Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kudlanka3
11. dec 2007

Lenadka ďakujem. 😅 😅 Na všeličo som iné myslela,len nie na poštu... 😀

kkatrina
11. dec 2007

dobré ránko 😀

ja dnes zarezávam už od 5, Dávidkovi sa dnes nechcelo spinkať dlhšie 😒

pasi som rada, že sa ti páči a si s ním spokojná 😉

kiko13
11. dec 2007

Ahoj Kati

Peťovi odkazujem, že niekedy si čas na ten záťah nájdem a perá sa ešte nejaké najdu 😀

kkatrina
11. dec 2007

ok, Vladko odkážem, on sa len poteší, lebo z jedného záťahu prišiel v sobotu ráno, a ver mi, vôbec som ho nechválila 😀 😠

kiko13
11. dec 2007

No čo narobíš Katka, občas sa zadarí 😀

jesenka
11. dec 2007

baby ja som hotova, objavila sa pricina lucinkinej nespokojnosti v poslednom tyzdni ! musim sa pochvalit - MY MAME ZUB !

kkatrina
11. dec 2007

jesenka tak to ti gratulujem, ste sa poponáhľali 😀

inak Kubkovi vyšiel prvý zub keď mal 14 mesiacov 😀

jesenka
11. dec 2007

no kkatrin, to by som brala asi viac, cim neskor vyjdu, tym neskor sa zacnu kazit, nie? 🙂

stanka_11
11. dec 2007

Jesenka, tak to mozme zajtra "oslavit". Deturence si daju mliecko, a my to, co mozu kojace maminy 😀

jesenka
11. dec 2007

stani, to asi nebude caj s rumom, ze? 🙂))

danulka2
11. dec 2007

zienky nam vysli prve zuby v 3.mesiaci 😀 ale teraz sa malemu nemozu prerezat druhe horne stolicky ☹

kkatrina
11. dec 2007

Stani meníš fotečky? 😀

aj ja by som už mala, ale keď sa mi tááááááááááák nechce ☹

kkatrina
11. dec 2007

tak si ma k tomu dohnala 😀

švagrina stiahla nejaké nové do pc, tak mám z čoho vyberať 🙂

kika13
11. dec 2007

jééééj 😀 , krasne fotecky ste si popridávali 😉 , my este po zuboch ani stopy 😅

jesenka
11. dec 2007

danulka, v 3.mes.? paanecku, to je poriadne skoro !!!

jesenka
11. dec 2007

jeeej, lenadka, dostala si pochvalu v teme "vyznajme si sympatie"

danulka2
11. dec 2007

jesenka obe moje deti mali takto skoro zuby. U Domci mi to moc nevadilo, lebo som ju kojila 2,5 mesiaca ale Tomaska som kojila 9 mesiacov a veru som si aj poplakala, ked tak dobre zahryzol 😅

danulka2
11. dec 2007

zienky kade chodite na prechadzky s drobcami? Aj sa tu niektore pravidelne stretavate?

lenadka
12. dec 2007

jesenka-vazne??? Idem kuknut 😀 😀 😀
gratulujem k zuuuubku, este ze je len jeden tym ta moc neuhryzne, mojej 1. narastol v 10 mesiaci, kati teda a to som si myslela ze je neskoro 😅 ale tvoj ma teraz krasne zubky ako perlicky-som si stihla vsimnut 😉

kkatrina
12. dec 2007

leni dik, inak mamina ma strašila že ak bude po mne tak 40 horúčky a pod., ale našťastie na to, že mu išli tak neskoro tak to bolo ukážkové, akurát nás jeden deň potrápili očné, ale on si vždy vypýtal mastičku na jasná, dali sme nurofen a bolo to ok. 😀
Dávidko už slintá poriadne teraz a kukala som mu do pusu už má jasienka také naliate, tak ten bude asi rýchlejší 😝

danulka mi sa stretávame tak sporadicky, ja pochádzam z Jalovca, tak keď idem k rodičom tak hodíme stretko s lenadkou a stankou 11 - inak to je aj moja bývalá kolegynka, kika je tiež bývalá kolegynka ale s tou sa tretávame častejšie, máme aj také iné techtle mechtle 😀
ale baby z ha sa stretávajú - kika a paska, v Ráztočne stanka s jesenkou, tak si musíš vybrať kde to máš najbližšie 😀 😉

lenadka
12. dec 2007

Lucka mala prve zuby hroza horucky, ale napodiv od stoliciek to islo vsetko ok aj rychlo vyliezli a len z miernou prehankou 😉

srdcko
12. dec 2007

my cakame na ocne zuby, ale stale nic...tie prve som ani nevedela, kedy vysli, az ked sme u susedy dali adovi lyzicku a cinkla, to uz mal Ado pol roka 🙂 , hned sme posielali sms-ky po celej rodine 🙂

kkatrina
12. dec 2007

srdcko nám očné išli medzi prvými, posledné stoličky 😀

kika13
12. dec 2007

ahojte, vsak spravime dake hromadne stretko 😉

danulka2
12. dec 2007

kika na valentina a poparime drobcov 😀 😀 😀

kika13
12. dec 2007

danulka 😀 😉

kika13
12. dec 2007

ta tvoja slecna ti uz urcite aj vela pomoze s malym, ja som mala 18 ked sa mi narodil brat, tak mam teraz dvoch šmajchlíkov 😀

kika13
12. dec 2007

paska kde síííí?

lenadka
12. dec 2007

kika, jej mas takeho brasku maleho🙂 skus paske zaspievat: "paska moja desíííí, chybas mi ta desííííí..." a ona pride-vazne!!! 😀 😀 😀

kika13
12. dec 2007

pasi idem za pol hodinu do mesta 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre