Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

bubba
16. sep 2010

@qetinka hehe ďalší moj a katrinkin spoločný známy má foťák za pár šupov - olympus - tvrdí že do fotťáka netreba investovať,ale zato za objektív by vraj kúpil nové auto,hehe 😀
oto je pán fotograf susede fotil dcéru - a také úžasné fotky porobil...aj ja mám také momentky z jednej akcie môžem poslať link do ip kto chce omrknúť ako fotí...

@katrin21 to je teda šupa za ten televízor to ked poviem mojmu mužovi,ktorý už 5 rokov čaká kedy sa nám pokazí tv aby mohol kúpiť lcd.tak tam nabehne hned zajtra.nie je niekde na nete k dispozícii k vidieu,aby som ho mohla trošku podráždiť??? 😀 😀

teodorka
16. sep 2010

bubba my sme tam boli okolo pol siedmej vecer a nemali takmer nic ,mozno 5 televizorov ,nejake 3 sporaky ,sacky do vysavacov,ziarovky a to bolo hadam cele nay ...ale nebolo to cele vypredane len oni sa stahuju do noveho a niektore veci ktore tam uz nechceli prenasat tak dali so zlavou

danulka2
16. sep 2010

ahojte,krasny vecer zelam.

ollako
16. sep 2010

ahojte baby vedeli by ste mi poradit, kde pecu nejake pekne , chutne a nie drahe torty?

monulik0209
16. sep 2010

@lenadka no ved zajtra sa chystam k doktorovi,tak uvidim co mi predpise,lebo stale mi je blbo a neprechadza to...dakujem za info vypytam si v lekarni,dufam ze nieco mi poradia...

katrin21
17. sep 2010

@bubba
obavam sa , ze uz tam nic nebude..ked sme tam boli v stredu, bolo tam asi 7 TV uz len.. jeden sa predal pred nami, jeden sme brali my.... ale skusit mozete

katrin21
17. sep 2010

@ollako
skus v Bojniciach vedla radia Beta( na kruhaci na vstupe do Bojnic hned dolava).. tam su celkom pohoda ceny a vraj dobre pecu...

danulka2
17. sep 2010

ahojte, ta cukraren sa vola Klaudia. Majitel je p. Mikula a tel.c.046/5416105. Ja si tam pravedelne na vianoce objednavala cajove pecivo a je vyborne.

lenonka
17. sep 2010

@ollako ja chodím do hradca, sú skvelé a idem tam v pondelok, tak veznem číslo

qetinka
17. sep 2010

Bubba dik vsak posli pozriem..
pozerala som aj jeho stranku...
a myslim že dobrý foťak robi vela...mam kompakt,foti skvele..a viem ze digi zrkadlovka bude ešte lepsie🙂))

bubba
17. sep 2010

jeeeeeeej quetinka to je fakt pekné 😵 šikulaaaaa

bubba
17. sep 2010

@qetinka a šak ked si pozerala jeho stránku tak také podobné fotky nápaité robí. Ja by som ti poslala link na tu našu akcošku čo fotil,len neviem kde som si poznačila link 😅 😅 😅 😅 takže fáááááááákt neviem hehe... 😀

ollako
17. sep 2010

@qetinka ahoj tak ty fotis??aj ludi? 😀 ak ano mohla by si nam spravit nejake profi fotky 😉

ollako
17. sep 2010

a baby napadlo mi nemate niektora po detoch nejake kresielko, napr od FP? 😅 a tiez by som chcela nejaky nosic napr. manducu, alebo liliputi, chcela by som to pozicat, zamoszrejme nie zadarmo 😉 , a ak by mi v tom drobec vydrzal, tak by som aj odkupila...bojim sa to kupovat, ze by sa mu v tom nepacilo a zbytocne by som to kupovala a kedze som v zivote nic nepredavala , tak neviem akoby som sa toho zbavila 😅

eimiky
18. sep 2010

ollako tak skús kúpiť nejaké použité na mmb niekedy sa dá zohnať za super cenu, že ani na tom neprerobíš veľmi keby si to potom zas predala 😉 požičať ti nemám aké, ja som všetko popredala, lebo druhé neviem kedy bude a aj tak je stále niečo nové tak načo to budem skladovať

eimiky
18. sep 2010
eimiky
18. sep 2010

@ollako http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9378261&tab=1 toto som mala ja pri malom a neviem si to vynáchváliť

eimiky
18. sep 2010

@ollako http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9396841&tab=6 tu je ako lacno 😉
už končím...

bubba
18. sep 2010

@eimiky u nás hrazdička 0- bodov - totálne zbytočná kúpa 😝 malá to neznášala

eimiky
18. sep 2010

@bubba možno záleží aj aká, u nás teda sa malý vedel prehrať veľmi dobre,tá čo som mala ja,mala príjemnú melódiu, žiadne tie otravné a bolo ich tam viac a boli dve úrovne hlasitosti, dokonca aj baba čo ju odomňa kúpila takisto spokojná.Ale samozrejme každé dieťa je iné ale preto sa neoplatí novú kupovať za 50 € keď sa dieťa nebude hrať.Ale pokiaľ kúpiš na bazári za pár koprún a pomaly za toľko ju predáš, nebude ti potom ľúto vyhodených prachov.

lenonka
18. sep 2010

@ollako ja mám baby šatku, ak cheš, požičám

qetinka
18. sep 2010

http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...
Olako ja som mala tento nosic a max.spokojnost...uz je aj predany za dobru cenu...volakedy poziciavali tovar na skusku..ci vyhovuje maminke a dietatku...popozeraj..oplati sa podla mna...
a fotim rodinu a znamych ....pre zabavu 😉 🙂

lenadka
18. sep 2010

@ollako ak dieta nosit tak bud v tom nosici nejakom ergonomickom alebo v satke, ja mam satku a som maximalne spokojna, malej sa v nej paci a uviazes ju ako potrebujes 😉

katrin21
19. sep 2010

no, ja som uz pocula lenka o detoch, co sa v satke zadusili....a tiez som sa docitala, ze v nej nema byt dieta viac ako 2h denne kvolliu chrbtici, a to iste plati aj pre autosedacky( niektore maminy totiz nechavaju dieta v autosedacke aj doma , ked napr. varia a maju tak na neho vyhlad.ale mimco je tak vlastne v polosede , co zatazuje jeho chrbticku....) takze tak..... 🙂

ollako
19. sep 2010

baby dakujem za rady, dakujem za ponuku na satku, ale satku moc nechcem, neviem to viazat a muz by to asi na seba nedal 😅 ...priklanam sa viac k tomu nosicu...

kochanka
19. sep 2010

Ahojte baby. Som tu nova a rada bz som sa k vam pripojila ako snazilka ak mozem. S manzelom sa uz snazime o babo vyse troch rokov a stale nic. Chcela by som sa vás spýtat ak ma niektora skusenosti s pani doktorkou Mihalovou v Bojniciach co na nu hovorite. Pretoze za cely cas co som s nou tak nejak so mnou neriesi to ze sa nedari otehotniet estte mi ani krv nezobrali diky za odpoved

ollako
20. sep 2010

@kochanka s tou lekarkou nemam skusenosti ziadne , ani neviem kdo to je...ja chodim k Hudecovi a viem , ze on sa zaobera aj asistovanou reprodukciou,mozno by som zmenila lekara 😅 .... 3 roky je dost dlha doba na to , aby zacali zistovat, preco sa vam nedari...mozno postaci nejake tabletky na ovulaciu a je to 😉 drzim palce

danulka2
20. sep 2010

@kochanka ahoj, mam jedinu radu-zober si kartu a chod od nej prec. Mne v tehotenstve liecila tvrdnutie brucha sumivym magneziom a ked mi v Martine na genetike doporucili zahlasit sa na rizikovej ambulancii, tak mi tam dr.povedal, ze to sumive som skoro vsetko vymocila a ucinok ziadny. Pocula som na nu vela kiksov, tak som sa hned po porode prehlasila k Hudecovi. A ako pise ollako, ze ma odbornu amb.na asist. reprodukciu, tak ti bude vediet najlepsie poradit.

b.janka
20. sep 2010

ahojte baby... ja riešim problém čo s malou... energie má za 20 detí... chcela by som ju dať na nejaký šport... ale vôbec neviem čo je v pd... chodím do práce a z práce... a o takýchto krúžkoch vôbec nič neviem... tak ak by ste o niečom vedeli prosím dajte mi vedieť...ďakujem

lenadka
20. sep 2010

@katrin21 to co si pocula nebolo o satkach ale o babyvakoch-uz som to pozerala na internete 😉 malu nosim denne tak cca 2 hodiny, hodinu doobeda a hodinu vecer, pokial sa spravne uviaze-ma gulaty chrbatik nie prehnuty ako luk je to ok, dokonca ten uvaz kt. mam ja rada je dobry na klbiky, podla vyjadrenia ortopeda, nim mozno na cast dna nahradit balenie na siroko 😉
@b.janka akurat som pisala kamoske, jej mala chodi na gymnastiku v Handlovej, ze by som tam skusila malu dat, hm neskusite??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre