Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

susika
9. aug 2010

@lenadka -vitaj🙂) ale je to super, ked deti spia , prípadne prazdninujú a ty tu , že?dufam, že aj pri mne niekto chvilku ostane, ekd to príde, lebo to bude zaberák....

no jasné...ale neviem to ani porovnať, aj vtedy mi bolo OK, až na sone doki, ked zahlásil, ma skoro vystrelo....ale teším sa, že malého babuliaka konečne zasa uvidím🙂)))ved už sa ledva zohýbam, čo mám bruško vysoko...a sa mi zdá, že je aj tak väčšie ako pri amlej...tá síce bola celýčas dole pod pupkom, takže nejaké zohýbanie a obuvanie nebol problém...teraz mi stačí, ked umyvam dlažku alebo ked som umyvala vanu...to bol azberák🙂))nabuduce asi do nej postevím malu, nech sa vyblázni s hubkou🙂)

lenadka
9. aug 2010

@susika ja som umyvala nasu zapustenu vanu jedine tak ze som do nej vliezla a sprchovy kut tak isto, zavrela som sa dom s cisticom a hubkou a ked bol umyty sprchac umyla som seba 😅 😀 mm kukal co vyvadzam 😅

susika
9. aug 2010

keby do nej vleziem, tak už by soms a tam vobec nezohla a ani neotočila🙂))čo tak bude do konca🙂)kilečká pribudajú aj z ničoho🙂))ale teraz som ako malá kyselina tento týžden, tak to už zasa budú minimálne 2 naviac🙂))ale kašlem na to, hadam ma nesprdne🙂)

lenadka
9. aug 2010

@susika potom musis sanitu kupelne nechat na chlapa 😉

bubba
9. aug 2010

čaute baby nám by to vyhovovalo cca po pol 4 keď skončím,vyzdvihnem malú - kto vymyslí poznávacie znamenie??? (nie ruža medzi zubami ) 😀 😀 komu pošlem do ip číslo?kto to ide organizovať?
katrin21 aj ty dondiiiiiiii - please! 😉

bubba
9. aug 2010

jáj a streda zatiaľ vyhovuje

kkatrina
9. aug 2010

leni gratuluje k dcérke - včera som sa konečne dozvedela 🙂 a nech sa vám darí, baby poslúchajú a hlavne nech ste zdravé 😉

susika
9. aug 2010

@lenadka -no, to si nechcem ani predstaviť, ako by ta kupelna vyzerala, kým ten chlap dojde domov🙂))možno tak o mesiac🙂)))inak, jemu to nerobí problém umyť, už nie raz ma tam nahradil🙂))a z ruk mu neodpadlo🙂)

susika
9. aug 2010

@bubba -kam ti chodí malá? do školky? do kamenca či PD?..no celkom slušný time🙂)dnes hviezda spala od druhej do pol 5🙂)tak to by sme vas celkom pekne stihli🙂)

katrin21
10. aug 2010

@bubba
no, obavam sa , ze ak mi dnes schvali sefka dovolenku, tak dnes vecer fičím do Trnavy az do nedele, inak by som velmi rada dosla,ale asi to nebude mozne:(

qetinka
10. aug 2010

Lenadka baby su na fotke kraaasne🙂))
stretko si užite..ja nedojdem.... 😒 mam anginu tak nebudem roznašať bacile 😠 ☹ 😕

teodorka
10. aug 2010

ahojte 🙂 mne je to v podstate jedno tak dajte vediet o kolkej a kde presne

siouxsie
10. aug 2010

baby ja rusim moju pritomnost na stretku ☹ zial, vyskytli sa neprijemne zdravotne potiaze 😝

lenonka
10. aug 2010

baby, tak to preložíme?či ako?Teodorka, kludne dobehni na kafčo, máš to asi 30m 😉

teodorka
11. aug 2010

lenonka veru ostava to len na nas 🙂 teraz na pol8 idem na odbery ale cez den sa ozvem

bubba
11. aug 2010

avojte,ja som vás čítala,že ste to zrušili,ked preložíte na inokedy informujte 😉 ja som aj tak končila dnes o pol 5 a ešte som taká bez nálady,stratili sme rod.príslušníka,tak nič moc...no...

lenonka
11. aug 2010

@bubba ajajjaj, to mi je ľúto.
r

marcelkatt
11. aug 2010

@bubba

bubba
13. aug 2010

ahojte, ďakujem baby

lenonka
14. aug 2010

kočky, tak konečne prišlo aj na mňa, ideme na dofčuuuu.Tak s tým rande počkajte na mňa, pls

qetinka
14. aug 2010

Lenočka prijemnu dovču🙂))a baby krasny vikend🙂)

susika
14. aug 2010

akosi je tu ticho...

@bubba - ☹

@lenonka -príjemmú dovolenku, uži si ju🙂)

no a my ostatné-asi to, čo želá quetinka-príjemný víkend...

katrin21
16. aug 2010

lenka: ocino mi hovoril, ze vam voda vyvalila plot a brala auto, ze sa prevratilo??? 😲 😲
boze, dufam, ze nic hrozne, uz len to vam chyba teraz , taketo veci ako velka voda... dokelu.. drzim palce!!

bubba
16. aug 2010

aaaach...keď len auto,hlavne že strecha je nad hlavou....aj tak to musí byť hrozné, človek nevie kde prv zohnať prachy na šecko a keď už horko ťažko čo to má,tak príde voda a odnesie mu to preč....hrozné súcitím so všetkými čo zažili akékoľvek straty na majetku,či zdraví....aj moja 80-ročná babka chudera si vytrpela,keď sa jej celým plafónom začala valiť voda.... ☹

ollako
17. aug 2010

ahojte baby, dufam, ze pricinou toho , ze sa tu nik neukaze nie su zaplavy, ☹ ...hadam vas to nepostihlo.... 😕

katrin21
17. aug 2010

no ,mne doma nejde stale net.... ollako ty mas od Fera fiujaka? wifi? lebo mne a 😠 😠 ni susede nejde.,.. 😠

ollako
17. aug 2010

@katrin21 myslis internet, ci? ja sa do toho tak nevyznam, ale internet mame cez nasho Vita a kablovku cez neho, ale ci isla , alebo nie ani neviem, lebo na telku moc nekukam 😅

katrin21
18. aug 2010

no mne internet stale nejde a uz mam nervy...

siouxsie
18. aug 2010

@ollako - ako dlho ste nemali v nedelu v Cigli elektriku? my ked sme z chalupy odchadzali okolo 12,00, tak este stale nebola nabehnuta. az ked sme vysli z dediny sme videli, ze na pricine bolo pretrhnute vedenie na el. stlpe.

ak chcete, kuk sem, videjko mojho draheho z nedele poobedia, ked sme sa vratili do PD:

https://www.youtube.com/watch?v=p2KEdREtRt8


velke stastie, ze Nitra sa udrzala, inak by to schytali aj Zapotocky

ollako
18. aug 2010

@siouxsie asi do 17:00, to bolo radosti, ked ju zapli...ja som ta videla, ze ste na chalupe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre