Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

paska
23. sep 2007

kika čo si vypekala? 😀 len si daj nech som neni sama buchta 😀

kika13
23. sep 2007

Nevypekala len sme boli na oslave a nabalili nám toho moc veľa, potrebujeme s tým pomôcť 😀

jesenka
23. sep 2007

tak co baby, aky ste prezili vikend?

kika13
23. sep 2007

jesenka hektický 😅, nedavno sme prisli a pred chvilou som zistila, ze som u nasich zabudla monitor dychu ☹ ☹ ☹

paska
23. sep 2007

tak ste boli het? my sme sa dneska tmolili po handlovej aj som chcela
brnknuť ale som si pomyslela že ste volakde ked si ani na koňovi nebola 😕

kika13
23. sep 2007

zajtra sa nebudete tmolit? Inak som taka nemozna, ze som to tam zabudla, ja by som bez toho v noci ani oko asi nezazmurila 😅, moj najuzasnejsi manzel na celom svete mi ho isiel zobrat, je to poklad. Lúbim ho 😵 .

paska
23. sep 2007

no teda 🙂 a kde to až išiel? a zaspala by si neboj 😉
jasné že aj zajtra sa tmolíme 😀 aj s kolobežkou 😝

kika13
23. sep 2007

Paska a o koľkej budete vonku?

paska
23. sep 2007

ked pojdeme pre sisu okolo tretej

kika13
23. sep 2007

môže byť hádam budeme najedený....... no a bol po to v Lovči moje rodisko za Žiarom ☹

paska
23. sep 2007

pošlem ti sms že jak ste na tom
a idem sa mangelovi venovať lebo už tu škaredo zazerá na mna 😅 😉

jesenka
23. sep 2007

kkatrinke hrozne moc gratulujem a zelam vsetko najlepsie Davidkovi !!! Hlavne nech su obaja v poriadku a zdravucki !!! Kedy ich pustia domov? Jaaaj, bude mat toho teraz doma dost, ktovie ci si najde cas aj konikovat ☹

Kika, a este si nemala s tym monitorom ziadny plany poplach? Ja ho mam a nepouzivam, tak rozmyslam ze je to skoda a mozno by som si mala nastudovat navod a zapojit ho...dosky mam pod matracom prichystane snad od juna, len som sa k tomu akosi nedostala. Mas dobreho mangela, zlaty !

paska
24. sep 2007

jesenka sa ti nechce spať? 😀

kika13
24. sep 2007

dobré ránko, jesenka planych poplachov sme mali zopar prvy mesiac, dost nepravidelne vtedy este dychal, poplach je najcastejsie vtedy ked sa nenadychne viac ako 20sekund a treba ho trosku pomojkat, aby sa nadychol, alarm neznamena vzdy zastavu. Samkovi sa to stavalo ked zaspaval a tvrdo zaspal. Navod sme prestudovali doma povinne obidvaja, zist sa ti to moze naozaj hocikedy a ani to nemusi s monitorom suvisiet. Ja to zapinam vzdy ked spi aj cez den 😅 .

dobromila
24. sep 2007

kkatrina - srdecne blahozelam k Davidkovi 😵 Dufam, ze Ta velmi netrapil, a ze ste obaja fit!

paska
24. sep 2007

haló haló, tu zelený kón 😀

kika13
24. sep 2007

pozdravujem zeleného kóna 😀 😀 😀

paska
24. sep 2007

mám pre teba malé bodynká my sme už z toho vyrástli 😉

paska
24. sep 2007

ja viem čo robíš 😀 kukáš ten inzerát p3pilko 😀

paska
24. sep 2007

srdcko 😲 ty ideš pracovať? a kde?

kika13
24. sep 2007

kukla som inzerat, ten sa mi nepaci aje fest drahy, ak mas tie body s dlhym rukavom tak sa hodia 🙂 diky, vratime, keby nahodou tretie 😀 😎 😎

paska
24. sep 2007

😅 ani nehovor ti zajtra ešte musím povedať príhodu zo včerajšej noci 😅 😖

kika13
24. sep 2007

coooóó, bude tretie 😕 😕 ? Som ti zabudla povedat, ze tie veci som vyprala v lovele sensitiv 😉 .

paska
24. sep 2007

no ja dufam že nie 😖
ja v persile tak si to potom ešte preper v lovele 😉

kika13
24. sep 2007

vsak ty potom v persile 😉 , hadam to uz nebudem prat ked je to oprate, ci treba?

paska
24. sep 2007

netreba 😉

paska
24. sep 2007

😀 😀 😀

paska
25. sep 2007

BUDíííííííííčEK 😀

kika13
25. sep 2007

paska co si strasila o stvrt na dvanast? 😀 Si tu len mi dve piseme, dufam, ze uz dnes pustia Katrinku 🙂 , nech sme aspon tri 😉

kkatrina
25. sep 2007

ahojte, dnes sme prišli domov. Ďakujeme za blahoželania. Zatiaľ je to ok, snažíme sa papať mamičkine mliečko, aj keď v nemocnici sme už dokrmovali. ☹
Uvidíme aký režim nahodíme a ešte aj Kubko je doma lebo je zase chorý 😠

Tak pa zajtra 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre