Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

paska
26. feb 2009

😀 čavko

katrin21
26. feb 2009

paska ahoj !!

paska
26. feb 2009

čo na mňa kričíš? 😀 som čítala o tých policajtoch ...ja ked mam s nimi dočinenia tak si vždy pomyslím na nejaký vtip o nich a je mi smiešno 😀 potom na mňa pozerajú divne a hneď mi dávajú fúkať 😀 ale mám rešpekt oni tak prísne vyzerajú 🙄

srdcko
26. feb 2009

dobre ranko prajem 🙂

martiina
26. feb 2009

čaute

katrin21
26. feb 2009

sak popiste aj daco viac baby, ... nie len caute a dobre ranko 😀

paska
26. feb 2009

srdcko ahoj 🙂 teba som už davno nečítala, kde sa túlaš?

lucijja
26. feb 2009

čaute baby, ja som dnes bola vybavu do porodnice dokupit...nocne kosele... 😖 buee, neznasam ich... 😀 martiina, kde si rodila? v Boniciach?

danulka2
26. feb 2009

ahojte, konecne som si sadla 🙂 , teda aspon kym sa mi doperie (uz tretia pracka 😝 )
srdcko ozaj si tu davno nebola, mas ,,A"-cko 😉
bubba ja len zistujem co na facebooku vsetko je 😀
inak to tvarohove cesto na knedle ja mam taketo: makky tvaroh, cukor podla chuti a polohrubej muky tolko, aby sa cesto nelepilo. Varit kym nevyplavaju. Mnaaaaaaaam 😉 😀

martiina
26. feb 2009

ahoj luci, ano ja som rodila v Bojniciach
ja robím takéto cesto na tvarohové gule: 0,5kg tvarohu /najradšej ten v alobale/, 250 g krupice, 1káv.lyž. soli a 1pol.lyž.práš.cukru, 3 vajcia

lucijja
26. feb 2009

martiina a kto ta rodil ak smiem vediet? a ake to bolo? prebehlo vsetko v pohode? na oddeleni si bola sama ci so spolubyvajucou? 😀 ale som zvedava,co? ale uz sa mi to blizi a ja bojim bojim... 😕

martiina
26. feb 2009

luci, IP

molly28
26. feb 2009

jeej luci Tebe sa to už faaakt krááti.... neboj sa,ale teš sa 😀 😀 😀 všetko bude oki 😀 😀 😀 a myslim si, že nie si zvedava, len sa pytaj,budeš viac informovaná, ale poviem ti, nech ti povie hoc kto hocičo, aj tak u Teba to bude uuuuplneeeee iné 😀 😀 😀 poznám to z vlastnej skusenossti 😉 😉 😉

lucijja
26. feb 2009

molly ved prave... 😀 je mi uplne jasne ze to bude ine ako vsetky skusenosti dokopy co zozbieram 😀 ale aspon sa ukludnujem. 🙂 aj sa bojim ale aj to chcem mat uz za sebou. No a na malicku sa samozrejme hrooozne tesim... 🙂 aj ty si rodila v bojniciach?

katrin21
27. feb 2009

mata a to nic viac nejde dot héo cesta? len toto? a potom co s tym? davas dnu dzem ,alebo ovocie?

baby, no dnes tu budem asi menej... musim dnes aj tlmocit...
ozaj, vcera som si nasla taku dobru stranku psychotesty .sk a dala som si tam IQ test a vysiel mi 128, he he... dal si ho aj priatel a jemu vyslo 136 !!!! no pekne ma tromfol... 😀 ale to je dobre, vzdy som chcela mat muza mudrejsieho odo mna, inak by som ho buzerovala 😀 ... a su tam aj testy osobnosti, vyslo mi ze som na 50% sangvinik a na 40% cholerik.... teda dost mi to sedí 😝

lenadka
27. feb 2009

ja robim to cesto tak ako danuska, ale tvaroh tiez ten alobalovy a dam tam aj jedno vajicko 😉 a dovnutra bud vykostkovane ceresne, alebo slivky...a dobry typ na sobotu, chcela som robit lievance ale toto sa mi viac pozdava, a urobim ich s makom a orechami-orechove idu u nas najviac 😉 😝 tak ze dnes vecer tlciem orechy 😅 😀 mala mi ich 3/4 zje tak to bude trvat 😀 😀 😀

katrin21
27. feb 2009

ja som tiez chcela robit to zajtra a vies co mi Danko povedal? ze OK... a ja budem jest co??? ze to berie ako dezert 😀

lenadka
27. feb 2009

jemu upec klobasku 😀 😀 😀

katrin21
27. feb 2009

ale podla mna sa len tak vyhraza... ved on to inak velmi lubi.. len ja to nevarim, len mamina, ta ich robi squelé...

lenadka
27. feb 2009

len je to ozaj piplacka, natlct orechy, zomliet, mak zomliet, ovocie vykostkovat to maso je 1-2 😅

lenadka
27. feb 2009

polievku idem robit fazulu, to ten moj miluje, len potom aj... 😅 🙄 😀 ale ed som ju robila 1x tak sa oblizoval za usami ze AKA sa mi podarila, tak som si vysoko nadstavila latku 😝

katrin21
27. feb 2009

lenka, aj ja! minule som 1x robila kyslu sosovicovu, a isli sa zadrhnut aj s Kikou ako im chutila 😀 .... orechy mam natlcene od " svokry" ale pomliet ich nemam ako, ot davam za ulohu vzdy mame.. nemam mlynceky na mak a orechy.. musim si kupit.. za to na mäso mam elektricky, super vec!

katrin21
27. feb 2009

ja uz fakt neviem, co varit,. aj na nedelu... pripada mi , ze jeme stale to iste... ale ked sme pri mlyncekoch, davno śom nerobila fasirky, asi si spravime, aj so zem, salatom! mňam !! 🙂 ale dankovi musim nie vyprazit, ale upiect v trube, lebo inak mu to nerobi dobre.. po rozvode ma zaludok na cucky.... teda uz je to lepsie, odkedy je so mnou, ale predsa iste veci mu nerobia dobre.. bud sa mu grgá, páli ho záha, alebo ho preženie.. napr, z fašíriek.. 😀

lenadka
27. feb 2009

katrin aspon budu zdravsie a nemusis sa s tym tolko prplat kym vsetky vysmazis!! 😉
Aky mas elektricky??? Porad ja mam mtiez ale neskusala som na nom mliet-zda sa mi to cudne-nie je to klasika-su ta, take noze-skor mi to pripada ze to maso rozmixuje nie pomelie, ja som od nasich minule vyfasla klasicky rucny, na orechy mam elektricky-robot /svadobny da ktory fakt pouzivam dost casto 😵 /

lenadka
27. feb 2009

ten je totiz aj na zeleninku-tu kraja na rozne sposoby a aj struhanku na nom nameliem...len na mak mam speci nadstavec k nemu a to kym postavim-to mam ako puzzle 😀 😀 😀

katrin21
27. feb 2009

no tak ten moj nema noze, ale taky ten klasicky šnek... je to tuzim Zelmer alebo tak nejak, stal skoro 3tis. dostala som ho raz na narodky od nasich a je fakt dobry.. normalne funguje ako rucny, ale netreba krutit kluku... ta cast z kade ide mäso je taka ista ako na rucnom...
nejake nadstavce na moj rucny el. mixer mam aj ja, co sekaju, ale moc to nepouzivam, len na slahanie a orechy by to asi nepomlelo.. neviem.... ale skor na ten elektricky sa daju tusim kupit take hlavy, cez ktoré to melie ako orechy.... ale radsej by som si kupila origos na mak a orechy..

srdcko
27. feb 2009

zeny diky za "ACKO" 😀 , ale pracovne dako netiham, tak vas len citam

danulka2
27. feb 2009

ahojte, baby ja som si rok po svadbe /booooze to uz je rokov 😝 😀/ kupila komlpet robot ETA, je tam mixer,slahac,mlyncek na maso, mak a kopu nozov na struhanie napr. uhoriek/na salat/, jablk, orechov ci zemiakov /ako na babky/.Keby som ich mala struhat rucne, tak ma sibne 😉. Bola to bobra kupa, x veci v 1 . Baby a doteraz sa bavim na hrncoch, co som si vtedy kupila - 8 smalt. hrncov s pokrievkami a pekac /horny aj dolny/ a ta cena= 700sk. Dobre vidite. Zlate casy 🙂
Inak to varenie aj mne uz lezie na nervy 😝 . Vcera som nahodou natrafila na hurky a klobasu na pecenie, tak sme dnes mali pecene so zemiakmi a ostalo aj na zajtra. Ale co v nedelu, tak uz som bez fantazie.

sumienka2525
27. feb 2009

Uz dva krat som skusala robit štrudlu z kupeneho list.cesta a vzdy mi uplne splaskne. Neviem nejako vypekat , prave sa ucim nejake rychle a dobre veci a vobec mi to akosi nejde. S varenim problem nemam ale tie mucniky a slane pecivo - ako si mi to nejde.

katrin21
27. feb 2009

ja z listkoveho robim rada take kolacik, ze postruham jablka , pridam skoricovy cukor, urobim z cesta stvorceky a plnim... alebo dam dnu hococku horkej varovej cokolady.. je to super.. stvorcek prepolim, na vrchu spravím rezy nozikom a mam kolaciky ako kupene na pumpe za 18sk/ kus.. akurat, ze ja ich mam za 18 sk 2 plechy 😀 a pocukrím a je... su skvele

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre