Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

katrin21
20. jan 2009

jeeej, pekný kobercek... super.. takze nabuduce sedime na novej sedačke 😉

ollako
20. jan 2009

lucijja ja som nebola a poviem ti asi by som sla aspon budes vediet co a ako...ja som tam bola ako idiot,ani dychat som nevedela 😝

bubba
20. jan 2009

lucija je to fakt dobre,spravne dychanie ti dokonca pomoze utlmit bolesti...len pekne chod moja 😉

lenadka
20. jan 2009

lucijja a kde ten kurz robia?

lenadka
20. jan 2009

katrin jasneeee, ked pojdete z Rematy cakam Vas 😀

bambulla
20. jan 2009

ahojte babule tie cvicenia mozu byt aj na nieco dobre ja som sice na ne nechodila bola som trosku leniva ale bola som na tych predporodnych prednaskach a starostlivosti o dieta celkom zaujimave.

lucijja
20. jan 2009

ja som videla ze to robia v Bojniciach v nemocnici, je to aj na strankach nemocnice. Aj u Dr. Hudeca som videla nejake kontakty, tak si vyberiem. Pomohli ste sa mi rozhodnut, pojdem... 😉

srdcko
20. jan 2009

baby na tie cvicenia chodte, je to super, aspon potom viete, ako dychat a lepsie sa spolupracuje aj s personalom pri porode. Ale je sranda, ze z gulania na fitlopte mozete dostat taku svalovicu 😀

lenadka
20. jan 2009

srdcko ja pri druhom tehu urcite pojdem, ved to mam cestou z obeda 😀 😀 😀 😀

molly28
20. jan 2009

lucijja - jasne že potom dam vedieť.Rozhodla som sa pre Bojnice. a ty?Máš už vybratu porodnicu?

lucijja
20. jan 2009

molly28 aj ja som sa nakoniec rozhodla pre Bojnice. Vela som spekulovala ale akurat ma to stresovalo. 🙂 Mas aj zaisteneho nejakeho doktora alebo ides na nahodu? 😀

molly28
20. jan 2009

veru, zbytočne by ta to len špekulovalo...treba sa rozhodnuť razne.... 🙂 😉 mala by som rodiť pri primarovi... 🙂 .

molly28
20. jan 2009

...chcela som povedať, že zbytočné špekulácie by ta len stresovali 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambulla
20. jan 2009

lucijja ty chodis k doktorovi Hudecovi?

dualcore
20. jan 2009

ahojte babule.
no ja som tiez prievidzanka a stahujem sa koli mojmu muzovi do Ba ale rodit ostavam tu v Bojniciach...ako aj pisete...sladky domov 🙂

bubba
20. jan 2009

ahojte fesandy...
dualcore zaujimvemeno ste vybrali pre babatko ...to je akeho povodu este som to nepocula...

lucijja
21. jan 2009

molly28, pobavila si ma, krasny preklep 😀 Ja doktora nemam zaisteneho - nechavam na nahodu. 😉

bambulla: ano k Hudecovi, preco sa pytas? 🙂

lenadka
21. jan 2009

molly, preco primara chces? Poznas ho-myslim tym, je ti to nejaky znamy?

katrin21
21. jan 2009

vcera som ho videla sediet na kave vo výklade v Priore... a minula na Shellke... padla mu penazenka, moj priatel siel okolo a pocul ako si nahlas zafrflal pod nos... ako, tak to radsej ani nebudem po nom opakovat... ale boli to tri totalne vulgarne slova....

bambulla
21. jan 2009

ahoj lucijja-niejaka si mi povedoma asi sme sa tam uz stretli.

srdcko
21. jan 2009

aj ja som rodila pri primarovi a bolo uplne super, nemozem ani makke F povedat

srdcko
21. jan 2009

a to bola nahoda, ze tam bol

bubba
21. jan 2009

srdcko sak on sa vyhulakal na mne tak ked si isla po mne bol uz kludny 😀 😀 😀

lucijja
21. jan 2009

bambulla: ano, aj ty mne si povedoma, asi sme sa tam naozaj videli. Dokonca mam pocit, ze este na starej polyklinike... 🙂

ladonka
21. jan 2009

Mne bolo jedno,kto mi bude pri porode.Len som nechcela Volmana,mne pripadal taky masiar.Maly a pevny.Ale musim povedat ze bol super!!!!!!!!!!!Co sa o mne povedat neda 😀 😀 😀 Sastra ktora mala sluzbu povedala ze este jeden taky porod a zmeni zamestnanie.Nuz je to tazke 😝

lucijja
21. jan 2009

ladonka: 😀 a coze si navyvádzala???

danulka2
21. jan 2009

ahojte, vidim, ze preberate porod. Hudeca mozem len a len doporucit a tektiez dr.Lanyi. Obaja su No.1. A ak mate moznost, da sa dohodnut aj so sestrickou, ktoru poznate a chcete aby bola pri porode. Ved ta sestricka je pri vas cely cas a doktor ,,iba,, porodi to dieta. Ale celkom dobry je aj Gal.

bubba
21. jan 2009

dani gal uz asi nerobi sak mal porazku tusim 😖

danulka2
21. jan 2009

ups, nemam cerstve info 😅

molly28
21. jan 2009

lenadka...chodim k nemu na rizikovu poradnu a som spokojná....poznám ho, ale konkretne moj znamy nie je...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre