Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

katrin21
30. mar 2010

mna picne.. vam sa vsetkym skoro lubia tie tretie!ja si v nich pripadam ako roztopena torta.... neviem....
zozadu su pekne, ale spredu... mne sa moc nepacia... ☹ co sa vam na nich paci?

bubba
30. mar 2010

najlepsi korzet maju tie prve ten je uplne uzasny a ked by som si k tomu odmyslela dlhe leskle (bez cipky) a nie moc siroke a bez vlecky suknu (isla som piat saty nechce sa mi to prepisovat hehe lebo to su saty ale keby to bolo ako korzet samostatne...) tak je to uplne z etip top....no tak ale zasa kazdy ma in vkus ,na tvojich krasnych nohach by boli pekne aj saty kratsie....kamoska ked sa vydavala mala v predu uplne kratke na stehne podvazok a vzadu vlecku tak postupne sa to dozadu pripajalo takze nohy krasne stihle obnazene----neveim to ani popisat.ale vyzeralo to supiš

bubba
30. mar 2010
katrin21
30. mar 2010

buba ten prvy link sa mi vobec nepaci... brr

tie ostatne ujdu.. tie uplne posledne som chfcela kedysi,ale v skutocnosti sa mi nepacili.... material... ako zaclona...

a tie ostatne su krasne, ale krááátke!!! som dlháááá

bubba
30. mar 2010

😀 😀 😀 tak to mas smolu....skratit sa da,horsie je to predlzit ked nie je z coho 😀 vidis mala by si sa poobzerat po kratkych 😀

katrin21
30. mar 2010

no .. asi hej 😀
chcela by som take, co su v predu mini,alebo s rozparkom a vzadu dlhe..ale take nemaju

katrin21
30. mar 2010

ak si pamatas klip Guns and Roses... stephani saymur v tom klipe mala take.. tusim November Rain...

katrin21
30. mar 2010

dneska som skusala este jedny.. celkom mi ku podivu sedeli, hoci nemam v laske siroke sukne. fakt mi svedčali 🙂 paci sa mi vlemi jednoduchy vrch len jemne ozdobeny 🙂a su najlacnejsie, stoja " len"260€, cize 90by som usetrila + zdarma vsetky doplnky , dokonca aj kvety na auto...

kkatrina
30. mar 2010

Kati z tejto svadobky som mala šaty aj ja, môžem odporučiť - aj ťa domov prídu obliecť ak budeš chcieť, že pekne pozdravujem Vierku 🙂

katrin21
30. mar 2010

no.. ja som na nich citala same zle referencie.ale maju celkom lacno...tak uvazujem,... tieto by sli, ostatne nic moc..alebo kratke.. klasika 😀
no... tak asi tieto alebo Roweny.... 😉

katrin21
30. mar 2010

pojdem si ich vyskusat jedny za druhuymi a podla pocitu sa rozhodnem🙂

bubba
30. mar 2010

nho,musela som si ten klip pozriet....a veruuuu ty brdo to su nohyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 wow celkom pekne tie saty ale tie co mala ta moja kamoska neboli take "nacukrovane"take trosku inaksie boli neviem to ani popisat 😀

katrin21
30. mar 2010

hmm.. no .. ja uz asi len z tych dvoch budem vyberat, ROWENA verzus Jasmine

kkatrina
30. mar 2010

Kati ja som z motýlika tiež mala šaty 🙂 Vierka je fajn a v prípade potreby by ťa prišli aj domov obliecť 🙂

kkatrina
30. mar 2010

sa mi podaril príspevok, 😖 som myslela že ten pred tým mi neodoslalo 😠 do kelu, ale čo už, vy mi prepáčite že 😀

katrin21
30. mar 2010

:_) pohodaa

bubba
31. mar 2010

v tom pripade hlasujem za tie prve...

hanka21
31. mar 2010

Ahojte..Vidim ze tu riesite svadobne satky..Ja som si s tym tiez uzila svoje.Mame svadbu buducu sobotu , nakoniec mam saty s salon Natalia... 😉

lenadka
31. mar 2010

katrin a kedy vlastne mate termin svadby?????

inak aj tie posledne su pekne, ale osobne tie nariasene sukne sa mi az tak nepacia, ale na tych to bolo celkom v pohode, hm ja verim ze nam sem este hodis take co nam s nich padne sanka 😀 😉

susika 😀 gratulujem!!!!! 😀 strasne sa tesim s babatka 😀

lenadka
31. mar 2010

inak ja som mala saty z Novak, celkom som vtedy bola prekvapena aky mali vyber..teraz absolutne nemam prehlad, ale nejaka nova pozicovna je aj v meste pod Sokolovnou, viem ze vo vyklade som nedavno obdivovala nadherne saty

susika
31. mar 2010

babule-ďakujem..no, je to super, tak planovane do oho znova vhupnúť, ale mám z toho dosť stres..po tej mojej skusenosti, vždy, ked idem na poradnu,t ak mám také nervy, ako keby idem k zubarovi🙂)no aj dnes to bol so mnou tam zážitok🙂)) no , necháme sa prekvapiť, možno budem sama prekvapená, ak to utiahnem dalej ako do 32tt a sotva kilového bábätka🙂))tak držte všetko čo možete, okrem tých palcov na nohách🙂))

katrin21
31. mar 2010

lenka, kukni v albume na mojasvadba fotky segry.. tak to by bolo super!!!!
pod sokolovnou?? to neviem... este poskusam... zajtra idem do NR... 😉

katrin21
1. apr 2010

tak pod sokolovnoou nic nie je.. nemyslis Milady vedla ZUS?
kuk album.. mame dalsieho favorita.. konecne vpredu kratsie!!!...... 😀

lenadka
1. apr 2010

Kati neviem ci Milady - nazov som si nevsimala, ale tam ako je mojsejkin butiqe-co som sa rehlila na tom, ze co to hlada v PD... tak este nizsie, ani priznam sa neviem ci je to zrovna salon-lebo kedze mam po svadbe uz davno a dalsia v nedohladne 😀 tak ma to az tak nezaujimalo, len som si zapamatala ze ked sme isli nedavno 2-3tyzdne okolo boli vo vyklade nadherne svadobne a druhe spolocenske saty, este som ich ukazovala malej ze aha ake nadherne 😉

idem kuk tie tvoje nove NO1 😉

bubba
2. apr 2010

mojasejka ma v pd butik???????????? tajakozecooooooooooooo musim tam it kuknut kde to je ako sa to vola??? 😀 😀 😀

hanka drzim palce nech vsetko dobre dopadne...ukaz saty ake budes mat 🙂

katrin21
2. apr 2010

ano, tak to je milady, Lenka...
Bubba, vola sa to Mojsejova Fashion 😀 oproti Rastislavovej skole,,,,

baby, mam rezervovane saty z NR, mozete kuknu do albumiu na moje svadbe.. definitivny vyber...aj ked teda svadba sa mozno nakoniec aj prelozi..este uvidime..ale mam uz aj zalohu zaplatenu.... 😉

lenadka
2. apr 2010

tak kati pozerala som tie saty a tie co si nakoniec vybrala su UPLNE UZASNE!!!!!!!!!!!!!!! ja som to vedela ze nakoniec prides s niecim super 😉

bubba
3. apr 2010

katrin tie prve boli krasne ale velmi ta rozsirovali,nakoneiec si si vybrala uplne skveleeeeeeeeeeeeeeeee fakt su nadherne a zavoj je uplne krasny 😉 uz sa tesim na tu svatbu.inac mne by sa k tomu zavoju hodili vlasy vycesane do nejakeho uzla a taky dlhy jeden pramen vypusteny aby bolo cez zavoj vidiet plecia mne sa to zda strasne romantikuš 🙂 ale ako ta poznam ty aj ked budes mat rozpustene tak to tak vymyslis ze to bude tip top 😵 😵 😵

bubba
3. apr 2010

a akoze inac neveim kde je rastislavova skola 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre