Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kkatrina
18. okt 2007

nechcem zakríknuť - ale konečne sme dobre spali, síce žiadny beh na dlhé trate to nebol, ale budil sa každé 3 hod a to už je veľký pokrok 😅

stanka_11
18. okt 2007

Kati, my spavame zhruba obdobne. U nas je uspech, ze sa mala zobudi iba na papanie a spi dalej 😅 .Predtym ked papala uz sa jej dalej spat nechcelo zhruba taku hodinku 🙄 . 🙄

kkatrina
18. okt 2007

Stani mne sa budil minulú noc každú 1,5 hod a kričal - zdalo sa že od hladu ale umelé mlieko môže najskôr po 2,5 hod. Vždy som sa zľutovala a dala mu najesť po 2 hod a ráno o 4 už jačal čo ho bolelo bruško. Tak som si povedala že ho jednoducho nechám vykričať - ale našťastie túto noc nebolo treba.

Ja neviem či spí keď sa naje, lebo ho položím do postieľky a zhasnem. A pokiaľ nevydáva zvuky - ako na vracanie alebo dusenie, tak ja spím.

Ale najlepšie je to, že keď mi lepšie spí, tak vždy v kočíku - ja vtedy spím u švagriny v izbe alebo v obyvačke. Neviem či sa mu v spálni nepáči alebo čo 😒

kkatrina
18. okt 2007

Urobila som Peťkovi profil, tak dnes možno už niečo napíše 😀

no a pridala som aj zopár fotiek, asi 2 sú aj z krstu, ale z kostola fotky nemám, lebo to fotila moja sestra, musím to od nej vypýtať 😉

stanka_11
18. okt 2007

Kati, ta nasa ked nespala, tak samozrejme plakala 🙂

kika13
18. okt 2007

kukla som fotky 😵 , ja ked pisete tak zistujem, ze mam doma neuceritelne dobre dieta 🙂 , ja neviem co by som robila, lebo ked som nevyspata, tak som hrozna naladovka 😅

kika13
18. okt 2007

neuveritelne to malo byt 😀

paska
18. okt 2007

čafte

kika13
18. okt 2007

idem hladat cez net nove ubytko, lebo ta je nejaka slahnuta, volal jej Vladko ci sa na to moze prist pozriet, ze ide okolo sturova, a ona ze nie, a ze nejdu dostavovat apartmany, ze su len dva, pred dvoma tyzdnami pisala mailom nieco ine, ubytka tam je dost aceny su podobne, pasi pojdete aj v juli? Asi tam maju mimo sezony zemiaky uskladnene, truba 😖 .

kika13
18. okt 2007

http://www.sipka.szm.sk/ a co toto zistim ceny mailom ak sa to pozdava este niekomu okrem mna 😉

paska
18. okt 2007

no aj tot je pekné bereme tu 4ložkovu 😀

paska
18. okt 2007

už tam vidím to chicco na tom zelenom trávniku 😀 pojdeme tam oslavovať narodky? 😉

paska
18. okt 2007

kika a na ktoré auto sa pýtaš na moje či paskove? lebo ak na paskove tak v sobotu sa možme ist povoziť 😀 všetci naraz 😎

kika13
18. okt 2007

paska ip, tu alfu som myslela 😎

paska
18. okt 2007

no de si ťa tu čakám 😕

kkatrina
18. okt 2007

baby takýto hororový večer som už dávno nemala ☹

Dávidko sa o pol 5 najedol a odvtedy vrackal, po kúpaní spustil taký krik že som ho nemohla utíšiť a nechcel ani jesť, teraz ešte leží v kočíku a nie a nie zaspať

no a samozrejme Kubko nemohol zaostávať za svojím bračekom tak si poplakal tiež ale ten už našťastie spí 😒

a mangel je samozrejme na nočnej 😠

kkatrina
18. okt 2007

inak Maťka to ubytko môže byť, nám je to jedno, pokiaľ je to čisté a slušné, nemusí byť žiadny prepych 😉

kika13
18. okt 2007

velmi krehke vztahy som kukala a teraz sa chystam spat 😔

kika13
18. okt 2007

to by bolo fajn keby to vyslo, ze by sme v tom sturove boli zo styri rodinky 😀 , kto sa chce este pridat? 😀

paska
18. okt 2007

😅 ja ešte sos kuknem 😀

kika13
18. okt 2007

mne sa toto ubytko zda este lepsie, uvidime co na to cena 😅

kika13
18. okt 2007

kati aj my grckame zase, uz som si zvykla asi 😖

paska
18. okt 2007

to som aj ja zvedava 🙄

kika13
18. okt 2007

mne sa drieme a kiko este neni doma, uz ho nejdem cakat, radsej idem spat, mam pocit, ze tato noc nebude ktovieco

kika13
18. okt 2007

az to bude drahe hladame dalej, pasi kolko mate strop? 😕

kika13
18. okt 2007

kupko stoji 100sk na osobu na den, ale maju aj rodinne pernamentky

kika13
18. okt 2007
kika13
18. okt 2007

nie trochu poriadne 😅 😅 😅

paska
18. okt 2007

šo ja viem 😕 to sa musim paska opytať 😀

kika13
18. okt 2007

pojdeme asi stanovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre