Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kika13
1. dec 2007

danulka2 vitaj medzi nami 😀

kika13
1. dec 2007

mame to na dvd v priamom prenose 😠 , krk by som mu vykrutila 😠 ☹ ☹ ☹

mimonenka1
1. dec 2007

čauko, kika, no uznaj, ze je to zaujimave stastie v nestasti a zober si ak tam bol s milenkou, bude to len tazko vysvetlovat vlastnej zene, ked pridu poliajti, no nech, mal tam nechat aspon telefonne cislo, svina

kika13
1. dec 2007

stastie je akurat v tom, ze v tom aute nikto nesedel, sme sa asi velmi z neho tesili ☹ , mam pocit ze on ani netusi ze tam bola kamera to bude prekvápko 😠

mimonenka1
1. dec 2007

len nech to ma stonasobne neprijemnejsie

kika13
1. dec 2007

vravim, ja keby ho chytim tak masaker 😠 😠 😅

kika13
1. dec 2007

a kde ste vsetky 😕 😕 😕

srdcko
1. dec 2007

baby, dneska mam syna u svagrinej, tak dneska je z neho tiez Handlovcan, tak hadam poslucha..
kika 13, to mi je luto s tym autom, ale neboj, bozie mlyny melu pomaly, ale isto 😉
vitam nove babenky, ste priamo z PD?

srdcko
1. dec 2007

baby, mame na hoteli rocne babo, boli s nim na pohotovosti, dali im recept, ale to male potrebuje lieky hned, lebo do rana ze uz moze by neskoro a tie lieky im nechcu dat ani v nemocnici na detskej JISke...ze az rano o 8 mej v lekarni 😠 😠 a to male do rana moze chatit sekundarny zapal moz. blan, daco strasne, ze ta odmietne aj primarka JISky.. 😢

kudlanka3
2. dec 2007

Srdcko ako to dopadlo z bábom???To je strašné,čo sa v nemocniciach deje...Mám vlastné skúsenosti,už tam dcérka pár krát bola... ☹ ☹

danulka2
2. dec 2007

dakujem za privitanie 🙂 Zienky co robite v takomto necase s detickami? Nas je trochu ako to pocasie lebo mu lezu stolicky.Chudacik moj ☹

stanka_11
2. dec 2007

Maťka, mas IP 🙂

kkatrina
2. dec 2007

ahojte, vítam nové prívlastky, nech sa vám u nás páči 😀

my sme včera večer prišli z Jalovca, povinne sme naklusali gratulovať svokrovi a oni mne a manželovi 😠
ale som taká sklamaná a naštvaná že to ani opísať neviem, hlavne sem nemôžem napísať ten dôvod lebo ja sa hanbím aj na miesto niekoho iného ☹

zajtra idem behať po doktoroch a samozrejme Dávidka budem vláčiť so sebou lebo s ním nikdy nemá kto zázračne byť 😠

jediná pozitívna vec celého víkendu je, že som včera spravila dve skúšky, už mám celkovo len tri a potom štátnice 😲 😀

danulka2
2. dec 2007

zienky uz mate darceky pre svojich drobcekov? co ste kupili?

danulka2
2. dec 2007

mam len taku malu otazocku : je tu niekto z Bojnic?

srdcko
2. dec 2007

kudlanka, nakoniec daco zhnali, ale ni to, co mali, ale daco podobne...
danulka2 nas maly dostane auticka, meter, detsky stol, telefony z izby do izby a oblecko

kika13
2. dec 2007
tina78
2. dec 2007

Ahojte kočky! Tak sa k vám pridávam do klubu aj ja. Túto stránku som objavila len vdaka Stanke_11,tá mi dala tip, tak som rada...
😵

bebek
2. dec 2007

Ahoj , vitam aj ja nove babule,Danulka, ja nie som z Bojnic a neviem, ci tu niekto je, ty ano?
Katrina, gratulujem ku skuskam a prepac, ze som taka zvedava, ale za co sa to hanbis za niekoho ineho? ved napis 😉
Ja este darceky nemam,ale mozno si budete mysliet, ze mi sibe,ja uz som ozdobila stromcek pre malu.
Baby, malo uz nejake vase dieta afty? Ako to vyzera?

kudlanka3
3. dec 2007

Srdcko to som rada,až ma zamrazilo,keď som si to prečítala,tak je dobre,že niečo zohnali. 🙂 Danulka2 malá dostane stavebnicu,školskú tašku,barbie,oblečko,kozmetiku a malovatká... 😀

livia1
3. dec 2007

ahojte nove kocky.
kudlanka3 vari sa tu stretavame? nieje mozne ze sme tu naraz. 😀

kika13
3. dec 2007

vitam dalsi prirastok 😀 , kati to je do jedu, ze ti nema kto byt s prckom, s kym si sla behat po doktoroch, zo sebou? Tina ty si odkial 😕 ?

srdcko
3. dec 2007

kika13, toho maca ma suseda a Ado s nim moc nekomunikuje...mozno, ked bude vacsi, my zase mame ten hovoriaci hrniec, s tym sa vie prehrat aj hodinu 🙂

bebek, to je v poho s tym stromcekom,a nezhodila ho este? Ja sa toho tak bojim, ze ho budeme len zo zeme dvihat 😀

danulka2
3. dec 2007

bebek ano som priamo z Bojnic. Srdcko je ten hrniec taky dobry? Lebo maly sa nevydrzi dlho hrat s nicim,tak by som nieco uvitala hlavne,ked potrebujem navarit.

lenadka
3. dec 2007

Danulka2, ahoj, ja nebyvam v bojniciach ale pracujem tu-pri nemocnici 😉
to s tym hranim poznam, aj ked je mala vacsia, je to stale onicom ona sa sama zahra malokedy 😝

kkatrina
3. dec 2007

maťka jasné že behám so sebou, najprv na testy na kožné, chrbát mám oblepený od hora až dole 😖 , potom na krv na infekčné a nakoniec ešte na imunológiu, Dávid všade so mnou. Ešteže sú všade zlaté sestričky a hneď ma zobrali. Potom sme pokračovali do tatry, nakoniec sme kupovali mikuláša a nejaké veci na vianoce v tescu a ešte som stíhala o 12 poradňu - má super ekzém na lícach a hrudi, len sa modlím, aby to ani zďaleka nebol atopický ☹

baby viete aká som krava ? doslova, malý celý týždeň otrasne spával budil sa každé 2 hod, až moja mama so svokrou mi museli v piatok povedať, že Kati ale on ti je hladný! No jasné, namiesto 120 ml vypije večer 170 a spí od 7 do pol jednej. Bingo! A to som mama dvoch detí. Hanba 😲 🤐

lenadka
3. dec 2007

kati-ale moja, na jeho vek si mu davala spravnu davku-tak co? 😉 Pri vsetkom co mas na krku si si to nemusela vsimnut, snazila si sa este aj cas dodrzat aby ho brusko nebolelo, tak si nenadavaj 😉

jesenka
3. dec 2007

ahojte, aj ja vitam nove prirastky ! vitajte a zaradte sa 🙂 haha, nedavno tu vitali mna 😀 a bolo to mile 😉

tina, gratulujeme k malemu drobcekovi, ako sa vam dari? kde si rodila?
danulka, ty mas paradny vekovy rozdiel medzi detickami, to mas super, starsia uz s malym vela pomoze, vsak?

kika, s tym autom ma to mrzi, to vie cloveka fakt nastvat !!! nemate ho ani tyzden a uz vam ho rozmlatia, a zvlast ked to nie je vasa vina !

kati, co je atopicky ekzem? ja som taka nevzdelana 😅

stanka7
3. dec 2007

Ahojte tiež vítam nové prírastky.Kati s tým si nelám hlavu mne sa to tiež stalo a však malý nevie povedať že mu už dávka nestačí 😉Naša Lucia mala tiež ekzém všetko mala zakázané ale chvalabohu jej to prešlo a bola som u super kožnej doktorky hned jej trafila masť.Nechcem byť zlá ale detská doktorka jej dávala všetko možné a nepomohlo tak som vzala kartu a bolo. 😒 Ale tiež ma upozornila ak jej to neprejde do troch rokov môže to mať vrodené a navždy a to ma štvalo 😠 Teraz má šesť rokov a po ekzéme ani stopa. Dúfam že ho ani mať nebude.

kkatrina
3. dec 2007

Stani mne dala detská lekárka hneď kortikoidy ale najprv sa ma opýtala či s tým súhlasím. Inak aj tak ho v stredu zoberiem k primárovi na kožné, ja idem na kontrolu tak zabijeme dve muchy jednou ranou.

My sme Kubkovi kúpili pod stromček pultík s náradím a knižky, ešte to doladím nejakým oblečením. Po minuloročnej skúsenosti keď bol zavalený hračkami a aj tak mu to bolo na druhý deň úplne jedno, som sa rozhodla že ho naučím prežívať Vianoce duchovne. Inak mne to už tiež nič nedáva, keď vidím od októbra vianočné reklamy, a keď vianoce konečne prídu, tak necítim absolútne nič.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre