tu ukecanost..ale som..a velmi.... mama sa smeje, ze som ako Matka tereza, ze by som chcela stale niekomu pomahat, aj keby som ja nemala 😀 .. ale nieco na tom je.... a som citliva aj ked mi niekto nieco vycita a podla mna nepravom, krivdí... ale to sme asi vsetci,nie?

katrin21
9. jan 2010

bubba? aj my sme sa skoro došťali od smiechu... je inak uz dva roky stara fotka, ale nema chybu 😀

danulka2
9. jan 2010

ahojte vospolok, vsetky vas pozdravujem a zelam krasny vecer 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenadka
9. jan 2010

danul ty aj zijes, ako v praci?

danulka2
9. jan 2010

lenadka zijem, teda snazim sa 😉 . V praci je veeeeela prace, ale som rada, ze ta praca je 😅 😀

bubba
10. jan 2010

lenadka davaj link na tu hru 😀 😀 😀 zahram si ...

bubba
10. jan 2010

poslusne hlasim ze dnes som ju budila na curanie vnoci 2x a nevycikala sa ani raz.kaslem uz nato.nechcam to na nu ak nebudem v polospanku zmatkovat tak hadam to bude fajn a na buduci tyzden maju v tescu dostat tie ochrany na matrac tak tam utekam zo 2 kupit.... 😀 sak to sa jej zide aj do takych 6 rokov decku ucvrkne vnoci....

bubba
10. jan 2010

danulka a tomasko ma este plienku vnoci?

lenadka
10. jan 2010

buuba, najdem ti to 😀
ja uz malej nedavam tie plachty, lebo na novej posteli na naspodu velke 120 cm siroke lozko a to mi ta plachta je nan mala 😝

bubba tu je to: http://www.superhry.cz/games/1489/
😀 😉

kkatrina
10. jan 2010

ahojte,

inak bubba a koľko rokov má tvoja malá? prečo to takto riešite? mne Dadko už cez deň plienky nemá a ani na obed na spanie, len v noci - a ani ma nenapadne ho budiť - som rada že prespí celú noc 😅 s Kubkom to bolo takto isto a od troch rokov už aj v noci bol bez plienky - keď som mu prestala dávať mlieko večer, jasné že občas bola nehoda aj do 4 rokov - keď je chorý tak sa mu to stane aj teraz, ale mala som na matraci gumenú plachtu a keď to bolo tak som proste všetko poprezliekala vrátane perín a bolo.
Kamarátkin malý sa pýtal od roka a pol a do 4 rokov mu v noci musela dávať plienku a aj na obedné spanie v škôlke a bola s ním u urológa a že je to úplne normálne u detí do 5 rokov.
takže ja si myslím že raz to príde a pokial nemá 6 asi by som to veľmi ani neriešila, ale šak ako chcete 🙂

katrin21
10. jan 2010

lenka: mate poschodovu, co ma dole sirsiu postel? nad tym som rozmyslala aj ja 😉 , je to super vec! nakoniec ale kvoli preistoru a tak zvytazilo riesenie poechodovej postele do L , do rohu... pod vysokou postelou bude este aj skrinka a policky, urobi nam to stolar na mieru, vsetko to bude stat 550e, co nie je malo, ale bude to hadam pekne... a kedze su ta aj tie skrinky a chceme kvalitu, tak ideme do toho... ale inak by som kupila to co mate vy, fakt to bol moj favorit 🙂)))),
moj nacrt tej nasej postele som dala do albumu na modrej streche... 🙂

lenadka
10. jan 2010

katrin, ano dolu je vlastne 1 a 1/2 lozka 🙂 preto sa mi pacila, ze take letisko, mala uz spava v nej a mas vidiet ako cestuje, tak aspon nespadne, teraz lezi krizom cez postel este ze je taka siroka 😀

katrin21
11. jan 2010

to co som napisala, ze " zvytazilo"..! ty kokso, jaku hrubku som urobila, co mi sibalo?? 😀 sorry 😝

lenadka
11. jan 2010

katrin, ja tiez kolko krat kukam ako puk ked uz mam prispevok odoslany a s hrubkou-no co uz stane sa 😀
tvoje vizualizacie som kukala na FB, ozaj perfektne!!!!

katrin21
11. jan 2010

lenka, hej, len na FB nie je ta postel, tak preto som pisala o streche... na FB je len minimum..alebo som tam dala aj postel? ja uz ani neviem,.. 😀

lenadka
11. jan 2010

postel som tam nevidela 😕

bubba
11. jan 2010

kkatrina mala ma 3,5 roka auplne v pohode to zvlada to len ja stresujem 😀 😀 😀 ved koko to uz je zo tyzden co ju davam vnoci cikat (a inac podla mnozstva si myslim ze ani nie je treba)a este mala nehodu len 1x.aj to preto lebo ked sa zacala mrvit ja som len chcela vediet ci sa dokaze prebrat natolko aby sa isla vycurat sama.hned ako sa toto nauci tak odlietam do svojej postele 😀 a ked kupim tu ochranu na matrac uz ju nebudem davat vnoci cikat vobec.iba raz predtym ako pojdem spat ja a uvidim ci potiahne az do rana.

bubba
11. jan 2010

lenadka dakujem 😀

bubba
11. jan 2010

jáj kkatrina a este moja mala uz nechcela na noc plienku a vysvetlovala mi az do omzrenia ze plienku uz nepotrebuje,tak som ju len posluchla..fakt to bol jej napad len mi to omielala uz asi 2 mesiace a co sa s nou budem furt natahovat ze treba ked ona sama to chela skusit ako sa spi bez..aby si si nemyslela ze som nejaky despota abo co 😀

miska.v
11. jan 2010

ahojte, nevedela by mi niektorá z vás poradiť kde by som mohla zohnať detský kočík pre bábiku Bellina 2 v1, prípadne ak ho máte doma ako ste s ním spokojná? Vďaka

bubba
11. jan 2010

ahoj miska,vitaj, ja sa uz s kociarikom nehravam tak neviem poradit 😀

katrin21
11. jan 2010

lenadka:na streche v albunoch je.. mam tam tusim 3 albumy...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre