Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

mataharyy
15. mar 2009

janko, jo můj manžel je luboš 🙂

martiina
15. mar 2009

ahoj Luci, ešte si v kope? Drž sa! 😵

lucijja
15. mar 2009

ahojte. Tak ešte sme dve v jednom. 😀 Nastastie to zatial preslo, aj bolesti aj vsetko. Uvidime co bude v najblizsich dnoch. 🙂

ollako
15. mar 2009

ahojte lucijja no uz poslickujes, moze to by co chvila 😵 jej sa normalne tesim za teba 😅

hanka21
15. mar 2009

Ahojte....

ollako
15. mar 2009

ahoj Hanka ,Bianka je krasne dievcatko aj ja chcem 😵 😉

hanka21
15. mar 2009

Ahoj.......hej je zlata...ale niekedy da zabrat (ale to kazde malinke),ty mas este take malinke babetko...
no moja mala uz nechce byt v kociku...takze mi uz vsade napeso..

danulka2
15. mar 2009

lucijja suhlasim s ollako, mas tzv. poslickov. Ti sa objavuju 2-3tyzdne pred porodom. Podla terminu ti to vychadza celkom presne 😉
hanka21 vitaj, neboj, tu vzdy najdes niekoho na pokec. Alebo stretko v MC 🙂

lucijja
15. mar 2009

ja by som brala uz keby to bolo aj skor. Tak za tyzden by to bolo v pohode. 😀

mataharyy
15. mar 2009

Tedy já nevím, mám do porodu ještě spoustu času, ale stahy v břiše taky mívám a to čím dál častěji, sice vždy po nějaké době povolí, ale kdo se v tom má orientovat 😠 No jediná jistota je že porod se přehlédnout asi opravdu nedá 😀
Nemáte někdo zkušenosti s baby plaváním Kačátko (či tak nějak) v bojnické nemocnici?? Docela bych tam pak s malou ráda chodila, tak potřebuji nějaké info co a jak 🙂 A kde je nějaké MC?? 😕 Abych věděla kam vyrazit až mi to doma bude padat na hlavu 😀

b.janka
15. mar 2009

mataharyy tak už viem kam patríš... naši manželia sú dobrý kamaráti... ale ja asi tvojho drahého nepoznám... ale keď bývame na jednej ulici sa hádam stretneme 😀

danulka2
15. mar 2009

mataharyy MC je na zabniku. Inak mne tvrdlo brucho od 4mesiaca, tak som si koli tomu tehotenstvo odlezala 😝 , ale nastastie to dopadlo dobre 😉

bubba
15. mar 2009

matahari to plavanie je skvele a lektorka je perfeisna s deckami to vie..
ozaj baby vedeli ste o tom ze babylook to tu uz zavesil a na kliniec a tusim tana teraz plava v kupeloch 😅

b.janka
16. mar 2009

baby ja by som už išla najradšej spať... ale nemôžem... píšem diplomovku... v stredu by som s ňou chcela ísť na odsúhlasenie... a ešte mi chýba v tej hlavnej časti cca 10 strán.. a k tomu musím spraviť abstrakt, úvod, záver, prílohy atď... neviem ako to stihnem... lebo zajtra teda dnes idem s malou k dr a v utorok zase so sebou... mám super týždeň pred sebou... len zhon a stres ☹

monky1
16. mar 2009

b.janka - drzim palceky, viem, co znamena pisat diplomovku, a to som ani malicku nemala. DRZ SA, ZVLADNES TO!

katrin21
16. mar 2009

ahojte, baby.. no dost ste tu popisali. Ja mam za sebou oslavu v sobotu, v piatok vecer sme sa s drahym pohadali, ale to z mojej viny,a ved to patri k tomu. Inak pohoda. Necht sa mi uz celkom zahojil, tak si naň pojdem dat nalepit spicku, ked ma zoberie manikerka.mozno ja dnes, ak bude mat cas. No a odo dneska zacinam chodit na AJ zase.... a vobec sa mi nechce !!! bleee, mam uz tych jazykov plne zuby, sice ma to bavi, ale uz dost dlho tmocim a tak mi vsetky tie reci uz lezu krkom... a som zvedava , aky tyzden ma caka v praci...

lenadka
16. mar 2009

cavte, cavte, lucijja-podaj hlasenie ak si doma...to je take vzruso ked sa schyluje k porodu a clovek je v ocakavani noveho maleho ruzoveho uzlicka 😵 🙂 😵

lenadka
16. mar 2009

matahary, ked ti to bude vsetko padat na hlavu tak prides kumne na kavu alebo cajik pre dojciace matky a bude nam to padat na hlavu dvom 😀 😉 😀 a zoznamim ta s kocikujucou susedou a kamoskou 😉

lenadka
16. mar 2009

b.janka, ☹ drz sa, buem ti silno drzat palce nech to stihnes 😉

katrin, uf ja vobec nie som na jazyky, mal by som tiez AJ zacat a táááááááááááááááááák sa mi nechce 😝

katrin21
16. mar 2009

lenka: ja uz po angl., hovorim, lenze teraz musim casto aj tlmocit aj do angliny a to je ina slovna zasoba... takze teraz si dame na kurze business english... ale ide hlavne o to, ze predtym sme to mali v prac. dobe a teraz po.. a nemam chut tam trcat od 15.30 do 17.tej po- stredu.. ale co uz..

paska
16. mar 2009

ahojte 🙂
katrin a kde to chodíš na tú anglinu? by sa to veru zišlo aj mne

lucijja
16. mar 2009

podavam hlasenie-stale som dva v jednom! 😀
Ale dnes mi zrovna volal sef, ze by ma na tri styri dni potrebovali v praci - srandista. 😕 Povedala som mu ze do roboty nemam ako chodit, lebo nemam ani auto ani nic tak teraz mi zhanaju notebook so SAPom... 😀 To som zvedava co vymyslia...

katrin21
16. mar 2009

do Boyd school chodim

katrin21
16. mar 2009

lucija: a ako ti to zaplati, ved uz si ma n´materskej nie? co ti da na ruku prachy?

paska
16. mar 2009

katrin ďakujem

lucijja
16. mar 2009

katrin21 asi na ruku neviem, ale taketo veci vedeli vzdy zariadit tak nech sa zariadia...

inak baby v boyd schood odporucam lektora Michala Petrovskeho. Mala som uz vela lektorov anglictiny ale Michalov sposob ucenia bol pre mna uplne super. 🙂

mataharyy
16. mar 2009

janko a jak se jmenuje manžel, se poptám drahého, minule zkoumal s kým si to asi tak z jalovce můžu psát, chlap jeden zvědavej 🙂
lenadka, tak jo, kávu i kamarátku beru, bude nás víc nebudeme se bát vlka nic 😀

danulka2
16. mar 2009

ahojte, spominate anglictinu. Ja by som veeelmi chcela vediet AJ, aj som pred cca 4rokmi chodila do kurzu, ale iba 3mesiace ☹ . Kde je ta boyd school? Jazyky mi moc nejdu, tak sa tomu potrebujem venovat intenzivnejsie. No nakolko muz je stale v robote nemam s kym nechat deti, teda hlavne Tomaska.Ono by to chcelo niekoho na konverzaciu. Skusali ste to uz niekto cez skype?

lucijja
16. mar 2009

danulka2 boyd school su pri stanici, tak na rohu, ked ides od cinskej smerom ku stanici v tej ulicke. Myslim ze tam kedysi bola (mozno este je) autoskola.
Skus im tam zavolat, oni su otvoreni vcelku novym moznostiam. A viem, ze lektori aj dochadzaju ked treba. Tak sa skus popytat. 🙂

lucijja
16. mar 2009

Inak baby ja som bola kedysi davno ZADARMO na tom kurze anglictiny s tymi okuliarmi co sa ponaras do hladiny alfa a striedalo sa to s koverzaciami s lektorom, ktory bol origos anglican a po slovensky nevedel ani zatat. To po skole ked som isla na urad prace tak mi to urad prace cele zaplatil ako rekvalifikacny kurz. Bol to 10dnovy pobyt v hoteli na martinskych holiach, s lyzovackou a vsetkym...bolo to super. Ja som bola zaradena na bussines english. Bolo to zaujimave ked sme lezali s tymi okuliarmi a sluchadlami na hlave na zinenkach, zababuseni v dekach...Najpr ezotericka hudba, potom ti pustili anglictinu...Vzdy ked som na konci pocula vetu: a teraz sa preberieme z hladiny alfa a "tlesk" tak som sa strhla a pomyslela si: boze, zase som to prespala. 😀 ale ked sme odchadzali tak nam dali kazety a pracovne zosity a ze si to po mesiaci mame pustit a pracovat s tym a predstavte si, ze sa mi to vracalo. 😕 Nie vsetko, ale rozumela som dost. Teraz ti to veru nikto nezaplati a v tej dobe to bola horuca novinka, ten bobyt by ma stal tusim 25tis. keby si ho platim... 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre