Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

domeenika
2. aug 2007

brutus a ak mozem vediet kolko mas rokov?

butrus
2. aug 2007

27

domeenika
2. aug 2007

hmm no ja mam 21 a sme sa o tom aj bavili a mi hovoril ze vtedy robil uz 3 roky porodnika.. tak neviem neviem ci to vychadza.. 😉 mozno mas mladsiu sestru..

kkatrina
2. aug 2007

butrus teším sa na stretko 😀 a neviem či sa maličké otočí, kurila mi povedal že ako druhorodička nemám šancu ☹

butrus
2. aug 2007

domeenika, moje setry maju 33 a 32. Takze mozno rodil uz vtedy. A u nas v dedine mal davno pradavno ordinaciu, takze vsetky zeny od nas ho este do teraz miluju. Mam pocit, ze ta jeho ordinacia u nas bola zrusena niekedy v 1994/95

domeenika
2. aug 2007

jaj jaj... no tak o tom neviem,mozno myslel v prievidzi.. lebo ja som sa sama cudovala,ze sa mamina nechala odrodit takemu mlademu..ja by som mala asi strach,keby pri porode za mnou pride nejaky 26 rocny.. a ze idem ta rodit.. 😀
brutus a to ti povie uz aj pohlavie.. aspon mne sa chvalil ze jednej pacientke to povedal uz v 11.tt..
kkatrina nemam s tymto este skusenosti,ale nechaj si poradit aj od ineho lekara

butrus
2. aug 2007

katrinka a co to teda pre teba znamena, ak sa neotoci?

butrus
2. aug 2007

domeenika - a mozno ma moja mamina sklerozu 😀 a nepamata si alebo si ho myli s niekym inym. Ale do ambulancie k nemu chodila urcite

butrus
2. aug 2007

no ja k nemu idem zajtra prvy krat- mala som ineho dr, ale nebola som spokojna, tak som presla k hudecovi, bola som tam asi pred tyzdnom/dvoma a vtedy tam nebol tak sestricka ma objednala na 3.8. Som zvedava co mi bude robit, lebo este nemam urobeny ani tripple test.

kika13
2. aug 2007

jeeé, tak to uz kati mozno zajtra budes vediet ci je to baba 😵 , alebo maly futbalista 😀

domeenika
2. aug 2007

inak mne tie tripple testy robila tiez tak v 18.tt.. tiez mam pocit ze ma cas ale asi vie najlepsie kedy a co treba.. som sa vystrasila z tych vysledkov,dokonca som zacala aj plakat.. vies ked tu citas kopu veci a potom ti doktorka povie ze partner musi prist na krv,tak som myslela ze nieco nieje v poriadku..ale nakoniec je to v uplnom poriadku..

butrus
2. aug 2007

no aj ja mam strach, lebo kazdy dr ma iny postup, kamoska co je o par dni kratsie tehu ako ja uz ma dano tripple testy za sebou, aj jej meral dr nuchalku a robil kopec vysetreni. A ten moj byvaly dr. stale nic, dokonca mi aj na svrbiaci zlty vytok povedal, ze je to ok a pritom to bol zapal. Preto som ho vymenila za hudeca. Ale trosku sa toho zajtrajsieho vysetrenia bojim, ale to asi kazda cakatelka 😀

domeenika
2. aug 2007

brutus neboj, ved tam sa nemas coho bat.. Hudeca ti aj zavidim..i ked s mojou dr som spokojna,ale on sa snazi.taky iny pristup ma k tomu,mozno podnikavejsi ale jednoznacne odbornik je dobry. uvidis aj jeho ordinaciu,nieco ine ako si bola zvyknuta. no a co sa tyka tych vysetreni... mne doktorka nemerala brusko, neviem ci tebe ano ale ja mam pocit ze to by sa uz malo robit..

butrus
2. aug 2007

no mne brusko merala iba raz sestricka, ale aj tak som mala pocit ze im musim vsetko pripominat, ci mam doniest moc, kolko vazim...No myslim ze u hudeca to bude ok, lebo ta sestricka a aj druha dr. co tam bola boli velmi zlate, vela sme sa nasmiali. 😀

domeenika
2. aug 2007

take zakladne info nechceli od teba vediet?

butrus
2. aug 2007

hej, par info co zadali do ich databazy v pc. Ale myslim, ze hudec si prestuduje moju kartu a potom sa ma este bude vypytovat. Teda aspon ja by som to tak robila 😀 keby som bola pani doktorka 😀

domeenika
2. aug 2007

on ze ti je clenom nejakeho europskeho zdruzenia doktorov.. nepamatam si to uz presne.. neboj urcite ta da do poriadku

butrus
2. aug 2007

fiha, tak to je dobre, pocula som na neho len same chvaly, aj to ze vdaka nemu sa porodnica v Bojniciach dala do kopy a uz je na slusnej urovni, vraj zhanal peniazky ako sa len dalo. Takych doktorovy by malo byt co najviac. 😉

domeenika
2. aug 2007

budes rodit u neho? myslis si ze ako jeho pacientka ta bude rodit iba on? alebo to zavisi aj od toho ci bude pritomny? lebo ja uz pomaly aj rozmyslam a bojnice mam najblizsie..len eviem ci ta handlova nebude predsa len lepsia

domeenika
2. aug 2007

to mas pravdu..hlavne s takym pristupom.. 🙂

butrus
2. aug 2007

chcela by som rodit u neho, ale uvidim, ci sa s nim da dohodnut- myslim tym, ze ked mu zavolam ze rodim, ci pride.
Myslis ze Bojnice nie su dobre? Ja som pocula v poslednom case len pozitiva. v podstate v porovnani s Handlovou my to vychadza, ze su na tom rovnako.
citala som o bojniciach dost na porodnica.sk

domeenika
2. aug 2007

nie nemyslim ze bojnice su zle.. len sa pytam na tvoj nazor.. tiez rozmyslam skor o bojniciach, su blizsie a to mi dost vyhovuje.. aj rodina mi radi ist do bojnic.

butrus
2. aug 2007

hej aj u mna je to podobne, ja som satam narodila, tak by som tam rada priviedla na svet aj svoje dieta. A skor si myslim, ze vela zalezi od rodicky, aku atmosferu si vytvori ona sama okolo seba. 😉

kkatrina
2. aug 2007

ak sa moje babatko neotočí tak ma čaká sekcia. Uvidím čo na to povie Hudec. Ja chodím do rizikovej poradne ku Galovi v nemocnici a doktori tam sú celkom fajn len tie sestričky. A že vraj aj na oddelení šestonedelia sestričky ktovieaké nie sú. Ale nemôžem tvrdiť prvé som rodila v ha.
Maťka neviem či sa mám tešiť alebo báť, keď mi povie čo to bude. Keď ja chcem tak strašne babu, že ak to bude chlapec, tak mám strach aby na mňa nebol nahnevaný 😀

butrus
2. aug 2007

aj ja chcem velmi babu, ale dolezite je nech je dietatko zdrave, to je na prvom mieste
neboj katrinka, urcite to dopadne dobre

lenadka
2. aug 2007

kkatrina, noo ono sa este moze otocit, ani moja vtedy este nebola otocena a dr. s toho nerobil vedu, ze ma este cas a otocila sa. Ja neviem moja mama dve deti porodila KP a len sestra isla hlavickou a nic nam neni a brali to ako normalku. Este mi vravela ze ja a brat sme tak rychlo vysupli von a sestra isla pomalsie najskor hlavickaaa a potom telickooo 😀 😉
Kde ma Hudec ordinaciu?

butrus
2. aug 2007

na ulici svatoplukovej v PD, to je vraj stara poliklinika alebo tak nejak 😅

lenadka
2. aug 2007

butrus, na starom sidlisku ze?

butrus
2. aug 2007

hej, tak 🙂

lenadka
2. aug 2007

fiha, ak budem druhe cakat viem kam ist, sviezo berie vsetko tak s nadhladom-no spon cloveka nestresuje, ale skoro vzdy ma sprdne ked pridem za nim, ze totooo to by vam aj same preslooo...a ja za nim idem fakt po dvoc tyzdnoch ked uz sa nechcem "trapit", prave pre tie jeho reci. A ved k nemu okrem preventivky idem tak 1-2x rocne a somre 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre