Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

katrin21
6. apr 2010

jeej, nie si ty Eva Čavojska??? tusim si rok chodia do nasej triedy a nedavno som ta videla b nejakom obchode este s bruskom a kukala som na tena, ci si to ty 😀

katrin21
6. apr 2010

alebo teda ak nie si EVA, aj tak ta poznam z videnia 😀

kkoperni
6. apr 2010

..no rocnik si ako ja 🙂 ale nie som Eva som Kristina a mne sa zda že ty si chodila do Ečky....

hawajcanka
6. apr 2010

veru katrinka ako hovori kkoperny chlapy su nevyspitatelny a casto urobia taku hlupost ktoru potom lutuju 😵
a vidim ze aj ty sa snazilkujes super 😀

katrin21
6. apr 2010

no lae poznam ta... a dost dobre z videnia... Kopernicka?? ci tam nejako? hmm? 😀
no... ja som chodila do D, ako Kacena Modranova a Kata Cipovova.... tak s nimi... 😀 a mna asi poznal kazdy, som bola taka držka, ze vsade ma bolo 😀

kkoperni
6. apr 2010

no jasan pozam pozanam 🙂)))))aj ja ta casto stretavam....a kde vlastne byvas?

kkoperni
6. apr 2010

...spravne Kopernicka...dobra pamat 🙂 ale asi moj nick ti pomohol že )))

katrin21
6. apr 2010

ale aj to meno poznam 🙂 hovorim, ze si ta dobre pamatam...
stale v Cigli...

kkoperni
6. apr 2010

tak Cigelcanka to osm netusila 🙂) ale aj tam poznam par ludi...dobre idem ja sa vyvetrat neznasam činžiak 😀 Ninula už zaspala na balkoniku tak hor sa do mesta ))))

kkoperni
6. apr 2010

a ozaj aj sussiku poznam velmi dobre , Zuzi že? a inac gratulujem k ocakavaniu 🙂))

danulka2
6. apr 2010

ahojte, vitam vsetky nove 🙂 🙂 🙂
teodorka v Bojniciach mame len jednu skolu a jednu skolku a som spokojna s oboma 😉

teodorka
6. apr 2010

danulka na nete su dve no nevadi vsak to je jedno ...hlavne ze je dobra 🙂
a este viete mi niektora odporucit dobreho gynekologa a tiez detsku lekarku?

katrin21
7. apr 2010

lenka: penka foto 🙂

lenadka
7. apr 2010

teodorka gynekologov si chvalia MUDr. Hudeca a Mifkovu, su na uniklinike /maju vraj vedla seba ambulancie/, maju dost plno, ale kedze sa sem stahujete mohli by ta vziat...detsku ma mala MUDr. Matuskovu /ma ambulanciu v Chrenovci/ tu tiez vychvaluju a ma pacientov aj zo vzdialenych miest comu sa veeelmi cudujem /akoze Nova Bana je sakra daleko a chodia aj odtial k nej a prievidzania uplne bezne/ som s nou tiez spokojna 🙂
a este zubara hladaj 😅

kati dik 😉

kkoperni
7. apr 2010

teodorka -gynosa by som ti odporucila Hudeca a Kesegyho( neviem ci som to dobre napisala 🙂) a detsku mam MUDr. Falatovu a je fajn....

ollako
7. apr 2010

ahojte Keszegy vraj nechce nikoho brat, aj ja si musim najst noveho , ja chodim do nmocky v Handlovej a Durche ide do toho Ziaru 😒 tiez skusim u Hudeca

ollako
7. apr 2010

nie Durche , ale Durkech

lenadka
7. apr 2010

ollako to som pocula ze ide do ZH, no co uz, co je tam v Handlovej lepsie to ujde, aj Sonogova ze uz nie je riaditelka ale ma sukromnu ambulanciu? som teda pocula, neviem ci je to fakt...

ollako
7. apr 2010

lenadka ano Sonogova ma ambulanciu, raj niekde pri tej lekarni co je pri Nemocnici...nuz ked je niedo mamonar a lekarov nechce poriadne zaplatit necudo, podla mna lekari ,hasici a ostatne zachranne zlozky by mali byt najlepsie platene pozicie a nie ti politici, prd robia, len sprostosti rozoberaju a kopu penazi z nasich dani dostavaju, na farach sa vyvazaju a mna neuverutelne vytacaju 😀 😀

lenadka
7. apr 2010

ollako oni asi vytacaju vsetkych 😀

teodorka
7. apr 2010

olako 😀 este sa to aj rymovalo 😀
ten Hudec ma aj sono rovno v ambulancii?

kkoperni
7. apr 2010

teodorka Hudec ma sono priamo v ambulancii aj ja chcem ist k nemu dufam že ma zobere...

teodorka
7. apr 2010

tak super diiik

danulka2
8. apr 2010

teodorka aj ja chodim k Hudecovi a je suprovy.Hlavne pristup k pacientkam a o vybaveni ambulancie ani nehovorim. ,,vsetko pod jednou strechou". No a v Bojniciach mame detskeho dr.Danihela a tiez som s nim spokojna 🙂

teodorka
8. apr 2010

vsak ja este budem od Vas vela potrebovat poradit teraz ma ani nenapadne co vsetko....ale ste zlate 🙂

kkoperni
8. apr 2010

teodorka a kde to vlaste budes byvat? ci budeme susedky? 😀 😀 😀

teodorka
8. apr 2010

kkoperni bud dovtedy -do leta nieco kupime alebo ak nie tak zatial do prenajmu a potom budeme riesit kupu alebo mozno aj stavat ...zatial len hladame a sami nevieme kde ,Bojnice sa nam moc pacia len je to tam o hodne drahsie ako inde ...Ty byvas kde?

kkoperni
9. apr 2010

ahojko, teodorka ja byvam na zapotockach...a keby som si mohla vybrat tak by som tiež isla byvat tiež do Bojnic ale presne ako pises strasne mastneeee....no čo už.....

bubba
9. apr 2010

teo v sebedrazi dakto predava dom s 9,5 arovym pozemkom..som videla inzerat v novinach

bubba
9. apr 2010

ja neveim ale mna to do bojnic nikdy byvat netahalo...ked tam uz clovek byva tak to straca to svoje caro...a okrrem zamku a zoo tam nic take nie je co by ma tam tahalo.kopec zazobanych nemeckych dochodcov na turisitke,zapchy cez mesto ked su strasidla alebo ine akcosky ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre