Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kkatrina
29. okt 2008

Leni dobrý nápad 😀 a aj lacný 😀 😀 😝

danulka2
29. okt 2008

suhlasim 😉 😀

danulka2
29. okt 2008

kde ste? Co vsetky 😔 😉

kkatrina
29. okt 2008

dievčence práve som polovicu svojej prvej výplaty oplieskala na čižmy - dvoje ☹ a ešte uteráky aby som bola presná 😝

srdcko
29. okt 2008

aspon su pekne tie cizmy 😀 ...treba si spravit radost, ja som bola za prvu vyplatu len u holica....
ja som dneska muzovi kupila siltacku, este mu chcem jeho oblubene CD, malemu mam uz knizky, sadu na kreslenie, a daco na oblecko....a ostasnym neviem, ale sporim desatkoruny, tak hadam do vianoc daco za to kupim....
akurat nam odfuklo potah z auta, tak idem hladat von....hadam najdem, pekny den 😀

danulka2
29. okt 2008

srdcko nasla si? Myslim ten potah 😀 . Ty uz mas tych darcekov. Ja este nemam nic ☹

srdcko
29. okt 2008

nasla, bol pred vchodom ,ale zvrchu sme ho nevideli...a ked som ho dvihala, tak sa ma sused pytal, ci my uletela bunda 😀 😀

danulka2, ale tieto sa vyberaju najlahsie, horsie to bude co nasim, vasim ,prarodicom 🙄

martinka16
29. okt 2008

Ahojte babulky....

tak som tu na chvilu,,,by ste asi neverili ale my sme stale chori teda aby som upresnila Samuelko je uz OK (KLOP KLOP KLOP) malinkate sopliky len ale to je uz nic aj ocka ma OK uzmu neslzia a nelepia sa...

...zato ja dievcence to taham 4tyzden s chorobou mam sice ATB a zajtra ich mam dobrat a fyzicky sa uz aj citim lepsie neboli ma telo ani klby a vsaly ale naspat ma boli hrdlo a kaslem ale na sucho ,,,dnes som bola znova u doktorky ze po tejto stranke ziadna zmena , skor zhorsenie a dala mi ZODAC lieky pre alergikov co ma zarazilo bo som nikdy ziadnu alergiu nemala a mam vyslovene suchy drazdivy kasel tak na nejaky sirup ale ziaden mi nedala tak som teraz na pochybach ci si nejaky nemozem dat trebars calciovy alebo Sinecod .....
tak uvidim ci vobec ten Zodac zaberie aj ked neviem na co by mal asi zabrat,,,,

Inak nove nic a vidim ze sa tu uz veselo preberaju vianocne darceky...aj ja mam uz par a zasobujem sa nimi uz od septemra ....

Tak pekny vecer babulky

lenadka
30. okt 2008

martinka mal by zabrat aj mne raz tak dala moja obvodna na kasel Zodac, ale ked si das sumive kalcium k tomu nic nepokazis 😉

danulka2
30. okt 2008

Ten Zodac je skoro ako Dithiaden. Doporucujem ho brat vecer, lebo ja som po nom do hodiny spala ako babatko 😉 .Mal by utlmit kasel ak je suchy drazdivy. Po infekcii moze kasel trvat aj 3tyzdne.

zuzanka07
30. okt 2008

ahojte, prave som sa zaregistrovala.Rada si po veceroch precitam aktualne prispevky na fore a som rada, ze niektore z Vas aj poznam. 🙂

kkatrina
31. okt 2008

Zuzka vitaj 😉

ja nemám kúpený ani jeden vianočný darček a vidím to na posledný týždeň pred Vianocami 😝 niečo som síce poobjednávala, ale či to príde?....................

ak niektorá z vás vymyslí originálne darčeky pre svokrovcov dajte typa 😅 😕

paska
31. okt 2008

kati pištolu 😅 😀 😀 😀

danulka2
31. okt 2008

Zuzi vitaaj. Konecne ta tu vidim 😉
paska dobre 😀 . V lepsom pripade guttalax 😉 😀 podla toho ake mate vztahy

stanka7
31. okt 2008

Ahojte dobré tipy na darčeky som sa pobavila. 😀 Ja mám zatiaľ len pre neter šál a toaletnú vodu pre muža som objednala športové nohavice z quelle ale ich už videl na obrázku tak musím niečo vymyslieť a dcéram netuším hračiek majú dosť 😖

kkatrina
31. okt 2008

paska, danulka 😀 😀

idem sviečky páliť, tak prajem príjemný víkend a písmenkovať budem až v pondelok 😉

martinka16
31. okt 2008

Ahojky zeny....

tak tipy su fajnove ja by som asi volila pre svokrovcov to co oni pre nas ,,,,mame celkom OK vztahy hlavne odkedy tam nebyvame ale aj tak si musim davat pozor na jazyk lebo vyslovenie vlastneho nazoru podaktorych clenov manzelovej rodiny vytaca,,,,a to je len nazor....

Zuzka vitaj .... a prispievaj... 😀

Tak Dievcence najlepsie na kasel mi asi zabral sirum Sinecod ale este stale nevykasliavam a nieje az taky drazdivy len ked vela rozpravam alebo zvecera len teraz neviem ci mozem Zodac kombinovat so Sinecodom tak som ho radsej vynechala,,,maly vyzera byt OK klop klop klop dufam ze to tak aj ostane a budeme moct zacat plavat na jar sme chodili a nic mu nebolo ,,,,

Inak sa ako mate ?

paska
31. okt 2008

martinka nam zaberaju tie sačky od lenadky 😉
a vítam nový prírastok 😀

zuzanka07
31. okt 2008

Ahojte, dakujem za privitanie 😀 Mozno namet na darcek - my sme vcera dali odfotit deti na Rozvoji, a dnes, ked sme boli zobrat fotky, tak sme zbadali vo vitrine hrnceky, tricka, podlozky pod mys, vankusiky s fotkami. Vyzeralo to pekne, tak sme dali urobit hrnceky s nasimi drobcami 🙂

srdcko
1. nov 2008

zuzanka07 vitam ta.....u nas je to zo svokravcami take fifty-fifty...svokru mam v CR, tej co poslem, tak je rada, hlavne za take prkotinky, ako maly na hrnceku a pod. a svokor? skoda slov, jeho priatelka povedala ze nic nechcu, lebo na moje meniny mi ani ruku nepodali a zistili to az po mesiaci, ze som mala sviatok, tak ze by bolo trapne, aby som im daco kupovala pod strom ...ale ked nekupim nic, bude to ako pomsta, takze sprchovacie to istia 😀 vari si nohy nedolamem 😀

a mojim rodicom chce segra kupit kavovar, tak sa asi poskladame a starym rodicom tiez neviem co....

paska, aj tento rok sa vidime v PD? 😉

patricia3
1. nov 2008

ahojte 🙂

paska
1. nov 2008

srdko prave som sa vtratila z pohotovosti je mi zle mam horucku a boli ma cely clovek

srdcko
1. nov 2008

aha, tak skore uzdravenie paska...

vitaj patricia3

zuzanka07
1. nov 2008

paska, prajem skore uzdravenie.
srdcko, my pri pomysleni na vianocne darceky rodicom a hlavn svokrovcom sme totalne zufali.Rodicom sa nam pri troche stastia ppdari kupit darceky ale svokrovcom je to hotova pohroma. Ked sa ich opytame co chcu, tak zaznie oblubena replika " nic, mame vsetko, nerobte si starosti ". A ak nam nieco napadne a uz sme rozhodnuti to aj kupit, tak sa ci jedna alebo druha strana, nastastie , stihne pochvalit tym, ze uz si nas napad zrealizovali sami. ☹ 😠 .A potom rozmyslaj a trap sa ....Najlepsie by bolo, keby sme im dali deti aspon na jeden cely den a vianoce by sme mali aspon my 😀
patricia3 ahoj 🙂

kika13
1. nov 2008

zdravím 😀 , vítam nové ružové tety 😉 , paska co máš chrípku? Ja ešte o darčekoch ani nechyrujem 😅 , už by bolo načase dačo zháňať. Konečne ste sa tu trošku rozkecali 🙂

danulka2
1. nov 2008

zuzi dnes som to starkej navrhla a suhlasila 😀 , takze sup sup tam s detickami 😉 😀
paska aj ja zelam skore uzdravenie a vela zivocisneho tepla 😉 😅

hanzelka
1. nov 2008

ahojte dievčence,po dlhšej dobe sa tiež hlásim,keďže už chodím do práce tak nestíham písať ale občas si vás aspoň prečítam. 😉 apropó vianoce ... to je strasné už su zas pred dverami........ hodte este dake navrhy na darceky aby bolo z čoho vyberať... paska skore uzdravenie...

danulka2
2. nov 2008

hanzelka ty tu chodis tak neskoro 😉 , ja uz o takom case pod paplonom 😀 .Uz sa tu niekde pisalo, ze svokrovcom gutalax alebo booombu 😉 😀 . No a chlapom ponozky, aby sme my mali co upratovat 😠 😀

martinka16
2. nov 2008

Ahojky zenyyyy,,,

Tak ako svaitkujete?Ja viem niesu to najradostnejsie sviatky ale aspon si zaspominame na strakych a dedkov a babky alebo aj priatelov....

Vyzera to tak ze choroby mame pomaly vsetci za sebou ,,,maly ma stale nejaky suchy kasel ale len vecer ked zaspi tak si pokasle ale ani sa neprebera a spinka spokojne dalej,Vcera ale biedne papal nejak mu nechutilo a veru vecer sa aj vyzvrackal asi mu nieco nezapasovalo a dnes uz zase kakal 2X lebo vcera ani raz ale denes to bolo lepsie aj s papanim,,,,neviem ako vase deti ale nasemu sa este stale nejak prejavuje reflux....dokonca v tychto dnoch velmi tak asi naozaj bolo brusko podrazdene,

No ked uz sme pri tych darcekoch , my si nebudemem davat nic ak tak len drobnost lebo robime novu kuchynu a uz je aj funkcna len este nejake dokoncovacky aby aj vyzerala plnohodnotne ako kuchyna, ale uz mozme varit a papat u seba....

Tak prajem pekny zvysok vikendu

srdcko
2. nov 2008

zuzanka07, mozem vam tu na koni tykat? 🙂

my sme mali vianoce vcera, maly bol u svagrinej, tak sme boli hyrit...ako najprv sa preberal vsade fucik, potom som to psychycky vzdala, odpojila som sa od muza a zvysku muzstva a zabavila som sa a ani som neminula 😀 gentlemani este nevymreli 😀 ...

paska ako si na tom? my sme chceli ist dneska do HA zapalit sviecky a nenasli sme cintorin 😀 sme bludili medzi tymi ulickami a vzdy sme vysli do dakeho pola alebo novostavby..co uz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre