Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

bubba
26. jan 2010

lenadka mozno ze pri ceste bojnickej co bol napravo ten detsky nabytok .... tazko povedat ja som mala pozicany a aj tak som nevyuzila a prebalovala som najradsej na posteli alebo na zemi..

katrin21
27. jan 2010

lenka: ja som prebalovala na kuchynskom stoe 😀 😀 mala som len taku podlozku 😉 a zijem 🙂))

katrin21
27. jan 2010

pocuj,ale ved tebe by aj svagor take zmakol z dreva🙂)) a to by bolo pekne🙂) stacolo by take s polickami dole a hore s plosinkou a bokmi🙂) to zmakne raz dva 😉

lenadka
27. jan 2010

katak, hm neviem ale pri ktorom dietati by som to vyuzila, kedze dvierka na skrinku vo wc nam robi uz vyse roka 😅 😅 😅
kedy chcem prebalovat na kuch. stole Rudino sa asi dovracia 😅 nedovoli tam ani malej hracky si polozit /s cim ja nemam absolutny problem/, napr. konika, lebo ten predsa stal na zemi a na koberci, ako to teraz mozes dat na stol! 😅 prebalovat tam pokakane babo, asi tam viac neje 😀

takze rozhodne nieco kupim, len sa rozhodujem ci to dat do kuchyne pri balkon-tam je na to miestecko ako stvorene alebo do kupelne...mozno mi pomozete vybrat, ak ba bol v kupelni beriem ten biely ak v kuchyni uvazujem nad hnedym 😕
do kuchyne: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7566625
alebo
do kupelne? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7578325

lenadka
27. jan 2010

alebo este aj tento-tento je priestranny preto sa mi paci : http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6953670

danulka2
27. jan 2010

je máj, je máj, je máj, je máj,( 😉 😀 ).........pomooooooc, vobec ta sugescia nepomaha a vonku je taka kosa.

kkatrina
27. jan 2010

danulka 😀

leni mne sa páči ten prvý, ale ty máš super tú kúpeľku - šak si mi vtedy aj hovorila že tam dáš prebaľovák, tak tam by ti super pasovalo, ja by som sa rozhodla pre tú kúpelňu 😉

katrin21
27. jan 2010

lenka, taky ako na tom prvom linku mame po Dankovej Veronike niekde u jeho uja v pivnici.. je ako novy, eln ma kusocek odstiepene z dyhy tusim, tak 3cm sa mi zda... ale inak presne..

To je Rudino tak yfajnovy?? ved to babo nelezi na holom stole 😲 ... ale zase sa necudujem, jeho mamina mala doma vzdy az tak sterilne cisto.. to potom u mna by sa mu asi zdalo ako u ciganov 😀

neviem, ja ten pult asi ani nebudem v zivote pouzivat, uz len zo zasady,takze ak by ste isli okolo Trnavy a danko by suhlasil, tak si ho moezete nalozit do auta 😀 😀

lenadka
27. jan 2010

kkatrinka, hm ten sa aj mne paci, hlavne ze je taky sikovny, ale ked sme to merali bude to dost natesno, tak preto sa neviem rozhodnut 😅

katrin, ze by si to do neho nepovedala? ja tiez nie...akoze niektore veci az teraz zistujem ze co mu vadi..a nad tymto hlavou krutim, malu stale posiela umyvat si ruky, lebo isla po zemi po 4, a to teda mavam podlahu cistu...akoze vonku na lazoch zje slaninu pokrajanu na pni a doma mu vadi konik na stole 😝 😀

lenadka
27. jan 2010

katka cez Trnavu ci okolo? to by sme museli zabludit 😀 akoze ak je to taky a este aj volny brala by som ho, ale nejaku cenu nech urobi 😉 🙂

katrin21
27. jan 2010

no tak.. vedmozno by sme vam ho pozicali.,leb by ste si museli prenho dojst.. to mas hore dole max 15€

kkatrina
28. jan 2010

dobré ráno či deň 🙂

dostala som sa autom do práce ale ako sa dostanem domov to netuším 😠

a to som ešte musela zrušiť služobku do Bánoviec - lebo sa bojím 😝

leni ja by som to do neho tiež nepovedala, u nás doma je to naopak, ja ich stále nútim do čistoty, vadia mi omrvinky, stále zametám, utieram - Peťko mi hovorí že už mi z tej čistoty preskakuje a mám prestať 😀 ale asi fakt prestanem - veď žijeme len raz a pri mojom tempe by som pol života strávila upratovaním 😝

lenadka
28. jan 2010

katka taky tak, ale kd si pomyslim ze mala kolko sa navala po zemi tak mi to neda a tebe asi tiez nie 😀

kkatrina
28. jan 2010

leni povedz mi prosím ťa - ty keď si v kuchyni alebo obyvke - tebe sa Lucka hrá sama v detskej?

moji chalani ani za svet, buď sú v obyvke a pozerajú tv, alebo znosia hračky, alebo kreslia - ale jednoducho musia na mňa vidieť, ani za svet nepôjdu sami do detskej sa hrať. Len keď sa naštvem, urobím krik tak možno 30 min tam vydržia a už kričia či môžu prísť dole za mnou

lenadka
28. jan 2010

kati ako kedy, vacsinou vyvlaci hracky po dome, alebo beha zamnou po kuchyni po 4 ako macicka ako vcera, skoro som na nu stupila ked som si davala caj do mikrovlnky aj som vyliala 😅 keby jej zapnem pocitac ani necekne v detskej, ale inak ako kedy, ked ma spolocnost hraju sa pekne samé, ked nema bud sa hra sama, alebo sa plazi zamnou, vcera mala taky prilepeny den, doniesla si karimatku do kuchyne a valala sa pri mne po zemi ked som pozerala Dr. Hausa-to ma aj ona rada a pri tom som do nej pchala veceru a potom sme hrali clovecko, cize vcera sa sama nehrala, teda ano asi 15 min terorizovala kocura 😅 je to tak 50/50 😉

kkatrina
28. jan 2010

to váľanie presne praktizuje aj Kubko - ľahne si na zem medzi obyvku a kuchyňu a mňa ide rozhodiť 😖 jediné čo ticho vydrží je pozerať TV - sandokana, alebo počítač. A hrá sa jedine tak že sme s ním v izbe a skladáme puzzle alebo Peťko hrá s nimi hokej alebo futbal, alebo tiež hrávame človečko. Je zázrak nad zázrak keď je v izbe sám a kreslí si alebo sa hrá s Dadkom.
A Dávid ten sa zahrá aj sám pekne, aj v izbe ak je tam Jakubko alebo dole v hale alebo aj v obyvke - vyvláči mi riady a varí a najnovšie všetko strihá 😀

ja som len myslela že by mal byť samostatnejší, mám pocit že šak už je dosť veľký......a predsa len má 5 rokov - malé dieťa 😅 stále je na mne nalepený, v noci k nám chodí do spálne.....a tak, už nechce chodiť ani k babkám, dostal mamičkovský syndróm 😖

moncicii2000
28. jan 2010

ahojte ....
ako sa vam dari .. som tu zas dost dlho nebola .. nejak sem nestiham ... ted viliamko buska tak som sem dobehla ... zas snezi hroza ... keby to aspon trochu vydrzalo a nie hned na druhy den to bude fuc ...
- mame sa dobre , viliamko rastie ako zvody ... strasne rychlo vsetko ubieha ... dnes mam 23 rokov .. a maly ani nie o dva mesiace rok ...

lucijja
28. jan 2010

jaaaj baby, ked vas tak citam ako sa vasi drobci hraju tak sa tesim ked aj moja bude v takom veku. Aj ked teraz je tiez super. Mohutne stvornozkuje po celom baraku, stavia sa popri nabytku tak ma teraz moc nepotrebuje. Zahra sa - povyhadzuje devedecka, kazety, pozhadzuje vankuse z gauca, pripadne vsetko co je na stole 😀 😀 Je s nou sranda. Staaale tancuje. Ked mi nechce jest tak jej pustim na youtube videoklip madonny - celebration a uz mozem ladovat do nej - ani necekne. 😀

moncicii: vsetko naj naj lepsieeee... 😉

lenadka
28. jan 2010

lucijja, dobre, aspon vies ako na nu, sikulka je ze sa takto stavia a aj zahra sama, len nech jej to vydrzi 😉

bubba
28. jan 2010

moncii dnes ma aj moj oblubeny ujo okruhliny 😎
baby to je hrozna kalamita s tam pocasim dnes som videla minilane 8 padov (to neratam deti len dospelych,uplne cesty ako klzisko a navrchu 10 cm prikryvka sypkeho snehu cize stupis a letis ani neives jak...

lucija to sa pamatam aj moja mala ked bola v emkinom veku tobolo jej vytajhovat dvd cka a cdcka 😀 😀 😀 😀

danulka2
28. jan 2010

monicii gratulujem 🙂 .Ja som mala pred tazdnom.ale ovela viac 😒
inak ten sneh by uz mohol prestat padat.kto to bude odpratavat? 😉 😀

lucijja
29. jan 2010

babyyyy pomooooc...ja som z tej malej v noci nestastna. Ona je kludne od jednej do stvrtej hore. Uplne prebrata... ☹ Co s nou mam robit? Nezaspi ani ked jej dam mlieko ani caj...Ved to nie je normalne aby bola tak dlho hore. Cez den spi iba raz - tak dve hodinky na obed. O druhej je vyspata a do postele ide az o pol osmej. A o jednej je hore a uplne ziva...Ako ju mam uspat???

katrin21
29. jan 2010

ak necplace , tak ju nechaj v postielke a nevsimaj si ju, nerozpravaj na nu 🙂))) ona to caso pochopi.. a nezazinaj svetlo ani ked jej davas pit ,alebo prebalujes.. ja osm len malu lampu na chodbe zazinala a nechala si poodchalene dvere a,aby mi trocha svetla islo... a ani pol slova 🙂

bubba
29. jan 2010

lucija ako ju mas uspat?no kladivom po hlave 😀 pozeram ze mas presne take iste ditko ako ja 😀 😀 akurat ze moja spavala cez den 2x po 20 minut takze si na tom este doooobre. musis to len preckat,vydrzat ako hovori katrin mala musi pochopit ze vnoci sa spi netreba sa jej venovat ani sa na nu nepozeraj ja som sa vzdy robievala ze spim a iba cez mihalnice som ju sledovala 😀

lucijja
29. jan 2010

baby aj ja to tak robim. Vobec nezazinam, nepoviem jej ani slovo nic. A ona si aj tak lezi, rozprava, najhorsie je ze si vzdy sadne a potom sa postavi a to uz zacne mrncat lebo si nevie lahnut spat a vidi ze si ju nikto nevsima. ☹ Skusala som mat cez nu v postielke prehodenu ruku ale to jej vadi a mrnci, alebo sa mi hra s rukou a nespi a potom - vzdy mi ruka za chvilu strpne, ked ju mam natiahnutu cez palicky do jej postele...Ja uz neviem co s nou... 😒

katrin21
29. jan 2010

lucija: nech mrnci!!! nereaguj na to! lebo ona vie ,co robi! pokial vysovene nereve ko najata, tak to skus vydrzat.... ona to hadam tak az 10dni pochopi,k ze si nepomoze.. 😉 fakt 🙂

kkatrina
29. jan 2010

luciaja presne len vydržať, žiadne svetlo, žiadne slová, nech aj mrnčí, a ak to už nebudeš zvládať ja som to robila tak že som si ich zobrala do veľkej postele, pricapila rukou, alebo sa im otočila chrbtom a spala. A oni potom tiež. Teraz je proste v takom veku. Ja viem že slabá útecha - ale do roka to prejde 😉
a ak si moc unavená tak si cez deň pospi s ňou, iné rady asi neexistujú 😅

lucijja
29. jan 2010

veru aj to som skusala. Ignorovat mrncanie a potom aj rev. Chcela som jej dat priucku ze ma radsej lezat. 😀 😀 😀 Ale bohuzial tak ci tak som ju musela potom ulozit lebo si nevie sama lahnut. Len sadnut. 😒 No uvidime, co bude casom. 😖 Teraz je uz umrncana a ospala ale nedam ju skor spat ani keby co bolo. nechcem jej dat priestor na dospanie - vydrzi normalne do dvanastej ako vzdy. 😀 😀 To som krkavcia matka, co? 😀 Ale myslim si ze rezim je pre dieta dost dolezity tak dodrziavam casy spania aj krmenia... 🙂

lucijja
29. jan 2010

inak ste tu mali debatu o spekoch a bruchach - tak sa vam pochvalim - dnes vaha ukazala dalsie kilo dole!!! 😵 Jupi, sa vytesujem. Lebo som schudla z 83 a uz mam 68. Tolko som nemala ani pred tehu. Takze este 5kg a som stastnaaaa... 😵 😵

lenadka
29. jan 2010

lucii dobree 😀
presne ako pisu baby, teraz je ten vek ked aj moje ditko byvalo v noci takto hore a tak isto ignoracia, max. pripucenie rukou a nechala som ju nech sa kotula, chvilami som na nu nazrela aby nezbadala co robi a zas som sa tvarila ze spim, ja ked nedalo sa mi kym nezaspala, ale prejde to, ja som to vtedy pripisoval zubom ,lebo jej zacali vtedy rast, potom akoby si uz aj ona na to zvykla a spala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre