Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

bebek
9. apr 2008

ja tiez kupujem pampers -sleep play a ked su v akcii aj tie zelene. A s mliekom mame ten isty problem. Rano,okolo 3:30,vecer a niekedy este pred obednajsim spanim, ked slabo papa. Stanka aj jej to kravske mlieko sladis?Kati, preco ho mate na predpis?
Lenadka, pekna kuchyna, keby som ja mala uz tvoje problemy ☹ Potichu ti zavidim, ze ste uz tam... My stale cakame na povolenie a na uver a dufam, ze v lete uz zacneme.

paska
9. apr 2008

katrin aj ja mam dobreho anjela čo mi nosí z metra 😀

stanka7
9. apr 2008

Bebek nesladím jej ho vypije a hotovo. 😀 Idete stavať?Leni vari sa to dá do poriadku 😉

kika13
9. apr 2008

aj ja mam doma dobre ho anjela co mi vsetko nosi z metra 😎 😎 😀

kika13
9. apr 2008

podrastol prave o par centimetrov 😀

lenadka
10. apr 2008

halooo pasi uz vyrážame 😀 😲 😲 😲 😀

kkatrina
10. apr 2008

bebek ja som alergička - astmatička - tak pokiaľ dieťatko nemôže byť kojené má nárok na mlieko na predpis - ale iba hypoalergénne alebo antirefluxné. V podstate len 3 druhy - beba, humana a nutrilon. Iné poisťovne nepreplácajú.

no ja tiež obyč. mlieko nesladím, ale Kubko už pije len kakao 😀 ráno a večer

stanka7
10. apr 2008

Ahojte katrinka ako sa ti diétuje? Ja mám aj knihu tú na tých 90 dní a skončila som na 20. 😀 Nemám pevnú vôľu a tu sa to ani nedá ked je spoločná kuchyňa šlo by to určite keby máme kuchyňu sami.Mám sa pozerať ako sa zvyšok rodiny napcháva 😠 Možno raz...

susika
10. apr 2008

katrinka-to ako, to mlieko je u alergikov na predpis do 3 rokov? ja som počula, že len do roka. moja polovička je alergik, tak preto ma to zaujíma.
lebo ja sa už teším, ked malá bude mať aspopn rok, dám jej obyčajné plnotučné, lebo s týmto nutirlonom je to des. včera som bola vziať 3 krabice a skoro ma vykotilo z tej sumy.zasa to zdraželi.už je na predpiš 190 sk a bolo od 120-140....čo dodať.
baby a čo hovoríte na huggies plienky?spokojnosť, či nespokojnosť?pampers sú super, ale fakt dosť drahé.my sme zatial mali tie najmensšie tesco, ale tie väčšie sú o ničom

paska
10. apr 2008

susi huggiesky som vobec nepouživala ale teraz ked už krpec podrastol začala som kupovať tie nohavičkove a su super 🙂

lenadka
10. apr 2008

hej pekne su to plienocky pasi, malemu sekla 😀 😉

aajinka
10. apr 2008

zdravim vas

bubba
11. apr 2008

ahoj ajinka 😀

srdcko
11. apr 2008

bebek, ked pouzivas pampers- sleap&play nestalo sa ti, ze sa ti mala precikala....ja som ich kupila a nelubili sa mi, lebo ked som ho kolkorazy chytila na ruky, moc vytiekol az na zem a celu ritku mal studenu....ja kupujem teraz len tie z Billy a Hugiesky...

paska, ake nohavickove to pouzivate?

aajinka vitaj 🙂

kika13
11. apr 2008

Nam dlho trvalo kym sme nasli plienky, pri ktorych som ho nemusela v noci prezliekat, pouzivali sme aj tesco fialove, boli fajn len mal stale zadocek zapareny, teraz pouzivame huggies premium superflex, alebo pampars active baby s pruznym pasikom naboku. Huggiesky sa daju dobre zatiahnut, lebo maju vzadu na chrbatiku siroku gumu, ked sme s nimi zacali, konecne som mohla v klude spat a vzdy ked sa prehadzoval som nemusela utekat pozerat ci nieje mokry, uz som bola z toho nocneho prezliekania fakt na nervy, ked sme mali v uvodzovkach lepsiu noc, tak som ho musela aj trikrat prezliect 😝 . Teraz pohodicka pohoda, bu su v akcii huggies alebo pampers. Aj ked do penazi to ide aj tak kvalitne, ale aspon sa vyspime 😉 .

kika13
11. apr 2008

aajinka vitaj medzi nami 😀

bubba
11. apr 2008

kika presne ten isty problem sme mali aj my...mala odkedy zacala spavat na brusku kazdu noc precikana komplet!!!chvalabohu poslali novu huggies premium v mamaaja vzorku som jej ju dala na noc.....a cuduj sa svete...odvtedy ich kupujeme stale...a dufam ze uz nebudeme moc dlho 😀 😀
S&Plaz strasne plienky vsetci sa na to stazuju neviem preco to este vobec vyrabaju je tu dakde o tom aj stranka a nepisali tam baby nic pozitvne...a este su hrozne aj tie active baby.
na den davam happy-ies a na noc Huggies-sf(koli cene)

srdcko
12. apr 2008

ja tiez nechapem tej reklame na S&P, ze vydrzia 9 hodin a rano sa mas zobudit so suchou ritkou 😠 ...inac happy su velmi dobre, len malokedy je to JUMBO balenie za dobru cenu...a vsimla som si, ze lepsie ako oranzove pampersky su aj plienky z lidla, lebo vydzia dlhsie...

ale uz sa tesim ,ked budemebez plienok, aspon rychlo nasporom na novu kuchynu 😀 😀

kika13
12. apr 2008

ja som tiez o active baby nechcela ani pocut, ale moj ma nahovoril, ze toto su tie s tym pruznym pasikom na boku, tak som sa nechala presvedcit, ze vyskusam a som spokojna aj s nimi, su dvojake jedny su bez pasika, a tie som mu nevedela poriadne zatiahnut, ale katrinka si chvalila prave tie, ja som len cakala kedy ich uz miniem ked som ich mala, chcela som sa ich zbavit cim skor 🙂

zuzuh
12. apr 2008

Ahojte. Nemozete mi poradit ako sa vola tento penzion. Nachadza sa v Bojniciach.
http://www.limba.com/sk/slovensko/ubytovanie/ho...

srdcko
12. apr 2008

zuzuh, mas IP 🙂

danulka2
12. apr 2008

ahoj srdcko, ja uz sa tiez neviem dockat, kedy sa maly odnauci od plienok. Ale akosi sa mu moc nechce 😝 lapajovi jednemu. Pytat sa nebude a nebude 😒

paska
12. apr 2008

ahojte 🙂
srdcko su to huddies pull-ups su také autíčkové 😉

srdcko
12. apr 2008

aha, ale oni su dost drahe, ved ich tam je len 17, tedfa ako som dobre pozerala obal

paska
12. apr 2008

250,- stoja ale ved ked sa učime na wecko tak prečo nie? na noc ma obyčku cleverku 😀

srdcko
12. apr 2008

tak to potom hej, ale keby som mala mat jeden balik na 3 dni, tak mame rozky na pridel 😀

kkatrina
13. apr 2008

stani diétuje sa mi tak že som to po 8. dňoch vzdala pretože mi malý prestal v noci spávať a už som jednoducho nevládala. ☹
ale inak tá diéta je celkom fajn, dá sa to zvládnuť

kika má pravdu ja na pampersky nedám dopustiť 😉

stanka7
13. apr 2008

Ahojte aj mne sa páčila tá diéta lebo som nemávala krče ked som sa najedla a pri bežnom stravovaní sa niekedy krútim ako had 😒 Aký ste mali deň?Ja som behala s malou po vonku aj doobeda aj poobede však bolo fajn. 😎

srdcko
13. apr 2008

ja som dooveda upratovala a chlapi sa boli pozerat na stadione na fuciku a poobede sme sli zase na futbal do pravenca a teraz mam nocnu, ale uz pojdem pomaly spat, ale psssst 😀 dobru 😔

kika13
13. apr 2008

aj nas ocko bol dnes na futbale v pravenci 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre