Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kkatrina
8. nov 2007

maťka ešte mi potom prosím ťa napíš - ten kakaový puding to malé balenie že, nie že tam nasypem 3 krabice bebe pudingu 😀 😝

kika13
8. nov 2007

male balenie 😀 , ty mas sviatok kati, tak sa mi vidi, ze my dve sme to mali pri sebe 😉

kkatrina
8. nov 2007

tak potom dodatočne všetko najlepšie 😀

kkatrina
8. nov 2007

oprava nie dodatočne ale v predstihu 😉

kika13
8. nov 2007

katka co treba vybavit pri prechode na rodicovsky prispevok????? 😕

kkatrina
8. nov 2007

maťka mne dali taký papier zo soc. poisťovne na ktorom mám potvrdené do kedy beriem materskú, ten potom zanesiem na obvodný úrad aj s rodným listom

ak ho nemáš tak si ho pýtaj na obvodnom úrade a treba ho potvrdiť soc. poisťovňou. nám ho dali keď sme vybavovali rodinné prídavky

kika13
8. nov 2007

obvodny urad myslis urad prace soc.veci a rodiny? Na tu socialku treba ist na ake oddelenie?

kkatrina
8. nov 2007

myslím urad prace..

len Maťka neviem ako to ty máš spraviť, najprv sa choď opýtať na ten úrad, lebo my máme kvôli TB soc. poisťovňu v BA, ja som musela všetko posielať poštou. Ale ty keď si zamestnaná, to možno nebudeš musieť

stanka7
8. nov 2007

Ahojte srdcko asi si aj ja počkám na to leto a nech chodí po vonku potom s holým zadkom.Som zvedavá či jej to bude vadiť. 😀 Kika pekné foto ste hodili 😅 Srdcko v práci sa ti páči?Alebo čo si navyberáš však? 😒 Livia hod foto ani ja niesom fotogenická 😀

kika13
8. nov 2007

diky Stanka 😀 😀

lenadka
8. nov 2007

cafte baby, bebek teba som tu davno necitala...ak osa ma princeznicka Adelka? Strasne zlate dievcatko 😵

Stani, jasne ved ma caaas, chystame sa tento mesiac s Luckou k ocnemu-zase, uz sa "tesim" na to celodenne cakanie kym sa na rad dostaneme 😝 😠 ale pojdem asi rano hned vziat cislo nech ma netrafi slak a malu potom nech manzo dovezie zamnou

stanka7
8. nov 2007

Leni my ideme s Luciou na kontrolu v januári a až sa jej to nepolepší ani teraz tak asi mňa už trafí šľak. 😠

stanka_11
8. nov 2007

Ahoj,my uz zaciname fungovat dobre. 🙂 To znamena po papani spinkame a malo plackame aj ked mala nechce cumlik. 😀
Kati, vy ste ako na tom? Davidko cumlikuje?
Maťka, mna zacinala tiez zaujimat otazka rod. prispevku.Ked som bola po narodeni Vandy na Urade soc. veci....., pan uradnik mi dal tlaciva ktore treba poslat na Soc. poistovnu na potvrdenie podla zamestnavatela. My by sme to teda mali posielat do Bratislavy.

bebek
8. nov 2007

Caute.
Leni Adelka je v poho, len ja mam dost dilemu. Vyzera to tak, ze budem musiet zacat v lete pracovat a este nedavno som tu pisala, ze chcem ostat s malou na materskej 3 roky. Je mi z toho na nic, ale budeme si musiet zobrat uver lebo moj co nasetri prachy urcite nebude dost.
Ozaj Lenka tie fotky co ste boli u nas slubujem, ze zajtra nahodim, ale momentalne som na inom pocitaci a nemam ich tu ulozene. Tebe sa stara o malu svokra, ze? Tym padom ti vlastne nehali matersku, nie?

bebek
8. nov 2007

Ozaj Lenadka, moja mala sa zaujima o jednu jedinu rozpravku na minimaxe. MOzes 3X hadat, ktora to je....Hlavne o tu pesnicku na konci....

lenadka
9. nov 2007

caf bebek, o nasu malu s stara svokra a teraz pojde od februara do skoly, cize rodicovsky mi zostal, co je celkom fajn, vlastne vyplatu mam ako bonus, ved som "mohla" aj doma trcat 😅
s tymi fotkami si nerob starosti 😀
uz si aj uvazovala kam ist pracovat?
My Lucke aj nahravame tieto rozpravky uz ma celu jednu kazetu a v nedelu o piatej pojde taka cca hodinova rozpravka o Tomaskovi, tu mame nahratu asi od tretiny, lebo prvy krat sme na to zabudli, tak sned teraz jej to nahrame cele, tam su tiez super pesnicky aj ked ine niekedy zabudne sledovat ako pride pesnicka spozornie a kuka, nadhadzuje sa na gauci alebo tancuje 😀

kkatrina
9. nov 2007

Ahojky Stani,

my sme na tom relatívne tiež už dobre, tento týždeň som ho odnaučila od nosenia na rukách a fungujeme bez plaču. V noci sa síce budí ešte častejšie, ale len sa napapá a spinká ďalej. A cumlík chce len výnimočne - akurát vtedy keď ho potrebujem utíšiť si ho nechytí ani za svet 😀

inak tiež idem kúpiť kolotoš nad postieľku, lebo je veľmi všímavý a má rád hudbu, tak uvidíme ako to bude fungovať 😉

stanka7
9. nov 2007

Ahojte čo porábate ?Sakra dnes asi ani von nepôjdeme na prechádzku 😖 Malá mi dotrhala pred chvíľou časopis a ešte som ho ani neprelistovala. 😠 Bebek ahoj aj ty sa chystáš robiť?A kde dáš dobca?

srdcko
9. nov 2007

stanka, paci sami, nenarobim sa a v noci sa vyspim, takze po nocnej normalne fungujem

srdcko
9. nov 2007

bebek, mne maleho stazi opatrovatelka, ale ja nie som stale v robote, len kazdy stvrty den ho ma on,aco je v poho, a ako pisala lenadka, tiez mam vyplatu ako "bonus" keby daco 😢 ale ved uvidime po prvej vyplate, ale ako tak pocuvam, ini za tie iste prachy su 20 dni v robote a narobia sa-Geox a spol

mimonenka1
9. nov 2007

Ahojky,
bebek - no ešte to nie je stopercent, ale možno začnem pracovať už čoskoro a tiež som chcela byť doma tri roky.

paska
9. nov 2007

a ja si tuto matersku užijem 🙂

kkatrina
9. nov 2007

paska to som si aj ja sľúbila, keďže pri Kubkovi som išla do roboty keď mal 14 mesiacov a povedala som si nikdy viac 😒

ale o pár mesiacov vám budem asi písať že už makám 😀

maťka ten koláč je super, aj sa rýchlo spraví, len namiesto 20 min sa pečie nejakých 12 min, a ak ho budeš robiť daj si to na papier - čo som ja neurobila trúba 😠

lenadka
9. nov 2007

pasi, len aby 😀

kika13
9. nov 2007

kati tak este raz vsetko najlepsie k narodkam 😉 , a som rada, ze kolacek bol dobry 😝 . Ja na robotu este radsej nemyslim 😒 , aj bez dietata to tam bolo dost tazke, vsak Katka by vedela rozpravat, pracovna doba nasmu zamestnavatelovi absolutne nic nehovorila, takze ked padla, neznamenalo to ze naozaj ☹ .

stanka_11
9. nov 2007

Ja som Maťka na tom podobne ako ty. Zatial o navrate do prace neuvazujem. 😀 Uvidime dokedy.Chcela by som s malou zostat doma co najdlhsie 😉

livia1
9. nov 2007

ahoj stanka7 pohrabala som sa trochu vo fotkach a nasla som nejaku aj moju. mozno ma spoznas a aj sa dobre zasmejes. 😀

stanka7
9. nov 2007

Ahojte ako ste dnes prežili usmoklený deň? ☹ Ja som už k.o.Vymýšľať deckám robotičku aby sa nenudili ale pustila som im rozprávky 😀 Krpec prvú rozprávku "Dobu ľadovú"kukla ale na druhú sa mi už vykašľala.Aspoň že staršia pozerala. 😅 Teraz už malá spííí 😀 A ja mám chvíľku čas. 😉 Livia už mi došlo to chceš povedať že už máš takého veľkého chlapca?A ešte furt robíš v Yazaki?Aj nočné?Pasi len si uži aj ja chcem byť čo najdlhšie doma ale dnes som si hľadala na nete apoň prácičku pomimo.

bebek
9. nov 2007

Leni este neviem, kde pojdem pracovat, ved to by bolo az od leta a teda vobec sa mi nechce, je mi z toho zle, ale ked si zoberieme uver, budem musiet.
Ja chcem dat tiez malu opatrovatelke, srdcko, kolko jej platis?
Inak Lenadka, mne sa tie Tomasovske rozpravky velmi pacia a aj ten, co ich nahovoril ma taky prijemny hlas, no nie? Ja na to viac cumim, ako mala .ta najviac na pesnicky. Pozerate to este niekto baby,teda presnejsie deti?

bebek
9. nov 2007

Lenadka, uz som dala tie fotky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre