Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

danulka2
14. jan 2009

jej bubba vdaka.Tiez poznam 3drevarov, ale nejako nas to nenapadlo 😅 . Zatial len pozerame aky by nam vyhovoval. Ja by som chcela prirodnu farbu, oble hrany, malu policku nizsie na odkladanie napr. ovladaca a programu, trochu hrubsie nohy, aby sa rychlo nevykyvali 😉 . Myslis, ze by niekto vyhovel mojim poziadavkam? 😅 😀

katrin21
14. jan 2009

lenka: inak k tym navstevamm... to ma Rudino asi z domu... my sme sa doma zdy rozculovali, ze ked my do Jalovca neprideme, tak stryko jak je rok ( aj roky) dlhý (é) tak nepride.... a pritom by sme boli ja radi mat nejaku nastevu, no nie?? Takze musim asi trochu prevychovat, aj ked asi moc to nepojde... ale ved raz za cas.... nechapem, preco je to tak... ja zas rada chodim na navsetvy len mi je luto, ked ja chodim a niekomu sa leni prist ( teraz nemyslim vas, ale tak vseobecne...) mam napr. taku kamosku v Bystricanoch... tiez mi to je od ruky, ale vzdy som JA dosla, lebo som ju chela vidiet.. ona mna vola, ale dojst do Cigla sa jej nechce a pritom ked ide do PD , je to len mala odbocka, kdezto ja to mam uplne od ruky... ale co uz... tak uz tam chodim menej, lebo sa mi to moc nepaci... ale s vami to nesuvisi.... to je len take zamyslenie, ved u vas som zatial bola len raz 😉

bubba
14. jan 2009

danulka kup si stol a nohy si daj dorobit vyde ta to omnoho lacnejsie

martinka16
14. jan 2009

danulka moj muz je stolaaaaar ..... co potrebujes ,,,,,, ????
Inak byby ste sa riadne vykecavali ani som vas skoro nedocitala a aj tak len tak matne si pamatam co ktora pisala,,,

danulka2
14. jan 2009

martinka zhanam stol do obyvacky, ale zatial som nevidela taky, co by sa mi pacil. Jeden bol taky trochu pekny, ale stal asi 4500 sk. Nedam tolke peniaze, ked nieje uplne podla mojich predstav

bubba
14. jan 2009

no tak sa nakoniec priznala 😀 😀

danulka2
14. jan 2009

bubba kto? 🙂

bubba
14. jan 2009

no sak martinka,ja som uz pisala vyssie ze tuto jedna za nas ma doma stolara 😀 ale ze nech sa prizna

danulka2
14. jan 2009

katrin my sme minuly rok urobili vstavane skrine do spalne a aj do chodby a je to uzasne mat tolko priestoru 🙂 . Robili sme ich sami dvaja s muzom a vysli nas takmer o polovicu lacnejsie ako kupene a hlavne su presne take, ako sme chceli, lebo sme si sami urobili nakres.

bubba
14. jan 2009

aj my ideme robit nieco ako vstavanu skrinu(coskoro ...uz sa na tom pracuje)ale bude to skor ako satnik a na dvere zatial nebudeme mat tak to bude otvorene...my mame totizto jednu taku zvlastnu miestnost uzku a dlhu a manzel hccel z toho robit dve detske tak som ho spacifikovala ze radsej jedna vacsia spolocna(zatial lebo mame este jednu volnu miestnost kdyby neco)a z tej uzkej si spavime spalnu a satnik.tak spalna je uz hotova a tento tyz.ma akurat manzo doniest nejake veci na zacatie satnika 😵 😵

danulka2
14. jan 2009

bubba ten moj je tiez ,,stolar- amater,,. Vedel by ho aj urobit, ale po skusenosti s tymi skrinami som povedala, ze uz nic doma robit nebude. Skrine su sice perfektne, ale tych nervov pri tom.Uz nie, dakujem 😉

bubba
14. jan 2009

a postel do detskej izby mam tiez v hlave taky napad a manzel ho bude musiet zrealizovat.postle pripevnena o stenu vo vyske cca 1,5 metra a pod nou skrinky na oblecko a nejaky zaves.a z postele pojde asi smykala mame jednu v garazi to ked sa pretre tak to bude super :o))ale este sme videli jednu robenu z gumolitu a bolo to skvele tak neviem ci radsej neurobime taku...to vyzeralo asi tak,ze na dosku natiahli gumolit a urobili zabradlicko a super to vyzeralo...

bubba
14. jan 2009

danulka sak si pisala ze dojdes na navstevu tak to vsetko raz uvidis 😵 😵 😀 😀 detska aj satnik by mala byt hotova tento rok...a mohli by vyjst aj nejake prasule na ten vlastny vchod na ktory sa uz chystame dva roky 😅 😅

martinka16
14. jan 2009

no danulka ono to tak obcas byva myslim s tymi nervami,,,,ja mam muza stolara a nabytok nikde ,,,,on je sice super kludas ale ked uz ho nieco pri praci vytoci,,,ludia moji ,,,,rychlo prec....no zase sa celkom rychlo aj ukludni,,,

baby teraz som bolala doktorke ze sa maly obcas stazuje na bolesti noziciek,,,,tak mi povedala ze 90perc,rastove bolesti ,,,,ale ze ak by to pretrvavalo mame dojst na vysetrenia,,,,,no nozickami vselico zacina nebudem si nic skraslovat ale tak , taka intennzita aku mi ona opisovala a vsemozne opuchy a teploty to nema ani nevysvetlene modrinky....snad su to len tie rastove bolesti,,,aj ja som to mala ako decko ,,,,nic moc,,,,som si vytpela,,,,

bubba
14. jan 2009

martinka ale ved rastove bolesti byvaju az neskor nie?teda dufam...ja sa pamatam ja som to mala asi ako 10 rocna ked mi rastla stehenna kost..
ale zasa hovoris ze ten tvoj maly je riadne vysoky tak potom to asi aj tym bude ze z rastu.a mozno ma svalovicu....neboj nic z toho nebude...vidis to moze byt teda aj geneticke ked si to mala aj ty 😉

katrin21
14. jan 2009

bubba, dani.: no ved tam kde som dala zaves, to je priestor vedla ( za) vchod. dveri, kt. bol na nic a ma 1,2 x1,7 m.. idealna satniko-spajza... keby som tam investovala, tak sadrokarton a zasuv. dvere spravia idelanu sluzbu + police.... zatial len zaves... ale pomohlo.... a nie je to spatne, to by som nezniesla. 😀

kkatrina
14. jan 2009

leni býva sa super, aj u nás 100% zlepšenie vzťahu a aj vzťahu so svokrovcami - aj teraz som na nete u nich 😀 manžel už išiel na nočnú a nám stále nezapojili net ☹

ja sa už na tie fotky chystám, tak snáď ti ich raz aj doručím 😀

lucijja
14. jan 2009

kkatrina preco mam pocit ze ta poznam? 🙂 nie si nahodou z LpV?

kika13
14. jan 2009

ahoj, chcem sa opytať už vám prišla materská? mne niéééééééééééééééé 😠

ollako
14. jan 2009

ahojte maly mi zaspal,tak som sa sem mrkla

kika ja dostavam z ciech,ale pripomenula si mi,ze si mam vybavit rodicovsky prispevok

lucijja tak ako tehulkujes?

danulka2
14. jan 2009

ahojte, zas som tu na chvilu aj s bozkavacim panacikom 😉 😀

danulka2
14. jan 2009

nikto nic? Tak pustam dceru na pokec. ahojte a dobru nocku

lucijja
14. jan 2009

ollako...mno, uz sa gulam kazdy den viac a viac... 😨 Uz by som to mala najradsej za sebou, aj sa tesim aj sa bojim...hlavne v praci sa mi to hroooozne vlecie...

martinka16
14. jan 2009

Bubba neviem kedy to moze zacat ale pamatam si ze ja ako skolkarka som uz tie bolesti mala,,,,moj otec tiez a vraj to vacsinou zacina okolo druheho roku,,,,,tak uvidime,,,,ale neni to nejak casto,,,,,

bubba
14. jan 2009

no chudatko male aspon ze tak....moja mala ma kopec casu este narastie tak pol metra tipujem 😀 😀 😀 podla vysky rodicov a to by ju hadam nemuselo tak boliet 😅

katrin21
15. jan 2009

ollako: ahoj, oli, spoznavas ma? som Kčena , byvame na tej istej ulici.. teda ja uz nie, ja uz v bytvke 😉 ... ako sa mas??

lucija... nie som z lehoty, ale 4,5 roka som tam chodila.... ale to uz bolo stráááásne davno , mozno si ma ale pamatas.. chodila som tam kazdy tyzden na disku.... ale uz tam nechodim asi tak 12 rokov...

lenadka
15. jan 2009

bubba ty si cislo 😀 😀
katka odpisem neskor mame poradu 😝

katrin21
15. jan 2009

ok, ja idem doplnat fotky na modru strechu... malej som vcera kupila koberec do izby.... akcia zo 4500 na 2400, no nekup to !! je rucne tkany, acrylic... vysoky, makky.. super!!

srdcko
15. jan 2009

kika13, mne uz nechodi, ale iba pridavky, ale zatial nic 😠

ladonka
15. jan 2009

Ahojte babky.Pri teplom cajiku je najlepsie,vobec sa mi nechce ist von.Hmla a zima ☹ ,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre