Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenonka
4. jún 2010

Aj ja som rodila obe v Bojniciach a musím povedať, že ja som asi chodiaca reklama na Bojnice.No počula som Chvály aj na Partizánske..

adena13
4. jún 2010

jitkatatarova vitaj na našom forku.ty si tu ako vidím nová a pomerne čerstvá nevesta tak dodatočne blahoželám.pozerala som si tvoje fotky,lebo som si všimla rovnaký vek tvojich bambuliek.máš teda dvojičky.sú bohovské.zvlášť spiace s tými fľaškami na posteli..si ich teda riadne zmordovala.inak,ako to zvládaš dvojitú výchovu? 😅

adena13
4. jún 2010

lenonka a kto ti bol pri pôrode?

siouxsie
5. jún 2010

no ja umrem s tou Handlovskou nemocnicou. uz davnejsie som zaregistrovala urcite informacne sumy o tom, ze sa tam na gynekologicko-porodnickom oddeleni cosi deje, ale zeby to schytala cela nemocnica? no bude to napor, ked celu nasu spadovu oblast budu mat na starosti len Bojnice 😝 to aby sme boli radsej vsetci zdravi a nedovolili si ochoriet, resp. rodit, lebo to tam bude hodne na tesno. vidim to tak, ze tato aktualne dianie len viac zhorsi uz i tak zlozitu situaciu. bude este vacsia byrokracia a pokvitne uplatkarstvo.
inac co sa tyka Bojnickej porodnice, ja nemozem na nic nadavat, na nic sa stazovat. oba porody uplne ze v pohode pristup doktorov aj personalu a aj poporodny pobyt ma po vsetkych strankach uspokojil. ono to urcite zavisi aj od toho, ci v spojitosti s porodom doslo k nejakym komplikaciam, alebo vsetko prebiehalo uplne v pohode. a tiez aj od ocakavani mamicky.

lenonka
5. jún 2010

P
@adena13 pri prvom mi bol Ďurica a pri druhom Mifková s Vollmanom, no oba som mala cisarskym, druhy s komplikáciami, ale nakolko mám velke prsia, mala som problemy s kojením- sestry pomáhali ako mohli, a nakoniec sa to všetko dalo doporiadku.

qetinka
5. jún 2010

Siouxsie..nema kdo robiť..lekari aj sestričky odchadzaju...ona ja sa im ani nečudujem 😕 😠 plat sestričky na to aka je to robota nie je žiadna výhra,,,, 😒
ako bolo na prvom rodičku???
mne mala tiež ide od sept.do školy...to nastanu povinnosti..ona si to ale zatial nejako neuvedomuje..asi ako vsetcia predškolaci...
dnes je krasne,ked sa chalani vyspia ideme von..asi do Bojnic...klasika..Dominika šla s dedkovcami na veteransku akcošku...ked decka povyrastu aj mi budeme chodit 😵 😵 😵 je to parada...vozit sa na takom starom aute.. 😉 🙂 a tie akcie byvaju fakt super...inac v Bojniciach budu dnes pobede..na vecer všetky pokope... 🙂
len aby počasie vydrzalo...

qetinka
5. jún 2010

Lenočka..Mifkova s Wolmanom je skvela kombinacia..
ja som mala 1.sc-Primar a dr.Wolman
2sc-dr.Mifkova a dr.Gal
šsc-dr.Wolman a jedna z tých novych dr...uz som zabudla jej meno... 😅
je srandsa ked si operateri rozumeju a kecaju o somarčinach ..sa človek nasmeje...i ked len v duchu..na tom čo kvakaju 😉 🙂 😀 😀
Ja takisto nemozem nic zle povedat na Bojnicku porodnicu..bola som max.spokojna..aj s panom Primarom.... 🙂

bubba
5. jún 2010

@lenadka veď práve že si pamatám že sme sa o handlovskej bavili a niekto hovoril,že prišiel aj nejaký nový dr,že je to len fáma a nakoniec vidíš z fámy aká realita.ako sa fámy v jazaki hovorili,že ich zrušia - oficiálne sa to dozvedeli zamestnanci až z médií a hovorí sa že idú rušiť aj nestle tak sa obávam toho najhoršieho 😖 😖 😖 😖 😖 že zasa fámy a nakoniec skončia pravdivo 😅

katrin 12-teho tam budeš?baby dojdite na tú akciu Enel sa tam stretneme 😀 😀 😀 😀

lenadka
5. jún 2010

@bubba, ved ja som bola jedna s tych co tomu tiez neverili 😅 ked to Katka spominala, o novom Dr. sice neviem nic, ale pred 2tt mi povedali v Bojnicicach ze Handlovu nerusia, ze nabrali novych doktorov a prd makovu, uz su tatam...

lenonka
5. jún 2010

@qetinka Aj ja som sa bavila- sa smiali, že majú po expirácii nite, lebo sa im trhali.. 🙂 🙂 A pán Primár sa so mnou pri prepúšťaní na veľkej vizite lúčil ako s celebritou...xixi, jednoducho on tam záleží aj na matke, ak sa tam ide v pohode, tak ono aj v pohode všetko je 😉

siouxsie
5. jún 2010

@qetinka
a do ktorej ZS si zapisala Dominiku? my ideme na Dobsinskeho. na Safarika by sme to mali sice hned vedla, v podstate by som tam aj doplula 🙂)), ale Kubo si vybral ZS Dobsinskeho. pozdavalo sa mu tam prostredie skoly, aj ucitelky sa mu tam viac pacili. inac prve rodicko sa tocilo prevazne o peniazoch, aby sme vedeli, co nas caka a neminie. uz sme si aj vybrali triednu ucitelku. dufam, ze nasu volbu neolutujeme. vraj je velmi akcna a realizuje aj o mimoskolske aktivity, tak mi to pride tak, ze je to zenska zapalena pre deti a pracu s nimi. inac nas Kubo sa do skoly nejako moc netesi, teda aspon takto sa prezentuje navonok. ale myslim, ze je to len jeho frajerska obrana pred novym a neznamym.

siouxsie
5. jún 2010

co sa tyka mojich porodov, pri prvom som mala MUDr. Durcenku a musim priznat, ze vdaka decentnemu zartovaniu mi cely porod hodne odlahcil. pri druhom mi bol MUDr. Hudec a to bola taka rychlovka, ze som sa ani nestihla cudovat a uz som mala malu v naruci

adena13
6. jún 2010

bubba, akú akciu myslíš?

lenonka
6. jún 2010

@bubba to môže hocikto?

teodorka
6. jún 2010

Ahojte 🙂
Chlapcov sme nahlasili na S.Chalupku 1 ...chceli sme na tu druhu-sportovu ale chlapci chceli hokej a to sme my s mm zase nechceli ...vo stvrtok sme ich boli nahlasit aj do ZUS do Bojnic lebo obidvaja chodia na klavir .
Za byt sme zatial dali len zalohu a ked nam pridu peniaze za nas byt tak o tyzden budeme uz uplne prepisovat ...z coho mam strach tak je to len 2-izbovy tak som zvedava ako si to cele upravime ...ale aj tak to beriem len ako prechod na pol roka -rok a ideme zhanat dom

lenonka
6. jún 2010

🙂 S.Chalupku1 je fajn!2 izbáky sú tu našťastie veliké! 🙂

teodorka
6. jún 2010

lenonka aj Ty si na S.Chalupku?

lenonka
7. jún 2010

@teodorka ano, oproti 3.ZŠ 🙂

qetinka
7. jún 2010

Ahojte kočky,neviete niektora prosimVas kolko stoji v kupeloch vstupne do toho vonkajsieho bazena? 🙂

lenonka
7. jún 2010

@qetinka 5 Eur na hodinu(v cene vnútorný aj vonkajší bazén)

qetinka
7. jún 2010

Lenočka dííík.

katrin21
7. jún 2010

😀 ahojte

bubba: ano, v sobotu vas vsetkych pozyvam pred elektraren do Novak, okrem prehliadky zavodu budu aj atrakcie
( skakacie hrady, a kadeco..) spievat bude ajSamo Tomeček.,. bude aj občerstvenie.... zaciatok 10.00.-- zrebovat sa bude aj o vyhliadkovy let nad PD, 30 ludi, kto chce.

ano, samozrejme tam budem, tak kto ma spozna, nech ma kopne! 😀 😀 😀

katrin21
7. jún 2010

teodorka a preco do Bojnic? ved ich daj do PD na klavir....

katrin21
7. jún 2010

este: na pol roka rok nic neprerabajte, vydrzite nejako.... radsej potom domcek prerobite lepsie z usetreneho.. 🙂

lenadka
7. jún 2010

katrin21, a u vas to vyzera kedy na stahovanie ?

bubba
7. jún 2010

ináč zo sama chalupku to majú asi lepšie ísť na hudobku do bojníc než do mesta,či nie?

katrin21
8. jún 2010

lenka: ja neviem, uz sa dokoncieva, teraz sa robi kupelna...ale este podlahy, impregnovat sadrokartonjove stropy a namalovat, urobit bodovky..... a dvere ..ale tie teoreticky mozu aj pockat,.. no... a pivnice a garaz polozit podlahu a vymalovat,ale to tiez moze pockat,...

qetinka
8. jún 2010

🙂 😅 Kde ste 😕 😲 ???
Tibinka uz porodila..videla som ju v teme porodnice a ma dievcatko Michaelku 🙂 😉 Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak srdečne blahoželame
Ja budem od zajtra sama s deckami..muz ide na služobku 😒 nooo,nech uz je vikend 😀 😝 😀

lenadka
8. jún 2010

quetinka dik z info!!!!

tibinka gratulujem ku krasnej slecne! 😀 😵 a tichucko zavidim...v dobrom, ze uz mas ruzovy uzlicek v naruci 😵
ja som dnes chvilocku mojkala bratovho maleho, neskutocne krasne mi vonaju male babatka a on je taky smejko zlaty, kupal sa aj v bazeniku u babky skoda ze som to premeskala, boli sme s malou na maskrtky v obchode, zmrzka a tak...tak sme ho premeskali 😅

tibinka22
9. jún 2010

Dievcata dakujem Vam veeelmi pekne... ano, babatka krasne vonaju a vlastne dieta asi najkrajsie... ja by som tej mojej ani spinkat nedovolila, co by som ju stale mojkala ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre