Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

b.janka
2. okt 2009

leni my sme išli v sobotu na lazy na pešo... igino ju niesol iba 3x... inak sama pekne vyšla... bola som z nej v šoku... a dole tiež sa asi 2-3x niesla... ale nechcelo sa jej behať... lebo sa vybehala doobeda pri chate a nespala... tak bolo na nej vidieť že je unavená... keď som chcela aby išla pešo dole tak som celou cestou vymýšľala nejaké blbosti... taz sme naháňali ocina, potom sme robili vláčik alebo sa skovávali a pod... tak viac menej sme celú cestu dole bežali... domov som prišla unavená ako kôň...

aj danuška ako nastúpila do škôlky je chorľavá... najprv mala po 2 dňoch v škôlke v noci horúčku...tak som ju dala k našim... u našich nič jej nebolo... od pondelka som ju dala do škôlky a v utorok už zasa mala zas horúčku... a potom zase do konca týždňa nič... teraz pre istotu pokašliava... ako vravíš... celé prázdniny zdravá a ako nastúpi do škôlky už jej niečo je

leni ja sa už 2-3 týždne cítim na figu... raz mi je lepšie a inokedy sa cítim ako keby som mala mať horúčku... tak uvidím kedy ma to chytí...

kati jasné že danka je zlatá... len je strašne živá a ukecaná... miestami vytáča až do vývrtky... v pondelok bola ivka pre vereniku v škôlke... kým na ňu čakala tak došli do šatne 3 deti a sťažovali sa rodičom že ich dana ubila... tak čo ti na to poviem... len dúfam že z toho vyrastie... lebo na ňu nič nezaberá

bubba
2. okt 2009

moju malu bil v skolke jeden chlapcek (ktory bije vsetko hlava nehlava..)raz v satni som si ho zastavila (aj jeho mamina tam bola samozrejme) a pred nou som ho poprosila ze som sa dozvedela ze volaky faganisko obtlka minibubbu, ze ci by nanu nemohol dozriet a dat nanu pozor kedze je silny chlap.tvaril sa aj urazene aj zahanbene,robil sa ze nepocuva(tusil ze rec je o nom)...odvtedy vsak problem nebol... 🙂

lenadka
5. okt 2009

bubba ty si rodena diplomatka 😀 😉

bubba
5. okt 2009

lenadka,no nahodou sa podarilo 😀 😀 😀 😀 inac v mysli som ho tam masakrovala 😀 😀

bubba
6. okt 2009

halooo baby boli ste na sarkanoch?som vas aj vyzerala ci sa niekto neobjavi...ale nikoho som nevidela..zato pocasie olo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!! 😎

lenadka
7. okt 2009

bubba ja som ani netusila ze sarkany su, musis dat dopredu vediet ze sa chysta akcoska 😀

danulka2
7. okt 2009

ahojte, my sme boli na sarkanooooch, ale nikoho som na tej oblohe nevidela 😉 😀 , len ma skoro zalomilo v krku co som vykrucala hlavu 😀 😀 😀

bubba
7. okt 2009

lenadka sorry nabuduce 😉 danulka no nas sarkan vzlietol asi na 10 sekund a bolo po nom,takze chvalabohu ...mna tento rok krk nebolel 🙂) 😀

lenadka
7. okt 2009

bubba a co minibuba ta neplakala ked vam usiel? 😕

bubba
7. okt 2009

lenadka,neusiel 😀 😀 😀 😀 vyletel,spadol a zlomil sa...neplakala ved tam bolo kopu inych vznasajucich sa sarkanov,nestihala sa obracat... 😀

katrin21
8. okt 2009

baby, cafte

bola som vcera v PD na skvelek masazy u zenskej, co sa venuje energiam a čakram a tak... ty kokso, presne mi povedala, co mam nevysporiadane a ze sa mi preto energia z toho zhromazduje vzadu na krzoch/ bokoch a v maternici a ze preto sa mi nedari otehotniet.Kym neodpustim sebe a tym, co ma blokuju, tak sa nepohnem dalej.. ale ze mam perfektne otvorenu prvu cakru, ze mam pocuvat intuiciu, lebo ju mam velmi silnu a ze staci ked mi ona pomoze otvorut druhu cakru a mozem ficat na astralnych sferach... skoro som odpadla, lebo nie je jedina, co mi hovori , ze mam v sebe cosi take. aj ja to citim... takze bolo super, konecne som iste veci pochopila, ze mi robia zle, ze sa od nich musim oslobodit, dopriat svojej dusi slobodu a priatela prijat a brat takeho aky je , nic mu nevycitat, lebo muzi su iny ako my zeny.... very intressting experience !! wow!

takze asi k nej budem chodievat aj kazdy tyzden.🙂))) zevraj ani chrbat ma neboli preto, ze necvicim, ale ze sa zatazujem starostami inych ludi....

lenadka
8. okt 2009

ahoj kati, ja stale spehujem ci sa to snž nezmeni na nejake tt 😕 😉 vidim ze si v extaze s tej masaze 😀 ved treba si dopriat, ale zas neprehanat nech nam do tych astralnych sfer neuletis celkom 😉 🙂

katrin21
8. okt 2009

no, mna taketo veci zaujimaju... takze som spokojna, uvidime, co bude dalej... kamoskinmu synovi pomohla ta pani s ekzemom, ale on nemal hocihajy lahky ekzem, ale po celom tele( ruky, krk, tvar, telo) vsade mal taku kozu uplne jak nejaka jasterica.. a skrabal sa az tak, ze dostal otravu krvi - infekciu, ale tato pani mu pootm velmi pomohla, ma to teraz omnoho menej...

katrin21
8. okt 2009

podla toho, oc som teraz citala na nete o čakrách, tak to zas take jednoduchue nebude, je ich vela.. ale tie veci, co som si precitala o tom, ako to je , ked je niektora zablokovana, tak to mi sedi....

danulka2
8. okt 2009

kati a kde je ta maserka? Tu v Bojniciach su dvaja maseri-zena a muz a obaja su super 😉

katrin21
8. okt 2009

byva presne za Vilou Terezou, Šumperska vchod š 39 na prizemi, vola sa Švarcova.

ALe ona nie je taka klasicka maserka... ona je skor ze odblokovana tie cakry, alebo ako ot mam povedat... čakry maju nieco s chrbticou, odtial vychadzaju vsetky energie, ci co,. a ona vlastne masiruje, ale nie len to, niekedy lne tak beha ponad telo rukami a citis teplo, nikedy ich len prilozi, alebo niekde pritlaci a spaluje tu energiu zlu nad svieckami, ma take 3 hrube sviecky.. no proste nie je to klasicka masaz....

lenadka
9. okt 2009

kde ste vsetky??? 😕 😲

lenadka
9. okt 2009

katrin a co v praci??? a domcek-ako pokracujete?

katrin21
9. okt 2009

v praci pohoda relativne a domcek - pomaly pomaly pokracujeme.. spravili sa podhlady a pojde sa na vodu a potom omietky..

lenadka
9. okt 2009

katka teraz som smirovala strechu a kukla som fotky aj diskusiu a vidim ze si to tam roztocila 😀 😀 😀
skoda ze ten moj muzik ma taky okliesteny a hlavne zvlastny vkus, myslim tym to ze sa boji dat nieco moderne, ine ako maju ostatny-resp. novinky-mne sa velmi pacia tapety teraz su krasne napr. na jednu stenu do obyvky, alebo za jedalensky kut v kuchyni-napr. vlacie maky.....jemu sa to proste nepaci a basta a tak to mame take praobycajne 😅 🙄 😔

katrin21
9. okt 2009

aaale, neboj, ved aj ty mas nejake rozhodovacie pravo, nem? a zase, ved si raz pisala, ze na tom sevt nestoji..

no hej, som tam napisala cosi a jaka diskusia sa strhla.. ale vĺastne vacsina so mnou suhladila, len ta wewe furt nejako zavidela ci co.. vobec to nepochopila 😀 😀 nuz co uz... idealistka

jaaaj, ale co uz, hlavne ze uz ide vikend 🙂 pa pa

susika
11. okt 2009

ahojte babule. ani vás nestíham, tak aspon so s dozvedela , že je niekde nejaká dobrá maserka. tiež by osm ju amla navštíviť, nech mi povie niečo o mojich čachrách, lebo sa to všetko vo mne len hromadí a už si sama pripadám ako kopka nešťastia, že sa na mna všetko valí až mám niekedy pocit, že ma zo všetkého "šerco" zabolí až pukne.nemože, koli malej, koho by mala 😀 😀 😀 😀 a tolko hlupostíá porobiť mám eščte v pláne....

katrin, hod nejakú dobrú stránku o tých čachrách, čo si vyhrabala. neche sa mi to hladať.možno, ked bude chvílka času....

no o tom zariadovaní a prerabaní tiež viem svoje. mne prišiel včera chlap domov, viac ako po mesiaci a hned sme sa zaa povadili, ekd prišiel s jeho novými návrhmi, ako čo prerobíme a ja som len čumela, že zasa po mesiaci znova zmenil názor, že aj tak sa nič nespraví a ked dojde o další mesiac, zasa príde s niečím iným...no samozrejme, ja sedím doma, nič nové nevidím, tak neviem čo sa robí.....by osm ho za to niekam kopla.....Leni, noo, aj nemčuri teraz vraj vo velkom davajú tapety. ale keby máme stavať dom, tak to sa asi už pozabíjame. každý máme iný vkus a sklbiť to, to by bol teda asi problém....

katrin21
12. okt 2009

susika: že o čachrách 😀 😀 jaj. ty si srandistka.. to su čakry 🙂))

len tazko sa mi pozitivne mysli, ked napr. zase Dankova ex zacina vytrajat.. najlespie je , ze chce vysporiadat BSM ( lebo v januari budu 3 roky od rozvodu) a chce podiel z hodnoty jeho podielu vo firme.. 😀 no len holka asi netusi, ze on ho pocas manzelstav predal... takze 20tis € kt ona chce si moze tak akurat nakreslit, aj tak nevieme, kde k takej sume dosla... a mozeme jej dat tak 5tis SK, co je polovica ceny predaja toho podielu.. ludia, niektore zeny su strane , ale strasne primitivne a tupé.... ja to 😝 nechapem 😀 ja som vacsiu ludru este nevidela... a to som uz zazila vselico...

bubba
12. okt 2009

ahojte fesandy...katrin...ako ja tiez nie som ziadna materialistka...to aboslutne nie.ale viem pochopit co vsetko by som dokazala naprotiven urobit mojmu byvalemu po rozvode...chichi...okrem toho zeby som sa snazila ho prirpavit o nemalu ciastku penazi...takze ja to chapem 😀 😀 lebo na prachy je clovek najviac akoby som to nazvala "citlivy??" 😀 aj my sme sa konecne s mm minule povadili po 4 rokoch 1 x ..a to koli prachom 😀

katrin21
12. okt 2009

no tak bubba, ale prepac, ona si nema na co robvit narok, oni nic spolocne nemali a na vsetko co on chcel dosiahnut len frflala... to by si ju musela poznat... to fakt nema obdoby.. a ako vydiera dietatom, ze daj mi hento a toto, potom mozes mat malu a pod.. a uplne ju manipuluje.. to je proste jeden komplex spravania sa a povahy, akzurat ze jediny , kto tym skutocne trpi je jej dcera.. a to si hold " skvela matka" neuvedomuje...
cely problem je, ze je na MD, chybaju prachy tak rozmysla, ked ich uliat..ale bohuzial, nema sancu..
a Veronika stale len rozprava, aka je mamina unavena... no to by som chcela vidiet , ako by zvladala dve deti po sebe, ked nezvlada jedno ročné, ked uz ma doma 8ročnu pomocnicku 😝 .. ja neviem, ale vazne, aj ja som si myslela, ze hadam moj niekde robi chybu v komunikaciii,ale uz daaaavno som pochopila, aj na vlastnej kozi, ze co to je za cloveka, ako vie do oci vypocitavo klamat, ako mysli len na seba a svoje potreby a neberie ohlad ani na rpzsudok , ani na tuzby vlastneho dietata... to by bolo nadloho vysvetlovat a ani nemam na to naladu,... je to totiz sama negativna energia, takze od toho ruky preč 😉

lenadka
12. okt 2009

kati, no nic vesele ☹ skoda ze si to nevysporiadal s nou skor tak do roka po rozvode-preco to neurobil vtedy? Mohli ste mat uz pokoj, cim dlhsie tym vacsie tahanice 😝 Ja neviem co poznam rozvedene tak uz na sudnom pojednavani pri rozvode si vysporiadavali BSM /dokonca jedna kamoska cely zoznam co komu predlozila na sude/-ty s byvalim ako nie tiez tak?

inak bubba to tak nemyslela ako si to pochopila 😉 ona /srandistka 😀/ opisala seba akoby robila naprotiven byvalemu, nemyslela tym to ze by Dankova ex mala na to narok 😉
verim ze ta to stve, lebo furt musi byt nieco blbe co cloveka nenecha tak normalne obycajne v klude zit a tlaci sa ti to do zivota 😝
prajem vam nech sa to co najskor vyriesi, tak aby ste boli spokojni, drz sa! 😉 a daj vediet co ste vymysleli...

susika, moja nebud nestastnaaaa, je pravda ze ked sa to s-re tak uz poriadne!!! raz som niekde citala, ze clovek ked vidi ze sa na neho vali odniekial 10 problemov, staci len postavit sa k tomu čelom a zistime ze kym pridu k nam tak 8 z nich sa vytrati 😀 ... tak ze si to tak hovorim a cakam 😀 a fakt to tak byva, 8 z 10 sa poriesi samo 😀
a tie dve ktore "Samo" neurobi musim ja, no obycajne to byva lahsie ako clovek cakal 😉

lenadka
12. okt 2009

juuj a ked vam tu budem ochkat niekedy tak mi to "oplestite o hlavu" /v preklade pripomente/ 😀 😀 😀 😀 coo ved mna uz skleroza chyta aj ked vek na to nemam 😉 😀

katrin21
12. okt 2009

lenadka: ked su dobre vztahy , netreba sudy. my sme nic nemali, nejake drobnosti ako dary, mikrovlnka a tak, to sme si rozdelili aj sami... nic ine.
ONi tiez nic nemali... len nejake zariadenie prenajateho bytu, nic moc... odniesla co sa dali( elektroniku, veci do kuchyne, celu detsku izbu a tak)

Nemali ake BSM riesit, lebo tiez nic nemali a herecke asi teraz niekto poradil, ze ma narok na hodnotu jeho podielu vo firme.... no OK, lenze ten podiel nemal ziadnu hodnotu, lebo maju akurat tak 4mil pozicku a leasingy na kamiony.,... ale najlepsie je, ze on svoj podiel predal, akurat ze ona to nevie, lebo uz spolu nakomunikovali dobre, a tym, ze ho predal, tak jej nema co dat, lebo ho dva roky pred rozvodom uz nemal... ale je tak tupa, ze si ani vypis z Obch. registra nevie pozriet, aby jej zaplo.. no proste primitivizmus.. pridtim na malu dava DAnko 7tis mesacne!! 3,5 jej a 3,5 na sporenie....

katrin21
12. okt 2009

ludia, to by ste pochopili , az keby ste s nou mali pár osobných skusenosti....

bubba
12. okt 2009

😝 to mi ver ze nechcem mat ani jednu skusenost s nou nieto este par... 😅 ved teda,no...pokial si narokuje na nieco co uz ani nebolo v dankovych rukach tak potom kde je problem?a oni su uz asi dlhsiu dobu rozvedeni tak to ani nechapem ze sa nieco take da ako teraz po x rokoch drancat peniaze...

baby zahodte depky,ved....sme aspon zdrave ked uz nemame prachy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre