Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
7. dec 2007

kati to je dobry napad, my sme mali len drevenu doma robenu zavesila som na spagatiky hrkalky a podla potreby som ich menila-bavilo ju to 😉

srdcko
7. dec 2007

marcelka je vona ruzova clenka? vitaj 🙂 ....baby, ved mi ked dame dake stretko, sa nemestime s ratolenstami ani do kulturaku 😀

marcela2908
7. dec 2007

srdcko ďakujem... 🙂

paska
7. dec 2007

júj či sa rozrastáme 😀

jesenka
7. dec 2007

fiiiiha, ale ste toho popisali! vitaj marcelka, kde si bola doteraz ? 😀

marcela2908
7. dec 2007

jesenka ďakujem... ja som nevedela o tejto stránke a v poslednom období som mala trošku chaos, tak nebol čas se niekam "zaradiť"

paska
7. dec 2007

marcelka hod foto či ťa nezname 😉

marcela2908
7. dec 2007

jediné foto čo sa mi tam podarilo dostať je moja dcéra... ja nie som priamo z PD

srdcko
7. dec 2007

a z priamo z PD znamena z kade?

paska
7. dec 2007

marceli to ti zachylu zmažú 😒

jesenka
7. dec 2007

cely tyzden mam naplanovane studium po veceroch, a tak strasne sa mi nechce, ze sedim kazdy vecer za netom, som zavisla, pomoooooooc

kika13
8. dec 2007

ahojtéééééééé, vitame nove tety 😀 , vsak ani my nie sme vsetky priamo z Prievidze 😉 . Samko vyspevuje v posteli som ho tam dala, ze hadam zaspi, dneska sa zobudil o siedmej a nechce ani jest, fakt neviem preco, vrieckal pri flaske ako divy ☹ .

kika13
8. dec 2007

co? vymazu ked mas len fotku maleho alebo malej? To je nejaka blbost, nie?

marcela2908
8. dec 2007

Ja som zo Seče a čo sa týka tej fotky, tak nech ju vymažú... to bol vlastne iba pokus nejakú fotku tam dať...

stanka7
8. dec 2007

Ahojte vitajte nové maminy.Dnes bude u nás chodiť Mikuláš na dedine tak ideme aj s krpcom dúfam že nebude húkať ked zbadá čerta 😀 Aspoň že neprší zatiaľ 😖

paska
8. dec 2007

čafte 😀

kika vymažu aj mne vymazali 😒
aha tu kuk https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

marcela2908
8. dec 2007

Takže radšej foto odstránim... a bude to OK

kika13
8. dec 2007

vsak aj katrinka je zo Sece 😉

tina78
8. dec 2007

Baby a nie ste voľaktorá z Kamenca alebo zo Zem. kostolian?

srdcko
9. dec 2007

paska, to aj mne vymazu fotku? to je diskriminacia ☹

paska
9. dec 2007

srdcko len ked na teba prídu 😀

lenadka
10. dec 2007

ahojte nove baby 😉
pasik peknucka fotka 😵 😵 😵

lenadka
10. dec 2007

Katka, tak ako? Neozvala si sa, ja som cakala ci mam ist k Vasim ci nie a som stale pripravena 😀

kudlanka3
10. dec 2007

Môžem sa niečo spýtať???Čo je to to IP???Ďakujem... 😅 😅 😅

lenadka
10. dec 2007

kudlanka, IP to je interna posta. Ikonka je vpravo hore za menom, resp. prezyvkou vlavo je pocet deti, datum.....vpravo fotoalbumy. IP-interna posta a potom trojuholnik s vykricnikom. Ak chces poslat IP tak pri uzivatelke kliknes na IP a napises jej spravu 😉

kkatrina
10. dec 2007

leni ďakujem za ochotu, ale ja som dnes taká roztržitá že som ti aj zabudla zavolať, že sme to dnes expresne doručili do Handlovej, takže paska ak ešte nevieš tak to už máš u maťky 😉

inak dnes sme boli na nákupoch, minuli sme strašne veľa koruniek, a nič dokopy nemám, teda nič pre nás, všetko len pre okolitú rodinu, som hnusná ale niekedy mi vianoce pripadajú ako len také vyhadzovanie peňazí, čo všetko by som mohla kúpiť za to deťom a nám alebo ušetriť do domu 😠

kkatrina
10. dec 2007

maťka, ďakujeme za presenty, povedz Vladkovi že som sa doma naštvala, lebo Peťko mi ukradol všetky perá 😠 ale tej fľaštičke sa potešil, že už má dve, tak môže Vladko niekedy prísť na záťah 😀

kika13
10. dec 2007

kati odovzdam Vladkovi, rado sa stalo 😀 , my dakujeme za oblatky 😝

kika13
10. dec 2007

fusak som odovzdala 🙂 , Andrejko ho uz dneska aj vyskusal 😉

paska
10. dec 2007

veru vyskušal 😉 jesupeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre