Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

bubba
6. jan 2008

srdcko,
sak som sa ta pytala ci sme neboli spolu v porodke,ano mala sa narodila presne vtedy..ja som bola pekne naprd po porode tak ani presne neviem,s kym som lezala☹som mala este pol roka problemy po porode.ale teraz uz ok.aj mala mala problemy rok.ta je uz duplom ok,riadna nezbeda,inac inteligentna..(ver ci nie,ale uz pozna 3 farby detska dr nechcela verit a ked sme sa predviedli,tak ostala zirat...ze 3roc.deti by mali vediet2farby...)
flimi,
sorry ale ja nie som studovana,asi kazim priemer 😀
z porodu si nic nerob,ja by som uz isla zas len este nemozme,dake zdrav.komplikacie...
moja susedka rodila s EPI a vobec sa necitila od pasa dole,vobec nevedela kedy tlacit a tak...keby sa jej stane to co sa stalo mne,tak by dieta asi tazko zachranili,este ze mala normalny porod.druhe chcela rodit tiez s EPI ale Dr.jej povedal ze uz vidi hlavicku ze je to zbytocne lebo to zabera az po pol hodine...inak az ides rodit v bojniciach tak ti ju aj tak nedaju lebo su tam strasne proti tomu...inac ja osobne by som si to nedala,tiez som sa pred porodom na to pytala aj mojho gyn,aj so sestrickou som sa o tom rozpravala atd...asi by som sa bala nasledkov.ten porod neni az taky hrozny da sa to prezit(pokial nebudes rodit s Durcenkom😢)si myslim,ze zena je na to stavana a prisposobena rodit prirodzene a pri porode zene z tela odchadza aj nejaka chem.latka neviem ako sa to presne vola,ktora sposobi to ze sa zena strasne rychlo vyrovna s porodom,"zabudne"na bolest a mozemti potvrdit,ze tu fyzicku bolest si veru neuvedomujem.

flimi
7. jan 2008

Bubba prepac to s tymi studovanými som nemyslela zle.... 😕 to bolo skor pre Renatku nehnevaj sa a dakujem velmi pekne ta vsetky rady... ale myslim ze si zalozim nejaky zosit a budem si pisat poznamky 🙂

bubba
7. jan 2008

flimi,ja som len zartovala,vsetko v pohodicke,keby som nebola lemra leniva,aj ja studujem,nie som az taka blba 😀
a ak ti mozem odporucit tak si ani necitaj ani nestuduj pred porodom,je to tak najlahsie,nebudes mat potom zbytocne depky ako baby co lezali na prenasani somnou a plakali co im kadekto kadeco narozpraval...ja som sa nikoho na nic nepytala,az po porode a plakala som uz az posledny den ked uz som mala ist domov a doniesli mi posledny obed 😀 😀 ja uz som sa na to ani kukat nemohla...hehe

kika13
7. jan 2008

ahojte, ja som po porode bola 2 mesiace uplne mimo, asi po troch som si mohla konecne poriadne sadnut aj na dlhsi cas 😅 , ja keby sa mam teraz ucit pri prckovi tak by ma siblo asi, tento rok ma caka vodicak, nechce sa niekto pridat, ci vy ste uz vsetky soferky? 😕

kika13
7. jan 2008

ja som si pred porodom citala vselico a bolo mi to na dve veci, na cvicenie som nechodila a porod bol lachky aj a rychly aj tak, na stastie 😅 , ale boli by ma asi naucili dychat na cviceni, to mi moc neslo vam poviem

srdcko
7. jan 2008

bubba, my sme lezali spolu na izbe, ako si napisala, ze si rodila s dircenkom a ze si plakala posledny den, tak si to ty...mne sa norodil vtedy chlapcek poobede, ak si pamatas, bola si mi zavolat sestricku, ze uz asi idem rodit 😀

kika13 ado jazdi s maminou asi od dvoch tyzdov, prvy krat dokona lezal len v perinke na prednej sedacke, lebo sme este nemali autosedacku 🙂

kika13
7. jan 2008

srdcko no krásne, to ani radsej nikomu nehovor 😀

srdcko
7. jan 2008

nehorim, pisem, ved nas nikto nevidel..... 🙂

srdcko
7. jan 2008

nehovorim som myslela 😀 😀

bubba
7. jan 2008

srdcko,
no aj som si matne spominala ze taka mlada babenka,ale sorry meno ani neviem.ako sa vam dari,vsetko ok?musim ti nazriet do albumov ak sa neurazis,kukneme co si to za fesaka porodila,ci sa nam nahodou do buducna nebude hodit 😀 😀
kika,
ta musim sklamat,ja uz mam tiez soferak uz zopar(11rokov) takze pokial mi nezoberu vodicak tak sa v autoskole neobjavim dobrovolne 😀 😀
inac moja mala je v aute varena pecena,my sme furt na nejakych akciach,plavanie,MC,navstevy deti,rodiny,nakupy..
fuj baby,akurat pozeram v crepinach vypoved tej matky co jej zabil ten ozran dieta 4mesacne....normalne som sa rozplakala.to je strasne ja si to neviem ani predstavit,ani nechcem,boze,a ten chrapun co ich zrazil ze sa staral o to ci je jeho hnusny bastard pes v poriadku...a takyto ludia vladnu dnesnemu svetu....
☹ ☹

bubba
7. jan 2008

no srdcko,riadneho fesaka mate doma....najviac sa mi pacili tieto fotky:moj 1.mikulas(chudacik,to vsetko popapal,alebo ste boli s tatikom taki pazrosi ako my a vsetko ste mu pozrali 😀 ?)ale tutovka je"aj muzi maju svoj den"tak takych zaberov aj my mame milion,baby ze su tie detska najkrajsie ked spia????(a aj najlepsie,ze?)
boze,musim ist upratovat dnes musim ist skor spat ako o 1-00 lebo uz kolapsnem 😖

srdcko
8. jan 2008

bubba, kludne si pokukat albumy...dari sa nam dobre, sme zdravi, k doktorke chodime len na preventivky, takze v pohode...len je niaky moc aktivny, vysava, umavy podlahu, dokonca mi v robote upratuje kluce podla cisla 😀, takze sa doma nenudime.... jasne, ze sme mu s tym mikulasom pomohli ,ale tento rok uz to bolo horsie, uz nam toho vela nenechal 😀 ....aj ja hovorim ze najlepsi je, ked sa spi, a najlepsie je, ked mozme spat obaja...

bubba a viec je najhorise na takychto pripadoch? Ze chlapik sa prizna a dostane este menej, ako ked mladi chlapci sfajsuju 100 korunacku ☹ chuda mamina, to musi byt strasne..

stanka7
8. jan 2008

Ahojte bubba ani ja nie som študovaná 😀 To len zo srandy.Ale chcela by som v budúcnosti až sa bude dať aspoň Bc.Teraz študuje manžo a ja pri dvoch deťoch mám čo robiť.Lucia je prváčka tak sa učím s ňou.Ale aspoň niečo učím sa anglinu.Srdcko to máš pravdu ja by som takých ľudí nepustila z basy do konca života som zlá? 😒

bubba
8. jan 2008

baby,
to co ked som dosla kuknut regiony tak pd az na druhej strane...vsetky regiony tu faxcia o 100 sest a vy sa len ucite.... 😉
srdcko,
ty uz chodis do roboty,ked ti maly upratuje kluce podla cisla???to je pohoda,aj u nas sa stale umyaju ucicky a jadiky a chcela by kadeco mozne si navymysla...este ze malo byvame doma,tak nema na to priestor 😀 😀 ale ked uz sme poobede od tej 5 doma a do tej 22 kym zaspi(dnes mam sviatok zaspala skor)tak uz vidim ze s nou vsetci certi siju...sak ked uz bude byvat dlhsie svetlo tak sa pojde von,ete musime dako vydrzat...
este k tomu mikulasovi...ja som aj tento rok velmi dobre selektovala balicky....co sa tyka sladkosti som svina,ale raz mi bude za to do buducna vdacna...ja jej sladkosti dam,ale tesne poobede tak to je vacsinu najedena,tak sa nenaje sladkosti zbytocne ako kombajn....juuuj a ako nema rada umyvanie zubov,ale necha sa prehovorit chudiatko...chichi...
Stanka,naco ti je titul Bc.myslis ze ti to nieco pomoze ku kariere,alebo mas len chut studovat???uz ked budes robit bc,tak pokracuj aj dalej naco ti je titul ktory nic neznamena,ked uz tak poriadne....a nie nie si zla ked tvrdis,ze by si takych ludi ako ten dusevny mrzak co zabil to dieta nepustila do konca zivota z basy...to si este laskava...co vsetko by som mu ja urobila to ani radsej nepisem,lebo sama zlaknete 😀 😀 stanka ty si odkial,napis mi do IP aka znama tvar...

stanka7
8. jan 2008

Bubba nespíš?Ja sedím pri PC čítala som voľnú diskusiu že svokry skoro som sa pošťala od smiechu ked som čítala niektoré príspevky. 😀 S tou školou snívam možno až mi baby odrastú ale to už budem asi starena 😀 Ono vieš ked čítam ponuku zamestnaní tak pomaly chcú všade prvý alebo druhý stupeň Vš. 😒 Ale niekedy aj tá škola ti je na figu.No čo už čas ukáže 😀 Máš IP.

bubba
8. jan 2008

jaj este nespim moja sory som povypinala internet,bo som malej robila kalendar.podla toho IP sa asi nemame z kade poznat,mozno z videnia...bru noc

srdcko
9. jan 2008

bubba, ano, ja uz pracujem...k tej vysokej skole, ono sa hovori: viac znamena hlupy vysokoskolak ako sikovny stredoskolak...ale niekedy staci mat stastie a hlavne znamosti, bohuzial, je to tak v tomto state....ved aj ja si hadam raz spravim tu vysku, ked bude Ado vacsi 🙂
Stanka7 tu VS si mozes robit aj po 40tke, za to sa uz aspon neplati 😀 ...len aby sme uz v 40 tich neopatrovali vnucata 😀

stanka7
9. jan 2008

Srdcko tak dík v 40 mi už asi nebudú fungovať mozgové závity 😀 Bubba odhaľ identitu 😀 Myslím daj foto. 🙂

bubba
9. jan 2008

sorry ale tato sa mi paci viac 😀 😀
Mas IP

kika13
9. jan 2008

bubba daj si svoje foto lebo ti admina zmaze fotku ako paske a mimonenke, zato ze tam mali deturence a nie svoje aktualne a realne foto 😅

kika13
9. jan 2008

dufam, ze sa tu teraz nebude skupinkovat podla toho kto ma VS a kto nie 😖 😠 , je pravda, ze mne bola dobra akurat nato, ze som sa dostala do prace, ale z vedomosti z nej som tam nevyuzila absolutne nic, tak neviem naco som sa tam 5 rokov zabijala, ked v praci na menovkach nemozeme mat ani napisane ze mame titul, takze oslovenie pani inzinierka mi nehrozi a podla mna je to trapne, ked to niekdo vyzaduje aby ho tak oslovovali, poznam takych a vzdy sa na tom sulam ako kon 🙂

kkatrina
9. jan 2008

mne Vs zobrala už 4 roky života a môžem len dúfať že mi to raz vráti 😲

srdcko
9. jan 2008

ziadne skupinkovanie 😠 ....ja som napr rada, ze nie som teraz na VS, ked pocuvam, ake tam riesia PROBLEMI , tak mam pocit, ze som stara.... 😀

stanka_11
9. jan 2008

Ahojte babule. Ja som vas uz davno necitala, ale co sa tyka mojej VS, tak som maximalne spokojna a keby sa to dalo, tak sa na nejaky cas vratim spat na skolu. Aaaaach tie krasne casy studentske 😢 .
My sme od noveho roka chori. Teploty, kasliky, sopliky....nevieme sa toho zbavit. Vam sa aktualny virus vyhyba? Uz sme tyzden s malou neboli vonku a je to na nej vidiet ☹ .

kika13
9. jan 2008

Stanka my sme zatial fit, musim si zaklopkat, akurat tu ranku co ma po ockovani ma uz mensiu, ale z casu na cas mu z nej tecie este taka vodicka, tak ideme zajtra na sono uzliniek pod pazuskami. Tak sa liecte, budeme na vas mysliet 🙂 . Stanka este mozno pride cas, ked sa vratis ucit, ked budes chciet vidiet Vandusku aj cez den, lebo v tejto praci je to skoro nemozne, rano pojdeme do prace a drobci budu spat a ked pojdeme z prace uz budu zase spat, krasny zivot ☹

bubba
9. jan 2008

caute dievciny...dnes zase len na skok,inak letim zehlit 😀
Katrina,
filozoficka otazka...ako lepsie by si nahradila tie 4 stratene roky zivota???(inac podla mna studium nikdy nie je strata casu co sa tyka osobnosti to da cloveku vela...horsie je to aj s uplatnenim...wops...)
Kika,
ked zrusi tak zrusi,mne je to jedno,ja sem chodim pokecat a nie sa prezentovat...a inak,srdcko pojde potom prec tiez 😀 😀
Kika,
inac uz sa to skupinkuje,lebo odkedy sme zacali komunikovat my"neVŠ"tak Paska sa robi ze jej nejde net 😀 😀 😀
Stanka,
my sme tiez ok a dufam ze to tak aj zostane...ked su deturence chore tak to neni bohvieco ani pre ne ani pre nas maminky...tak pevne nervy...preco sa toho nemozete zbavit?chodite vela medzi ludi alebo co sa deje?
Kika,dufam,ze uzlinky v podpazusi budu neskodne...
tak ahojte zase zajtra na skok... 🤐

srdcko
10. jan 2008

bubba, mna zatial neodhalili, ale chystam sa to zmenit, len niak nikdy doma nevyda cas... ☹

kika13, s tou robotou masa pravdu, volakedy nam tatino chodil rano prec a vecer sa vracal domov a teraz tak chodim ja...ale volam cez den opatrovatelke a ked pocujem, ako maly blaboce do telefonu, az srdiecko zviera...a najkrajsie je, ked prides domov a uz ti kyva z okna, po nocnej ma napr. vyzeraju uz v okne...je to tazke ☹ ...ale aspon aj tato sa nauci trosku varit, upratovst a taaak 🙂

stanka_11, sa drzte, papajte vela vitaminkov a poslite chorobu papa 🙂

lenadka
10. jan 2008

srdcko, dobre si to vymyslela ako chlapa naucit varit, upratovat a tak 😀 😀 😀 ja som mala tiez taky pokus, ved sme v rovnakom veku deti nastupili do prace, akurat mne svokra doma bolo tak s tého nebolo nic 😅 ale este mam druhy pokus vo vlastnom 😀
jaaaj baby, ja keby nejdem na VŠ tak asi ulice zametam 😀 moja stredna hnojarska by mi bola na dve veci 😀 ved uz druzstva nie su ani aku kravu podojit by som nemala 😀 😀 😅 o to tazsie to bolo na vyske, vsetko ucivo gymplacke dobehnut -lebo odtial isli vsetci profaci, napr. chemiu, matiku som mala na SS iba 2 roky! total duta, matiku som sa ucila cely rok a skusku spravila na 4x, ale to aj preto ze nas profak co ma ucil cez semester dostal infarkt a druhi nam davali priklady co sme nebrali, u svojho na 1 pokus-pockala som kym sa vrati. a chemiu som si musela prelozit do 2 rocnika-lebo to sa fakt nedalo a ja chemiu nemam rada 😝 😠 a mala som secky mozne organicku, anorganicku-tie som prelozila a este v druhaku analyticku, biochemiu fuuuj no to bolo 😠 🙄 potom to uz bolo ok, na skolu by som isla hocikedy znova len druhy rocnik by som nejako preskocit chcela 😝 😀

srdcko
10. jan 2008

lenadka, hadam ten pokus vo vlastnom sa ti podari...ale bude to tazsie si zvykat, ze uz to za neho nespravi svokra, teda jeho mama...aby to potom neostalo na tebe ☹ ...ale treba na neho tvrdou rukou a obcas aj vydieranim 😀
lenadka ja som chodila pol roka na CEM-TECH, na strednej som milovala chemiu a tam sa mi to tak sprotivilo..akurat si pamatam meno profesora, p.JORIK, zlaty ujo 😀 to ze si robila skusky aj na stvrty krat asi nikdy nikoho zaujimat nebude, moj kamarat ma heslo, ze preco by mal Bc robit tri roky, ked ju moze za 7 rkov spravit 😀 😀

paska
10. jan 2008

ahojte 😀 dievčence ja chemiu milujem 😵 šak som nejaka analytička 😀

bubba skupinkovanie nemam rada ale po tvojom výroku nad ním asi pouvažujem lebo nebol bohvie ako inteligentny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre