Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

srdcko
14. apr 2007

idem sa ucit, papa a pekny zvysok vecera 🙂

paska
14. apr 2007

srdcko chodíš do školy?

srdcko
15. apr 2007

nie, idem od septembra na VS a tam sa robia prijimacky, tak sa musim ucit 😢

paska
15. apr 2007

tak vela šťastia 😉 a na jakú?

srdcko
15. apr 2007

na verejnu spravu a personalny manazment do trencina...dik, to stastie budem potrebovat 🙂

paska
15. apr 2007

srdcko tam chdím aj ja na buduci rok štátnicujem 😉

srdcko
15. apr 2007

a nepoznas nahodou Matu Ilanovsku? a da sa to zvladnut takto popri materskej?

paska
15. apr 2007

nemoznám a zvládnuť sa to dá kukni na mna 2 deti mangel na robotách v zahraničí......ale niekedy mi z toho riadne šibe hlavne teraz ked nám začína skuškové 😖

bebek
15. apr 2007

Paska ty si dobra, pre boha, ako sa ti to vsetko vlezie do hlavy? Ja na sebe pozorujem, ze cim som starsia, tym sa mi tazsie zapamatava.No mozno,keby sa zacnem niecomu venovat, tak je to inak. No a to este stihas aj konika 😀
Srdcko, kolko mate zubkov? My uz 4 a ta brada a nos to je tiez najoblubenejsie.
Baby, tu v UK ani len caje nepredavaju pre babatka. Len dzus, ja som si aj priniesla, ale uz mu bude koncit zaruka, no ale ved idem domov...

srdcko
16. apr 2007

ved kolke baby takto studuju a zvladaju...a daku skolu si musim spravit, lebo z gymplom vela nezmozem...aj moj muz hovori, ze musim byt inteligentna a najst si robotu od 7-16 hod, potom do skolky, navarit a upratovat...a ked nevyda, ze pojdem do Yazaki a aspon mu budem nosit izolacky 😀 ako robite si z toho srandu, ved mam este dake 2 roky na matere pre sebou 🙂

bebek, nam uz ide osmy zubok, styri hore, styri dole a pomaly sa uz ado chysta aj behat...ako co stretava mamicky na severe, tak ze je dost zubyty na 8 mesiacov 😀

bebek
16. apr 2007

No to je teda riadne zubaty. Segrin maly ma rok aj 2 mes. a ma len 6 zubov...
S tym Yazaki nestras, ja som tam uz strasne davno, pred 11timi rokmi robila[boze to som uz taka stara?] a moc sa mi tam nechce ist znovu. Co tam zase tak posielaju z uradu prace, alebo co?
Ako je to s pracou v PD, asi nic moc, co? Ja som robila pred tym, nez som prisla sem v Tescu, nakupcu na textile, ale ten flek uz asi nechytim a ani neviem, ci mam zaujem, bola to pakaren, cele TESCO a ani platy za to nestali, ved preto som tu...

srdcko
16. apr 2007

ja si idem preto robit skolu, aby som chytila dakeho lepsieho fleka....ako jeden znami, ze ked sa naucim robit ucto a tak, ze mu mozem pre jeho firmu robit papiere....ja som predtym robila ako brigadnik v Unipharme a tam bolo dobre, ako dostat by som sa tam dako cez znamych dostalala, ale tam sa robi na dve smeny, tak neviem.....neviem ,ako je to teraz s robotou. Ja co som bola asi tyzden na UP medzi Pn a nastupom na matersku, tak mi volali na dake pohovory, aj dokonca minule, ci nechcem robit dake cenne papiere, ale ja neposlem maleho k babke, aby som si zarobila, chcem si uzit aspon tie dva roky, nech som s nim domka 🙂

no a zubaty je ako slnko, sak uz mame aj hodinky po rukach a nohach od neho 😀

srdcko
16. apr 2007

a ty co robis v UK? Tam si uz dlho, krstna mojho maleho tam ma sestru a ti sa maju fajn, kupili si za 3 roky byt, auto a uz planuju rodinu...im sa tam lubi, asi je tam fakt lepsie ako u nas

paska
16. apr 2007

srdcko ahoj 😉 si jej teraz dala chrobáka do hlavy tento týždeň sa má vrátiť domov 😅
srdcko a kde budeš chodiť do pd či priamo do tn? ja chodím do tn

srdcko
16. apr 2007

jaj, to som ja netusila, ved aj u nas doma je dobre 😉
no, chcem ist priamo do tn, lebo tam sa neplati

bebek
16. apr 2007

No tu v UK je fajn, ale zit by som tu asi nemohla. Mne dost chybaju priatelia a rodina.A okrem toho sme uz kupili ten pozemok.
Prajem dobru noc.

srdcko
17. apr 2007

takze idete stavat? to budete mat fajn 🙂

bebek
17. apr 2007

Ano , chceli by sme zacat niekedy na buduci rok, lebo ak ma byt v 2009 euro, tak urcite bude vsetko drahe, myslm material a tak, no ved uvidime. Vy kde byvate srdcko, ja mam pocit, ze ta z niekade poznam, alebo sa mi to mari?
Ozaj a co ti robi maly, ked takto vypisujes, moja prave spi, ale ked nespi, tak nemam sancu. A ty ako uspavas, mne sa stale nadari nehat ju v postielke samu, nech zaspi. Mala vrieska, ako keby ju rezali. Ved Femme mi tu uz pisala, ze pridem o krize, pomaly to tak aj bude...

lenadka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
paska
18. apr 2007

lenadka 😀 a ja som sa čudovala že kde si 😕
vitaj 😉 doma

bebek
18. apr 2007

Caute.
Lenadka, aj som si myslela, ze mas dovcu.
Nasi maju net, takze na koniku budem fungovat nadalej, teda, ked mala dovoli.
Budem sa musiet najskor privitat s celou rodinou a tak a potom sa volako stretneme.
Mala mi volako dlho spi, uz dodinu. Ona teraz lezie, batoli sa vsade sa stvera, tak si buchla hlavicku, no dufam, ze to s tym nesuvisi...

srdcko
18. apr 2007

bebek, nas sa uz pomaly zacina pustat a asi mu ide uz deviaty zub 🙂
ja pisem, aj ked je Ado hore, on sa prehra aj sam, obcas sa stvera za mnou, ked som za PC, ale inak sa prechadza po byte 😀 , takze mam free....alebo potom pisem vecer, ked ma muz pusti za pc. Ja som byvala za zapotockoch, ale uz pomaly dva roky byvam u muza na severe...nas maly zaspava tak, ze mu dam flasu a zaspi..sice teraz vecer mu dam, ale nezaspi, je este daku hodku hore a az potom zaspi, teda zase s flasou a sam...no a cez den bud zaspi v kociku, alebo doma zase s flasou 😀

bebek
18. apr 2007

No teda, to je sikovnik, malej to ide trosku pomalsie, ale to neva, hlavne, ze je zdrava. A to spavanie, hovorim, ja ked ju neham samu, tak pomoc. No ale ako som si naucila, tak mam. 😠 A aj ked ju neham v kuchyni na zemi, nech sa hra moc ju to tam nebavi. Zacne sa stverat na mna, tiez ako aj tvoj.

lenadka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenadka
19. apr 2007

...a zabudla som na podstatnu vec-vzdelavam sa🙂 😀 😎... nuz fakt musim uznat, ze toto skolenie ako malo ktore mi aj cosi prakticke dalo, bolo to proste cele na urovni...

srdcko
19. apr 2007

lenadka, ak sa mozem spytat, co robis, lebo ako som citala tvoj odkaz, vyzera to dost zaujimavo....a to, ze svokra ti malu nepostrazila z toho si nic nerob, co si nespravis sama, to nemas 😀 . Ja si vzdy robim srandu, ze keby som ja isla dakam a mojich chlapov by som nechala samych doma, tak Ado sa skor nauci chodit na WC, nez ho tato prebali 🙂

bebek, to je v poho, ked sa este nepusta, aspon mozes byt kludnejsia, ja tiez ked vidim daktore 9 mesacne baba, ako len sedia a to nase sa uz hocka pre dererom na koniku (s mojou asistenciou), tak si myslim, ze je to zavcasu, ale hlavne, ze je zdravy...teraz buva, bo stal o 6tej rano, tak oddychujeme 🙂

paska
19. apr 2007

srdcko ten tvoj ado je šikulka 😉 chalani sú loptoši 😀 a to s tým prebalovaním vyskúšaj keby už tak aj sam na vecko chodil mala by si po probléme 😀

lenadka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
srdcko
19. apr 2007

to akoze moja svokra zije v Cr, tu vidime raz za cas, tak nam je aj vzacna, ale ked ku nam dojde svokor s priatelkou, tak tiez sa s nim iba hraju, von ho nezoberu a ked s nim idem ja von, tak ze ani im ho nechcem dat...to je tazko ☹ akurat sa mi cervik zobudil, tak sa ideme hrajkat 🙂

lenadka
19. apr 2007

No mama je len mama ta sa najlepsie postara🙂
Moja mama a otec malu zase velmi rozmaznavaju. A davaju jej dost sladkosti, co svokra nie-to sa mi paci. Minule sa chuda cela vyhadzala s cokolady-ona jej znesie dost malo a ja jej ju skoro vobec nedavam. To moj ocino bol iniciativny a dal jej velkonocneho zajaca, zjedla s neho kusok a hned flaky po licach. Ale zase na druhej strane chodi s nou na prechadzky, krmia spolu zajaciky, idu na spacir po dedine a ocino sa chvali kamaratom ze aku ma vnucku, krmia spolu zajaciky, sliepky, idu na preliezky, futbal...to svokor zacapne dvere na obyvacke aby za nim nemohla ist 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre